• resmi ilanlar

Okuyucu Yorumları

 • gerçekHaberi göster2014-03-02 13:23:57

  hep kandırma hep oyalama hep çalma çırpma peşinde olan akp bitmiştir artık.arkanızda gezen yandaş olan kuru kalabalık bile sizi yolda bırakacak haberiniz yok.ceylanlar inşaatın sahibiyle gez toz bakalım artık dolandırmak çalmak yandaşçılık yapmak devri kapanıyor akp ruhuna fatiha bile denilecek sıfatta değildr.fatiha ya kurban olsunlar.kokuşmuş zihniyet.
 • gerçekHaberi göster2014-03-02 13:20:39

  rüşvetçi ve yandaş politikaya boludan son vererek başlayıp genel seçimde de tüm Türkiye de son verilecek.boluda mehtap hanım sizi destekleyerek bu hırsızlığa son vereceğiz.bolulu olarak yazan kişi sen uyu hala herkes uyandı sen uyu.hırsızları görme gerçi sen görsen ne olur görmesen ne.ayakkabı kutusu partisi kendini kurtaramayacak ki sen kimin peşinden koşuyorsun.bitti artık akp ye son.
 • Bahtiyar BoluHaberi göster2014-03-02 11:13:48

  Haklısın Ali Bey; 30 Mart günü önemli bir gün. Ülkeyi soyup, soğana çevirenlerden, yetim hakkı yiyenlerden, gözü doymayanlardan, hırsızlardan hesap sorma günüdür. Kimlerden hesap sorulacağını anladın değilmi?
 • Melahat İyilikHaberi göster2014-03-02 10:51:40

  Villa pazarlıkları, iş adamlarından alınan komisyonlar, haksız yoldan elde edilen paraları sıfırlamalar... Bunları takip ediyorsun değil mi vekil bey. İnternette RTE ve oğlu Bilalın konuşmalarını izliyorsun değil mi? Bu durumda bu milletin yüzüne nasıl bakabiliyorsunuz? Artık vicdanınızın sesini dinlemeyecek misiniz? Yoksa her zaman olduğu gibi parmak kaldırıp indirmeye devam mı edeceksiniz. Bolu halkı yaşanan pislikleri görüyor ve sizden açıklama bekliyor.
 • Suzan CenikliHaberi göster2014-03-02 09:57:33

  Aile Kalkındırma Partisinin (AKP) her gün yeni bir skandalını You Tubedan izliyor, gazetelerden okuyoruz. Yakında bunların çoğu Yüce Divanlık olurlar. Fakir fukaranın hakkını yiyenlerden, vakıf kurarak işadamlarını haraca bağlayanlardan mutlaka hesap sorulacaktır. İlahi adalet tecelli edecektir. Devleti soyanlardan, hırsız ve rüşvetçilerden hesap sormak için benim oyum CHPye ve Sayın Mehtap Mısırlıoğluna.
 • bolulu Haberi göster2014-03-02 09:27:53

  Devam atmaya. mehtap hanım kim tutar seni...
 • KatipHaberi göster2014-03-02 00:55:38

  Mehtap hanım; size inanıyor ve güveniyoruz. Bu ülkenin hırsızlardan, rüşvetçilerden, baş çalanlardan son çalanlardan, çok çalanlardan kurtulması gerekiyor. Size gönülden başarılar diliyorum.
 • ŞenerHaberi göster2014-03-02 00:53:11

  Alaaddin efendi; her işi kalitesiz yapıyorsun. Bolu halkını ilkel kaldırım taşlarına mahkum ettin. Git Eskişehir ve Ankaradaki kaldırım taşlarını gör. Ama demek ki ufkun bu kadar. Yaptığın yollardaki mazgal kapaklarının yol seviyesinden ne kadar altta kaldığını görüyorsun. Her işin hatalarla dolu. Bunlardan utanman lazım. Dolayısıyla seçim dönemindeki yalanlarına karnımız tok.
 • Aydın AydınHaberi göster2014-03-02 00:52:19

  Hırsızlardan, arsızlardan, PKK ile masaya oturanlardan, bölücülük yapanlardan kurtulmak için benim oyum da MEHTAP MISIRLIOĞLUna... Dileriz hem Bolu hem de ülkemiz karanlıktan kurtulmuş olur.
 • Tuncel T.Haberi göster2014-03-02 00:51:05

  Bolu halkının AKPye ve Alaaddin Yılmaza 30 Mart ta hakettikleri dersi vermeleri gerekiyor. Bunların yaptıkları yanlarına kalmamalı.
 • AvrupalıHaberi göster2014-03-02 00:26:47

  Hiç avrupa görmesek, yutturacak valla. Boluyu önce adam gibi şehir yapın, gerek yok avrupai olmasına.
 • sultan köyü vatandaşı..Haberi göster2014-03-01 23:13:58

  temiz hava,temiz su,yeşil bolu,sağlıklı yaşam istiyoruz.çocuklarımıza güzel bir şehir emanet etmek istiyoruz.herkes elini taşın altına koysun.çiftliklerinizi çekin alın köyümüzden.bu bizim en doğal hakkımız.eğer ki o çiftlik yapılırsa hüseyin bey bütün köyü karşısına alacak.hakkkımızı helal etmeyiz.kazandığı paralar yanına kar kalır hepsi o kadar.bu yüzden şu şunu demiş,bu bunu yapmış laflarını bir kenara bırakarak davanızın peşine gidin köy halkım.bizim köyümüz gürcüler ve köprücüler gibi kokmasın.ey yetkililer duyun sesimizi.köyümüzde vahşileşmiş köpek,kirli sular,kirli hava istemiyoruz..
 • fdsdfsHaberi göster2014-03-01 23:03:00

  git artık gitmeyeceksen göndermek zorundayız anla artık
 • sultan köyü vatandaşı..Haberi göster2014-03-01 22:59:27

  öncelikle iyi akşamlar.seçim kampanyası,oy kaygısı ya da başka her ne konu varsa hepsini bir kenara bırakıp asıl konuya neden odaklanmıyorsunuz.köy halkı bir araya gelip hüseyin bey de dahil olmak üzere konuşulsun.oda bu köyün bir insanı olarak mutlaka anlayacaktır ya da anlamalı.bu çiftlikler bolunun merkezlerinden uzaklaştırılırken güzel köyümüz elbetteki kirlenmesin.gelecek nesillere temiz hava ve yeşil bir bolu emanet edelim.eğer hüseyin bey bu adımında kararlı durur ve o çiftliği kurarsa halk tarafından dışlanacaktır ki öyle de olmalı.kendi şahsıma aldığım hiçbir nefesi helal etmem.
 • berkköylüHaberi göster2014-03-01 20:48:23

  vatandaş yemeyip içmeyip biriktirdiği parayla rızkını temin için ,hırsızlık arsızlık yapmamak için arsa alacak,20-30 kişi toplanacak 18 nci md. kararını alacak,vatandaşın elindeki arsayı zor bela ödediği düşük vergi matrahı üzerinden alacaklar,vatandaşada körmü gözün en yüksek vergiden ödeseydin diyecekler,biz böyle uygun gördük diyecekler,bu arsaya okul yapılıyor,yatırım yapılıyor diye muhtar sevinecek teşekkür edecek,sesini yükselten vatandaş tehdit edilecek,yeni planlamada herkesin arsası birbirine girecek,vatandaş arsasının yerini bile karıştıracak.hakararsanprovokotörsün nediyim.spr flm.
 • berkköylüHaberi göster2014-03-01 20:44:04

  vatandaş yemeyip içmeyip biriktirdiği parayla rızkını temin için ,hırsızlık arsızlık yapmamak için arsa alacak,20-30 kişi toplanacak 18 nci md. kararını alacak,vatandaşın elindeki arsayı zor bela ödediği düşük vergi matrahı üzerinden alacaklar,vatandaşada körmü gözün en yüksek vergiden ödeseydin diyecekler,biz böyle uygun gördük diyecekler,bu arsaya okul yapılıyor,yatırım yapılıyor diye muhtar sevinecek teşekkür edecek,sesini yükselten vatandaş tehdit edilecek,yeni planlamada herkesin arsası birbirine girecek,vatandaş arsasının yerini bile karıştıracak.hakararsanprovokotörsün nediyim.spr flm
 • vatandaş Haberi göster2014-03-01 17:50:46

  Öncelikle geç kalınmış bi müdaheleyi seçim zamanında gündeme getirmek muhtarın kendine küfrettirmemesi için uğraştığı bir seçim propagandasısıdır 1.si alınan ruhsatta köy elektiriğinden suyundan faydalanabilmek için muhtar imzası gereklidir ki yoksa alamazsınız o ruhsatı 2.si ruhsat 2011 de alınmış yıl2014 muhtar kış uykusındamıydı 3 senedir şu bi gerçektir h.başkan ı bu işe teşvik eden muhtardır şimdide o adamın arkasına geçmesin köylüye sığınıp muhtar salağa yatma masum deilsin çünkü sen köylüyü herşeyden haberdar etseydin olay buralara varmazdı şimdide masuma yatma en büyük suç sende
 • sultanköy sakiniHaberi göster2014-03-01 17:41:36

  Öncelikle sultanköylü olarak geç kalınmış bi müdaheleyi seçim yatırımı olarak kullanmak sanırsam muhtar ın kendine küfür ettirmemek için yaptığı bir davranıştır ki 2011 de o kümes ruhsatı alınırken muhtarın o ruhsatta köy suyu ve elektiriğinden faydalanmak için imzası olduğu zaten bellidir ki o imza olmadan ruhsat alınırken problem çıkacağı aşikardr.hüseyin başkan ı kümes yapımına teşvik eden de kendisidir zamanında yardımcı olup köylüyü şimdi arkasına alıp o insana saldırması büyük bir adi liktir ki seçim sandığında herşey belli olck inş köylüyle oynamayı bırak sayın muhtar masum deilsin :)
 • Muhammet Ali KIVRAKHaberi göster2014-03-01 17:27:02

  Engellilerin toplumdaki varlıklarını kabul etmek ve bunların hayatlarını kolay şekilde devam ettirebilmelerini sağlamak hükümetlerin ve yerel yönetimlerin görevleridir. -Ama şurası unutulmamalıdır ki; alınacak olan bu önlemlerdeki amaç; onların hayatlarını kolaylaştırmak, tehlikelerden ve zarar görmelerinden, başkasına muhtaç olmadan, özgürce diledikleri hayatı yaşamalarını sağlamanın yanı sıra topluma faydalı, üretken ve bağımsız bireyler haline gelmelerini sağlamaktır. Bu yüzden şehir planlamaları yapılırken engelliler göz ardı edilmemelidirler.
 • vatandaş Haberi göster2014-03-01 16:19:21

  yalakalar hepiniz dizildiniz sıraya garıbanın anadan babadan kalma bınbır güçlükle edındıgı yerı eşkıya gıbı zorla alın gaspedın sonra utanmadan okul yapıyoz camı yapıyoz iş yerı yapıyoz yalanıyla yutturun kımsenın ahı kımsede kalmaz biri çıkar gelır sizinde evınızın barkınızın ustune bişey yapar inşallah

Vefat edenler

KÖŞE YAZILARI

TÜM YAZARLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Site içi arama

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit