• resmi ilanlar

TURİZM VE TANITIM KOMİSYONU HIZLI BAŞLADI

2021-04-03 11:00:06

Bolu Belediye Meclis Toplantısı'nda seçilen Turizm ve Komisyon Üyeleri toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Bolu'nun turizminin ve tanıtımının yapılması konuları tartışıldı.

Haber: Adnan KARABULUT

 

Bolu Belediye Meclis Toplantısı Nisan Ayı birinci oturumu gerçekleşti. Oturumda encümen ve komisyon üyeleri belirlendi. Turizm ve Tanıtım Komisyonu'na seçilen Cihan Tutal, Onur Koyunoğlu, Cumhur Bandakçıoğlu, Semih Dimicioğlu, Burak Balaban Belediye Meclis toplantısının ardından bir araya gelerek toplantı yaptı.

 

TURİZM VE TANITIM KOMİSYONU HIZLI BAŞLADI

Turizm ve Tanıtım Komisyonu üyeleri Cihan Tutal, Onur Koyunoğlu, Cumhur Bandakçıoğlu, Semih Dimicioğlu, Burak Balaban yaptığı toplantıda, Bolu'yu genel dünya konjonktüründe önemli bir destinasyon olarak eklenebilmesi için genel planın ortaya çıkmasındaki ana başlıklar tartıştı. Doğa turizminin şehre entegrasyonu nasıl olacağı ve Şehir içine turist ziyaretleri için tarihi ve diğer figürlerin nasıl olabileceği konularında fikir alışverişinde bulundu. Tartışılan konular için reklam, marka, finans ve ajans ile görüşme gerçekleştirildi.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit