• resmi ilanlar

Başkan Özcan, Belediyede Lale Devri Yaşandığını Belirtti

2021-01-14 11:00:10

“BELEDİYEDE LALE DEVRİ YAŞANMIŞ, BEN YAŞATMAM”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediyesinde Lale Devri yaşandığını ve kendisinin belediyenin parasını cimri bir şekilde harcadığını belirtti. Kendisinin özel hayatında kimseye bir şey ısmarlamadığını belirten Başkan Özcan, Ben belediyenin bir lirasını bile korumak için uğraşıyorum. Nasip olurda devredersem böyle borçlu bir belediye devretmeyeceğim” dedi.

Haber; Sefa GÜNAY

 

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, eski yönetim zamanında Bolu Belediyesinde Lale Devri yaşandığını belirtti. Kendisinin Bolu Belediyesinde bir daha Lale Devri yaşatmayacağını belirten Başkan Özcan, Özel hayatında herkesin kendisini cimri adam olarak bildiğini ve eli bol bir adam olmadığını belirtti.

 

“BEN CİMRİ BİR ADAMIM”

Bolu Belediyesinin parasını tutarlı bir şekilde kullandığını belirten Başkan Özcan, “Belediyede lale devri yaşanmış. Ben yaşatmam. Yemin ederim ki belediyenin parsını kendi paramdan daha cimri harcıyorum. Özel hayatta beni herkes bilir. Ben cimri bir adamım. Kolay kolay kimseye bir şey ısmarlamam. Eli bol bir adam değilim. Ama belediyenin parasını tutarlı kullanıyorum. Ben belediyenin bir lirasını bile korumak için uğraşıyorum. Nasip olurda devredersem böyle borçlu bir belediye devretmeyeceğim.” İfadelerini kullandı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit