• resmi ilanlar

BOLU BELEDİYESİ ANKARA'DA İRTİBAT BÜROSU AÇTI

2021-01-07 11:00:10

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Belediyenin şirketi Bolu Bel. A.Ş.'ye ait Ankara'da bir irtibat bürosu açtıklarını belirtti. Birçok belediyenin Ankara'da irtibat bürosu olduğunu belirten Başkan Özcan, “Uygun ve küçük bir büro tuttuk. Hem kooperatif kullanacak hem belediye kullanacak hem şirket kullanacak hem de Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı'nın da kullanımında olacak.” dedi.

 

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Ankara'da açmış oldukları irtibat bürosu hakkında açıklamalarda bulundu. Büronun Belediyenin şirketi olan Bolu Bel. A.Ş. tarafından açıldığını ve büroda sadece bir kişinin çalışacağını belirten Başkan Özcan, “Bu büro Ankara'da Bolu Bel. Aş. tarafından açıldı. Ankara'da hem belediyenin hem şirketin hem de kooperatifin takip edilmesi gereken işleri oluyor. Bir müteahhit ile görüşmeye gittiğiniz zaman, o müteahhitin bürosuna gidiyorsunuz. Yapılacak ihaleyi o müteahhit alırsa sıkıntı yaşıyorsunuz. Ankara'da bir hastamız oluyor. Hastamızı yönlendirebileceğimiz büromuz olmuyor. Kooperatifimizin Ankara'da bir işi oluyor. Gidecek bir yeri olmuyor. Bazı bürokratlar kendi yerlerinde görüşmek istemiyor. Ya bir yemek yiyeceksin ya da bir pastane tarzı yerde buluşmanız gerekecek. Biz de düşündük bir büro açmayı. Bundan sonra bu tarz durumlarda büromuz devreye giriyor ”dedi.

 

“BÜRODA DA BİR KİŞİ ÇALIŞACAK”

Bir çok belediyenin Ankara'da bürosu olduğunu belirten Başkan Özcan, “Uygun ve küçük bir büro tuttuk. Hem kooperatif kullanacak hem belediye kullanacak hem şirket kullanacak hem de Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı'nın da kullanımında olacak. Zaten birçok belediyenin İrtibat Bürosu var. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin de var. Bizim büronun yan bloğunda. Onlarınki biraz daha büyük. Bizim büroda da bir kişi çalışacak. Sadece bir tane sekreter arkadaşımız çalışıyor olacak” ifadelerini kullandı.

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit