• resmi ilanlar

YENİDEN REFAH HALKLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

2021-02-20 11:00:04

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Teşkilatı'nın bu kez adresi Ovadüzü oldu. Cuma namazı sonrası Ovadüzü halkı ile buluşan partililer, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanlığı'nın düzenlemiş olduğu her hafta Cuma günü yapılan köy-mahalle ziyaretleri kapsamında Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar'ın katılımıyla, Cuma Namazı sonrası Ovadüzü halkıyla partililer bir araya gelerek ikramlarda bulundu.

“Şu zamana kadar sadece seçimlerde yanlarına gelinmiş”

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Bolu Merkez İlçe Başkanı Faruk Bayrakdar; “Bu hafta Ovadüzü halkıyla buluştuk. Maalasef salgın sebebiyle bir ortamda uzun süreli halkımızla buluşamıyoruz. Fakat bu durum bizler için engel değil. Bizler tek tek köyleri-mahalleleri ziyaret ediyoruz. Dertlerini dinliyor, dertlerinin dermanının Yeniden Refah Partisi'nde olduğunu anlatıyoruz. Halkımız tabii ki çoğu konuda yaralı. Bir dinleyenleri yok. Şu zamana kadar sadece seçimlerde yanlarına gelinmiş ve partilerin tek amaçları oy almak olmuştur.' dedi.

“Artık umut var, artık çözüm var”

Tarımın ve hayvancılığın bitme noktasına geldiğini belirten Bayrakdar; “Çiftçimizin, ürününün gelirinin, üretim maliyetinin yarısını karşılamaya yetmediği bir Türkiye olabilir mi? Tabii ki olamaz. Milyonlarca çiftçimizi yıllardır mağdur eden, ekonomimize zarar veren başta 'şeker pancarı kotası' olmak üzere tarım ürünlerine konulan bütün haksız kotalar kaldırılıp atılacak, şeker pancarı ve diğer tarım ürünlerinin ekimi teşvik edeceğiz. Buğday ve un ithalatını en kısa sürede ‘sıfır seviyesine' düşüreceğiz. Bunun gibi daha birçok proje ile halkımızın yanında olacağız. Halkımız bilsin ki artık umut var, artık çözüm var, artık geçim zamanı da halkının yanında olan Yeniden Refah Partisi var.” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit