• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Ayşe Yılmaz 21.02.2010 00:00:00

  AKP iktidarıyla toplum ikiye bölündü. İşçimiz, emeklimiz, memurumuz, yargımız bile bölündü. Ordumuz insanüstü sabır göstererek bu sancılı dönemi atlatmaya gayret ediyor. Vatandaş olarak şu an için sessizce olanları izliyoruz fakat bu sessizlik seçim sandıklarında haykıracak.
 • Selin Gürbüz21.02.2010 00:00:00

  İmdat Bey’in dediği gibi Nimet Abla piyangosu mu, Alaaddin piyangosumu, bilinmez ama olaya iyi tarafından bakalım. Seçim döneminde vatandaşa kamyonlarla beyaz eşya dağıtan bir partinin belediye başkanına sahibiz. Elektriği suyu olmayan evlere dağıtılan beyaz eşyalar çocuklara çeyiz olarak ahırlarda istiflenmişti. Alaaddin Yılmaz’ın temin ettiği bilgisayarlar Nimet Çubukçu tarafından dağıtıldı. Eğitime katkı diye hiç değilse kullanılacak...
 • Sedef Akyüz21.02.2010 00:00:00

  Çağ huhukçular derneğinin zihniyeti belli olduğu için hukuk adına yaşanan çirkefliği doğru bulması normal. Hukukçu ama aydın olamadıkları için ters köşedeler. Bir gün aynı adalet onlar içinde işleyecek. Paranın peşinde koşan avukatlar, ADALET PEŞİNDE KOŞAN AVUKATLARDAN HER ZAMAN İÇİN AYRI NOKTADA DURURLAR.
 • Oğuz Akay21.02.2010 00:00:00

  Çakmaklar köyünü mahalle oldu ,belediye su saatlerini taktı ve para almaya başladı,ayrıca vergilerde mahalle statüsünden alınacak zannedersem.Ama hala bir belediye otobüsünü devamlı çalıştıramıyor.İlk önce göstermelik yakaçeleye verildi onlar para kazanamıyoruz diye bıraktı.Şimdide eski mavi bir otobüs kondu ama bir geliyor bir gelmiyor.Ne zaman gelip gelmeyeceği belli değil.Zaten konan otobüsler mahalleye duyrulmuyor bu yüzdende binen olmuyor.Bir zahmet bu konuya el atarlarsa iyi olur.İnşallah düzenli çalışır.Birde çakmaklar yoluna ve mahallesine hoparlörler konulursa bizlerinde Boluyla ilgili haberimiz olur.
 • Casper21.02.2010 00:00:00

  Belediye tarafından 750 diz üstü bilgisayar ,üniversite kazanan gençlerimize dağıtılmış.Bu oldukça güzel bir düşünce ve hediye!Ancak Belediye bu bilgisayaraları bir sponsordan temin etmeyip,belediye bütçesinden yapmış ise işin rengi değişir.Neden?Bolu Belediyesi şu an için borç batağı içindedir.Bir çok Bolulu esnafın belediyeden alacağı olmasına rağmen ,İhsan ağcan tarafından"para yok!"denilerek kovulmaktadır.Alacaklıların hak edişleri belediyeye 9.ayda verilmesine rağmen ,hala alacaklılara ödeme yapılmamaktadır.Bir çok esnaf alacağını alamadığı için zor duruma düşmüştür.Ancak seslerini de çıkarmamaktadırlar. Bunun sebebi: 1)paralarını yakın bir tarihte alamamak. 2)Belediyeden bir daha iş alamamak. 3)Belediyenin tüm güçleri ile üzerlerine gelmesi.(Beyaz kafe ve kuzine örneği) Esnafa borcunu ödeyemeyen belediye ,seçimler yaklaştığı için 750 bilgisayarı hediye olarak vermesi ne kadar adaletli bir davaranış?750 bilgisayar yaklaşık 750.000ytl değerinde.Bu bedeli borçlu olduğu halde ödeme yapmadığı esanafa dağıtsa daha hayırlı iş yapmış olurlardı!Ayrıca bilgisayar alan 750 öğrenciden neden özellikle yeni rektörün kızının bilgisayarını alırken çekilmiş fotoğrafı gazetelerde yer aldı o da ilginç bir konu!
 • Meral Mısırlı21.02.2010 00:00:00

  Çağ Hukuk Derneği açıklamaları ile komik duruma düşmüş. Hakikaten bu ülkede insanlar ne ile suçlandıklarını dahi bilmeden aylarca içerde tutulurken sizler neredeydiniz? Bu ülkenin Cumhuriyet Savcısı tutuklanırken, yargı mensupları dinlenirken siz nerelerdeydiniz? En iyisi sizler ses çıkarmadan işinize bakınız. Aksi takdirde çok komik duruma düşüyorsunuz ki bu durum hukukçulara yakışmıyor. :))
 • Hasan GÜLKAN21.02.2010 00:00:00

  Mehmet DEMİRCİ kardeşimi kutluyorum.Tüm yazılarını yakından takip ediyorum... Kim neyi neye bölerse bölsün;neyi neyle çarparsa çarpsın;neyi ney ile toplarsa toplasın ve de neyi neyden çıkarırsa çıkarsın önemli olan eşittir ve sonrasıdır.... Tüm BOLU EXPRESS çalışanlarına başarılar...
 • mehmet(misfir)20.02.2010 00:00:00

  semih rumuzuyla yazan yağcı kardeş. ya sen başka alemde yaşıyosun yada öğrenci değilsin. sizin aldığınız bursları kim kestirdi baykalmı, ya el insaf bende o adamı ve partisini hiç sevmem ama insaf adam kırk yılda doğru bir iş yaptı. burs adı altında hangi cemaatlere para akıyordu,hangi belediyeler oy için kullanıyordu bunlardan bihaber atıp tutuyorsunuz.tabii kendi cebine para girsinde ülke ne halde umurunuzda bile değil. otur ve biraz araştır.
 • AKP Yöneticilerine20.02.2010 00:00:00

  Kendine AK Parti adını veren, fakat eylemleri AK kavramı ile bağdaşmayan parti her geçen gün ülkemizi geriyor. kurumlarımızı yıpratıyor. Yeter artık. Saçma sapan işlerinizden bıktık. Açılım diye diye milleti birbirine düşürdünüz. Şimdi de yargı reformu yapalım diyorsunuz. Sizin yapacağınız yargı reformuna kim inanır? Siz değilmisiniz "Laiklik karşıtı eylemlerin odağındaki parti" . O halde sizin yapacağınız reforma kim güvenir? Bırakın bu işleri. Kurumlarımızı, ordumuzu, yargımızı daha fazla yıpratmayın. Neyse zaten biz size sandıkta gereken dersi vereceğiz de...
 • Aytekin Karakaya20.02.2010 00:00:00

  Bolu Barosunun görüşüne katılmayan avukatlar hakikaten çağın gerisinde kalmışlar. Yargıtay Onursal Başkanı Prof. Dr. Sami Selçuk bakın bu konuda ne demiş; "HSYK?nın yapmış olduğu tasarruf, işlem tamamen kendi yetkisi içindedir ve hatta onun tekelindedir. Yetki gaspı, yağması gibi kavramları son derece yanlış buluyorum. Ne Bakanlığındır bu yetki ne Yargıtay?ındır . Bazı bilim adamlarının bunu söylemesi yürekler acısıdır." Umarım artık eksik bilgi ile kafa bulandırmazsınız.
 • Metin Yıldırım19.02.2010 00:00:00

  Belediye Başkanımız, aklı evvel konuşuyor ama AKP de böyle bir tarz söz konusu. Yani kendilerinden önce memleket başbakan görmemiş, AKP iktidarıyla memleketin başbakanı oldu ya belediye başkanlarına da aynı ifadeleri kullanmak farz oluyor. Bunlara sonradan görmek mi dersiniz, densiz kendini bilmez mi dersiniz.. Ne derseniz deyin, onlar üzerine alınmaz, Yarabbi Şükür der...
 • Ceren Demir19.02.2010 00:00:00

  Sayın Hüseyin Aykan, günlük takip ettiğim köşenizde yine çok güzel tespitleriniz ter alıyor, yürekten katılıyorum. Akp Hükümetinden önce ne Ordumuz bu denli yıpratılmıştı, ne Hukukumuz. Devletin devlet olabilmesi için üç kurum vazgeçilmezdir; eğitim, sağlık, hukuk. Üç kurumda darmadağın edildi. Sistem çökertilmeye çalışılıyor. Bir devleti yok edebilmek için de önce ordusunun eli kolu bağlanır. Şu an yapılmaya çalışılan Türkiye Cumhuriyeti Devletinin tam ortasına darı ekmektir. Akp Hükümetinden önce irtica ile mücadele eden hukukçularımız, AKP iktidarıyla birlikte şuçlu ilan edilip tutuklanıyor. Reha Muhar’ın deyimini yakında haykırmaya başlarız sanırım; ’’nerde bu devlet, nerde bu millet’’ diye ...Vatandaşı ekonomik dar boğaza sokup sesini çıkartamayacak duruma getirip istedikleri adaletsizliği yapma cüretinde bulunuyorlar. Ama yanlış hesap bağdattan dönermiş, er yada geç bir gün dönecek..
 • semih19.02.2010 00:00:00

  Sayın Başkana biz üniversite gençlerine verdiği destekten ötürü teşekkür ederiz. Chp’nin belediyelerden aldığımız burslarımızı kestirmesine rağmen böyle bir yol bulması bizi sevindirdi. Çünkü gelecek nesil biziz. Atatürk’te: ’En hakiki mürşit ilimdir’ demiş. Biz üniversite gençleri olarak yanınızdayız başkanım.Bolu ya sevgilerle hoş kalın..
 • Ayten Darendeli19.02.2010 00:00:00

  Sayın Gültekin Efe ve Ceren Demir’e bu güzel yorumları için teşekkür ediyor, onlarla aynı duyguları paylaştığımın bilinmesini istiyorum. Selamlar.
 • Şükran Kader18.02.2010 00:00:00

  Sayın H. Hüseyin AYKAN’ın "Benden uyarması" başlıklı yazısını lütfen okuyunuz. Okuyunuz ve güzel Abant’ımızda, bilimden uzak uğraşıların doğamıza ne kadar zarar verdiğini görünüz. Sağolasın H. Hüseyin AYKAN, iyi ki varsın Bolu Express...
 • arifemre18.02.2010 00:00:00

  Bolu’da market işletmecisi İSMAİL BİÇER kardeşimiz bu sabaha karşı vefat etti... kendisine ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM.. ALLAH mekanını cennet eylesin... Maşallah cenaze merasimine katılım oldukça fazlaydı...gelenlerden allah razı olsun...sevenleri yalnız bırakmadı merhumu... ben isterdimki esnaf odaları başkanı nihat alpat öztürk,bakkallar odası başkanı selahattin ayenin,çatladıoğlu patronu şevket çatladının,tam gıda sahiplerinin ve diğer bolu’da bu arkadaşımızla ticareti olan firma sahiplerininde cenaze merasimine katılmalarıydı... ama gelmediler, yoktular... basımızda boy boy fotğrafları olan her defasında saçma sapan açıklamalar yapan bolumuz esnafına hiçbir katkısı olmayan bu oda başkanları ve bolu esnafından para kazanarak bi yerlere gelmiş toptancı arkadaşların bu tip merasimlere katılmamalarını esefle kınıyorum... bolu esnafımızın yanında olmayan oda başkanlarını ve toptancı arkadaşlara birgün kendilerininde ahirete göç edeceklerini hatırlatmak isterim.. esnafın yanında hiçbir şekilde olmayan bu insanlara yazıklar olsun...
 • Tarkan Tarkan18.02.2010 00:00:00

  AK parti gündem değiştirmek için şimdi de yargıya saldırmayı sürdürüyor. Ülkemi derin krizlere itenleri affetmiyorum. Halkımız AK partiyi iyi çözdü ve tarihin sayfalarına göndermeyi de bilecektir.
 • Gültekin Efe18.02.2010 00:00:00

  Yandaş medyayla yetinmeyen AKP şimdi de yandaş yargı yaratmaya çalışıyor. Bu partinin toplumu bu kadar germesi çok rahatsız edici. Seçimle gitselerde kurtulsak.
 • Kutlu Öztürk17.02.2010 00:00:00

  Geçen akşam köroğlu televizyonunda yayınlanan bir programda Belediye Başkanı ile gazetecilerin savaşını seyrettik. Böyle proğramlar vatandaşın durumu anlaması açısından çok güzel oluyor. Devamını diliyorum. Saygılarımla.
 • Ormancı17.02.2010 00:00:00

  Orman Bölge Müdürlüğünün ilk yardım eğitim kurslarının devamını bekliyoruz. Oldukça verimli geçen kursda kurum doktorumuz Kırzı Önal tarafından yararlı ve eğitici bilgiler aldık.
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit