• resmi ilanlar

“TARIM VE HAYVANCILIK ÜRETİMİNE EN GÜÇLÜ DESTEKLER VERİLMELİ”

2021-04-05 11:00:03

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Teşkilatı, Yeniçağa ilçesi Aşağı Kuldan Köy Cami'sinde kılınan Cuma Namazı sonrası vatandaşlarla buluştu.

Yeniden Refah Partisi Bolu Teşkilatı, Cuma programları kapsamında Yeniçağa – Aşağı Kuldan Köy Cami'sinde kılınan Cuma Namazı sonrası halkla buluştu. Vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunan Yeniden Refahlılar, yoğun ilgi gördü. Çalışmalarına tam gaz devam eden Yeniden Refah Partisi Bolu teşkilatı halkın sevgisini kazanmaya devam ediyor.

 

 

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Bolu Teşkilat Başkanı Sadık Avcı; “Köy köy, mahalle mahalle geziyoruz. Halkımızın sorunlarını bizzat gidip kendilerinden dinliyoruz. 3. şahıslardan dinlenerek sorunlar çözülmez.  Esnafımızın, çiftçimizin hali ortada.  Bizler Yeniden Refah Partisi olarak bu aziz milletin bu şartları hak etmediğini düşünüyoruz. İşte bu yüzden Millî Görüş'ün 2. Kırk yılında yaşanabilir Türkiye için yeniden adil bir Türkiye için yola çıktık. İstihdam olmadan, üretim olmadan ihracat olmadan, faizi arttırarak, sıcak parayla, borçla, krediyle günü kurtararak Türkiye'nin kalkınması, milletin refaha ermesi mümkün değil. İnşallah milletimizi refaha kavuşturacağız.” dedi.

 

 

Çiftçinin zor zamanlardan geçtiğini belirten Avcı, “Mevcut iktidar, enflasyonla mücadele etmek, sebze ve meyve fiyatlarını düşürmek istiyorsa yapacağı iş tanzim satış mağazası açmak değil köprü, otoyol, tünel zamlarını geri çekmektir. Elektrik ve doğal gaz zamlarını acilen geri çekmektir. DSİ'nin sulama ücreti zamlarını ve vergi artışlarını acilen geri çekmektir. Temel gıda maddelerinde ve akaryakıtta vergilerin en azından bir yıl süreyle sıfırlanması gerekmektedir. Tarım ve hayvancılık üretimine en güçlü destekler verilmeli” dedi.


İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit