• resmi ilanlar

Başkan Özcan'dan öz eleştiri

2021-01-14 11:00:08

“TÜRKAN SAYLAN BULVARI'NA GİRMEYE KORKUYORUM”

Bolu Belediye Meclis toplantısında konuşan Başkan Özcan, Bolu Belediyesi olarak yapılan kaldırımlara ve bulvarlara ışıklandırma koymadıklarını belirterek, “Biz nedense yaptığımız göbeklere ve kaldırımlara ışıklandırma koymuyoruz. Türkan Saylan Bulvarı'na ben gece girmeye korkuyorum” dedi.

 

Haber: Adnan KARABULUT

 

Bolu Belediye Meclisi Toplantısı ocak ayı ikinci oturumunu gerçekleşti. Bolu Belediyesi meclis toplantısında Alpagutbey Mahallesi'nde yaptığı yeni düzenleme ile ilgili mahalle muhtarından şikâyet geldiği belirtildi. Alpagutbey Mahallesi muhtarının şikâyeti üzerine konuşan Başkan Özcan, “Alpagutbey Mahallesi muhtarı yeni yapılan yol düzenlemesi ile ilgili bir şikâyette bulundu. Yeni yapılan düzenlemede gece geç saatlerde uygunsuz olaylar görmüşler. Işıkta olmayınca gece uygunsuz görüntüler olmuş” dedi.

 

BAŞKAN ÖZCAN'DAN ÖZ ELEŞTİRİ

Bolu Belediyesi olarak yaptıkları kavşaklara ışıklandırma koymadıklarını söyleyen Başkan Özcan, “Biz nedense yaptığımız göbeklere ve kaldırımlara ışıklandırma koymuyoruz. Feridun Bey loş ortamı seviyor sanırım. Türkan Saylan Bulvarı'na ben gece girmeye korkuyorum. En güzel bulvar ama ışık yok. Unutulmuş. Alaaddin Bey zamanında da kanalizasyonun ucunu bir yere bağlamayı unuttukları zamanlar da olmuş. Bu Allahtan mantıklı bir hata. Kanalizasyonu yapmışsın da toprakta bırakmışsın ucunu. Nereye gidecek o?” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit