• resmi ilanlar

YENİDEN REFAH PARTİSİ KADIN KOLLARI SAHAYA İNDİ

2021-02-27 11:00:02

Yeniden Refah Partisi Bolu Kadın Kolları, Dodurga Mahallesi'ni ve Cuma Pazarı'nı ziyaret ederek vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Yeniden Refahlı kadınlar mevcut salgın sebebiyle vatandaşlara maske takdim etti.

Yeniden Refah Partisi Kadın Kolları Bolu İl Sorumlusu Ayşe Demir, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Tekin ve partililer halk tarafından büyük ilgi ve hoşgörü ile karşılandı.

“Yerli ve milli ekonomik sistemi Yeniden Refah Partisi kurabilir.”

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Tekin; “Bugün ilk olarak Dodurga Mahallesi'ne giderek kapı kapı dolaştık. Halkımızın hallerini hatırlarını sorduk. Sonrasında ise Cuma Pazarı'na giderek pazarcı esnafımızın dertlerini dinledik ve derttaş olduk. Bütün sorunlarına rağmen bizleri büyük ilgi ve hoşgörü ile karşıladılar. Halkımızın da esnafımızın da çoğu maalesef ki sıkıntıda. Her sıkıntının sonunda bir çıkış yolu olduğunu, bu çıkış yolunun Milli Görüş anlayışıyla Yeniden Refah Partisi iktidarında bulunduğunu ifade ediyoruz. Çünkü; insanı merkeze alan, hak ve adalet ekseninde, kendi kaynaklarıyla üretime odaklanmış, devleti, özel sektörü ve milleti borca esir etmeyen, her türlü ekonomik sömürü ve israfın ortadan kaldırıldığı, istikrarlı, güçlü, dışa bağımlı olmayan, yerli ve milli ekonomik sistemi Yeniden Refah Partisi kurabilir.” ifadelerini kullandı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit