• resmi ilanlar

Yeni hizmet binası bilişim alt yapısı yerinde incelendi

2021-01-13 11:00:03

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü yeni hizmet binasında yapılacak olan bilgi teknolojileri alt yapısı konuları teknik heyet tarafından yerinde incelendi.

İncelemelere Orman Genel Müdürlüğü Bilgi Sistemleri Dairesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Aktürk ve ekibi ile Bölge Müdür Yardımcıları Nizamettin Ören ve Yılmaz Yıldız, Şube Müdürleri Sibel Gürsoy ve Serkan Yüksel ile Bölge Müdürlüğü teknik personeli katıldı.

İlk olarak Bolu Orman Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı'yı makamında ziyaret eden Bilgi Sistemleri Dairesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Aktürk bilgi teknolojileri alanında Orman Genel Müdürlüğünün beklentileri ve geldiği nokta hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretin ardından Bolu Orman Bölge Müdürlüğü yeni hizmet binasına geçen heyet binada bilişim yönüyle incelemelerde bulunarak proje üzerinden değerlendirmelerde bulundu. Özellikle sistem odası, bilişim alt yapısı, yapısal kablolama ve bilişimle ilgili diğer iş ve işlemler için bundan sonra yapılacak çalışmaların tespitini yaptı. Çalışmaların istenilen standartlarda tamamlanabilmesi için gerekli her türlü tedbirlerin alınması istendi.

Daha sonra Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı ve Bilgi Sistemleri Dairesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Aktürk'ün katılımıyla bir toplantı düzenlendi. Yeni idare binasında yapılması gerekenler proje üzerinden değerlendirildi. Elif Erdoğan

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit