• resmi ilanlar

"BOLUSPOR'U LAYIK OLDUĞU YERE TAŞIYACAĞIZ"

2021-02-17 10:00:02

TFF 1'inci lig takımlarından Boluspor'lu Aykut Demir, Giresunspor karşılaşmasında ortaya koydukları oyunun umut verdiğini belirterek, “Bütün samimiyetimle söylüyorum inşallah en kısa zamanda Boluspor camiasını ve Bolu halkını layık oldukları yere taşıyacağız” dedi.

Kırmızı beyazlı takımın defans oyuncularından Demir, Boluspor TV'ye özel açıklamalarda bulundu. Ligin ikinci devresine iyi başlamadıklarını belirten tecrübeli oyuncu “İkinci devrede 4 tane mağlubiyet aldık. Biz bunun bilincindeyiz. Giresunspor şu an ligin lider takımı ve onlara karşı güzel bir mücadele verdik. Güzel pozisyonlar yakaladık, neredeyse pozisyon vermedik. Şanssız bir şekilde duran toptan gol yedik ve yenildik. Bizi de bu skorla sonuçlanması çok üzdü ama ileriki maçlar için umut vericiydi” diye konuştu.

 

 

Boluspor'u hak ettikleri yere taşıyacaklarını vurgulayan Demir, şunları söyledi: “İkinci devrenin başlaması ile takıma yeni katılan arkadaşlarımız oldu ve güzel bir uyum yakaladık. Tuzlaspor maçı ile 3 puanla tanışmak istiyoruz. Bütün samimiyetimle söylüyorum inşallah en kısa zamanda Boluspor camiasını ve Bolu halkını layık oldukları yere taşıyacağız.”

Haber: Mutlu Yuca

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit