• resmi ilanlar

AK PARTİ'DE HEYECAN DORUKTA!

2021-02-19 11:00:08

Teşkilatlanma başkanlığında sıralarını bekliyorlar

Ak Parti Genel Merkezi tarafından yapılan değerlendirmeler sonrası, Ak Parti il başkanlığına aday gösterilebilecek 4 isim Genel Merkeze çağrılmıştı. Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Teşkilat başkanlığında Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmek için bekleyen isimlerle birlikte fotoğraf paylaştı.

 

Haber: Hakan Aydın

Ak Parti Teşkilatlanma başkanlığı, yaptığı değerlendirmeler sonrası Abdullah Uzun, Burak Balaban, Suat Güner ve Cüneyt Koparan'ı son görüşme için Ak Parti Genel Merkezi'ne çağırmıştı. Saat 14.00 sularında Genel Merkeze giden 4 isim ve Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doağanay, il başkanının belirleneceği son görüşmeye katılmak üzere teşkilatlanma biriminde sıranın kendilerine gelmelerini bekliyor.

Genel Merkez'den fotoğraf paylaşan Doğanay, “Hepsi birbirinden kıymetli ve bu onurlu göreve layık 4 İl Başkanı adayımızla birlikte Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızda birlikteyiz.
Liderimiz, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından bugün inşAllah İl Başkanlığı görevi 4 kıymetli arkadaşımdan birine verilecek.
Görevi devir alacak arkadaşımızın bir AK Parti neferi olarak her zaman yanında olacağımı yeniden ifade ederken, şimdiden Bolu'muz için, Teşkilatımız ve Partimiz için hayırlara vesile olmasını Rabbimden diliyorum” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit