• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Rıza ÖZTÜRK07.09.2011 14:43:29

  Sağol Hülya Hanım.Bana destek çıktığınız için.Ben emekliyim.Kanayan bir yaraya parmak basmak istedim.O zaman sıra numarası vermeye ne gerek var.Kapıdaki görevli istediği kişiyi istediği zaman muayeneye alıyor.Allah kimseyi hasta etmesin.
 • hülya06.09.2011 19:33:18

  RIZA ÖZTÜRK AMAN AKP LİLER DUYMASIN.SAĞLIKTA ÇOK İLERLEME KAYDETMİŞİZ ÇÜNKÜ. ÖZEL HASTANELERDE HAK HUKUK YOK MEZBAHADAN FARKSIZ GÖRÜYORUM ÖZEL HASTANELERİ. PARA İÇİN İNSANIN İÇ ORGANLARINI BOŞALTIR İÇİNEDE TAŞ DOLDURURLAR EMİNİM.
 • Rıza ÖZTÜRK06.09.2011 14:55:28

  Bolu Özel Çağsu Hastanesinin KBB kısmına kaydımı 39 numara ile yaptırdım.Servisin kapısına gittiğimde 35 numara içeri alındı.Kendime az kaldığına sevinirken 36-37-38 derken sıra bana geldi.Kapıya biraz daha yaklaştım. 6 numara,arkasından iki tane daha sırasını kaçıranlardan aldılar içeriye.Kapıdaki görevli bayana niye hep sırasını kaçıranları içeriye alıyorsunuz.Bir sırası gelen birde sırasını kaçıranlardan çağırsanız olmazmı?Tam bana sıra geldi 3 kişi aldınız içeriye dedim.Hiç aldırış etmeden bir kişi daha sırasını kaçıranlardan içeriye alınca sıra numaramla birlikte kapısında Hastane Müdürü yazan yere girdim.Karşımdaki kişiye derdimi anlattım.Bana oradaki görevliye söyldinizmi dedi?Bende olayı tekrar anlattım hiç birşey demedi.Burası nasıl bir özel hastane anlayamadım.Ya ben Türkçe konuşmuyorum yahutta karşımdaki kişiler beni anlamıyorlar.Bu yaşıma kadar pek hastaneye gitmedim.İlk defa özel bir hastaneye gittim bunlar geldi başıma.Oradan çıktığım gibi Bolu Devlet Hastanesi Köroğlu hastanesine giderek kulağımdan muayene oldum.Allah İzzet Baysal Babamıza kani kani rahmet eylesin.Devletimizede zeval vermesin.Özel hastaneymiş,sıraymış,gelmişmiş,gitmişmiş,sırasını kaçırmışmış uğraşmaya değmezHerkese sağlıklı günler.Kimse hasta olması
 • ayşe 06.09.2011 13:37:27

  sayın makinist 270 tane öğretmen açığı var.şimdiden kendimi kazanmış hissdiyorum.
 • Barış Dişli02.09.2011 17:57:10

  Öncelikle Gazetenizin yazarlarından Mehmet Beye söyleyeceklerim var.Siz Mehmet Bey yazdıklarınız güzel okuyup takip ediyorum.Sizden ricam tek bir yerde takılı kalmasanız Olaylara negatif değil birazda pozitif baksanız,bunu sizden yazınızı takip eden değerli okuyucular adına istiyorum. ***********************************************
 • Ahmet BİLGİN27.08.2011 10:08:03

  Özel gündem: Günlerdir Bolu, da yazılıp çizilenler neymiş duba, neymiş sanayi taşınıyor, neymiş ak parti kurulalı 10 yıl olmuş, neymiş bolu spor ceza alacakmış, neymişler hep yazıldı konuşuldu tartışıldı ne düzeldi gerçi bu gibi işleri zamana bırakmak lazım dubalar duruyor bolu spor caza almıyor, bolu dağı A.Ş yoluna devam ediyor düzce Bolu, dan ayrılıyor kalkınmadaki ilerin arsına giriyor Bolu yu ikiye katlıyor. En son ise Sanayi yıkılacakmış, taşınacakmış biraz ciddiye alarak tartışalım şöyle ki geçen gün Bolu küçük sanayide esnaf ve sanatkârlarla Bolu Belide ye başkanı sanayi sitesinde bir toplantı yaptı ve çıkan sonuç kesinlikle sanayi tanışacak başınızın çaresine bakın dendi. toki sizlere iş yerleri yapacak dendi Sonra ne oldu Bolu esnaf ve sanatkârlar odaları birliği kendi arasında toplan dı sözde soruna çareymiş gibi toplnarak banaklarla görüşerek organize sanayini karşısında n yerler istimlâk etmek için para toplamaya bile başladılar soruyorum bu para toplama işi esnaf odlarına mı düşer yoksa kurulacak bir birimime mi düşer pek anlamadım esnaf odalarının asıl işi kollamak ve korumak olmalıydı soruyorum sayın esnaf odası başkanı bunca yıl bu esnaf sizlere para ödüyorlar sizlerin maaş alsınlar, mı diye hizmet versinler diye Amacım sizin maşınızda değildir aldığınız parları helal ettirmenizdedir neden bu sanayideki arkadaşların soruna karşı dikilmiyorsunuz nerde kaldınız sınıfta size (0) not. Ben kendim Ahmet bilgin olarak 1969 yılından 1998 yılına kadar aralıksız sanayi esnafıydım ve de yeni küçük sanayi site sininde kurucularındandım konuyu yakından takip ediyorum hadi küçük sanayi sitesi şehrin içinde kaldı filiz makaranın karşısındaki sanayi ne oluyor da oradaki esnafı rahatsız ediyorsunuz hakkınız yok be kardeşim yok hakkınız sanayi esnafları zor zahmet geçimlerini sağlıyorlar bırakın bu işleri sayın oda temsilcileri eğer gücünüz yetiyorsa BOLUYU KALKINMADİKİ İLERİN ARASINA ALDIRISANIZ LAFINI HİÇ Mİ HİÇ AĞZINIZDAN ÇIKMIYOR BAKIN ORGANİZE SANİYEDEKİ MÜDÜRÜMÜZ MUSTFA BEY ÇIRPINIYOR YATIRIRMCI GELSİN BEKLİYOR YERİ HAZIR HALK ÇIRPINIYOR VERGİLERİMİZ YÜKSEK DİYE SİZLER İSE RANTLAR PEŞİNDESİNİZ AYIP OLMUYORMU BEYLER. Kalkınmadaki ilerle ilgili Açıklık getireyim Bolu, o iller arsına girer, ise Bolu da serbest meslek gerçek usulde vergi ödeyenler Bolu da görev yapan memurların, işçilerin, vergileri yarı yarıya düşer aldıkları maaşlar yükselir geliriniz artar geçiminiz kolaylaşır. Ahmet BİLGİN 27-08-2011 ahmet144646@hotmail.com 0546 299 87 70
 • Şehitler Ölmez...17.08.2011 13:04:38

  17 Ağustosda bu kez Hakkaride 8 şehit verdik. Ramazan ayında kan dökmekten çekinenler operasyonu bayram sonrasına bırakmışlar. Şerefsizler ise boş durmayıp, Mehmetciğin kanını döküyorlar. Sınır ötesi operasyon yaparak bunların kökünü kurutmazlarsa, Kandildeki inlerini bombalamazlarsa yazıklar olsun. Hadi bakalım açılımcılar, bekliyoruz...
 • Dertli mi dertli11.08.2011 16:16:03

  Bize bu modern, Keyifli, Hijyenik; estetik, Ramazan Çadırlarını kazandıran Usta Belediye Başkanımız Alaaddine ve onun saz arkadaşları, yani yıllardır bize onu mahkum eden AKP lileri hürmetle anıyorum. Her çukura girdiğimde, toz toprak içindeki yollarımızdan geçişimde, Anıtparkı her dolanışımda mecburiyetten, her cici taksi kavşağında İstanbul yoluna çıkışımda yani kısaca Boluda her dolanışımda Sevgi, Saygı ve Hürmetlerimi bildiriyorum.
 • Yorumcu11.08.2011 11:29:33

  Zor gününde memleketimin esnafını destekleyeceğim. Onlar vergisini Boluda ödüyorlar. Sermayelerinin kaynağı belli. o tesisin sermayedarları kim? Ne amaçla kurulmuş? Bilmeyenler isterse araştırabilir. Bolu esnafını tek taraflı suçlamak çok insafsızlık. Boluda işyeri sahiplerini suçlamak daha doğru olur. İşyeri kiraları İstanbul ile yarışırken esnafın tamamını bu yönde suçlamamız doğru olmaz. İsteyen tabiki alacağı malı istediği yerden alır. Ama ben her durumda memleketimin insanlarının ve sermayesinin desteklenmesi gerektiği görüşündeyim. Saygılar sevgiler.
 • Kutay Sorguç11.08.2011 00:09:04

  Bolu Dağı esnafının mağduriyetini gidermeye yönelik olarak yapılan Hihgway AVMde (Ne demekse) ne hikmetse Bolu Dağı esnafından kimseleri göremedik. O zaman aklıma bir sor geliyor; bu tesis kimin parasıyla açıldı? Sermayeyi kimler koydu. Bu halka açıklanmalıdır. Aksi takdirde alışverişimi oradan yapmam, vergimi de Boluda ödemiş olurum.
 • Hilmi Kıraç08.08.2011 16:40:27

  Merkeşler Köyünde imam alınmış yerine başkası verilmemiş,paralı imam varmış artık.Adam gittiği yerde hayvan besliyor ve kokuyormuş. Mengen Nazırlar köyünün aynı.Onlarda arkasında namaz kılmadıkları imamı gönderip kalmış durumdalar. İmamlarıde Gözecik-Ören mahallesinin olmayan camisine tayin edilmiş gibi yapılıp Pazarköy Beldesinde tatil yapmakta imiş. Ya da tarihinde hiç müezzin gelmemiş-gereksiz köye müezzin tayin olmuş. Bağımsız Mengen Müftülüğü de aynı garabet içinde. Devlet yetkilileri dili bağlı koltuklarındalar.
 • Adem köprülü08.08.2011 02:36:54

  MENGEN DE RAMAZAN Eskiden köylerde iftarlarda imam nöbeti vardı şimdi layık imam yok nöbette yok. Eskiden her köyde imam vardı artık bazılarında çift imam bazılarında yok. Eskiden lojman elektriğini imam öderdi şimdi kaçıp ödemiyor köylü ödüyor. Eskiden imam başka yere tayin olur köylü ağlardı, şimdi teneke çalıyor. Eskiden ... İyi Ramazanlar ilgililer
 • Hamış Çetin05.08.2011 13:29:00

  Sayın Özdoğan aldatan erkek kadın ile aldatıyor genelde, kadının payı genelde erkekle eşittir.
 • Arzu özdoğan02.08.2011 15:18:45

  Sayın Hüseyin Bey,iyi yalan diye tabir ettiğiniz ve zannederim siyasetçilerin boşa vaatte bulunma işlevini kadın siyasetçilerin daha iyi yapacağına dair söyleminizi anlamak mümkün değil.Bu ülkenin siyasetine yıllardır kadınlar yön veriyor da acaba biz mi habersisiz.Ya da ihtiras ve şehvet uğruna aldatmaların yüzde kaçı kadınlar tarafından yapılıyor da örnekleme bu şekilde yapılmış.Biz siyasetin çehresini değiştirenleriz,biz sadakatin kitabını yazmışlardanız,biz kadınız ve ne eylersek güzel eyleriz.Saygılarla.
 • Kutay Karaman30.07.2011 11:39:45

  Ordumuza planlı saldrılar kesintisiz sürüyor ve hükümet sessiz kalıyor. MHP lideri yaşanan bunalımın baş aktörünün
 • vatandaş25.07.2011 11:40:53

  imdat bey ağzınıza sağlık her zaman sizi takdir ediyorum.belediyede bunlar bilinenler daha bilinmeyen neler var asıl bunları araştıralım bide varya bunlar boluda duramaz heralde sayın bolulular işte belediye bu yamantürk bana bişey olmaz havasında hala ama görecez baklım ne olacak.
 • Kurtuluş25.07.2011 00:54:46

  Bolu Belediyesini kınıyorum; Beşkavaklar mahallesi kavşağında ışıkların bulunduğu yerde doğalgazdan sonra aynı yerler bu kez de su boruları işin eşildi ve üzeri iri taş parçaları ile kapatıldı. Asfaltla kapatmak akıllarına bile gelmiyor da bari daha ince bir malzeme dökseydiniz be kardeşim. Belediyenin yanlış uygulamaları sanırım sadece Bolu sanayi esnafına yarıyor.
 • Mustafa Cop24.07.2011 10:04:41

  24 TEMMUZ BASIN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN...
 • Kemalettin Hızal21.07.2011 18:51:16

  Belediyede neler oluyor anlaşılır gibi değil kim bu gazeteciler başkan nasıl bu rezaletlere izin verebiliyor.Milletin hakkı var bu paralarda.Başkan göreve.Görmemezlikten gelemessiniz.Bu size yakışmaz söylediklerinize de yakışmaz
 • Nurhayat Biçer15.07.2011 09:33:49

  Hükümey meydanı kapatılıyor, yollar doğalgaz ve su hatlarından dolayı çukurlar içinde, kaldırımlarda yürünemiyor. Başkan ise yurtdışı gezilerde... Ohhhh ne ala memleket..... Yaşam alanımızı daraltanlara bir daha oy vermek mi? Tövbeler tövbesi.
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit