• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • HEPAR28.08.2009 00:00:00

  Tüm bolulu vatandaşlarımızı 30 ağustosta askerimizle beraber omuz omuza fener alayında da onları bayraklarımızla desteklemeye çağırıyorum tüm açılımcılara inat haydi bolu buna bari destek ol.....
 • HÜLYA28.08.2009 00:00:00

  Sayın Yaşar Aksan Hocam bu dedikleriniz yapmak artık o kadar zor görünüyoki, bu inacı ben bu millette göremiyorum o kadar çok engel varki artık o ruh kalmamış bence kimsede ekmek davası ,hayat kavgası yetişen yeni nesil bilinçsiz okumuyoruz bilmiyoruz ne deseler tamam .Muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcud aslında.
 • atakan can28.08.2009 00:00:00

  bu haberi yayınlarsanız çok sevınrım ben bolunun göynük ilçesınden akp üyesi birisiyim göynükidmanyurdu die futbol takımımız var geçensene sayın millet vekilimiz sayın vekilim yüksel çoşkun yürekten ve fatıh metinden göynuk idmanyurduna destek vermenızı istıyorum geçen senekı gıbı başkanımız biraz destek olsa dahaii olcak göynük belediye başkanımız yanı kemal kazan göynük idman yurduna biraz para yardımı yaparsanız sevınrım geçen sene sayın vekilim sayesınde takım amatöre girmiştı oçıkın sizde amatöre demiştı bıze busenegöynük belediye baskanımızdan destek bekliyoruz göynük idman yurduna amatör takımına
 • Hepar lı üye28.08.2009 00:00:00

  Atakan Can arkadaşıma buradan seslenmek istiyorum.Arkadaşım Göğnükteki sportif faaliyetlerle ilgilenecek bir ak partili bir yetkili bulacağını sanmıyorum.Çünkü sizin parti teşkilatı şu anda ABD ve DTP(pkk) ile vatanın bölünmesi için çalışma içindeler.Yani şu anda teşkilat müsait değil bu işler için...Atakan kardeşim sen en iyisi bu kakara,makara işleri bırak ta ak parti teşkilatı içindeki bölücü faaliyetlere bir göz at bence.VATAN MEVZUU BAHİSSE GERİSİ TEFERRUAT
 • idris kaya28.08.2009 00:00:00

  öncelikle bu devletin hepimizin olduğunu unutmayalım.30 yıldır doğuda terör var.bunun öncesinde yine doğuda malesef komşu ülkede n beslenen bir java örgütü ve asala var idi. çok şükür devletimiz bunların hakkından askeri yöntemlerle geldi.bu sefer karşımıza pkk’yı çıkardılar.kendileri misyonerlik faaliyetlerinde bulunup oradaki halk üzerinde etkili oldular ceplerini dolarlarla doldurup ellerine verdikleri kalaşnikofu askerimize doğrultttular.maalesef karşımızda sadece teröristler yok karşımızda batı blok halinde var.bizim askerimiz gerçekten başarılı askerimize siyasi destek gerekli bunuda seçtiğimiz 550 kişi sağlamalı.çünkü millet bu görevi onlara verdi. herkes elini taşın altına sokmalı.1934 ten bu yana teşvik edilen doğudan batıya göçü durdurup bu insanların öncelikle devletin şemsiyesi altına alınmaları demokratik tüm hakların Türk bayrağı altında olduğu aşılanmalı SAYGILARIMLA.
 • Emine Kaleli27.08.2009 00:00:00

  (Hürriyet Gazetesinden/Ahmet Hakan soruyor:) Vicdanı olanlara tek bir soru; EĞER şafak vakti buldozerlerle yıkılan o mektep... Zafer Mutlu ile irtibatlı değil de Feşullah Gülen ile irtibatlı olsa idi... Yine böyle şafak vakti... El ayak çekilmişken... Gizlice... Buldozerlerle... Yerle bir edilir miydi? Yoksa... Bir anlayış hali, bir bağışlama durumu, bir görmezden gelme tavrı, bir şefkat bakışı, bir zaman verme telaşı, bir durumu kurtarma çabası, bir sahip çıkma yaklaşımı mı söz konusu olurdu... Hadi koy elini vicdanına ve cevap ver...
 • Mustafa Cop 27.08.2009 00:00:00

  dikkat...marketin adı AK...kaya zabıtacı kaybeden belediyeden işal...yer BOLu sağlık mah.özel hastane civarı...dikkat...2011 de seçim var...esnafa...emekliye... emekciye...dikkat...muhabbetle... "HAYIRLI RAMAZANLAR"...Saygılarımla.
 • Emel Sekban27.08.2009 00:00:00

  Hükümet 2010 yılında memurlar için öngördüğü yüzde 2’lik zamla hayal kırıklığı yaşatıyormuş... Aslında hükümet, memurla alay ediyor. Ben hiç şaşırıyorum; Bu süreçte de birileri küpünü dolduruyor. İktidara yakın olanlar ihaleleri alıyor, Türkiyenin en büyük şirketleri arasına giriyorlar... İktidara yakın olanlar lüks jeeplerde geziyor. Lüks jeeplerde gezen türbanlıların sayısındaki büyük artışı görmüşsünüzdür... Memur, çiftçi, fındıkçı, işçi, dar gelirli, küçük esnaf ve emekli ise avucunu yalıyor. Ne yapalım? Seçim zamanı gelince AKP’den hesap soracağız.
 • palandöken27.08.2009 00:00:00

  makiniste ; zabıta müdürü mahmut kaya neden açıklama yapmadığını ben söyliyim size, belki bilmiyorsunuzdur : adam kekeme,iki lafı bir araya getirip konuşamayan biri... ben olsam bende çıkmazdım.. :))
 • Ne günlere kaldık?..27.08.2009 00:00:00

  Güzel ülkemi ne hale getirdiler? İnsanları ayrıştırdılar ... Ne olduğu belirsiz bir "açılım" diye tutturdular. Bebek katilini adam yerine koydular. ABD ve AB’nin direktiflerini koşulsuz yerine getirdiler. Ülkemin en güzide kuruluşlarını yok pahasına sattılar. (Örnek:Telekom) Kırmızı plakalı otomobile binerek Bolu’ya hizmet edileceğini düşünüyorlar. Ramazan sofralarında fakir fukaranın yanına oturup, televizyon kanallarına haber vererek bu yaptıklarını unutturacaklarını sanıyorlar. Ama yanılıyorlar. Artık gözümüz açıldı.
 • kertilen vatandaş27.08.2009 00:00:00

  Hayatımız Vergi Vermekle Geçiyor Tilki ormanda nefes nefese koşuyormuş. Karsısına çıkan kaplumbağa: -’Tilki kardeş ne bu telaş?’ -’Ormana maliyeciler gelmiş’ demiş tilki. ’şimdi bir bakarlar bende kürk, hanımda kürk, çocuklarda kürk, dünyanın vergisini yazarlar.... ’ Bunu duyan kaplumbağa telaşla yürümeye başlamış. Onu telaşlı gören leylek: -’Hayrola kaplumbağa kardeş ne bu telaş?’ diye sormuş. -’Maliyeciler ormanda’ demiş kaplumbağa. ’Bende ev, hanımda ev, çocuklarda ev, yakalanırsak dünya vergi alırlar.’ Leylek de hemen uçuşa geçmiş. Ağaçların üzerinden maymun seslenmiş: -’Leylek kardeş, ne iş? Bu ne acele?’ -’Vergi memurları herkese ceza yazıyormuş. Bende yazlık, hanımda yazlık, çocuklarda yazlık, vergi borcundan batarız...’ Maymun bunu duyar duymaz koşarak ağaçtan ağaca atlamaya başlamış. Papağan sormuş, Neden ve kimden kaçıyorsun? diye. -’’Maliyeciler ormanda’ demiş Maymun, ’Benim kıçım açık, hanımın kıçı açık, çocukların kıçı açık...Alacak bir şey bulamayınca bunların ne yapacağı belli olmaz. ’
 • Lütfü Demir27.08.2009 00:00:00

  Gazeteniz yazarı sayın Nilgün Özerdoğan’a bu hafta yazdığı "Açılım ve Bizler" başlıklı yazısı için çok teşekkür ederim. Ülkemizde insanlarımızın ayrıştırılmaya çalışıldığı şu günlerde Bolu Express’in değerli yazarları bu yönde kamuoyunu aydınlatıcı yazılar yazıyorlar. Elleri dert görmesin. Gazetenizin ziyaretçi defterine "AK Partili Vatandaş" rumuzuyla yazan kişiye bu yazıyı okumasını özellikle öneririm.
 • Cemal Lüleci27.08.2009 00:00:00

  İktidara değiştik diye geldiler. Geçen süre içerisinde hiç ama hiç değişmediklerini gördük. Değişmedikleri bu ülkenin en yüksek mahkemesi tarafından da tescil edildi. "Laiklik karşıtı eylemlerin odağındaki parti olduğu" Anayasa Mahkemesi tarafından karara bağlandı. Ülkemizin en değerli kuruluşları, bankaları, telekomu bu süreçte yabancıların eline geçti. Hem de yok pahasına... Ülkemiz derin bir krizin içerisinde boğuşurken, Başbakan kriz bizi teğet geçti diye inciler döktürdü. (Kendi yandaşları için teğet geçmiş olabilir.) AKP’ye hak ettiği dersi sandıkta vermek boynumuzun borcu olsun!..
 • SADE VATANDAŞ27.08.2009 00:00:00

  AKP Lİ VATANDAŞA, ’’GÖLGE ETMEYİN YETER ’’ demişsin,senin oradan gördüğün bizim gölgemiz değil senin tuttuğun partinin (AKEPE) KARANLIĞIDIR!
 • ASLA AKP Lİ OLMAYAN BİRİ27.08.2009 00:00:00

  AK PARTİLİ ARKADAŞA... İLK ÖNCE ALLAH KURTARSIN ÇÜNKÜ TIP IN SANA YAPACAĞI HİÇ BİR ŞEY YOK.. NEDEN YOK? 1-ŞU HALDE BİLE AVRUPA BİRLİĞİ MASALINA İNANIYORSUN,SENİN TUTTUĞUN PARTİ 2.SEVR ANTLAŞMASINI İMZALADI,ÖYLE BİR KARANLIKTASIN Kİ BUNU GÖRMÜYORSUN.(belki tıp buna bir çare bulabilir.) 2-AÇILIMI SAVUNUYORSUN.TERÖRİSTLERLE AYNI MASADA PAZARLIK YAPILABİLİR DİYORSUN.ÖYLE BİR KARANLIKTASIN Kİ BÖLÜNDÜĞNÜ GÖRMÜYORSUN.(belki tıp buna bir çare bulabilir.) 3-ULUSALCI SÖYLEMLERE GEREK YOK,KIRMIZI ÇİZGİ OLMASIN DİYORSUN,ÖYLE BİR KARANLIKTASIN Kİ TESLİMİYETCİ OLMUŞSUN FARKINDA DEĞİLSİN.(belki tıp buna bir çare bulabilir.) 4-GÖLGE ETMEYİN YETER DEMİŞSİN.BİZİM BEDENİMİZ HALA SAĞLAM OLDUĞU İÇİN GÖLGE OLUŞTURA BİLİYOR.SİZDEN GÖLGE BİLE OLMUYOR.RUHUNUZ BEDENİNİZ YOK OLMUŞ.ÖYLE BİR KARANLIKTASINIZ Kİ GÖLGE BİLE OLAMIYORSUNUZ.(belki tıp buna bir çare bulabilir.) 5-AKEPELİ SİN (ALLAH YARDIMCIN OLSUN) TIP IN SANA YAPACAK HİÇ BİR ŞEYİ YOK!!!
 • erhan gerçek27.08.2009 00:00:00

  sayın uzun un yazısını okudum. ve tebrik eiyorum. akpnin ilk başında yer alan adaleti olmadıktan sonra kalkındırsa ne yerin dibine batsa ne? hey adalet keser döner sap döner gün gelir hesap döner
 • hamdi ışık27.08.2009 00:00:00

  ak partili arkadaş hepimiz bu milletin çatısı altında yaşıyoruz öncelikle bunu unutma.hele siz şehit ailelerini azınıza bile almayın siz değilmisiniz cocuk katilinle masaya gerekirse otururuz diyen ya işte biz burada sizden ayrılıyoruz bu vatanı kimseye vermeyiz vermeyacegiz, hepimiz şehit olsak bile, bu vatanın siz nasıl alındıgını bilmiyorsunun heralde.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE diye yazda göreyim ben seni ama elin titremesin kardeş...
 • Sırrı Yücelen27.08.2009 00:00:00

  Nato Genel Sekreteri Rasmussen Ankara’da Başbakan Erdoğan ile iftar yemeğinde buluşmuş. Bu adam değil miydi müslümanlara hakaret eden? Sonra özür bile dilememişti... Başbakanın bu tavrı ve buluşması hiç doğru değil. Açılıyorlar, saçılıyorlar, ayrıştırıyorlar. Ama başaramayacaklar. Türk halkını bölemeyecekler. Atatürk Türkiyesi ve Cumhuriyet ilelebet yaşayacak.
 • Kastamonu-Bolu27.08.2009 00:00:00

  Gidin görün veya gidenlere sorun. Kastamonu 10 yılda nasıl değişmiş öğrenin... İki vali ve bir belediye başkanı Kastamonuyu çok temiz ve modern hale getirmişler. Çok konuşmadan icraat yapmışlar. Kastamonu’yu adeta bir turizm kenti yapmışlar... Darısı Bolu’nun başına diyeceğim ama çoook zor!..
 • Gani İrade27.08.2009 00:00:00

  Sayın İmdat Aslan’ın "ARTIK KARAR ANI GELMİŞTİR" başlıklı yazısı için kendilerine teşekkür ederim. Bolu Express’i çok seviyoruz.
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit