• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Halil Tokuş08.04.2009 00:00:00

  Tüm civar köylerin yolları asfaltlandığı halde köyümüzün yoları halen toprak.mevcut mevsimsel etkilerle bozulan yolda ulaşım güçlükle sağlanıyor. 21. yüzyıl Türkiyesinde, başbakanımız : tüm ülkenin yollarının dubel yol olması için uğraşırken, ülkenin göbeğinde Ankara’nın kıyısındaki soğukçam köyünün susuz ve yolsuz olduğunu bilse kim bilir ne düşünür.
 • zapatistaa07.04.2009 00:00:00

  "artık gözlük takmayacağım, gözlerim bozuk demek ki tanrı dünyayı puslu görmemi istiyor" Küçücük dalda yedi gül Altısını rüzgar alır Ama biri kalır Bulayım diye onu Yedi kez çağıracağım seni Altısında gelme Ama söz ve yedincisine Tek sözümle gel. Bir dal verdi bana sevgili Üzerinde sarı yapraklarda Yıl dediğin geçer gider Aşk ise hep yeni başlar bertolt brecht kişilik kimliktir, isimse kimliğin sahibi. her ikisini de saklamaksa? nedir? korkmak mı, yalan mı, aldatmak mı? her ne ise. imzasız bir şiir olur belki ama düşünce ve yoruma imza atmak gerekir. derin siyaha tebrikler...
 • Serdar Karkın07.04.2009 00:00:00

  Gerçekten Seben yolu sular altında kalmış durumda. Haberde bahsedildiğinden daha yüksek miktarda su var. Bu yolun güzergahının hemen değişmesi lazım. Yoksa ilçe yolunun 21. yüzyılda sular altında kalması kara mizhını hepbirlikte yaşamak zorunda kalacağız. Birde suların bastığı yere kadar olan bölümde hiç bir uyarı levhası yok. acilen yola uyarı levhaları konulmalı.
 • Durmuş Kemerci07.04.2009 00:00:00

  İki haftadır takım acayip kötü oynuyor. seçim sürecinde önüne geleni deviren Boluspor şimdilerde aynı kadro ile inanılmaz kötü bir futbol sergiliyor. Yoksa seçimde Başkan Yılmaz maç başı primmi verdi. Bu konu dikkate şayan bir şekil aldı. Bu kötü gidişata lütfen bir dur diyen çıksın. Yada benim bir fikrim daha var Bolu’da belediye başkanlığı seçimleri sezon sonuna kadar tekrarlansın!
 • Hüseyin Türk07.04.2009 00:00:00

  Dr. Sedat TURGAY?ın intiharına neden olan müfettiş Mutlu’nun Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanması kararı çok yerinde bir gelişmedir. Müfettiş Mutlu’nun Ağırcezada yargılanacak olması adalet adına sevindirici bir gelişmedir. Değerli doktorumuz Sedat Turgayı bu vesile ile tekrar saygı ve özlemle anıyorum.
 • ülkücü gençlik07.04.2009 00:00:00

  Ülkücüler neyin ne olduğunu ve kimlerin bu işin rantınının peşinde olduğunu çok iyi biliyor.Köylüye silah çekenleri AKP ile CHP ile kanki olanları ve AKP lilerle kol kola girenleri unutmadık Ülkücüler adliyelerde iken kimlerin ne yaptığını da unutmadık((((sabır-sabır-sabır eline sağlık imdat abi bizlerin içini soğutuyorsun
 • M.A07.04.2009 00:00:00

  mustafa Ramazan seçimde çok yalnız kaldı sanki birileri kendisine söz verdi sonra yanında olmadılar İLÇE BAŞKANI HARİÇ
 • gerçek MHP li07.04.2009 00:00:00

  Nizamettin Yıldırım tahlil etmiş ve MHPnin oylarını partiden fazla adaya verildiğini yazmış.Haklıda çünkü mhp çalışmadı adaylar çalıştı genel başkan Boluya gelmedi sadece 100 kişi biraraya geldik ve caddede yürüdük ya diğerleri neredeydi
 • zapatistaa07.04.2009 00:00:00

  yazarınız mehmet demirci ye çok hak verdim. birileri dur demeliymiş milletin yazmasına. gülmemek içten değil. kimin bu hak? dur denmesini istemek ve dur demek, diyebilmek? beyefendi çok güzel yazıyor anlaşılan. kendisinin beğendiği ortada. ama haklı herkes yazmamalı. gazete sahipleri ve köşe yazarlarından bu işe kendisi başlasa okurlara büyük bir iyilik yapmış olur:)))
 • Sadi Akbük07.04.2009 00:00:00

  Mehmet Demircinin yazılarını ilgiyle takip ediyorum.
 • Mesut Yıldırım07.04.2009 00:00:00

  yazarınıa Memmet beye katılmıyorum.Bir kentte gazete ve yazar çizer ne kadar çoksa o kadar rekabet oetamı olur. Kim hangi gazeteyi isterse ve hangi yazarı isterse onu okur.Kimse kimseye beni oku diye zorlayamaz.Gazetelerin mesaj defterlerine abuk subuk yazı yazan kimliksiz insanlardan adını yazarak bi,r gazetede yazı yazmak daha iyi değilmi .O şekilde düşünürseniz o mesaj defterlerinede insanlar bir şey yazmasın.Rekabet rekabet rekabet gelişmenin anahtarı rekabet ve çok sesliliktir.
 • tarıh bilenler07.04.2009 00:00:00

  Adem KARA HOCANIN OBA-MA geldi yazısını okudum.Güzel bir tahlil.Bu alıntıyı herkesin okumasını istiyorum. "Başbakanımızın vakti evvelinde ifade buyurdukları gibi Büyük Ortadoğu projesi (BOP) eş başkanlıklarından birisi üzerimize vazifelendirilmiştir. BOP?un geldiği noktada acaba diyorum Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP)?nin yok oluşu ne kadar anlamlıdır. "
 • Kamil Zorlu07.04.2009 00:00:00

  Uyan Türkiye uyan bak Obama geldi. Nemi yaptı nemi yapacak okuyun lütfen.Türklükten? koparılan İslamiyeti ?tebliğ?, ?cihad?, ?fetih? ? şehadet?, ?gazilik? kavramlarından arındırarak, kendi hedefleri ile uyumlu bir ?Ilımlı İslam? modeli oluşturan küresel emperyalizm, şimdi de ?İslamiyetten? koparılan Türklük üzerine yeni bir milliyetçilik inşa ediyor.
 • Ülkücü gençlik07.04.2009 00:00:00

  Kamil Zorluya hak veriyorum.Birgünki bu gün çok uzak degil.Gerçek milliyetçiler bir araya gelecek ve geçen zamanın hesabını soracaktır. İlimle bilimle ve sabırla. Her şeyi biliyoruz.Dostlarıda düşmanlarıda
 • zapatistaa06.04.2009 00:00:00

  Yaşamak güzel şey dogrusu Üstelik hava da güzelse Hele gücün kuvvetin yerindeyse Elin ekmek tutmuşsa bir de Hele tertemizse gönlün Hele kar gibiyse alnin Yani kendinden korkmuyorsan Kimseden korkmuyorsan dünyada Dostuna güveniyorsan Iyi günler bekliyorsan hele Iyi günlere inaniyorsan Üstelik hava da güzelse Yaşamak güzel şey Çok güzel şey dogrusu.
 • Derin Siyah06.04.2009 00:00:00

  o akşam da lambamızı söndürmüştük nedîm ile... nedîm’den bile kıskandığım sevdiğim ile... son şarkılar dağılmıştı mevsim ile yalnız çamlıca’da bir ud yankılanırdı... dünyayı tumturaklı bir yalan sayanlar... yalanın dehşetini yaşlandıkça anlar... O’nun Piraye’yi sevdiği zamanlar... ölse ölümünden ne suçlar çıkarılırdı... boğucu bir sessizlikte ateşten goncalardır... o demirden şiirler ki sanki tabancalardır... umutsuz hangi gününde el atsan ateşe hazır... nâzım onları yazarken duvarlar çatırdardı... gördün sessizce buluştuğunu nâzım’la nedîm’in... lacivert ıssızlığında yıldızlı bir serviliğin... birinin elinde varidat’ı simavnalı bedreddin’in... birinin ağzında gül elinde mey kâsesi vardı... --Atilla İLHAN-- Nazım Hikmet’in ölümü’nün ardından
 • Hüseyin Kaya okuyucusuna05.04.2009 00:00:00

  Değerli arkadaşım! Sizin biliyor mu dediğiniz konular üzerinde kent yönetimizde söz sahibi insanlarla yaptığımız analizde şunu gördük. Mahalle yapılan köylerin tamamını çıkardığımızda Alaaddin Yılmaz yine kazanıyor. Sadece 1880 oy yaklaşık yarıya düşüyor...Siz bu konuda yanlış bilgi sahibisiniz...Benim söylediğim yazımda anlatmak istediğimdir. Üniversiteyi neden oy dünyası dışında bıraktılar??? Tanju Özcan bundan yararlanabilirdi. Başarısızlıkların yetersiz kadrolardan olduğunu söylemek gibi bir tavrımın, tüm yazılarda kendini gösteren cesur ve özgüvenli bir karakter icabı olduğunu bilirsiniz. Saygıyla.
 • Zaim Türker05.04.2009 00:00:00

  Boluya hizmet için değil millet kendi işi için listelere yazılıyor öncede böyleydi şimdide farklı değil listelere yazılanlardan belediye ile ilgili hiç bir fikir söylediklerini duydunuzmu vatandaş 2 lira verirken meclis üyelerinin bundan kaçınmaları basıt bir menfaat edinme şekli madem kendilerine 2 lira zor geliyor vatandaş neden versin yetki kendilrinde oy birliği ile kaldırıversinler vatandaşa hizmet etsinler kendilerine değil
 • zapatistaa05.04.2009 00:00:00

  kapitalist dünyanın savaş makinası NATO, fransa ve almanya’da 60.ıncı doğumgününü kutladı. binlerce insanın ölüm günüyle anılan doğum gününü. aynı günlerde tüm dünyada savaş karşıtları sokaklarda, meydanlarda NATO nun lağvedilmesini talep etti. NATO’ya hayır demek, barışa ve özgürlüğe EVET demektir. 18 şubat 1952 de nato ya resmen olan türkiye 1950 de neredeyse tamamı yaşamını yitiren türk taburunun bedeli olarak. her mahallede bir milyoner yaratma sevdalısı, devlet aracıyla hovardalık yapan menderes ve partisi ile girdiğimiz nato nun ülkemizde 23 adet üssü bulunmaktadır. DÜNYANIN EN BÜYÜK SAVAŞ ÖRGÜTÜ ne karşı tüm dünyada NO TO NATO, NATO AUFLÖSEN, NATO’YA HAYIR !...
 • Selim Kaya05.04.2009 00:00:00

  Express gazetesi ve yazarlarınız harika.Yönetim kurulunu kutluyorum.İşlerim nedeniyle Boluya sık sık geliyorum.GELDİĞİMDE GAZETENİZİ mEYDAN BÜFEDEN ALIYORUM.DÜZCEDE İSE İNTERNETTEN TAKİP EDİYORUM.Hepinize saygılar.Selim Kaya.
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit