• resmi ilanlar

BELEDİYEDE MÜFETTİŞ 13 KONU HAKKINDA İNCELEME YAPIYOR

2021-04-02 11:00:16

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediye Meclisi Nisan Ayı 1. Oturumunda Bolu Belediyesine 13 konu ile ilgili İç İşleri Bakanlığı tarafında müfettiş geldiğini belirtti.

 

Haber; Sefa GÜNAY

Bolu Belediyesi Nisan Ayı 1. Oturumu Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Başkanlığında Belediye Meclis salonunda gerçekleşti. Gerçekleşen toplantıda açıklamalarda bulunan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İç İşleri Bakanlığı tarafından belediyeye bir müfettiş gönderildiğini ve 12, 13 konu da bir inceleme yaptığını belirtti. Açıklamasında abdestinden şüphesi olmadığı belirten Başkan Özcan, bu zamana kadar sürekli kendi dönemi ile ilgili müfettiş geldiğini bir kez eski dönem için müfettiş geldiğini belirtti.

“ABDESTİMDEN ŞÜPHEM YOK”

Müfettişin incelemelerde bulunduğu konulardan 7,8 tanesinin ihalelerle ilgili olduğunu belirten Başkan Özcan, “İç İşleri Bakanlığında müfettiş geldi. Bir adet müfettiş geldi ama çok sayıda bilir kişi var. Her halde 12, 13 tane inceleme konusu var. Hepsi benim dönemime ait konular. Ama konuları benimle tamamen paylaşmadığı için müfettiş bende tamamen paylaşamıyorum. Paylaşmamda doğru olmaz. Konulardan 7,8 tanesi ihalelerle ilgili birde bazı konular var. Ama benim sıkıntı duyacağım konu yok. Abdestimden şüphem yok. Kıldığım namazdan da şüphem yok” dedi.

“SÜREKLİ MÜFETTİŞ AĞIRLIYORUZ”

Bu zamana kadar sürekli kendi dönemi ile ilgili müfettiş geldiğini belirten Başkan Özcan, “Hep benim dönemimle ilgili müfettiş geliyor zaten. Bir tanesi eski dönemle ilgili geldi. Allaha şükür müfettiş odamız var bizim. Sürekli müfettiş ağırlıyoruz. Seviyoruz da müfettişleri öğreniyoruz bir şeyler” ifadelerine yer verdi.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit