• resmi ilanlar

ERDOĞAN TALİMAT VERDİ; “HIZLI TOPARLANMA YAPMAMIZ GEREKİYOR”

2021-01-21 11:00:10

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans yöntemi ile katılım sağladığı AK Parti İl Başkanları Toplantısı'na katıldı. Toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Partide start alan kongre süreci hakkında bilgi vererek İl Başkanlarına seslendi.

Haber; Sefa GÜNAY

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 143.Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı parti genel merkezinden video konferans yöntemi ile gerçekleştirildi.

Toplantıya, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, İl Kadın Kolları Başkan Hicran Çağalı, İl Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ AK Parti Bolu İl başkanlığından katıldı.

 

“ŞUBAT AYI SONUNDA İL KONGRELERİMİZİN HEPSİNİ BİTİRMEYİ PLANLIYORUZ”

AK Parti Genel Merkezi'nde video konferans yöntemiyle düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda İl Başkanları ve Ak Parti teşkilatına seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Toplamda 42 il kongremizi tamamladık. Önümüzdeki hafta inşallah 10 İl kongremizi daha gerçekleştireceğiz. Şubat ayı sonunda il kongrelerimizin hepsini de bitirmeyi planlıyoruz. Öncelikle seçilen il başkanlarımızı ve yönetimlerini tebrik ediyorum. Kadın kolları il kongrelerimizi sürüyor. Gençlik kolları il kongrelerimize de inşallah bu hafta Kahramanmaraş ile başlıyoruz. Böylece Şubat sonunda ana kademe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları kongrelerimizi tamamlayacağız. Büyük kongremizi ise şartların daha normale döndüğü dönemde, delegelerimizin yanı sıra milletimizin de katılımıyla coşkulu bir şekilde yapmayı arzu ediyoruz” dedi.

 

“PARTİ BÜNYESİNDE HIZLI BİR TOPARLANMA YAPMASI GEREKİYOR”

Konuşmasında İl Başkanlarına talimatta bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Görevlerini sürdüren ve kendilerine yeni görev tebliğ edilen il başkanlarımızın öncelikle parti bünyesinde hızlı bir toparlanma yapması gerekiyor. Öncelikle ilk günden bu güne kadar teşkilatlarımızda görev almış ve istikametini bozmamış, istisnasız herkesin partimizin çatısı altında bir araya gelmesini sağlamak mecburiyetindeyiz. Dağıtarak, kırarak, dökerek, bölerek değil. Toparlayarak, birleştirerek, kucaklayarak işe başlamazsak hedeflerimize ulaşamayız. Biz önce kendi içimizdeki arkadaşlarımızın gönüllerini kazanamazsak milletimizin gönlüne hiç giremeyiz” ifadelerini kullandı.

 

 

YORUMLAR  (Toplam 2 yorum)

 • E.T  (22.01.2021 23:02:12)

  Ne toparlaması. Battınız batacağınız kadar zaten. İnşallah 2023te uzayıp gideceksiniz. Yeter artık milletin sizden çektiği.

 • Yusuf  (21.01.2021 21:23:51)

  Ben bir bolulu olarak ak parti il başkanlığının ak partiye katkı yaptığını düşünmüyorum tam aksine millete tepeden bakan milletten uzak kendi çıkarları için çalışan bir konumda görüyorum varolan başarı tamamen cumhurbaşkanımızın başarısı ve partinin milletimizin gönlünde yer etmişliğidir kendi adıma söyleyim il başkanlığını ve çalışmalarını düşünüp kararımı versem ak partiye oy vermem Allah reyise uzun ömürler versin

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit