• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • HEPAR17.09.2009 00:00:00

  imdat bey yine döktürmüş bravo...malum bizim genel başkanımızda emekli asker ,siyasi areneya çıktığımızda bazıları ’’ya askerden siyasetci olmaz’ diyorlardı hırsızdan,vurguncudan,aşiret reisinden oluyorda askerden niye olmuyor ?sıkıştımı asker yetiş ,herşey normalken yok kardeşim sen karışma otur kışlanda köşende ........
 • salih bolulu 17.09.2009 00:00:00

  ya verin şu adama izini domuzmu yetiştirecek ne edecek ...akp ermeni açılımı çıkardı başımıza bizimkilerde ermeni vatandaşa arabasını yaktırıyorlar adam isdihdam sağlıycam diyor bilmem kaç kişiye (yav bu müslüman mahallesinde domuz eti satarmı yoksa?)gitmeyin üzerine bu kadar devlet görevini yapsın kontrol altında tutsun ...elin yabancısına satmadık yer bırakmadınız bu adam bizim vatandaşımız yapsın bakalım yatırımını bi çapanoğlu varsa binersiniz tepesine..........
 • HEPAR17.09.2009 00:00:00

  siyasetle uğraştığımız için malum, siyaset yaptığımız ilin ve buranın haklarını korumak ve varsa bir yanlış dile getirmek boynumuzun borcudur ...bu aralar gençlik spor il müdürlüğü hakkında burnumuza kötü kokular geliyor oradaki vatandaşa sadece şimdilik şunu söylemek istiyoruz ’’keser döner sap döner birgün gelir hesap döner’’ güvenme dayına ekmek al yanına ...şimdilik bu kadar ilerki günlerde görüşmek üzere.....
 • salih bolulu16.09.2009 00:00:00

  tam dikkat ettiğimi söyleyemem lütfen hatam varsa düzeltin ...kadir gecesi yaptığı dua da müftü bey Atatürkü unuttumu ??tanımıyormu? yoksa benim kulaklarımda ve algılamamda bir sorunmu ortaya çıktı???????
 • HEPAR16.09.2009 00:00:00

  Sayın M Karakaşoğluna....evet çok haklısınız yıllardan beri gıcık kaparım devlet büyüğü denen adamlar bayramlarda gölgede ,minik çocuklar(birzamanlar bizde öyleydik)sıcakta ,yağmurda, karda tören için bekletiliyorlar ...Allah sizi bildiği gibi yapsın siz büyük değilsiniz asıl büyük halk tır bu ülkenin vatandaşıdır..bir masayla iki koltuk edinen kendini makam sahibi zannedip bu millete kök söktürüyor ,o makamın asıl sahibi kim???biz geliyoruz meraklanmayın nasıl değişecek ülkenin cehresi herkez görecek BAŞI DİK DEVLET ONURLU MİLLET için geliyoruz...
 • Mustafa COP16.09.2009 00:00:00

  İlgililer...Gençler..."İTİRAZIM VAR"... BOLU nun "tanıtım" ı demek..."festival"..."şenlik" demek yalnız "KONSER" veya "konserve" ,"EĞLENCE" mi demektir..."Kültür","San’at","Edebiyat" da,"ÇEVRE" de unutulmamalıdır..."Saygı","Sevgi"... "Büyük"..."küçük" unutulmamalıdır...Yine "TARKAN" gelse ne olur ki...oynama şıkıdım şıkıdım..."POPÜLER KÜLTÜR" o kadar mı önemli...bence "yerel","yöresel" ÇEVRE de vurgulanmalıdır...Hep yazdığımız,sorduğumuz,tatmin edici "cevap" alamadığımız "KONU" koku "üniversite ve turizm kenti" için "ÖNEMLİ"... Değil mi..."CENNET BOLU" pis "KOKU" lardan kurtulmalıdır..."EĞİTİM ŞART"...Saygılarımla.15.09.09/BOLU. Mustafa COP( Emekli )
 • Yoltaş Kadir gecesini kutladı16.09.2009 00:00:00

  ?Tüm esnafımızın ve Boluluların Kadir Gecesi?ni kutluyorum? Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Yoltaş bir mesaj yayınlayarak tüm Bolu Esnafının ve Bolu Halkı?nın Kadir Gecesini kutladı. Yayınladığı mesaja Kadir Gecesinden bahsederek başlayan Yoltaş açıklamasının devamında, ?Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne de kavuşmanın sevinci ve heyecanını yaşıyoruz. Allah’ın insanlığa son mesajı olan kutsal kitabımızın inmeye başladığı Kadir Gecesi, dinimizce en faziletli, en kutsal sayılan gecedir. Maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı bu anlamlı gecenin, sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Değeri dünya ölçeğinde bilinen iyilik ve güzellikler kaynağının yüceliği sebebiyle, bu geceye ’kıymetli gece’ anlamında ’Kadir Gecesi’ denmiştir. Kadir Gecesi; kişilerin kendilerini yeniden gözden geçirmeleri, doğru ve yanlışlarını belirleyebilmeleri, geleceğe bilinçli adımlarla yürüyebilmeleri açısından önemli bir gecedir. Bu gece dargınlıklara, kırgınlıklara son vermek, nefretin yerine sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, dostluk ve kardeşliği geçerli kılmak için de bize önemli fırsatlar sunmaktadır. Bu gece kırık kalpleri onaralım. Tüm esnafımızın ve Boluluların Kadir Gecesi’ni en içten dileklerimle kutluyor, memleketimize, milletimize, esnafımıza ve tüm insanlığa barış ve huzur ile esenlik getirmesini diliyorum.?ifadelerini kullandı.
 • Hüseyin Kaya16.09.2009 00:00:00

  Muhabir sağlıktan ne anlar başlıklı yazımla ilgili olarak adı belli olmayan bir hanımın yazısı ortaya düşmüş... Saf kalpli ama bilgisiz birinin yazdığı belli... Neden? Yazımda kamu yönetimiyle ilgili bir yasa maddesini belirttim ve kent bürokratlarının konuşabileceğini (onlar il müdürleridir) onun dışında alt kadroların alanlarıyla ilgili ancak izinle demeç verebileceğini söyledim. Yani, eleştiride bulunan kişinin dediğini söyledim. Siz eleştiri yapan kimliği belirsiz hanımefendi! Ya okuduğunuzu anlamadınız ya da yazıyı okumadınız. Lütfen okuyun yazıyı... Yazımda sizin dediğinizi söylüyorsam beni neden eleştiriyorsunuz ki? Neden? Size ne yaptım ki hanımefendi? Bu hınç niye? Lütfen yazımı tekrar okuyup kendi yazınızı düzeltin Selamlar.
 • HEPAR15.09.2009 00:00:00

  nasıl cinlik yapmaya çalışıyorlar bu siyasette ??? selin sorumlusu belediye başkanlarıymış(orasına bende katılıyorumda)ve adamlar hemen idam edilmeliymiş!! anlaşılan sayın şener siyasetteki rakiplerini bir anda ortadan kaldırmak istiyor..bizde idam yanlısı bir partiyiz ve programımızda var bu ,ancak belediye reislerini değil bu vatana ihanet eden ,örgüt kuran ,terör ortaya çıkaran vatan hainlerine karşı(bağımsız türk mahkemelerinin vereceği kararla) ...böyle belediye reislerini hemen idam edelim diye ucuz bir söylem olabilirmi ne ucuz siyasete kaldık ,hem biraz fikirlerimiz çalınıyor gibi geliyor bize ...arkadaşın biride dediki ’’ya işte ülkenin sorunu sade terör değil habire ona değiniyorsunuz’’....söyleyin ozaman terör bitmezse ekonomi nasıl düzelecek ?? ülkenin doğusunda 5000 silahlı eşkiya kol gezerkenmi??bu vatandaşın % 45 lere varan ağır vergisi bu mücadeleye giderkenmi??yoksa ver kurtul yöntemiylemi ? 500MİLYAR DOLAR para yedi bu iş (ülkemizin dış borç tutarı)herkes aklını başına alacak ....bu millet teveccühünü gösterirse ülke nasıl yönetiliyor görecekler...VARLIĞIMIZ TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN..
 • Mustafa Gorcuk15.09.2009 00:00:00

  TENCERE DİBİN KARA , SENİN Kİ BENDEN KARA .CHP ve AKP sel tartışmasına devam ediyor.Bizlerde İzlemeye devam ediyoruz...BRAWO BRAWO Zaten yıllarca bu boş tartışmalarla memleketi yediniz , yemeyede devam ediyorsunuz.
 • Fatih15.09.2009 00:00:00

  Gazetenizde "Bolu bunu kaldırmaz" adlı köşeyi okudum. Ardından bir sitede Erdal Selimoğlunun açıklmaalrını. Ardından bir araştırma yaptım. Bir spor sitesinde Kocaeli gazetesi kaynak olarak gösterilmiş ve haberin içeriğinde de Kocaelispor yönetiminin teşekkür etmesi yer almakta. Ardından Erdal Selimoğlu kocaeli diye googlede araştırma yaparsanız Demokrat kocaeli gazetesinde köşe yazarlığı yaptığı ve tüm beyninin kocaelispor iiçn kullandığını okursunuz. Şimdi soruyorum Selimoğluna. Siz kaç yıldır Bolu’dasının. Hiç Boluspor için beyninizi yordunuz mu acaba. Boluspor’un başarısı için ne yaptınız. Necip Çarıkçı ve yönwtimi ile yıllarıdr küs olduğunuzu bilmeyen yok. Böyle bir zihniyet olabilirmi sizce. Bolu’nun en büyük değerlerinden biri olan Boluspor ile Gençlik Spor il müdürünün arasının açık olması bence tuhaf... Erdal Selimoğlu açıklamasında gazetenizin yazarınıda içine alarak bu haberler ile ilgili kanıta davet etmiş. Önce içiniz rahatmı bunu sorarken. Ne yani Şimdi millet Kocaelispor yönetimini arayım Erdal Selimoğlumu oldu diye soracak. Saçma.... Boş açıklama yapmış bence Selimoğlu. Hüseyin Aykan beyin dediği gibi... Kafile başkanı olmadığını açıkla... Ayrıca maçtan 4 gün önce bu Bolu basınına yansıdı. Neden o zaman açıklama yapma gereği duymadınız. Saygılarımla
 • HASAN SARIÇİÇEK15.09.2009 00:00:00

  Recep aydoğanlı"iki sezondur kötü başlıyoruz,iyi bitiriyoruz"demiş. İyi bitirmek trilyonlar harcayıpta lige çıkamamakmıdır.İnsanları yanıltmayın.Ayrıca bir spor gazetesinde çıkan ve Coşkun Hoca için kullanılmış olan"BU DELİYİ NEREDEN BULDUN"İfadesi son derece çirkin bir davranıştır.Coşkun Hoca Bolusporun hocasıdır.Böyle bir başlık atma cüreti nereden bulunmuştur.Kamuoyunda Kemal Kılıç a yapılanın aynısının Coşkun hocaya yapılması iddiaları dolaşmaktadır. Takım üzerinde etkili olamayanların hocanın kafasını karıştırmak istemelericamiamızın gözünden kaçmamaktadır.Camia olarak bu oyunlara düşülmemesi ve bu oyunlara alet olanları dikkatle takip etmeleri gerekmektedir.2-3 hafta önce hocaya meşiyeler düzenlerin şimdi alyhinde yayın yapmaları ibretle izlenmektedir.
 • Gülhan Ufuk 14.09.2009 00:00:00

  Doğan Yayın Grubuna fahiş vergi cezası uygulanarak, susturulmak isteniliyor. Hürriyet, Milliyet ve Vatan gazetelerinin muhalif yazarları yazı yazmasın isteniyor. Bu nasıl bir vergi cezasıdır böyle. Kuruluşun sermayesinden daha fazla vergi cezası olabilir mi? İnanıyorum ki bu siyasi nitelikteki ceza yargıdan dönecektir. Ama asıl merak ettiğim, Abant Platformu denilen mekanda demokrasi nutukları atanların, Türkiye’nin en büyük yayın kuruluşunun susturulması konusunda neden ses çıkarmadıklarıdır.
 • Bilal İlhan14.09.2009 00:00:00

  İstanbul Belediye Başkanına göre İstanbul’da selin suçlusu insanoğluymuş. Bırakın yalancılığı kardeşim. İnsanlar dere yatağına ev yaparken ruhsatı siz vermediniz mi? Elektriği ve suyu sizler bağlamadınız mı? Oy uğruna her türlü tavizi siz vermediniz mi? şimdi çıkıp ramazan günü yalan söylemeye utanmıyor musunuz? Müslüman görüntüsü verip, tam tersi yalan söyleyip halkı uyutuyorsunuz. Ne olduğunuz artık anlaşıldı.
 • kurtcebe noyan14.09.2009 00:00:00

  12 eylül olalı tam 29 yıl geçti.Daha dün gibi Kenan Evrenin ordu yönetime el koymuştur diyen çırtlak sesi kulaklarımda çınlıyor.Şimdi hukuksuz yargılayıp darağacında hayatının baharında can veren taze filizlerin hesabını acaba vicdanında veriyormu.Vatanı ve vatanın bağımsızlığı,bölünmez bütünlüğü için gözünü kırpmadan idam sehbasını tekmeleyen o yiğit delkanlı vatanseverleri saygı ile anıyorum.rohları şad olsun.O zalim faşist kenana sormak gerek bu gün o vatanseverlerin idealleri,hürüyet aşkları,vatan sevgileri ve bağımsızlık mücadeleri devam ediyor.ya sen katil kenan sen ne yapıyorsun yalnızlığın seni çok kahredecek belkide ölmek isteyeceksin ölemiyeceksin.ALLAH senin canını öyle kolay kolay almayacak sürüneceksin,o fidanların ruhları sana bu hayatı zehir edecek.Ölsen bile mezarda rahat yatamıyacaksın.çünki sen katilsin.12 Eylülde idam etdirdiğin vatansever insanların hangisini normal hukuk mahkemelerinde yargılattın.Günlerce,aylarca,işkenceye tabi tutduğun insanları hangi insanın onuruna yakışacak yöntemlerle sorguladın.12 eylülde insanlık dışı yöntemlerle sorguladığın insanlar bu gün toplumun içinde çok şerefli bir şekilde yaşıyorlar ve yaşıyacaklar.tek suçlari vatanını sevmekti.ya sen nasılsın nasıl yaşıyorsun?çıplak kadın resmi çizerek sapıkca ve yalnızca.Çünkü hafızanda ancak sapıklık var.Menmunmusun bu gün yarattığın tarikatcı,cemaatcı,teslimiyetci nesilden.Cumhiriyetin temel ilkelerine savaş açıldı bu gün,Atatürk nerdeyse vatan haini ilan edilecek,patişahlar türedi sen nerdesin zalim çakal.
 • ?O TIR parkı Başbakan?ın yakı14.09.2009 00:00:00

  Baykal İstanbul?daki sel felaketinde 13 kişinin can verdiği TIR parkı için ?Sahibi Başbakan?ın yakın dostu Cihan Kamer?dir. Ruhsatı AKP yönetimi zamanında verilmiştir ve TIR parkı olmaya hiç müsait olmayan bir yerdir. Kendi ailesinden biri işletmektedir..? dedi. (İşte AKP’nin gerçek yüzü)
 • salih bolulu 14.09.2009 00:00:00

  bir arkadaşda Abdüllatif şeneri övmüş görüşlerine saygılıyım ama kirlenmiş bir çorabı iç-dış eder giyersen ayakların yara olur biraz düşünün akp çok yıprandı yerine bu şeneri hazırlıyorlar ılımlı islamcı falan filan millette bunu yutarsa yuh olsun,,söyleyin bakalım 40 trilyona kim genel merkez binası aldı bu para nerden geldi ....birde sayın şenere sorun bakalım millet vekili olduğu zaman peşin aldığı memur maaşı nı (memurluktan istifa etmişti)geriye iade ettimi yoksa etmedimi?? o parayı nasıl tamamladı o kurumdaki çalışanlar ?? insanın yanlışları mutlaka birgün aleyhine çıkar unutmayın
 • Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan14.09.2009 00:00:00

  Çünkü başka türlü bir ?tehlike? almış yürümüştür. Şöyle bir tehlike: En kutsal hak olan ?eleştiri hakkı? dümdüz edilmektedir... Hem de eşi görülmemiş biçimde... Vergi salınarak, göz korkutularak, patron sıkıştırması yapılarak, tasfiye listeleri hazırlayarak... Herkes hizaya sokulmak istenmektedir. Zaman, Yeni Şafak, Star, Bugün, Vakit... Hepsi ellerinde... Yetmedi Sabah?ı aldılar... İrili ufaklı bir ton televizyon kanalları oldu... Yetmedi ATV?yi aldılar... Ve bütün bunlarla yetinmeyip, şimdi Hürriyet?ten bir Yeni Şafak, Milliyet?ten bir Star gazetesi çıkarmak istiyorlar. İstiyorlar ki hepimiz Mustafa Karaalioğlu gibi, Akif Beki gibi, Fehmi Koru gibi olalım... Özal?ı yerin dibine sokan, Demirel?i acayip hırpalayan, Çiller?e memleketi dar eden, Mesut Yılmaz?a vuran bir geleneği bitirip, herkesin el pençe divan durduğu bir ortam istiyorlar. * * * Durum şudur: Burada konuşamazsak, başka bir yerde de konuşamayız... Burada teslim olursak, başka yerde de teslim oluruz... Burada bela isek, başka yerde de bela oluruz... Yani burada ya da başka yerde... Direnmekten başka bir çare yok... Ve bu direniş, ?holding direnişi? ya da ?Aydın Doğan müdafaası? falan değildir... Bu direniş, ?söz söyleme hakkı? için yapılan bir direniştir.
 • Lütfü Demir 13.09.2009 00:00:00

  Adalet ve Kalkınma Partisinde adam gibi bir adam vardı. AKP’nin ülkeye verdiği zararı görerek bu partiden istifa etti. çalışkan, dürüst, güvenilir insan Sayın Abdüllatif Şener. Bakın İstanbul’daki sel felaketi ile ilgili olarak neler söylemiş; "TÜRKİYE Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener, İstanbul’daki sel felaketinde en büyük sorumlunun aralarında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da bulunduğu belediye başkanları olduğunu belirterek, "Tüm belediye başkanları, Türkiye’de ki çarpık kentleşmeden sorumludurlar. Bunun cezasını çekmelidirler. Hak ettikleri ceza idamdır" dedi. Doğru söze ne denir. Ağzınıza sağlık Sayın Şener... 15 yıldır büyük kentlerimizi ne hale getirdiklerini, aslında küplerini doldurduklarını çok iyi görmüş olduk.
 • HEPAR13.09.2009 00:00:00

  Ali Ercoşkun sizinle daha çok yapacaklarımız var demiş !!! yaptıklarınızı gördük Allah yapacaklarınızdan korusun........
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit