• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Mustafa COP09.07.2009 00:00:00

  "Orda bir TÜRKİSTAN var"..."Zengin yeraltı ve yerüstü kaynaklarına sahip"..."Orda KATLİAM var"..." DOĞU TÜRKİSTAN"..."Can can Türkistan"..."Dün İSA YUSF ALPTEKİN"..."Bugün RABİYA KADER"..."Türkistan Direniyor"...Sessiz kalmayalım...Destekleyelim... Saygılarımla.
 • Murat Tatar09.07.2009 00:00:00

  İçişleri Bakanımız, Bolu Valisinin konuşmalarından dolayı soruşturma başlatmış. Bu yaklaşımından dolayı bakanımızı kutlamak gerek. Vali ilde Devletin en büyük temsilcisidir ve Abant Platformu gibi siyasi yönü belli platformlarda siyasiler gibi konuşması doğru değildir.
 • Mehmet Kaşarcı08.07.2009 00:00:00

  Vali Beyle ilgili haberinizi okudum. Bolu valisinin konuşmaları toplumda rahatsızlık yaratmıştır. Kamu görevlisi her kesime eşit mesafede olmak zorundadır. Siyasiler gibi konuşmalar yapmak kamu görevlisine uygun değildir.
 • Ali Kaya08.07.2009 00:00:00

  Necip Bey Boluspor başkanlığına geldiğinden beri eski başkanlar konusunda yaptığı olumsuz açıklamaları ile hep tepki topluyor.Şanlı geçmişi olan boluspor da her şeyi kendisi yapmış gibi gösteriyor.Yanın da samimi olan kaç tane başkan var.Menfaati olanlar Necip Bey in yanında duruyor o kadar.Geçmişten bu yana başkanların geçmişi araştırıldığında bir gün ak dediğine yarın kara diyen,bir gün bir insanın yada grubun yanında olan ama daha sonra başka gruplarla yada insanlarla haşır neşir olan başka başkan var mı?Yener bey ne diyorsa doğrudur.Çünkü geçmişindekiyalpalamayan çizgisi ile bunu hak ediyor.
 • arifemre08.07.2009 00:00:00

  amin.. sayın aykan.. amin..
 • zapatistaa07.07.2009 00:00:00

  cuma beğendi:)))) cumartesi beğenmedi. pazar sevmedi. (neden sevsin ki) pazartesi sallamadı bile. eeeeee aşkı ve devrimi sermaye edenler, üç kuruşluk fahişe gönüllerde artırdınız sermayenizi. saksafon çaldınız şarap eşliğinde. ama yalan içinizde. kimi kandırnız?
 • Bolusporlu07.07.2009 00:00:00

  "Boluspor mahkemeye gidecek"miş yener bandakçıoğlunu iddaalarını ispta davet etmişlermiş.Bolusporun imanı gevrerken,paraları çarçur ederlerken, pek çok zaman kamuoyunu ilgilendiren konularda iddialara cevap vermezlerken,yener bandakçıoğlu konusunda aslan kesilmeleri düşündürücü.Halı sahalardan hangi amatör takımlar parasız faydalanıyor yılmaz bey bilsek.Böyle bi rmkanı boluspor yardımlarınızdan, dolayı bolu gençliğine sunuyorsa bunun programını zamanlarını açıklarmısınız..Haftanın hangi günleri hangi saatleri bolumuzun çocukları bu imkandan faydalanıyorlar.Siz yada Boluspor bunu açıklarlar mı?Boluspor a kaynak bulmak için devlet imkanlarından elinizi çekin.Yöneticiler olarak kullndığınız bu devlet gelirlerinden Bolusora para getirecek ne bıraktınız ondan haber verin.Futbolcu başarılı olsada olmasa da parasını alıp gidiyor,yönetici bir eli yağda bir eli balda hava atıyor.ceremesinide bolusporlular çekiyor.Hadi be!
 • Hüseyin Kaya yazısından07.07.2009 00:00:00

  -KIZAMIKÇIK bir virüsün neden olduğu bulaşıcı bir hastalıktır. -Hamilelik erken dönemlerinde geçirilirse sakat bebek olma ya da düşüklere neden olabilir. -Yakın temas sırasında burun, boğaz salgılarında havayoluna yayılan damlacıklarla bulaşır. -Belirtileri döküntü, hafif ateş, boğaz ağrısı, lenf bezlerinde şişme, burun akıntısı, kanama bozuklukları, eklem ağrıları olarak görülebilir. -Kızamıkçık tedavisi destek tedavisi şeklinde olup tam bir tedavisi yoktur. BU NEDENLE, AŞI OLUNMASI GEREKİR. -Gebelere kızamıkçık aşısı yapılmaz. -GEBE kalmadan önce aşı olunduğunda 4 hafta gebe kalınmaması gereklidir. -Gebeler doğumdan sonra bu aşıyı yaptırmalılar. Emzirme döneminde aşının zararı yoktur. -Gebe olmayanlar ve 18 yaş ile 35 yaş arası tün hanımların bu aşıyı bir doz olarak hemen yaptırması gereklidir.
 • Hüseyin kaya yazısından07.07.2009 00:00:00

  Buradan sesleniyorum. AKP kadınlar kolu başkanlığı. CHP kadınlar kolu başkanlığı. Diğer partiler kadınlar kolu başkanlıkları. Sivil Toplum Örgütleri kadın kolları ya da grupları KÖROĞLU TV sahibi sayın ERCAN GÜLEN. Günlük, haftalık gazeteler, dergiler. Haydi, hep birlikte bu konuyu gündemimizde tutalım. KIZAMIKÇIK AŞISI KAMPANYASI BAŞLATALIM. ?Hep birlikte el ele, Kadınlarımızla birlikte sağlıklı geleceğe? diyelim. Haydiiiiiii.
 • kurtcebe noyan07.07.2009 00:00:00

  rahmetli izzet BAYSAL baba sağlığında benim eserlerime sahip çıkın diye bolululara bir vasiyette bulunmuştu.Bu gün ne yazık ki bolulular çok vefasız çıktı.Bolu sadece bir BOLUSPOR danmı oluşuyor.başka derdi yokmu siyasetçiside,iş adamıda,memuruda,esnafıda,belediye başkanıda,milletvekilide BOLUSPOR la yatıyorlar BOLUSPOR la kalkıyorlar.ünüverste geçen günlerde büyük felaket yaşadı.Çatısı tüm yandığı gibi tüm bilgisayarlar ve demirbaşlar kullanılamaz durumda imiş.rektör beyin açıklamalarına göre maddi zarar tirilyondan fazla imiş.Bolu spor la yatıp kalkanlar birazcıkda ünüversteye zaman ayırsınlar.oto parkları felan tahsis eden belediye başkanı izzet babanın vaiyetine birazcık vefa göstersinler.kızılay şubesi bu günler için var.sivil toplum örgütleri haydi izzet babanın vasiyetine biraz destek çıkalım.Taa ABD den buraya vakıf kurduran hal(haldun) tasman bey haydi izzet babanın yaptıklarına sahip çıkalım.yani haydi tüm bolular izzet babanın eserine sahip çıkalım.bir kampanya başlatalım yanan ünüverisitemizi yeniden yapalım.
 • Makinis’te06.07.2009 00:00:00

  Kimsen bilemiyorum ama yazdıklarının altına aynen imzamı atıyorum. Hele şu MHP il başkanlığı için verdiğin liste çok yerinde isimler içeriyor. Bu liste dediğin gibi ortaya bir konulursa parti adeta şahlanır. Dilerimki partili insanlarda bu sese kulak verip Milliyetçi Hareketi Hak ettikleri yere getirmeye çalışır. Bu listenin aynen MHP İL Kongresinde sunulmasını istiyorum..
 • zapatistaa06.07.2009 00:00:00

  piposu ağız kenarında. bodrumun entel barında.sakalları şarap tasında. dikilmiş barın ortasında. tanınsın diye bekliyor.sanırsın dev aynasında. be hey sanat hırsızı, be hey üretme kabızı. birazcık efendi ol, bırak elinden şu sazı. bir eli televizyonda, öteki eli basında, birşeylerin tadı kalmış dişlerinin arasında. başkalarına hümanist, karısına karşı dayı. nasıl beceriyor bilmem ikisi birden olmayı. konuşurken solcusun, yaşarken karambolcusun, oportinizme bulaşmış tipik bir ortayolcusun. bir allahçı, bir kulcusun. bir davulcu, bir pulcusun. ne kadar inkar etsende hem jigolo, hem dulcusun. o yandasın, bu yandasın. hovardasın hep bardasın. artık rol yapmayı bırak sen bir entel magandasın........ be hey sanat hırsızı, be hey üretme kabızı. birazcık efendi ol bırak elinden şu sazııııııııı. ahmet kaya ne güzel anlatmış:))) seçim, hükümet, muhalefet, boluspor, play offfff, abant, vali, başkan, btso, eskop, vatan, millet, sakarya.... bizdekilere ne de çok uyuyor. karambol olmasın sakın, hepsi golcü:)))
 • arifemre06.07.2009 00:00:00

  hele şükür... sn. nihat alpat öztürkün açıklamaları destekliyor bu açıklamaların diğer oda başkanlarının açıklamalarıyla devam ederek çığ gibi büyümesini arzuluyoruz... uyuyan bir bolu diil, sesi çıkan,yüreğini ortaya koyan bir bolu istiyoruz.. ağzına sağlık başkan..
 • Lütfü Demir06.07.2009 00:00:00

  Sayın H. Hüseyin Aykan; yazılarınızı düzenli olarak okumaya özen gösteriyorum. "Özürlü Hafıza" başlıklı yazınızı çok beğendiğimi ifade etmek isterdim. Sizin de belirttiğiniz gibi toplum olarak çok duyarsız olduk. Siyasileri, demeç veren kamu görevlilerini, verdikleri taahhütler konusunda sorgulamaz olduk. İlimizin yetiştirdiği değerli insanları hemen unutur olduk. Sahi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Başhekimi iken intihar eden Dr. Sedat TURGAY’ı ne çabuk unuttuk. Sanık Müfettiş Mutlu Güner dışarıda geziyor ve mahkeme 2 yıldır devam ediyor. Dr. Sedat TURGAY gibi değerler kolay kolay yetişmiyor ve bizler her şeyi çok kolay unutuyoruz. Yazınızı bütün Boluluların okumalarını isterim. Elleriniz dert görmesin... Esenkalın...
 • Fatih Özsaraç06.07.2009 00:00:00

  Başyazarınız Hüseyin Aykan’ın yazısı yine müşiş olmuş. Anlamak veya görmek istemeyene ne derseniz deyin sonuç değişmiyor. Konuyu bu kadar güzel özetlediği için yazarınıza teşekkür ediyorum. Darısı börtü böçek yazan diğer yazarların başına.
 • Dursun Tekkeli06.07.2009 00:00:00

  Bolusporun 19 yıl sonra ilk yabancı futbolcusunu transfer ettiğini sitenizdeki son dakika köşesinden öğrendim. Boluspor?a getirerek 2 yıllık mukavele imzaladıkları Gilman Lika’nın kim olduğunu yarın ki gazetenizde ayrıntılı dile getirirseniz sevinirim. Boluspor yönetiminin başarılarının devamınoı diliyorum.
 • Sezai Dinç05.07.2009 00:00:00

  Bolu’da yaşayan birisi olarak Bolu Valisinin sık sık olumsuz değerlendirmelerle basına konu olduğunu okuyoruz, duyuyoruz. Şimdi de Mudurnu’da CHP Genel Başkanı Deniz Baaykal’la protokol krizine neden olduğunu üzülerek okuduk. Devlet protokolünde ana muhalefet partisi genel başkanının genelkurmay başkanından sonra dördüncü sırada yer aldığını biz biliriz de vali bey bilmez mi? Bana göre ilimize misafir olarak gelen Deniz Baykal’a yapılan uygulama hiç hoş olmamıştır.
 • Bayrağa Saygı05.07.2009 00:00:00

  Bolu Valilik binasındaki Türk Bayrağı, Bayrak Kanunundaki ölçülere uymamaktadır. Bu konuda gerekli duyarlılık gösterilerek Devletimizin simgesi bayrağımız oraya olması gereken ölçülere göre yerleştirilmelidir.
 • zerrin kısrak04.07.2009 00:00:00

  Alaaddin Abi açıklama yapmış."metin Yılmaz Artvin milletvekili mi?"diye!Belki de!Bolu milletvekili olmadığı kesin!Metin Yılmaz böyle ciddi konularda açıklama yapmamalıdır!Fıkra anlatmaya devam etmelidir!Fıkracı Baba!Bu şehrin patronu Alaaddin Yılmaz’dır.Bu böyle biline!
 • Zeki Eryılmaz03.07.2009 00:00:00

  Sayın hüseyin Aykan’ın yazısı çok yerinde olmuş. Kamuoyunu yakından takip edipte yazarla aynı şeylere kafayı takmamak mümkün değil. Gerçi Ekspres yazarlarının neredeyse hepsi birlikte güçlü kalemler. Değindikleri konular çok yerinde.
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit