• resmi ilanlar

BOLU'DA YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLAYACAK MI?

2021-03-01 11:00:16

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından yaptığı açıklamada okul öncesi, 8. sınıf ve 12. sınıflarda yüz yüze eğitime geçileceğini duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısının ardından kameraların karşısına geçti. Yüz yüze eğitimle ilgili velilerin ve öğrencilerin merakla beklediği açıklamalarda bulunan Erdoğan, 8. ve 12. sınıflarda yüz yüze eğitime geçileceği duyurdu. Cumhurbaşkanı ayrıca, okul öncesi eğitimde de yüz yüze eğitim modeline geçileceğini açıkladı.

 

DÜŞÜK VE ORTA RİSKLİ İLLERDE EĞİTİM BAŞLIYOR

"Düşük ve orta riskteki illerde diğer kademelerde de eğitime başlanılacaktır" diyen Erdoğan, liselerde de sınavların yüz yüze yapılacağını söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuyla ilgili, "8 ve 12. sınıflarda eğitim öğretim açılacak. Düşük ve orta riskteki illerde diğer kademelerde de eğitime başlanılacaktır. Liselerdeki yüz yüze sınavlar yapılacaktır” ifadelerini kullandı.

 

BOLU'DA YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLAYACAK MI?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıkladığı ‘Türkiye'deki illerin risk haritası'nda Bolu ili riskli il olduğu için yüz yüze eğitim yalnızca okul öncesi, ilkokullar, 8. sınıf ve 12. Sınıflar eğitime başlayacak. Lise öğrenci aynı zamanda sınavlarını yüz yüze yapacak. Diğer sınıflar ise eğitimlerine online bir şekilde devam edecek.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit