• resmi ilanlar

BAŞKAN ÖZCAN, KUL HAKKINA GİRMESİN DİYE KENDİ PARASIYLA EKRAN KİRALADI

2021-04-02 11:00:06

Bolu Belediyesi Nisan Ayı 1. Oturumu Belediye Meclis salonunda gerçekleşti. Gerçekleşen toplantıda Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan projeleri ve vaatleri hakkında meclis üyelerine bir sunum yaptı. Meclis üyelerine sunum yapan Başkan Özcan, sunum yapmak için kiraladıkları büyük ekranın parasını kul hakkını girmesin diye kendi cebinden verdiğini belirtti.

Haber; Sefa GÜNAY

 

 

Bolu Belediyesi Nisan Ayı 1. Oturumu Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Başkanlığında Belediye Meclis salonunda gerçekleşti. Gerçekleşen toplantıda Başkan Özcan göreve geldiği günden bu yana geçen 2 yıl içerisinde ne yapıp yapamadıkları, projeleri ve vaatleri hakkında meclis üyelerine bir sunum yaptı. Sunum yapmak için kiralanarak alınan ve meclis salonuna konulan büyük ekran hakkında meclis üyelerine bilgi veren Başkan Özcan, ekranı kendisinin para vererek kiraladığını ve projelerini tanıtmak için devletin parasını harcamadığını belirtti.

 

PARASINI BEN TANJU ÖZCAN OLARAK VERDİM

 

Ekranın parasını kendi cebinden verdiğini belirten Başkan Özcan, “Ben devletim parası ile almadım bu ekranı kendi paramla aldım. Kiralık olarak aldık parasını da ben Tanju Özcan olarak veridim. Cebimden verdim. Kul hakkına girer diye düşündüm. Kendi projelerimi tanıtmak için devletin ekranını kullanmayım. Parasını devlet ödemesin dedim” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit