• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • fatih25.11.2008 00:00:00

  Tekerlekli sandalye kampanyası başlatıldığını okudum.Çok güzel bir olay. Ama caddelerde ,halk otobüslerinde,alışveriş merkezlerinde bu arkadaşlarımızın hiçbirini göremiyoruz. neden? Çünkü Bolumuz bu engelli kişilere uygun değil de ondan. Bu sandalyeler herhalde evde kullanmak için veriliyor. İlk önce bu arkadaşlarımız için şehrimizin uygun hale getirilmesi gerekiyor.Ama iş engelli kimselere gelince kimse sesini çıkarmıyor. Neden Bolumuzda engelliler ile ilgili bir dernek kurulmuyor.Bu kişilerin aileleri neden bu kadar duyarsızlar.Haklarını niçin aramıyorlar.Bir engelli ;belediye halk otobüsüne kesinlikle binemez,caddede dolaşamaz,alışveriş merkezlerinde gezemez.Çünkü şartları uygun değil. Sayın Valimiz ve Sayın Belediye Başkanımızdan artık bu soruna bir çözüm bekliyoruz. Engelli aileleride artık uyansınlar.Haklarını arasınlar.Sadece tekerlekli sandalye dağıtarak bu iş çözülemez. YETER ARTIK! ENGELLİLERİMİZE SAHİP ÇIKALIM.
 • Fatih Ceylan25.11.2008 00:00:00

  ŞK Basın ilişkileri müdürü Bolu da.Allah Allah bu ne kardeşim ya batan gemiden malmı kaçırıyorsunuz.Gene ne açıkladılar çok merak ediyorum.Duyumda aldım basın sormuş sağınızdaki solunuzdaki gençler yönetim olarak şu anda geçersiz.Demişkki Mahkeme Ankara yı İLGİLENDİRİR.Hadi ya işe bak koskoca mahkeme 3.olağan üstü genel kurulda alınan kararların tedbiren yürürlüğünün durdurulmasına karar vermiş sayın müdürüm kanunsuzluğa sahip çıkıyor.Ne Bolu ymuş be Milyon nüfuslu şehirlerde bu kadar basın açıklaması olmuşmudur bilemiyorum.Nede güzel yazmıştı İmdat bey yakışmıyor yutmalar yutkunmalar.Derileri bu yönetim toplayacakmış.Size derileri kim toplayacak diye soran olduysa müdürüm abeste iştikal etmiş.Kafanızı bir kaldırın göreceksinizki sadece bügün öğretmen evinde sağınızda solunuzda oturan gençlerden ibaret değil bu VATAN.Bizlerde burdayız ATATÜRK CUMHURİYETİNİN ATATÜRK ÜN kurduğu bir kurumun Vatansever gençleri hiç terettütünüz olmasın efendim.Biz hep burdayız.Sizler gelip geçiçisiniz bizler ise ölümsüz.
 • zeynep poyraz25.11.2008 00:00:00

  okul istiklali böyle olmaz benimöğretmenim abdullah aytar nakar güzel öğretmen öğretmenler gününde ona çook teşekkür ediyorum o bize çok emek verdi bizi sevdiği için bize çok çaba harcadıona gerçekten teşekkür ediyorum böyle iyi kalpli öğretmen olmaz!
 • Arzu Yılmaz 24.11.2008 00:00:00

  Bolu’da Belediye Başkanı kim seçilirse seçilsin, kökez suyumuzu kurutmasın yeter. Eskiden Ankara İstanbul Akrabalara giderken kökez suyu götürürdük bidonlarla. Alaaddin Yılmaz sayesinde kendimize içecek su bulamıyoruz. Yetmiyor bölgenin en pahalı suyunu da biz kullanıyoruz. Nasıl bir belediyecilik anlayışıdır bu? Vatandaş olarak bizler en iyi hizmeti beklerken altında ezildiğimiz faturalarla uğraşıyoruz. Bolu ’ya adam gibi hizmet edecek biri çıksın seçimde. Hangi parti olduğu önemli değil. Önemli olan vatandaşa götürülen hizmetin kalitesi.
 • Doğukan Doğu24.11.2008 00:00:00

  Bolu eski Valisi Ali Serindağ’a disiplin cezası verilmiş... Türkiye çok iktidar gördü ama böyle hazımsız, dediğim dedik, seviyesiz, kaba iktidar görmedi be kardeşim. Bunun sonu yok memlekette... Tayyip’çe düşünenler bir tarafa, karşıt düşünenler diğer tarafa. Böyle ülke mi yönetilir? Herkes sizin gibi düşünmek, sizin gibi hissetmek, sizin gibi davranmak zorunda değil... Bunu neden anlamıyorsunuz ey iktidardakiler! Eski Valimiz sizden değil ver cezayı, yeni Vali sizden al milyarlık arabayı... Ne güzel memleket... Alınan cezalara rağmen sizin gibi olmayacağız. Size yalakalık yapmaktansa cezamıza razıyız. Eski Valimize verdiğiniz ceza Bolu halkına verilmiş cezadır. Çünkü çalışkan, dürüst, Atatürk ilkelerine bağlı, siyasetten uzak, Bolu’ya yakışan bir Valimizdi.
 • ferhat YERLİKAYA24.11.2008 00:00:00

  BOLUDA HAVAALANI MUHABBETİ.....Havaalanı bir kenara.Şimdi şunu düşünelim bu konu hiç yoktan niye birden ortaya atıldı.Her kesimin bildiği gibi ŞK nda mahkemelik bir seçim oldu.Ve bu seçimin hemen akabinde bazı iddalar ortaya atıldı.Karayollarının ŞK muna tahsis ettiği bir alan için havaalanı söylentisi.Seçimin şaibesi bir yana. Bu söylenti aslında seçilen gençlerin ağzındanda yaptıkları basın açıklamasında dile getirildi.Ve öyle bir enterasan durum ortaya çıktıkı 6 yıldır başkanlık görevini yapan ŞK Bolu şube eski başkanının bu olaydan hiç bir haberi yoktu.Şimdi bazı sorular insanın beynini kemiriyor.Günümüzde her şeyden bir rant bekleyen kesimler bir şekilde bu kurumada bulaşıp rant peşindemiler.Şimdi bu karara kendimce niye vardığım ise ŞK bolu şb sinin seçimini mahkeme kararı ile yürütmesi durduruluyor.Bu ne demek oluyor kanunu bilmeyenler için diyorum yeni seçilen yönetimin tüm yetkileri mahkeme bitene kadar ellerinden alınıyor.Tabi mahkemede öyle kolay kolay yürütmeyi durdurmaz ortada geçerli sebebler var ise yürütme durdurulur.Ama bu gençler yapması gerekeni yapmayıp yani istifa etmeyip şaibeleri ortadan kaldırmayıp hala kurum başkanı veya yetkilisi gibi davranıyorlar.Gereken nedir yeni bir seçim.Ben bir Bolu lu olarak derimki siz ey gençler bu koltuk sevdası sizi nerden sardı.Derimki bu mesaj defterlerinde havaalanı muhhabbeti geçiyorsa fikir babaları sizlersiniz.Hadi aksini iddaa edin basın istifayı hepinizin alnından öpeyim.
 • Hakkı Kerimoğlu24.11.2008 00:00:00

  Değerli ülkemin değerli öğretmenleri sizler bu ülkenin geleceği için uğraşıyosunuz inşallah öğrencileriniz hak ettiği yere ulaşır sizlerin göğsünü kabartır. Tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlar ellerinden öperim. onlar var oldukta biz ve bizim gibi gençler her zaman onların yolunda olacaktır. Her ne kadar hükümetler tarafından hak ettiğiniz ekonomik duruma gelmeniz sağlanamıyorsada siz bizim gönlümüzde en iyi yerdesiniz.
 • Ergün Kantar24.11.2008 00:00:00

  Serhat Hocanın hocalığı tartışılıyordu.Erciyes maçında hocalığının tescillenmesi için büyük bir fırsat yakaladı,beceremedi.Beraberlik başarı değildir.İlk 20 dakikada 3-0,oyuncu değişiklikleri ve zamanlaması,rakibin uzun süre 10 kişi oynaması,karşı taktik geliştirememesi sorgulanmalıdır.Bu başarı kesinlikle futbolcularındır.Kişisel becerileriyle maçın berabere bitmesini sağlamışlardır.
 • Aynur Özdoğan 24.11.2008 00:00:00

  CHP atak yaptı, kara çarşaflıları da bünyesine aldı. Daha önce türbanlı kadınlar parti üyesiydi şaşırmadım ama çarşafın üzerine CHP rozeti hoş durmadı. İnsanları kılık kıyafeti ile yargılamak doğru değil, yalnız CHP burada kullanılıyor gibi duruyor. AKP’den umduğunu bulamamış biri gelip partinin kapısını çalıyor, akrabaları onu desteklemek için CHP’ye üye oluyor. Amaç belli, niyet belli... Umarım Deniz Baykal çarşaflı üyeleri seçim malzemesi olarak görmez. Ortalık beklentilerine cevap bulamamış Tayyip Erdoğan mağdurları ile dolu. Hepsini CHP’de toplarsak bu seçimi sol’un alması garanti olur. Dünkü dini bütünler bugün nasıl Atatürk’çü olur onu da anlamak mümkün değil. Allah Deniz Baykal’ın yardımcısı olsun.
 • Arzu Doğan24.11.2008 00:00:00

  Sayın İmdat Aslan, yazdıklarınıza katılmamak mümkün değil. Bu ülkede ticaret de, gazetecilik de, siyasette çıkarlara dayalı yapılıyor. Yaptığı işin ahlaki kurallarına bakmaksızın gün geçiriyor. Expres gatetesinin Yüksel Ceylan’layaşadıklarını hatırlıyorum. Yüksel Ceylan yapılan eleştirilere tahaamül edemediği için gazete kapatılmıştı. Yayın politikasını değiştirip, yalakalık yapsaydı sonuç öyle olmazdı. Bu gün ulusal gazeteler de aynı durumda. İktidar partisine sırtını dayarsan sağlamsın, eleştirirsen sallanırsın. Bunun adı ikiyüzlülük... Kimsenin birbirine bakacak yüzü yok ama memleket yüzsüz insanlarla dolu.
 • Simge Eryılmaz24.11.2008 00:00:00

  Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. Verdikleri emeklerin karşılığı bir günde kutlanarak ödenmez ama vatandaş olarak elimizden gelen bu kadar. Devletin öğretmenlerimizin yaşam standartlarını biraz yükseltmesi lazım. Bu şartlarda bile büyük fedekarlıkla çalışan öğretmenlerimizin bir kez daha öğretmenler günü kutlu olsun.
 • Cumali Özcan24.11.2008 00:00:00

  Sayın H. Hüseyin Aykan; bugün gazetede yer alan "İki Vali" başlıklı yazınızı okudum. İki konunun analizini çok iyi bir şekilde yaparak okurlarınızı aydınlattığınız için size teşekkür ederim. İçişleri Bakanı Beşir Atalay’ın, siyasi değerlendirmeler yaptığı gerekçesiyle Vali Ali Serindağ hakkında soruşturma açtığını ve müfettişler bir suç unsuruna rastlamadıklarından dolayı ceza önermemelerine rağmen kendi yetkisini kullanarak ceza verdiğini yazınızdan öğrenmiş bulunuyoruz. Sayın Valimizin bu konudaki yaklaşımını merakla bekleyeceğiz... Esenkalın.
 • Kemal Atalay23.11.2008 00:00:00

  Eski valiye ceza veren AKP’li içişleri Bakanı şimdiki valinin yaptıklarınmı neden görmüyor. Bu çifte standar daha ne kadar sürecek. Bir AKP’yi eleştirdi diye ceza alırken diğeri üniter devlet yapısını eleştirme cürreti gösteriyor ama kimse birşey demiyor. Biz bu kafayla hiç bir yere varamayız. Adamlar resmen derebeylik yöntemiyle memleketi idare ediyor. Diğerlkeride öylece sadece bakıyor.
 • Ali Özbudak23.11.2008 00:00:00

  Bu haftada kazandık. Ardarda alınan bu güzel sonuçlar için başkanından sporcusuna tüm takımımızı kutluyorum. Tebrikler Boluspor. Seni çokk seviyoruz...
 • Serkan Yılmaz23.11.2008 00:00:00

  Tüm Türkiye’nin olduğu gibi Bolu’nundsa bence birinci sorunu artık trafik sorunu olmuştur. Trafik normları en baştan degiştirip, insanların en baştan söyle bir egitilmesi lazim. Bizim insanizim lüxe düskündür. Ekmek alacak parasi yoktur, en ala cep telefonunu kullanir. Hal böyle olunca arabasiz olmaz tabi ki. Toplu ulaşım araclarinin cazip hale gelmesi lazim. Şehirler arasi ulaşımda trene binen kim var. Hoş binmeye kaksanızda zaten gidebileceğiniz istikamet sayılıdır.
 • Hümeyra Kadıoğlu23.11.2008 00:00:00

  Kardeşim öğrencilerin çoğunun elinde kumar aleti olan iddia var. Bu zor günlerde aldıkları 3 kuruşuda ona kaptırıyorlar. Yok mu gören. yetkililer tek müşterisi öğrenciler olan iddia dan alacakları vergi uğruna kumarbaz ürettiklerinin farkında değilmi?
 • Sadettin Dişli23.11.2008 00:00:00

  Kendilerinden olmayana hayat hakkı tanımayan AKP zihniyeti eskim Bolu valisine kafayı takmış durumda. Devletin Valisi olduğunu unutup, iktidar partilerinin buyruğundan çıkmayan valilere ceza yok. Şimdi bakan Beşir Atalay’a sormak lazım. Eğer eski vali AKP Genel merkezine gitseydi ne yapardın diye. Valiyi disiplin cezasi degil yakinda silivriye gönderirler. AKP herkese gözdagi vermeye çalışıyor.
 • Fatih Yıldırım23.11.2008 00:00:00

  Bir ilin valisi önce o ilin vatandaşlarına sonra bürokratlarına hatta medyaya açık seçik uygulamalar hakkında bilgi vermekle mükelleftir. CHP nin genel sekreterine gidip bilgi vermişse veya hükümeti şikayet etmişse ne çıkar ayıp yahu bir vali kolay yetişmiyor. İnsanların hizmet aşkını bitiriyorsunuz.
 • mustafa mutlu23.11.2008 00:00:00

  Serhat Hoca,hocalıkta zayıf bu kabul edilsin.3-0 mağlupsun karşı hamle yok,kenardan oyunu alabilmeye yetecek müdahale yok.Ya 3-0 dan sonra çift forvete dönmez mi insan.Kayseri 60. dakikadan sonra 10 kişi oynuyor,ileriye tek forvet bırakmış skoru korumaya çalışıyor.Biz bir kişiyi 3-4 kişi ile tutmaya çalışıyoruz.90.dakikada Yükseli alıyor oyuna.Bu dakikadan sonra yapılan değişiklik vakit geçirmek için yapılır.Allahtan,hazırlık maçlarının tümünde oynatılan ama lig maçlarında tribünde oturan Yüksel Hocasını kurtardı.Şansımızla devam ediyoruz.Kadro yetersiz bahaneleride lütfen yapılmasın.Kenarda oturtulan insanlar forma bulunca nasıl oynuyorlar herkes gördü.Hoca da dahil.
 • Mustafa Cop23.11.2008 00:00:00

  ?DÜZCE? Valisi Sayın ?Bülent Kılınç? Bey;? ? Geçen hafta Yedigöller?e gittik. Orada Düzce?nin en son köyü olan Yaylatepe var. Yaylatepe köylüleri,Yedigöller?in kendi sınırları içinde olduğunu söylüyorlar.Yedigöller,işletme bakımından Devrek?e(Zonguldak),Milli Parklar yönüyle Bolu?ya bağlı.Ama Düzce sınırları içinde,gerekli kadastro çalışmalarını yapacağız.?diye konuşmuş?(Haber Kaynağı:Düzce Manşet Gazetesi/19.11.2008)??BOLUDAĞI? yokuştur?Manzarası çok hoştur??YEDİGÖLLER?de bizleri böyle konuşturur?Coşturur?Yollar?Yollar??Yedigöller? Düzce?ye iki saat ?uzak? ta değil mi??Vay BOLU Vay??Durmak yok yatırıma devam?Muhabbetle?
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit