• resmi ilanlar

“ELİMDEN GELEN TÜM DESTEĞİ VERMEYE DEVAM EDECEĞİM”

2021-02-16 11:00:04

AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları 6'nci Olağan Kongre sonrasından görevi Fatih Bayrak'a devreden Samet Kocadağ, veda mesajı yayınladı. Kocadağ yayınladığı mesajda, “Türkiye için inandığımız bu yolda yürümeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları 6'nci Olağan Kongresi gerçekleşti. Kongrede mevcut Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ görevi Fatih Bayrak'a teslim etti. Görev teslimi gerçekleştikten sonra veda mesajı yayınlayan Kocadağ, “2015 yılı itibari ile göreve başladığım, AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları'mızın yönetiminde yer alarak ve 28 Şubat 2018 tarihi itibari ile Gençlik Kolları Başkanı olarak, onurla ve şerefle yürüttüğüm bu görevi, yaş haddine ulaşmam sebebiyle bugün Gençlik Kolları Genel Başkanımız Sn. Ahmet Büyükgümüş'ün tensipleriyle gerçekleştirdiğimiz 6. Olağan Gençlik Kolları Kongremiz ile birlikte, görevimi, bu bayrağı daha yukarılara taşıma gayreti içerisinde olacak olan Fatih Bayrak kardeşime devretmiş bulunmaktayım” ifadelerini kullandı.

 

 

“ELİMDEN GELEN TÜM DESTEĞİ VERMEYE DEVAM EDECEĞİM”

Gençlik Kolları Başkanlığı'nı Fatih Bayrak'a devreden Kocadağ, parti içerisinde görev alacağını ve tüm desteği vereceğini kaydetti. Kocadağ, “Kutlu hareketimizin lideri, Türkiye siyasetinde yeni bir çığır açan ve her daim biz gençliğin geleceğe umutla bakmasını sağlayan, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde, bundan sonrada bu kutlu harekete, elimden gelen tüm desteği vermeye devam edeceğimin bilinmesini isterim” şeklinde konuştu.

“TÜRKİYE İÇİN İNANDIĞIMIZ BU YOLDA YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Kocadağ, “Bu süreçte; en başta gece gündüz demeden bizimle birlikte yol yürüyen, İl Gençlik Kolları Yönetim ve Yürütme Kurulu üyeleri kardeşlerime, birlikte çalışmaktan şeref duyduğum, İlçe Gençlik Kolları Başkanlarıma, kıymetli İl Başkanım, dava büyüğüm Sayın Nurettin Doğanay ‘a, çok değerli Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Sayın Fatih Metin'e, Bolu Milletvekilimiz Sayın Arzu Aydın ‘a, çok kıymetli büyüğüm Milletvekilimiz Sayın Fehmi Küpçü ‘ye, Kadın Kolları Başkanımız Sayın Hicran Çağalı ‘ya, Merkez İlçe Başkanımız Sayın Kazım Konak'a, geçmiş dönem 15 yıl 3 Dönem Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz'a, Ana kademe, Kadın Kolları yönetim kurulu üyelerimize, Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyelerimize, mahalle ve köy başkanlarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize, İl Genel Meclis üyelerimize ve tüm Bolu AK Parti ailesine teşekkür ve şükranlarımı sunarım. Türkiye için inandığımız bu yolda yürümeye devam edeceğiz” diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit