• resmi ilanlar

“BAYRAĞI KİRLETMEDEN TAŞIYACAĞIZ”

2021-04-07 11:00:05

Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem, İsmail Akgül'den devraldığı görev sonrasında bir basın açıklaması yayınladı. Cihan Özkalem, “Bizler de bu kutsal emanette, Allah'ın izni ve inayetiyle ehline teslim edeceğimiz gün ve saate kadar yüksek vazife duygusuyla azalmayan, azalmayacak ve azımsanmayacak mücadele aşkı ile ‘bayrağı' kirletmeden taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem, İsmail Akgül'den devraldığı görev sonrasında bir basın açıklaması yayınladı. Cihan Özkalem yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 

“Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım'ın takdirleriyle 02.04.2021 tarihi itibariyle Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. Neferi olmaktan onur ve gurur duyduğumuz kutlu davamızda, bugüne kadar bayrağı hakkıyla taşımış olan, lekelemeden, kirletmeden, yere düşürmeden bizlere teslim eden değerli dostum, çocukluk arkadaşım, iki dünya kardeşim Sayın İsmail Akgül Başkanımızdan ve geçmiş dönemlerde Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı görevini yürüten tüm başkanlarımızdan Allah razı olsun.”

 

“ÜLKÜ OCAKLARI OLARAK HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞI VE ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARI YAPMAYA HAZIRIZ”

“Bizler de bu kutsal emanette; Allah'ın izni ve inayetiyle ehline teslim edeceğimiz gün ve saate kadar yüksek vazife duygusuyla azalmayan, azalmayacak ve azımsanmayacak mücadele aşkı ile "bayrağı" kirletmeden taşıyacağız. Ülkü Ocakları yetişmiş kadrosu, zengin birikimi ve yarım asrı geçen tecrübesiyle her daim her göreve hazır, Ülkücü Hareket'in Lideri Devlet Bahçeli Bey'in ve Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım Beyin emrindedir. Ülkü Ocakları olarak her türlü fedakarlığı ve özverili çalışmaları yapmaya hazırız. Zora talip olan, imkânsızlıklar içinden hilal gibi doğan Milliyetçi - Ülkücü Hareket'in mensupları olan bizler Davanın şanlı bayrağını onurla ve gururla maziden atiye taşıyama arzusu içerisindeyiz.”

 

“HEDEFİMİZ UĞRUNDA AŞAMAYACAĞIMIZ ENGELİN VE VARAMAYACAĞIMIZ HEDEFİN OLMADIĞINI BİLİYORUZ”

“Şehitlerimizin emaneti olan bu görevimiz ağır, sorumluluğumuz çoktur. Zorlukların üstesinden gelmek için kudretimiz; damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur! Geleceğin Güçlü Türkiye'sinin inşası; Ülkü Ocakları'nın omuzlarında bir sorumluluk ve Ülkü Ocaklıların yüreklerinde bir ateştir. Bizler bu inançla, birlik ve beraberliğimizin verdiği güçle, hedefimiz uğrunda aşamayacağımız engelin ve varamayacağımız hedefin olmadığını biliyoruz. Hedefimiz uğrunda vicdanımızla, aklımızla ve fikirlerimizle dönemlere hapsolanların inadına devirler üstüne yükseleceğiz! Yüce Allah bizleri mahcup etmesin. Ne mutlu Türküm diyene!”

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit