• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Cahit Çırak22.09.2008 00:00:00

  boluda herkes şov peşinde kimsenin işşizler yoksullar umurunda degil herkes kesesini doldurma peşinde bence herkes durumundan memnun bide derlerki yoksuluz para yok eee o zaman sormazlarmı neden akp 3 milletvekili cıkardı boludan? yazık halkımızda bitmiş artık
 • Burak Kıroğlu22.09.2008 00:00:00

  Bolu Dağı Tüneli açıldı açılalı tünel viyadüklerinde durmadan kaz oluyor. İnsanlar canlarını mallarını yitiriyor. Yetkililer ise yalnız laf üretiyor. Geçen gün bir internet sitesinde bahsediliyordu. Bolu Dağı en çok ölümlü kaza yaşanan yol noktasıymış. Millet telef olurken bu kadar çok kazanın neden oluştuğu konusunda bir çalışma yapımalı. Daha fazla can kaybetmeden.
 • Mustafa Cop22.09.2008 00:00:00

  KİMLER BAYRAMDA GAZETE OKUMAZ ? ?Bayram trafiğini kaza zincirine çevirenler.Bayram şekeri için kapısına gelen çocukların yüzüne kapıyı kapatanlar.Yakın akrabalarına da uzak akrabalarına da uzak olanlar.Bayramları sadece tatil olarak görenler.Bayram tebriği,sevdiklerine toplu mesaj göndermekten ibaret olanlar.Küskünlükleri sürdürenler.Büyüklerinin elini öpmeyenler.arayıp sormayanlar.Sorsa da cevabını çok umursamayanlar.Türlü bahanelerle ziyaretleri erteleyenler.Misafir geldiğinde,odasında uyuyor numarası yapanlar.?Nerde o eski bayramlar?? diye hayıflanıp,bütün bayram evinden çıkmayanlar.Çevresindekilerden çok kendini düşünenler.Çocuklarına güzel bir gelecek bırakmak istemeyenler.Aile olmanın kıymetini bilmeyenler.Hayatı hafife alanlar.Arkadaşlıkları yüzeysel ilişkilerle sınırlı olanlar.Zamanın ne çabuk geçtiğini,beş dakikada bile birçok şeyin değişebileceğini bilmeden yaşayanlar.Hatalarından ders almayan,onları telafi etmek için çaba harcamayanlar.Kırdığı kalpleri geri kazanmak için uğraşma zahmeti göstermeyenler.İleride hatırlanacak güzel hatıraların değerini bilmeyenler.Aslında ne kadar yalnız olduğunu,ancak birilerinin ilgisine çok ihtiyaç duyduğu bir günde anlayacak olanlar.Etrafındakilerden çok şey bekleyip de kendisi hiçbir özveride bulunmak istemeyenler.Geleneklerini bilmeyen ve onlara sahip çıkmayanlar.Kısacık bir ziyaretle bile,aile büyüklerini ne kadar mutlu edebileceğinin farkında olmayanlar.Olsa da umursamayanlar.İnsanla arasına koyduğu mesafenin,kendisini hayattan bir o kadar uzaklaştırdığını görmeyenler.Özel günlerin değerini bilmeyenler.Sevmenin de sevilmek kadar özel olduğunu hissetmeyenler,bayramda gazete okumaz.Bayramda gazete okuyanlar,hayattan keyif almasını bilir.Güzel bir güne gazetesiyle başlar,akşam kahvesini gazetesiyle yudumlar.Gazete haberlerini dostlarıyla muhabbet konusu yapar.Derin sohbetlerin tadını çıkarı.İnsanları anlar.Hayatı anlar.Hayata farklı bir gözle bakar.?(Basın Reklam Platformu/Gazeteler) den?
 • Barış Yalçıntaş22.09.2008 00:00:00

  Gazetenizin devamlı okuyucuyum. Benim size bir önerim olacak. Gazeteniz yazarlarını yakından tanımak istiyorum. Bizlerle yazarlarınızı buluşturamazmısınız.Gazetenizde bile bir gün tanışmak isterim.
 • İşte buya...21.09.2008 00:00:00

  Ligin başlamasının üzerinden dört hafta geçti yeni 3 puanla tanıştık. Bunada şükür sağolasın Boluspor...
 • Gazanfer Aydın21.09.2008 00:00:00

  Bu rize galibiyetine ihtiyacımız var. Bu haftadan sonra şeytanın bacağını kırdığımızı sanıyorum. Gelecek hafta Malatyaspor maçını kazandık mı? keyfimize diyecek olmaz. Bolulular olarak kazanmaya ihtiyacımız var.
 • Kerem Öztürk21.09.2008 00:00:00

  Elektrik zammı % 60’ı buldu. Hala enflasyon çok düşük deniliyor. Ya biz hesap kitap bilmiyoruz yada hükümet bilmiyor. Sadece hükümetin Doğal gaz zve elektriğe yaptığı zamlar bile enflasyonu hortlatmaya yetecek cinsten ayarlamalar. Yine de adım adım gelen ekonomik krizi gizlemek için çalışılıyor. Bir kaç ay içerisinde oluşacak büyük krizde bir çok esnaf kepenk kapayacak. Hali hazırda kapanan işletme sayısıda ortada..
 • Selim İleri20.09.2008 00:00:00

  Ben kıbrıs gazisiyim. Bolu’nun ve tüm gazilerimizin 19 Eylül gaziler gününü kutluyorum. Gazileri unutmayan idarecilerimize mülki ve idari erkana gösterdikleri sağduyudan ötürü şükranlarımı sunuyorum. Bolu’da topu topu 40-50 Gazi kaldık. Şehit ve gazilerin anısına her yıl bu yıl gibi sahip çıkılmasını arzuluyorum. Tekrar teşekkürler.
 • Melike Tanrıyar20.09.2008 00:00:00

  Sayın Hüseyin Kaya, Deniz Feneri Alaaddin’e Bakıyor başlıklı yazınız,düşündüklerime tercüman oldu.Yurt içinde,yurt dışında Deniz Feneri Derneği hakkında bu kadar ciddi suçlamalar ve hukuki kararlar var iken ,adamlar Bolu’nun ortasında hala para topluyorlar,belediye panolarına Deniz Feneri reklamı veriyorlar.Bunların basireti mi bağlandı,yoksa Türk yargısı bizi soruşturamaz diye mi zannediyorlar.Ortada görülen bu arsız hayasız görüntüleri,göründüğü gibi bir tek siz,aleniyet ile yazdınız.Kaleminize sağlık.
 • Birol Güven20.09.2008 00:00:00

  Sağlık sektörü ile ilgikli olarak yaptığınız haberler gerçekten çok çarpıcı. Kaleminize sağlık demek istiyorum. Sağlık konulu haberlerinizin devamını diliyorum.
 • Nurettin Karatağ20.09.2008 00:00:00

  İmdat Aslan köşe yazısında başkanı çok güzel tahlil etmiş. Eğer yazılanlar doğruysa başkana yazıklar olsun. Bir ilin Belediye Başkanı böyle davranırsa kalan şahıslar ne yapmazki. Resmen çift yüzlülük!
 • Rafet Birtekin20.09.2008 00:00:00

  Diyarbakırspor Futbol Şube Sorumlusu Abdurrahman Yakut’un Boluspor?Diyarbakırspor müsabakasının ardından yaptığı "Hakem Suat Arslanboğa, Boluspor yönetimini ve teknik heyetini istifanın eşiğinden döndürdü" şeklindeki değerlendirmesi çok çirkin bir açıklama. Spor centilmenliğini hiçe sayan bu açıklamayı Boluspor taraftarları olarak kınıyoruz.
 • Acil Demokrasi20.09.2008 00:00:00

  Yolsuzlukları bitirmeye söz vererek iktidar olan Sayın Başbakan, sözünü tutamayınca işin kolayını buldu. Yandaşlarına çağrıda bulunarak, yolsuzluk haberlerini yayınlayan gazeteleri almamalarını istedi... Oysa bir Başbakandan yolsuzluk ve hırsızlıklarla mücadele etmesi beklenirdi. Sayın Başbakanımız hırsızlarla, üçkağıtçılarla, uğursuzlarla mücadele edeceğine, onlarla mücadele eden güçlere savaş açtı? Üstelik bu savaşı barışın, hoşgörü anlayışının egemen olması gereken bir iftar sofrasında açtı. Basına böylesine düşmanlık göstermek sadece demokrasinin yerleşmediği rejimlerde olabilir diye düşünüyordum. Yanılmışım!.. Kutsal iftar sofraları maalesef yalanların konuşulduğu yerler oldu? AKP milletvekili Şaban Dişli suçlu olmasa istifa eder miydi? Deniz Fenerinin sanıkları suçlu olmasa Alman Mahkemeleri haklarında cezaya hükmedebilir miydi? RTÜK Başkanı Zahit Akman hakkında işlem yapılabilmesi için soruşturma emrini Başbakanın vermesi gerekiyor. Yaşanan bunca olaydan sonra o zatın hala RTÜK Başkanlığı koltuğunda oturması normal midir? Çok heveslendiğimiz Avrupa ülkelerinde böyle olaylar yaşansa kişiler hakkında neler yapılırdı bir düşünün?.. Ortaya çıkan yolsuzluk haberleri Başbakanı çok rahatsız ediyor olmalı. Şimdi ben de tepki olarak daha önce sadece hafta sonları aldığım Hürriyet, Milliyet gibi Doğan Medya Grubu gazetelerini artık her gün almaya başladım. Tavsiye ederim. Saygılarımla?
 • Sabri Gönül20.09.2008 00:00:00

  Biliyor musunuz? RTÜK Başkanı Zahit Akman Ankara’daki ARMADA alışveriş merkezinin de ortağıymış. Alman Mahkemesinin suçlu bulduğu RTÜK Başkanı Zahid Akman "3,5 yıldır, yurtiçinde ve yurtdışında da hiçbir ticari faaliyetim yoktur" demesine rağmen yalan söylediği ortaya çıkmıştır. Mal varlığı sorgulanmalı, Almanya’dan gelen bilgiler ışığında hakkında yasal işlem başlatılmalıdır.
 • doğrucu davut20.09.2008 00:00:00

  Hüseyin Kaya’nın yazısına ekleyecek bir şey bulamıyorum.Kendisini kutlarım. Doğru söze ne denir ki.
 • Murat Şenel20.09.2008 00:00:00

  Belediye başkanı tıpkı Başbakan gibi ne yaptığını bilemiyor.Herkese farklı davranıyor.Amabu seçimde şansı yok.
 • Aytekin Karaoğlan19.09.2008 00:00:00

  Bir sirkimiz noksandı oda tamam oldu. İnanın Bolu’nun başka hiç bir ihtiyacı kalmadı.
 • Çetin Benli19.09.2008 00:00:00

  Mudurnu ilçesi Örencik köyünde, öğrenci servisi ihalesine katılan olmayınca, taşımalı eğitim kapsamındaki çocuklar, okula gidebilmek için 2 kilometrelik yolu yürümek zorunda kaldılar. Köylerine 2 kilometre uzaklıktaki Samat köyü İlköğretim Okulunda eğitim göre Örencik köyündeki 17 çocuk ,ç,n yetkilileri yardıma çağırıyorum.
 • Firdevs Bölükbaşı19.09.2008 00:00:00

  İlimizdeki halka açık tek spor salonu olan yüzme havuzu kapandı. Halktan ilgi görmediği için kapanan yüzme havuzu için hem basından hemde vatandaşlatrdan destek istiyorum. Lütfen salonumuza sahip çıkalım. Böyle önemli aktivite merkezlerini kaybetmek yerine kazanmak gerektiğini düşünüyorum. Konuya hasasiyet göstermeniz dilegi ile....
 • Zafer Çimenci19.09.2008 00:00:00

  Gölköy ilimizde sportif olta balıkçılığı yapanların en gözde mekanıdır. Vilayet göl etrafını köy koopertifine verdikten sonra mesire alanı çöplüğe döndü. Şimdide su sıkıntısı baş gösterdi. Allahtan yağan yağmurlar göle biraz nefes aldırdı ama yinede tehlike çanları çalıyor
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit