• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • YÜKSEL ÖZDEMİR(HEPAR)11.11.2010 00:00:00

  oda başkanları toplanmış ?? evet arkadaşlar esnafımızın sıkıntıları büyük halletmek lazım,çözüm bulunması lazım,lazım oğlu lazım..eeee sonuç aynen askerde denetleme zamanı tuvaletleri kilitle sonra ..evet çok temiz tutuluyor bravo de. işi gibi...bırakın bu sahteçiliği ..hani somut çözüm müfettişler esnafın anasını ağlatmış odabaşkanları cemiyetle poz verip fotoğraf çektiriyor sonra BAŞARACAĞIZ....nah başarırsınız esnafı tek tek gezip anket yaptınızmı en büyük sıkıntınız nedir çareleri nelerdir diye?? gezmeyin canım sizin yerinize avukatınız geziyor zaten..gazını alıyor esnafın..habire şak şak ..hadi arkadaşlar tepkimizi gösterelim dediniz veya esnafı organize ettinizde esnaf elinde pankart gelmedimi??veya demokratik tepki şöyle olur kanunlar çercevesinde böyle olur diye esnafı eğittinizmi?? bu müfettişlere topluca gidin gazete gezeceğinize..arkadaş hayırdır ne oluyoruz siz denetimemi geldiniz esnafı bitirmeyemi?? diye sorsanıza o avukatınızı orda kullanın esnaf ta size yahu bunlar yeri gelince hakkımızı savunuyor aidat ödemezsek ayıp olur desin...
 • ÜLGEN GÜLERİ10.11.2010 00:00:00

  MAKİNİST adlı köşe yazarımızın yazısını çok yerinde bir değerlendirme olarak görüyor kamuoyu ile paylaşıyorum. lütfen okuyunuz. Duyarlı yaklaşımları için Bolu Express Gazetesi ve sayın yazar MAKİNİST’e hayvan hakları savunucusu olarak teşekkür ederim. BOLHAYKO=Erkek Sığınma Evi Bolu Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Gülay Albayrak, kediye işkence eden şahsın özür dilediğini daha niye üzerlerine gelindiğini sormuş. E tabi üzerinize gelirler Gülay Hanım. Hayvanları Koruma Derneği olarak kediye işkence eden birine kol kanat germişsiniz. Tamam, bu şahıs özür dilemiş ama hayvana saygısı olmayanın insana saygısı hiç olmazmış. Gülay teyzem çıkmış demiş ki ?Sanal âlemde idam sehpaları kuruyorlar? Onlar en azından kediye yapılan işkenceyi kınıyor ve hayvan haklarını savunuyor. E peki siz ne yapıyorsunuz? Havyaları Koruma Derneği ne iş yapar? Yoksa haberimiz olmadan Hayvanları Koruma Derneği, Mor Çatı ya da karısı tarafından evden atılan erkekler için sığınma yeri mi olmuş? Takdir halkın!
 • Cumhuriyetci10.11.2010 00:00:00

  Atatürk’ün vefatının yıl dönümünde duyduğumuz özlemi ve üzüntüyü anlatmamız olanaksız. Atam izindeyiz diyemiyorum yoldan saptık. Seni özlüyoruz diyemiyorum hissizleştirildik. Cumhuriyet bize emanet diyemiyorum emanetine sahip çıkamadık. Sadece üzgünüz diyebiliyorum.
 • OĞUZ AKAY09.11.2010 00:00:00

  Bolunun İstanbul dan da büyük ve kalabalık olduğunu Finansbank tan gönderilen bankamatik kartımın 23 ekimde şubeye geldiği halde,Aktif kuryenin bana kartımı 17 günde teslim etmesi sayesinde anladım.Daha öncede birkaç defa kartlarım gecikmeli gelmişti,herhalde aksilik oldu diye düşündüm ,ama şimdide aynı şey olunca dedim Bolu büyük ve kalabalık bir şehir,birde İstanbul dan şikayet ederdik.Aktif kuryenin ve bankanın genel merkezini 2-3 defa aradığım halde bunlar başıma geldi.Birde aramasam yeni senede kartım gelecekti.Bundan sonra İstanbul da eski adresime isteyeceğim,en geç 4 günde elime geçer.Meğer bu Aktif kuryeden Türkiye çapında o kadar çok şikayet varmış ki,www.sikayetimvar.com adresine girince gördüm.Bankaların bu konuda tedbir almasını dilerim.Saygılarımla
 • Amet şeker09.11.2010 00:00:00

  Nezih erkan seni kutluyorum.Tespitlerin mükemmel.Demek oluyorki Boluspordan istifa eden bu üç kişi takımı idman yaptırıyormuş,onsekizi belirleyip maç taktiği veriyormuş.Bunlar gidince hoca taktk verip takım maç kazanmış.Bu hoca bizleri aptal zannediyor galiba.Bolusporda futboldan anlamayan insanlar olabilir ama bizler az çok anlıyoruz.Nezih bey ne güzel söylemişsin yönetemiyorsan yönetilirsin diye bravo seni kutluyorum.
 • Eyüp Taş09.11.2010 00:00:00

  İl Çevre ve Orman Müdürlüğündeki skandal atama ile ilgili olarak kamuoyunu bilgilendirmesi yönünden gazetenizi kutlarım. Sayın Valimizin açıklaması çalışmalarınızı doğruluyor. Şimdi devletin yöneticilerine yakışan, skandal atamayı iptal etmektir.
 • YÜKSEL ÖZDEMİR(HEPAR)09.11.2010 00:00:00

  yahu güleceğimi tutamıyorum..şu tuvalet açılışları moda oldu..faydası dokunandan hayırseverlerden Allah razıolsun ...içine edilmiş bir düzenin içine herkes etsin lafı aklıma geliyor..milletin başını kapatıp kıçını açan zihniyet davul zurnayla hela açıyor önce bir mahrem yerlerimizi kapatalım(buda iyi bir ekonomiyle oluyor)sonra halkın isteğiyle örf ve adetlere göre bir orta yol buluruz ..bundan iyisimi gelecek dangalak zihniyete soruyorum boluda 150 000 icra dosyası normalmi ??yılların avukatı nın dediği bir lafı unutmuyorum ’’artık para kazanmaktan bıkmaya başladım ama bu millet yine bunlara oy versin şu kapının önünde davul çalacam oh olsun diye’’ bu normalmi sizce???
 • Tıp Fak hastanesi08.11.2010 00:00:00

  Neden cemaate girmek istediğimi sizde AİBÜ tıp fakültesi hastesinde çalışsaydınız anlardınız. doktor olsaydınız hasteneyi tanımanız,işleyişini bilmeniz, liyakatınız yetip yetmediği önemli değil Cemeatten ol.bir buçuk hafta hastanede çalış başhekim yardımcısı ol.Hemşire isen Cemaatin ablası isen hemşirelik hizmetleri müdüresi olursun . O hemşirelik hizmetleri müdüresinin tanıdığı isen onun sohbetlerine katılmışsan cemeate yardımlarını esirgememişsen servisi tanımana , o serviste çalışmış olmana o servisin alan hemşiresi olmana gerek yok. Onun cemeatinden ol sorumlu hemşireliği kap. Bu olay fark edildi bir sendikamız olaya el atmak istedi.Ama sanırım gücü yetmedi bir sonuç çıkmadı Demek ki sendikaya üye olacağına cemeate üye ol işin yürüsün. Bende gazete ye abone olsam. Biraz burs versem ,sohbetlere gitsen kurban da yaklaşıyor kurbanımı onlara versem benide cemeate alırlarmı beni de bir yere bir baş yaparlar mı???
 • Metehan Aydın08.11.2010 00:00:00

  İl Çevre ve Orman Müdürlüğündeki usulsüz atama ile ilgili gelişmeleri merakla bekliyorum. Gazetenize duyarlılığı için teşekkür ediyorum. Dilerim yanlış işleme imza atanlar hakkında Bakanlık ve Valilik gerekenleri yapar.
 • vatandaş osman08.11.2010 00:00:00

  sazlı sözlü yardım.....inşallah bu topladığınız yardımlarda bir zamanlar ağabeylerinizin topladığı bosna hersek’e destek yardımına dönüşmez ...nedense kimsenin yardımdan haberi yoktu nede olsa usta çırak ilişkisi..........
 • YÜKSEL ÖZDEMİR(HEPAR)08.11.2010 00:00:00

  esnaf odalarının bir faydasını gösterin belediye meydanında eşek gibi anıracağım...ancak üyelerini icraya verir icraya gelen avukat vekil bozuntusuda kendini dövdürmek için elinden gelen gayreti gösterir ..kime ne faydanız dokundu ?? ülkede bunlar gibi binlerce dinazor var ..beli düzelirmi bu ülkenin??ama haklısınız padişah vezirine sormuş ’’kızdılarmı?? yok haşmetlim sadece sıra geç geliyor diye homurdanıyorlar..(bu fıkranın içeriği biraz ayıp kaçar anlayan anladı)
 • OĞUZ AKAY08.11.2010 00:00:00

  Trafik ekipleri birde çakmaklar yolunda alkol kontrolu yapsa süper olacak.Zira 155 e çakmaklar yolunda tarlaların arasında ,ıssız sokaklarda arabada içki içiliyor ve fuhuş yapılıyor desekte arabada içki içenlere karışamayız diyorlar.Heralde ceza yazmak için içkili kaza yapmalarını bekliyorlar.Emniyet müdürümüz bu konulara bir el atarsa,ve çakmaklar yoluna ara sıra devriye çıkarırsa seviniriz.Saygılarımla
 • Mine Mine08.11.2010 00:00:00

  Cemaate girenlere sağlanan avantaları bir okur ne de güzel anlatmış... Devletin kurumları birer birer işte böyle işgal ediliyor...
 • nur aykurt08.11.2010 00:00:00

  Bolu hayvan koruma patronicesi hangi selahiyetle sadisti sevimli gosteriyor? ayni eylem torununa yapilsaydi bu genisligi gosterecekmiydi? rezilligin sirti sivazlanmaz.
 • Asım Küpeli08.11.2010 00:00:00

  Hani Sayın Işın Erşen yazılarına tekrar devam edecekti? Merakla bekliyoruz. Ülkemizin ve Bolu’nun böyle değerli insanlara her zaman ihtiyacı var. Sayın Hüseyin Aykan’dan bu konuyu çözümlemesini özellikle rica ediyorum.
 • YÜKSEL ÖZDEMİR(HEPAR)07.11.2010 00:00:00

  bakın yine imdat bey döktürmüş..eline kalemine yüreğine sağlık..bir allahın kulundan da ses çıkmıyor demekki herkes halinden memnun ..alternatif partilere oy verin diye konuştuğumuzda ya oyumuz boşa giderse?? deniyor ..doluya gitti de ne oldu ??bu kafayla devam ederseniz..altın küpü üzerinde kuru ekmeğe şükrederken bir gün zafiyetten ölürsünüz benden söylemesi!!!!!!!
 • Ayşe Tabak07.11.2010 00:00:00

  Işın Erşen üstadın yazılarını bekliyoruz. Bolu Ekspresin üzerine düşen görevi yerine getireceğine inanıyoruz.
 • Tuna Aydın07.11.2010 00:00:00

  Çevre ve Orman Bakanlığındaki skandal atama ile ilgili haberiniz için teşekkür ediyoruz. Valiliğimizin bu konudaki tutumunu merak ediyoruz. Gazetenize olayları takibinden dolayı da teşekkür ediyoruz.
 • Artemis06.11.2010 00:00:00

  Işın Erşen Bey’in birbirinden güzel yazılarını özledik. Kendisi ne zaman yazmaya başlayacak? Özlediğimizi bilmesini istiyor, selam ve saygılarımı iletiyorum.
 • OĞUZ AKAY06.11.2010 00:00:00

  TCK?nın görevini kötüye kullanan kamu görevlilerine uygulanacak yaptırımları düzenleyen 257. maddesinde değişiklik öngören yasa teklifi dün TBMM Adalet Komisyonu?nda kabul edildi.Ama neden edildi,dokunulmazlıktan bekleyen ve devleti esas dolandıranları kurtarmak için.Yani kendileri için değil yanlış anlamayın))))))))))Elhamdülillah onlar müslüman,bak hoca cennetin anahtarını dağıtan adam suçlanabildimi,ceza aldımı.Yazık hastaydı talebesi affetti,ama birden iyileşti,)))))))Yürüyün be sizi kim tutar bu millet çok akıllı size
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit