• resmi ilanlar

BAŞKAN ÖZCAN'A TOKİ KAZIĞI!

2021-01-12 11:00:06

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediye Meclisi Ocak ayı 2. Oturumunda yaptığı konuşmasında TOKİ tarafından kazıklandığını belirtti.

 

Haber; Sefa GÜNAY

 

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, gerçekleşen Bolu Belediye Meclisi Ocak ayı 2. Oturumunda TOKİ tarafından zamanında kazıklandığını belirtti.

 

Bolu Belediyesinin yapacağı sosyal konut projesi konusu hakkında yaptığı konuşmasında TOKİ tarafından dolandırıldığını belirten Başkan Özcan, “Ankara'da gıyabımda bir başvuru yapılmış. Ben Bolu'dayken bir milletvekili arkadaşım sağ olsun. TOKİ teminatta istemiyor üst düzey bürokratlara, milletvekillerine. Haberimde yoktu. Kurada çıkmışım. Sonra dedim ki peşinatı verelim madem çıkmış. Karlı bir yatırım görünüyor diye. Geçenlerde bir hesap yaptım. Ödediğim paraya baktım. Daireyi satmak istedim; net olarak çok büyük kazık yemişim. Onu özellikle söylüyorum. TOKİ'nin küçük vadelerle başlayıp nerelere gittiğini ben çok iyi biliyorum. Meral Akşener, kulakları çınlasın. Ben ilk milletvekili olduğumda da böyle bir çalışma vardı. Sakın kardeşim dedi TOKİ ile iş yapma, TOKİ'nin içine girme dedi. Bunu söyleyen Akşener” dedi.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit