• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Vatan28.01.2009 00:00:00

  Belediye Başkanı toki ye bundan sonra ev yaptırmıyacakmış. Evsahipleri yine yaşadı toki evleri kira fiatlarını düşürmüştü. Yine uçacaklar. Nede olsa Bolulu ev sahiplerinde Allah korkusu yok.
 • SAMİ YILDIZ27.01.2009 00:00:00

  Hocamız Serhat GÜLLER buyurmuşlar"Forvet almamız lazım. Sen emret alırız. Başka ne istersin?Orta saha da alalım mı.Bi hücuma yönelik bi de savunmacı.Sanki sol defanstada sıkıntı var gibi geliyor ne dersin.Bu takımın her mevkisine adam alınması gerekiyor ama bi tek hocaya ihtiyaç yok. Ayrıca seni Orduspor maçındaki başarından dolayı kutluyorum. Takım kötü idi sen iyi idin.Hakem korkunçtu.sen mükemmeldin.Sahanın çimleri sararmaya başlamıştı sen can verdin.Taraftar zaten kötüydü sen sen tek başına mücadele ettin.Sen olmasaydın ne olurdu Bolusporun hali.
 • Sokak Çocukları27.01.2009 00:00:00

  Yollarda küçük çocuklar dileniyorlar, belkide dilendiriyorlar zorla kim bilebilir ki. ama bu çocukların kalem tutması, kitap okuması gerekirken dileniyorlar. Kimisi ddileniyor, kimisi de mendil satıyor.Abla ne olur ekmek parası. Sordum çocuğa gerçekten ekmek mi alacaksın? Çocuk;"Evet" dedi. Belkide almayacak kim bilebilir. Sana bunu zorla mı yaptırıyorlar diye sordum. Çocuk mendili uzatarak "ne olur ekmek parısı" diye geçiştiriverdi. Belliki zorla yaptırorlar. Okula gidiyor musun? dedim. Hayır dedi. Şimdi söylüyorum size ey duyarsız insanlar bu çocuklarımıza neden sahip çıkmıyoruz. Ellerinden neden tutmuyoruz. Hep birlikte birlik olalım sokak çocuklarının ellerinden tutalım.
 • Aah Şu Çukurlar27.01.2009 00:00:00

  Yağmların yağması nedeniyle çukurlarda oluşan su birikintileri yayalara çok zor anlar yaşatıyor. Geçenlerde yolda giderken araba süratla hızlı bir şekilde geçip yerdeki suyu üzerime baştan aşağı şıçrattı. Burdan sürücülere seslen,yorum. Lütfen biraz daha saygılı olalım. Bu olaylar sürekli yaşanıyor ve ben sürekli rastlıyorum. Buna bir çözüm bulun. Çukurları belediye kapatsın veyahut. Sürücüler sizde biraz daha dikkatli olun. Yayalara saygı. Hiç olmazsa yavaş gidelim çukurların bulunduğu kısımlarda.
 • Yusuf Altay26.01.2009 00:00:00

  Sayın Kesler Yazınızı okudum Sayın Baykal Avukatlık sözümü başbakanımızın Savcı olduğunu söylemesinden sonra söylemiştir. Sayın başbakanımız yürütmenin başı olduğundan aynı zamanda sanıklarında hakkını herkesten fazla savunmalıdır. Ama bu davada sanıkların ezici çoğunluğu Akp karşıtı olmalarıdır. İşte başbakanımızın bu durumda savcı olması doğru değildir. birgün onada yer verebilirmisiniz Saygılarımla yusuf Altay
 • bolulu eğitimci26.01.2009 00:00:00

  şu an sizi izliyorum sayın valim.bolu meb ile bir toplantı düşündüğünüzü söylediniz.bence olumlu bir düşünce,ancak bu toplantıyı vekil müdürlerle mi yoksa ataması yılan hikayasine dönen asil müdürlerle mi yapacaksınız? bolu meb bir aydır sahipsiz akşam olsun gün bitsin politikasında,sayın valim bu hafta artık asil müdürlerin ataması yapılırsa herkes ona göre hesabını yapar.fiziki imkan olarak iyi durumdayız ancak bunu iyi kullanan okullarla diğer okullların bu imkanları ortak kullanma imkanı mutlaka hazırlammalı.çünkü hinterland dışından öğrenci alan okullar diğer bölgelerin imkanını kendileri kullanıyor(hinterlandı ancak 1200-1300 olan merkezi bir okulda 2250 öğrenci var,okul idaresi bu olaya seyirci).birde kalıcl konutlara yeni bir lise yapılıyor.1 km ötede canip baysal lisesi boş iken lütfen bu okulu meslek lisesine çevirirsek amaca uygun kullanılır diye düşünüyorum
 • kurtcebe noyan26.01.2009 00:00:00

  sayın H.Hüseyin Aykan körler sağırlar birbirini ağırlar.durmak yok taklaya devam.yarın Ahmet Yoldaş yemeğe davet ederse gidecekmisiniz gitmeyecekmisiniz merak ediyorum
 • Ahmet Yoltaş’a26.01.2009 00:00:00

  Ya ben Ahmet Yoltaş’a sormak istiyorum. Abi sen bu kadar eleştiriyi nasıl kaldırıyosun. Nasıl oluyorda kulaklarını tıkıyorsun lütfen anlatsana. Valla çok merak içerisindeyim........
 • Benim Adım Kırmızı26.01.2009 00:00:00

  Boluspor bu hafta yendi ama takım başarı yada başarısızlığıyla değil, kulüp başkanı ve teknik direktörün acayiplikleri ile gündeme geliyor. Bu takım ne zaman futbolu ve berileriyle gündeme oturacak. Biz taraftar olarak eski takımımızı özlüyoruz. Eski başarılarıyla gönüllerde taht kuran ekibimizi bekliyoruz. Başkanın veya teknik heyetin açıklamalarıyla sansalyonel olarak gündemelerini istemiyoruz. Biz eski kırmızı beyazlı ekibi görmeyi arzuluyoruz.
 • Öz Ulusalcı25.01.2009 00:00:00

  BKGC son bir hafdadır bir yemek furyasına kapıldılar.bir ata sözümüz var gavurun ekmeğini yiyen onun kılıcınıda sallar.daha düne kadar Aladdin Yılmaz sizi hiç tanımıyordu sizde lafla peynir gemisini yüzdürüyordunuz. Ne oldu ....... gazetesi Aladinin yanına gidince bizi sattı diyordunuz. Ne oldu böyle tam kadro ve saz ekipi halinde geçin bunları. Filiz lokantasında hiçmi yemek yemediniz. Sizin cemiyete daha Yılmaz hiç çıkmadı. Bu böl parçala ve yut takdiği. Bir gelsin çayınızı içsin cemiyetiniz hayırlı olsun desin ondan sonrada beraber yemekmi yiyorsunuz yoksa zurnamı çalıyorsun ne yaparsanız yapın. Hadi bundan sonra bir alehde haber yapında göreyim. Yemek parasını alaaddin Yılmaz belediye kasasından ödedi ise o paralarda bizimde hakkımız var yediklerinizdeki haklarımız zehir zıkkım olsun. Yok kendi kesesinden ödedi ise oda indiregandi yapyıklarındandır. Oda zaten helal değil. Size bir tavsiyede bulunayım birde tam kadro Alaaddin’in ile ümre ziyaretine gidin. EDİTÖRDEN:(Bu yazıyı yazan kişi kimliğini gizlediği için normalde dikkate alınmazdı ama söylediklerinin ne kadar komik iddialar olduğu anlaşılması bakımından yayınlıyoruz.)
 • diyanete25.01.2009 00:00:00

  Bolu sıteler camisınde hocalık yapan hayrıye hoca insanlara asırı kızma soru sordugunda tevcıdle bagırma yuzunden camiyı bıraktım kuran ögrenmeye gıtdım arkadaslarımda benımle bıraktılar süreklı para ısteme elektırık supurgesı ıstemesı param yok bana bagırması ayrıca gun gıbı odun parası camıye gune cevıurmesı pasta börek getırın demesı ıkı kere sıkayet etdım gelen ögrencılerıde ögretmıs zorlama yok yok dıye konusturması sucsuz duruma getırıyor aslında ınsanlarla alay etme kucumseme arkadan bıle benım hakkımda dınsız demesı bır hocaya yakısırmı kadrolu olması Allahın evını kötu emellerınde kullanmasına ve dıyanet işlerınınde buna ses cıkarmaması konusunda kızgınım gerekenın yapılmaması konusunda sıkayetımı ank dıyanet işlerıne yada işt dıyanete dılekceyle bıldıreceyımı saygılarımla sunarım.
 • Kooperatif zede25.01.2009 00:00:00

  Yuh bize kardeşim hala Ahmet Yoltaş’ın anlattığı yalanları dinleyip ona oy veriyoruz. Bu kadar uyuyan esnafların bir araya geldiği Bolu’da bu insanların yer bulması ve insanları kandırmaya devam etmesi normal tabi. Bu adama oy verenlerin çıkıp batıyoruz demesi çok gülünç. Kooperatifi Batıran adama Bolu esnafınıda batırsın diye destek olmak ancak Bolu’da olur.
 • EMEKLİ24.01.2009 00:00:00

  Oy verirsem namerdim! Atılan nutuklara kandık, Kuru ekmeği kemik suyuna bandık, Biz size aldanıp adam sandık, Oy verirsem namerdim.! ??? 6 milyon emekli bunları düşün, Başına neler geldi bu kışın, Anla artık sonu geldi bu işin, Oy verirsem namerdim.! ??? Lamba dedin, ampul dedin ne oldu, Emekli, işçi, gariban kışta dondu, Sizin parlak sözlerinize kandı, Oy verirsem namerdim.! ??? Dertler yaz yaz bitmez, İnşallah bu iş böyle gitmez, Alaşağı etmeye gücümüz yetmez, Oy verirsem namerdim.! ??? İMDAT ağabey ne söylersem yaz artık, Allahım bunları kuyusunu kaz artık, İşleri kötüye gitsin hesabını boz artık, Oy verirsem namerdim.! ??? Doğalgazım var açamam, Bakkaldan, manavdan kaçamam, Emekliyim gücüm yok uçamam, Oy verirsem namerdim.! ??? EXPRESS ne söylersem yazacak, Emekli, işçi meydana düşüp azacak, Emekliyiz, sözümüzde duracağız, 29 Mart’ ta 12’ den vuracağız, Oy verirsem namerdim.!
 • Serdar KARAALİ23.01.2009 00:00:00

  Serhat Hoca her maçtan sonra bir mazeret bulinup suçluyu karşıda arıyorsun.Allahaşkına bide çık "bu maçın kaybedilmesinin sorumlusu benim,Güçlü rakibimiz Manisaspor ikinci yarıya başlarken iki oyuncu deiğişikliği yaptı ben buna karşı önlem alamadım"de alnından öpelim.Ama sana kalırsa suçlu ya futbolcu ya hakem ya saha."Rakibimiz güçlüydü istediğimiz oyunu kuramadık"desen bile alkış alırdın ama nerde.Uyumaya devam,uyandığımızda inşallah geç olmaz.
 • kurtcebe noyan 23.01.2009 00:00:00

  necip carıkcı seni adam sandık arkanda durduk demekki sen adam değilsinki gidip adam diye başkasının arkasında duruyorsun,bir ata sözü var tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş,istersen aladini yılmaz abdes alırken birde ıbrıkla suyunu dök,ha omuzunada mutlaka havlu almayı unutma,şunu bilki bizlerin cebinde senin gibi 10 tane adam taşıyoruz.adam adamın yanında durur arkasında kalleşler olur
 • sanayici yaren23.01.2009 00:00:00

  Necip Çarıkçı takım yenildi. AKP il teşkilatıda istifa etti. Ne olacak senin halin.Nerede duracağını ne zaman anlayacaksın.
 • A.Cevat Zorlu 23.01.2009 00:00:00

  Boluspor yönetiminde hiç CHP Lİ ve MHP Lİ adam yokmu))) sizler nasıl adamlarsınızki sesiniz çıkmıyor)))
 • ALİCAN DEMİRCİ22.01.2009 00:00:00

  İmdat Bey emin ol yazılarınız ve konularınız çok güzel.Yanlış gördüğünüz her olayın üzerine gidiyorsunuz.Bu yanınızlada kimselerin değil,doğruların adamı olduğunuzu gösteriyorsunuz.Szi kutluyorum.Ancak,hafife alınan insanların açıklamaları olmazken onların adınada yazı yazmanızı anlayamıyorum.İnsanlar kendi haklarını savunurlarda siz de üzerine gidersiniz anlarım.Ama vatandaşta tık yok,İmdat Aslan Bey ASLAN gibisiniz.Tekrar tebrik ediyorum,kutluyorum.
 • Servet Yılmaz22.01.2009 00:00:00

  Boluspor başkanı Neçip çarıkçı çıkıp diğer belediye başkan adaylarını adam yerine koymadığını alanen söyledi fakat kimse bu çıkışa bir cevap vermedi. Diğer adaylar kamuoyuna biz daha adamız, ağzından çıkanı kulagı duymayan Çarıkçı’yı kınıyoruz. demedi. Benimde aklıma şimdi acaba Neçip Çarıkçı doğrumu söylüyor diye geliyor. Acaba Çarıkçı’nın ardında durmadığı adamlar adam değil miki
 • AHMET SARI22.01.2009 00:00:00

  Bu Necip Bey e bir Allah kulu çıkıpta"Ya Necip sen ne yapıyorsun demez mi"Necip çARIKÇI eskiden böyle değildi.Şimdi Freni boşalmış kamyon gibi,ne söylediğini bilmiyor.
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit