• resmi ilanlar

“GALİP GELDİĞİMİZ İÇİN MUTLUYUZ”

2021-02-22 10:00:05

Deplasmanda Tuzlaspor'u 1-0 mağlup eden Beypiliç Boluspor'da teknik direktör Reha Kemal Erginer, maçın ardından açıklamalarda bulundu. Erginer, karşılaşmayı üstün oynayarak kazandıklarını belirtti.

Deplasmanda Tuzlaspor'u 1-0 mağlup eden Beypiliç Boluspor'da teknik direktör Reha Kemal Erginer, maçın ardından açıklamalarda bulundu. Erginer, rakiplerine uzatma dakikalarındaki pozisyon haricinde gol şansı vermediklerinin altını çizerek, "Dört maç aradan sonra galip geldik. 'Son haftalarda iyi performans sergiliyoruz ama bunu sahaya ve skora yansıtamıyoruz' diye maçın öncesinde de demiştim. Bu maçta bunu skorla da birleştirdik" diye konuştu.

 

 

“TOPUN HAKİMİ TAMAMEN BİZDİK”

Tuzlaspor'un iyi bir takım olduğunu vurgulayan Reha Kemal Erginer, "Maçın genelinde de 11'e 11 oynanan ilk 30 dakikada da sahanın hakimiydik ve üstündük. 30'dan sonra da bizim üstünlüğümüzde geçti. Rakibe pozisyon vermedik. Bu deplasmanda inanılmaz gol pozisyonlarına girdik. Topun hâkimi tamamen bizdik. Uzatmalardaki pozisyon harici pozisyon vermememiz pozitifti. Galip geldiğimiz için mutluyuz. Üç gün sonra maç var. Sevinmeye zamanımız olmayacak. O maça hazırlanmamız gerekecek" değerlendirmesinde bulundu.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit