• resmi ilanlar

ALLAR'DAN 450 ÖĞRENCİYE LGS KİTABI

2021-01-07 11:00:02

Gerede'de Liseye Geçiş Sınavına girecek sekiz ortaokulun sekizinci sınıfında okuyan 450 öğrenciye Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar tarafından LGS sınav kitabı hediye edildi. Kapağında Başkan Allar'ın resminin ve Belediye logosunun yer aldığı özel baskı kitaplar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde okul müdürlerine verildi.

Eğitimin her alanında gerek sosyal ve kültürel gerekse eğitim araç gereçlerinin yanı sıra eğitim öğretim için kendisine gelen talepleri yerine getiren Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, bu kez sekizinci sınıflar için ilçedeki tüm okulları kapsayacak şekilde kitap bastırdı. Bastırılan kitap tüm dersleri kapsıyor ve Liseye Geçiş Sınavına hazırlanan öğrencilere ekstra soru çözmeleri için olanak sağlıyor. Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar tarafından Gerede İlçe Milli Eğitim Müdürü Nizami Özalp'a yapılan ziyarette teslim edilen kitaplar, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığıyla ilçede bulunan okullara teslim edilerek öğrencilere ulaştırılacak.

 

 

“EĞİTİME DESTEĞİMİZİ PANDEMİ DÖNEMİNDE DE SÜRDÜRÜYORUZ”

Kitapların teslimi sonrası açıklama yapan Başkan Allar, “Belediyemizce eğitime desteğimizi pandemi döneminde de sürdürüyoruz. Şu anda online eğitime devam eden öğrencilerimize katkı sağlamak için özellikle Liseye Geçiş Sınavına girecek sekizinci sınıf öğrencilerimize verilmek üzere Belediyemiz tarafından yaptırdığımız tüm dersleri kapsayan soru bankası kitaplarını Gerede İlçe Milli Eğitim Müdürü Nizami Özalp'a yaptığımız ziyarette okul müdürlerimize teslim ettik. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığıyla kitaplar öğrencilerimize ulaştırılacaktır. Bu vesile ile tüm fedakâr öğretmenlerimize ve kıymetli öğrencilerimize eğitim öğretim hayatlarında başarılar dilerim” dedi.

Elif Erdoğan

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit