• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Ekspres okuru23.12.2008 00:00:00

  İmdat Bey yazılarınızı ilgiyle takip ediyoruz. Şu şehirde inanın birkaç kişi var doğruları yazan ve söyleyebilen.Hani derlerya doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye. İyiki şehirde yaşıyoruzda biryere kovmuyorlar sizleri.Günü kurtarmak için değil yarınlara yelken açmak için yazılarınızı aynı samimiyette ve doğrulukta bekliyoruz.
 • Halil Petek23.12.2008 00:00:00

  Makinis negüzel yazmış. Böyle durumlar çok oluyor. Birde benim başımdan gecen bir vurdum duymazlığı anlatmak istedim. İnsanlar araçlarını öyle gelişi güzel park ediyorki iki aracı karşılıklı park edip sokak geçişini tıkayan insanlar var. Be mubarek adam devletin sokağını kullanırken bari insaflı davran demek gerekiyor. İnsanları başkalarının haklarına saygı göstermeye davet ediyorum.
 • Bedriye Ensari23.12.2008 00:00:00

  Sn.Hüseyin Kaya, Köşe yazınızda bahsettiğiniz; -MUHACIR- kelimesini, keşke öncelikle siz kendiniz şöyle kısaca bir araştırıp sonra Başbakan’ı eleştirmeye kalksaydınız ! Muhacır sözlük anlamına bakabilseydiniz.. Muhacır her sadece Türk değil, her milletten insan olabilir. Çünkü kelime anlamı olarak arapça kökenlidir ve göç eden manasına gelir. Göç edenlerin en bilineni ise, Medine’ye hicret eden Mekke’ li müslümanlardır. Hicret, İslam tarihinde çok önem arzeden bir olaydır ve göç manasına gelir. Bu göçedenlere de muhacır denmektedir..
 • Ali Demirtaş23.12.2008 00:00:00

  Neden araçları çekmek için çekici çalıştırmıyorlar.Sadece para alıyorlar.Verelimde istediğimiz zamanda park yerinden çıkalım.
 • 3 M23.12.2008 00:00:00

  Yüksel Gültekin AKP adayı Emin Güzün hem arkadaşı hemde ortağı fakat iş Alaaddin Yılmazdan yana dönmeye başlayınca Boluspor başkanının bile başkana desteğini görmezden gelmiş.Kutlarım demokrat Yükseli
 • UMUT 123.12.2008 00:00:00

  Bir insan hayatın zorluklarına eger umut varsa katlanır.Ancak o insanın elinden umudu aldığınızda mücadele azmini yitirir.AK PARTİ hükümetinin 6 yıllık iktidar döneminde asgari ücretliye yaklaşımı ortadır ve kesinlikle asgari ücretliye verecek bir umudu kalmamıştır.Eger olaganüstü bir problem olmazsa mahalli seçimlerde Ak parti birinci parti düşük oranlarda olacaktır.Ancak şartlar böyle devam ettiği sürece Genel Şeçimlerde Ak Parti ANAP ın Akibetine ugrayacaktır.Bunu görmek içinde müneccim olmaya gerek yok.
 • Vatandaş Ali23.12.2008 00:00:00

  Milleti Enayi Yerine Sokmayın Varil fiyatlarına uygulanan indirimlerle benzinin pompa fiyatının 1.25 lerde olması lazım. Ama biz %100 den çok fazlasını veriyoruz. Bu hükümete oy verenler görüyor mu acaba bunları? Yoksa "Hamdolsun 2-3 Ykr ucuzladı" mı diyor? Memura %2 Elektriğe %22. Bu ne adaletsizliktir. Adıyla ne kadar ters Adaletsiz Adalet Ve Kalkınma Partisi!..
 • gönülden AK Partili22.12.2008 00:00:00

  AKP aday adayları hakkatten kendi kendilerinimi eleştirecekler. Madem ki şimdiki başkan yanlış yaptı Sayın İmdat beyin yazdığı gibi siz o teşkilatın üyeleri ve başkanları değilmiydiniz.Aladdin başkan bu durumda haklı sayılmazmı.
 • YUKARI ÇARŞI22.12.2008 00:00:00

  tam iki aydan beri dosyamı koperatife teslim ettim o zamandan beri sadece sadece 3 kişi beşer milyon kredi alabilmiş.becikoğlunun kirası ile koperatifin ne alakası var.
 • Sadık Koca22.12.2008 00:00:00

  2008’in Nisan ayında Karacasu’daki Sosyete pazarının oraya arabamı park etmiştim. Ancak park yapılamaz levhası arabamı çektiğimde yoktu. Sonradan park yasağını koyup 50 ytl ceza yazmışlar. Cezayı ödemek için her yere gittim, ancak ücreti ödeyemedim.Çünkü; kimse cezanız yok dediler. Aradan 8 ay geçti park ceza faturası eve geldi. Ben zamanında çalmadık kapı bırakmadım ödemek için. Oysa aradan 8ay geçmiş bana fatura geliyor. Şimdi gelde bunu ödeme. Bu nasıl sistem anlamdım. Burdan yetkililere duyrulur. Artık buna bir çare bulsunlar. Sadece bu bana değil başka insanlarada yapılıyordur belki. Sistemi bari düzeltsinler 8ay sonra fatura gönderilmez, çok saçma....
 • Biz koyun değiliz22.12.2008 00:00:00

  Gentaş-Sümer Mah.’ne giden halk otobüsüne artık bir çare bulun. Özellikle pazartesi günleri çok doluyor. Sümer Otobüsünün 15dk. bir kalkmasını Sümer Halkı olarak istiyoruz. Devlet hastahanesine 15-20 dk. kalkıyor. O mevkiye giden insanlar insanda biz insan değilmiyiz. Sümer otobüsüne Tıklım tıklım dolması şart mı. Sümer mah.tarafı da devlet hast. gibi kalabalık. Peki neden 30 dk.da bir kalkıyor Gentaş-Sümer arabası. Bu sistemden herkes şikayetçi. Birde pazar günleri 1 saatte bir kalkıyor. 30dk.!da bile değil. Bu ne saçma sistem. İşçi olarak bir Pazar günümüz tatil o da yollarda sümer otobüsünü beklemekle geçiyor. Burdan yetkililere durulur. Artık Gentaş-Sümer mevkiine giden otobüsün 15 dk.’da bir kalkmasını istiyoruz.Biz öyle itiş kakış yolculuk etmeye mecbur değiliz. Çok sorun yaşıyoruz inip, binmelerde. Kiminin ayağı kısıyor kapıya, kiminin çocuğu eziliyor. Ben %40 engelli biri olarak ÇOok şikayetçiyim. Lütfen 15dk.ya indirilsin. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a sesleniyorum. DUY SESİMİZİ.
 • BOZKURT SUAT21.12.2008 00:00:00

  MHP başkanı rakiplerin uykusu kaçacak demiş.Ülkücülerin UYKUSU ÜLKÜ OCAĞI KAPANDIĞINDAN BERİ ZATEN KAÇIK.
 • EREN ERDOĞAN20.12.2008 00:00:00

  Boluspor Başkanı akşam yatıyor, sabah yeni bir fikirle güne başlıyor. Boluspor’a gelir fikirlerinin sonuncusu Milli Eğitim destekli. Okul müdürleri aracılığıyla bilet satışları başladı. Okullarda müdürler kime bilet satacak? Öğretmenlere, hatırının geçtiği velilere, emrivaki ile servis şoförlerine.... Peki bir okul müdürünün görevi bu mudur? Aslında değil tabii ama müdürler para toplamaya alıştıkları için Bolspor’umuza da destek amaçlı biletleri satabilirler. Başkan Necip Çarıkçı yılbaşından sonra nasıl bir fikirle çıkacak bakalım karşımıza? Bu kadar destekle yerden kaldıramadığı Boluspor’un bundan sonraki hali vaziyeti ne olacak? Eleştiren taraftarı istemeyen, eleştiren basına ambargo uygulayan Başkan kendine eğitimcilerden destek oluşturmaya çalışıyor.
 • Öğretmen20.12.2008 00:00:00

  Bilet satmak milli eğitimin asli görevi oldu.Dershanelerede bilet satalım.Tugayada bilet satalım.Pazarcılara satalım.hatta rakip kulüplerede satalım.en iyisi mekkede hacda bilet satalım.orası kalabalık olur.birde cemaat yurtlarında satalım)))Ama öğretmenleri bu işten uzak tutalım)))
 • Serkan Yılmaz20.12.2008 00:00:00

  Türkiye’de her yıl 12-18 Aralık günlerinde Yerli Malı Haftası kutlanır. Yayınlar yapılır, çocuklara yerli malı anlatılır. Yerli malı kullanmamız gerektiğini malesef yalnız bu hafta da hatırlarız. Günlük yaşamımızda dikkat ettiğimiz bir konu değil. Sabah kahvaltıda içtiğimiz çay lipton, dişlerimizi signal diş fırçasıyla fırçalarız, Ellerimizi yıkarken dove sabun kullanırız. deterjanlarımız yine yabancı marka. Arabamız yine öyle, bilgisayarımız da. Çocuklarımız spor ayakkabı ister markası adidas olsun der. Yemek yerken cola, sprite tercih ederiz. Elimizden düşürmediğimiz cep telefonları yine yabancı. İç ve dış giyim yabancı. Sigaramız yabancı. Peki neyimiz yerli? Annemizden kalma yün yorgan mı? Onu atalı yıllar oldu. yerine pufy yorgan geldi. Elimizde kalan sadece yılda bir hafta okullarda çocuklara anlatılan dersler var. Malesef acı ama elimizde yerli malı olarak yalnızca Yerli Malı Haftası kaldı.
 • Kemal Yılmaz20.12.2008 00:00:00

  Makinis ne güzelde yazmış bu mimarlar odası başkanı milletle adeta alay ediyor.Her partiye eşit mesafedeyim diyor fakat hiç bir aday ile fotoğrafı yok.Hakkaten o altdeçit yapılırkendemi eşit mesafedeydin beyefendi.İnsan olan ne oluyor başkan bu ne biçim geçit derdi.Yazık Boluya.
 • Emekli asker20.12.2008 00:00:00

  İşte İmdat Aslan Ermeni Başbakanının ağzından belgeleriyle açıklamış.Daha ne diye aydınlar imza toplarlarki.Bilinmeliki Türk milleti vakur bir millettir.Savaş zamanını soykırım diye nitelendiren ve imza toplayanları esefle kınıyorum.Sağol İmdat bey eline yüreğine sağlık.Şahsınıza saygı duyuyorum
 • Yücel Yıldırım20.12.2008 00:00:00

  Sayın İmdat Aslan Beyi sosyal sorumluluğundan dolayı içtenlikle kutluyorum. Kendi vatanımızda parya muamelesi görmek ne kadar acı ise bunları dile getirmekten korkanlar ve cesaretsiz olanları görmekte o kadar acı. Cumhuriyetin temel kazanımlarını bu şekilde yıpratmak ve o günlere tekrar geri döndürmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Bizlerin hislerine tercüman olduğunuz için İmdat Aslan Beye ve Express Gazetesine teşekkür ederim.
 • Sorumluluk Genel Merkezde20.12.2008 00:00:00

  TARİH 22 KASIM 2008 ?Sorumluluk Genel Merkezde? ŞK Bolu şube başkanı Hakan Gökdemir düzenlediği basın toplantısı ile kurumları hakkında ki iddialara cevap verdi. ?Bizim ne arsalarda ne deride ne de başka bir rantta gözümüz var? diyen Gökdemir ?Tüm bunlarda tek yetkili ŞK Genel merkezidir, bizim yerel bazda herhangi yaptırım gücümüz bulunmamaktadır? dedi. Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği yönetim kurulu ve Türk Hava Kurumu (ŞK) Bolu Şubesi yönetim kurulu tarafından Bolu Ahmet-Solmaz Baysal öğretmenevinde basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya, Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği Başkanı Fatih Yamaner, ŞK Bolu Şubesi Başkanı Hakan Gökdemir, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğretim Görevlisi Gazanfer Doğu, dernek yöneticileri ve basın mensupları katıldı. Toplantıda konuşma yapan Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği Başkanı Fatih Yamaner, havacılık faaliyetlerine 2006 yılında yapılan 1’nci Abant Havacılık festivali ile başardıklarını belirterek, ’’Bu projeyi havacılık anlamında tek söz sahibi olan ŞK pilotlarıyla gerçekleştirdik. Projeden çıkan sonuç şudur; Abant Çepni bölgesi ulusal ve uluslararası yamaç paraşütü yarışmaları düzenlemeye, model uçak ve yelken kanat uçuşları yapılması için en iyi alanlara sahiptir. Bu bölgede doğayı bozmadan yapılması gerekenleri dosya halinde Bolu Valiliği’ne, Bolu Belediyesi’ne ve Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ne sunulmuştur. Hedefimiz bu bölgenin havacılık merkezi olması için gerekli doğal güzelliklere sahip olduğuna dikkat çekmektir. Havacılık festivaline katılımdan bölgenin önemi anlaşılmaktadır’’ dedi. Yamaner konuşmasında, üyelerinin havacılık tutkusunu yaşaması gerektiğini düşündükleri için 2006 yılında ŞK yamaç paraşütü kurslarından bir yıl önce Hacettepe Havacılık kulübünden eğitim aldıklarını ve bu eğitimle üyelerin tamamına yakınını uçuşlara başlattıklarını ifade etti. Havacılık sporunun ciddiyeti açısından ŞK eğitmenleriyle iş birliği içinde kurslar düzenlediklerini kaydeden Yamaner, ’’Bugün için şunu çok rahat söyleyebiliriz ki yamaç paraşütü eğitimi en iyi ve en güvenli ŞK’nun yetiştirdiği pilotlar tarafından verilir’’ dedi. ?Çıkan haberlerden üzüntü duydum? Daha sonra toplantı da söz alan Türk Hava Kurumu Bolu şube başkanı Hakan Gökdemir Pazar günü yapılan kongreden sonra yerel basında yeni yönetim kurulu ile ilgili olarak yer alan haberlerin kendilerini büyük ölçüde rahatsız ettiğini ifade ederek ?Bizim ne arsalarda ne deride ne de başka bir rantta gözümüz var biz yönetime gelene kadar şubenin arsa ve arazileri ile ilgili hiçbir şey bilmiyorduk.?dedi. Hafta içersinde Türk Hava Kurumu genel merkezi ile görüşerek basında çıkan iddialar ile ilgili olarak görüş aldıklarını ifade eden Gökdemir;? Biz genel merkeze söz konusu iddiaların bizleri çok rahatsız ettiğini ilettik, Genel merkezde bu konularda herhangi bir şüphe duymamamızı çünkü ŞK Bolu şubesine ait olan arsa ve arazi üzerinde ki tek yetki sahibinin Türk Hava Kurumu genel merkezi olduğunu ifade ettiler.O yüzden bu konulardaki söz sahibi merciinin ŞK Genel Merkezi olduğunu rahatça söyleyebilirim? dedi. Türk Hava kurumunun faaliyetlerini halka anlatarak bundan sonra daha çok deri toplamak niyetinde olduklarını da sözlerine ekleyen Gökdemir ; ?Nasıl çalışacağımızı herkes görecek, şubemizi daha faal ve aktif bir konuma getirmek için elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz? şeklinde konuştu. Toplantı da son olarak konuşan Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğretim Görevlisi Gazanfer Doğu ise genç bir yönetim kurulunun iş başına geldiğini vurgulayarak; ?Genç arkadaşlarımın daha önce Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneğinde ortaya koyduğu çalışmaları hep takip ettim, hepsine kefil olduğumu rahatça ifade edebilirim? dedi. TARİH 19 ARALIK 2008 YER:MAHKEME SALONU ŞK genel merkez avukatı sorumluluk bu gençlerde yani bolu şubede deyip topu gençlere veriyor. Hadi bakalım gençler oynayın bu topla.
 • Bolusporlu19.12.2008 00:00:00

  Başkan Necip, bolusporu akp içine sokmakla ilgili okadar eleştiri alırken neden çıkıpta cevap vermiyor. Çünkü biz taraftarları takmıyor, umursamıyor...
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit