• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Dolunay24.12.2013 20:28:35

  Artık akıllandık. Hırsıza, üçkağıtçıya, yetim hakkı yiyene, PKK ile pazarlık masasına oturana, devlet kasasını soyanlara, hırsızları savunarak yedirtmem diyenlere benim verecek oyum yok. Oyum artık benim oyum da CHPye helal olsun.
 • Nedir Bu Yaşananlar?22.12.2013 16:55:12

  İçişleri Bakanının çocuğu rüşvetten tutuklanıyor. Oğlunun evinden kasalar içinde parlar çıkıyor. Kutularla paralar çıkıyor ve bakan istifa etmiyor. Ak Parti; senin adaletin bu mudur?
 • İrfan K.20.12.2013 20:05:19

  AKP iktidarı suçlular için gerekli tedbirleri almıyor, bakanlar istifa etmiyor ama bu işleri açığa çıkaran polisler görevlerinden alınıyor. Yazıklar olsun. Bu mudur sizin adalet anlayışınız. Din iman diye diye milleti kandırmaktan vazgeçin. Gerçek yüzünüzü şimdi daha iyi görüyoruz.
 • Mahsun Kırmızıgülden alıntı...20.12.2013 15:34:47

  "HIRSIZLARIN ŞÜKRETMESİ LAZIM" "Fakir ve gururlu insanlar, ahlaksız ve hırsız olan zenginlerden daha değerlidir" diyen Kırmızıgül açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi: "İslamla yönetilen ülkelerde hırsızlığın ve rüşvetin cezası belli olduğu için Türkiyede yaşayan hırsızların Gece Gündüz şükretmesi lazım. Aksi takdirde kolu ve eli kesilmiş insan nüfusunu düşünemiyorum"
 • Battal20.12.2013 14:58:41

  Seçimlere az kaldı. Hırsızlık ve rüşvetle özdeşleşen bir partinin adayı kapı çalarken iyi düşünmeli. O kapılar birer birer suratına kapanacak. Benim evime hiç gelmeyin, ağır konuşurum.
 • Ak mı- Kara mı?19.12.2013 11:01:04

  Adı AK kendi KARA partinin hırsızlıklarını, bakanların çocuklarının rüşvet aldıklarını dünya alem duydu. Ama hala utanmıyorlar. Hala istifa etmiyorlar. utanmadan Hocaefendimize laf atıyorlar. Allah sizleri hak ettiğiniz gibi yapsın. Bir daha size oy moy yok. Defolun gidin.
 • Harun 18.12.2013 19:55:49

  Türkiye
 • Kamil OĞUZ16.12.2013 12:19:56

  Sayın başbakan günlerdir yurdu dolaşıp,toplu açılışlar yapıyor.Türkiye yıllardır bu iktidar dönemindeki gibi kalkınma hamleleri görmedi.Lütfen biraz insaf sahibi olalım ve güzel yurdumuzun kazandığı eserleri görelim.
 • Raif Atalar11.12.2013 17:40:52

  Elif Hanım; bu da benden... "Erdoğanın dün Plan Bütçe Görüşmeleri sırasında yaptığı konuşmasında kırmızı çizgilerinin, "Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet" olduğunu söyledi. CHP sıralarından"Milletin adı ne?" sesleri yükselmeye başladı. Başbakan Türk Milleti diyemedi." AK Partiye oy vermiştim, artık tövbe diyorum, başka bir şey demiyorum.
 • Elif11.12.2013 08:22:26

  Başbakan sık sık "Tek Bayrak, Tek Millet" diyor ama nedense ağzından Türk Milleti kavramı çıkmıyor. Sayın Vekilimiz Tanju Özcan mecliste bunu sormuş ama cevap alamamış... Takdir kamuoyunun...
 • Em güzel tanımlama 26.11.2013 16:01:53

  Döner sermaye oranları ve dağıtılma sistemi adil bir şekilde düzeltilecek, yöneticilerin kamu vicdanını sızlatacak şekilde yüksek düzeyde döner sermayeden pay alması engellenecektir. Bu konudaki ölçüsüz, haksız ve sır dolu tüm hesaplamalar, şeffaf olarak yapılacaktır. Böylece kanayan vicdanlar bir an önce rahatlatılacaktır.
 • Kınalı31.10.2013 09:15:26

  AK Parti yıllardır kullandığı "türban"ı şimdi de meclisteki vekillerde kullanmak istiyor ve bunda başarılı da olacak. Ancak, kamuda bu tür siyasal simgeler kullanılması son derece yanlıştır. Bütün gelişmiş ülkelerde kamu hizmeti veren yerlerde dini ve siyasi simgelerin kullanılması yasaktır. Kişiler özel yaşantılarında istediklerini yapabilirler. Ama kamu da bu tür serbestiler olmaz. Bu yönden AK Parti yine aynı yola başvurarak türbanı kullanıyor ve halkın din duygularını sömürüyor. MHPde her zaman olduğu gibi AK Partiye destek olmayı sürdürüyor. Bence en iyisi MHPnin topluca AK Partiye geçmesi. Çünkü her zor anında onların yardımına koşuyor. CHP ise bu konuda dik bir duruş sergileyemiyor. AK Parti dışpolitikada çuvalladı. Teröristlerle müzakere masasına oturarak halkın tepkisini çekti. Andımıza yasak getirdi. Türklük kavramını ayaklar altına aldı. Şimdi yine türbana sarıldı.Yazık oluyor güzel ülkeme...
 • dertli bir veli28.10.2013 16:21:51

  Sayın Bolu fen lisesi veya Milli Eğitim yetkilileri, Sayın Valim, sayın siyasi yetkililer, sayın gariplerin ve fakirlerin halinden anlayan duyarlı vatandaşlar:: Hani kitapları devlet veriyordu? Hani yardımcı kitap yoktu? Her hafta bir yardımcı kitap mı alacağız? Her hafta pazar harçlığımızı kitaplara mı yatıracağız? Akşam tencerede boş mu kaynayacak? Al oğlum, falanca kırtasiyeden şu kitabı, bilmem ne kadar soru çöz...!! Bu nasıl bir kolaycılık? Bu nasıl savurganlık? Kitapçılarla ortak mı çalışıyorsunuz? Sen niçin maaş alıyorsun öğretmenim... Neden böyle yapıyorsun? Biraz da sen çabalasana!!! Akşam oturup 15 soru hazırlasana. Öğrencilerine de bu soruları çözdürsene.
 • Halkın Sesi13.10.2013 11:02:29

  Zaman zaman yorumları okuyorum ve yapılan uygulamalara üzülüyorum. Şimdi iktidardakilere sormak isterim. Öncelikle devleti PKK ile pazarlığa oturtmaktan ve PKKya tavizler vermekten utanmıyor musunuz? ANDIMIZ ne kadar güzel bir metin. Anlam yüklü... Ne sakıncasını gördünüz de kaldırıyorsunuz. Toplumun tümünü ilgilendiren böyle önemli bir kararda neden referandum yapmadınız? Bu yanlış ve yanlı tutumlarınızla ülkeyi bir bataklığa sürüklüyorsunuz. Toplum sabır noktasının sınırına geldi ve AKP bu yaptıkları nedeniyle sandıkta hesap verecek. YANLIŞ VE YANLI UYGULAMALARINIZI KINIYORUM. Ne mutlu TÜRKÜM diyene.
 • kamil OĞUZ12.10.2013 19:45:34

  Sayın CHP li arkadaşlar.Gördüğünüz gibi AKP nin başörtüsü konusunu okullarda ve kamu kuruluşlarında halletmesinin ardından,toplum olarak, bu konu nihayet bitti,tarih oldu diye sevinmiştik.Muhalefet partileri de galiba sorun çıkarmıyor,böylece ülkemizin bir sorunu elbirliğiyle tamamdır demiştik.Yanılmışız. CHP DANIŞTAY a gidiyor.Halkın inançlarına neden saygı gösterilmiyor?AKP ye giden oyların içinde işte bu tür şeyler nedeniyle büyük oranda tepki oyları da var.CHP yönetimi neden bunu göremiyor?
 • kamil OĞUZ11.10.2013 16:13:35

  Arkadaşlar,belli ki,hükümet kendi politikasına göre bir uygulama yaptı ve beğenilsede beğenilmesede ANDIMIZI kaldırdı.Gerçekten bende bunu soruyorum. Sanki tüm konular hallolmuş,bir bu konu eksik kalmıştı gibi.Ama bu yüzden AKP ye suçlamalar yöneten dostlara sormak isterim.Andımızın kalkması bizim Türklüğümüzü ortadan kaldırır mı?Tabiki hayır.O halde sakin olun.Bu konuyu bir felaket haline getirmeye gerek yok.
 • YORUM11.10.2013 14:14:10

  "Demokrasi Paketi"yle kaldırılan ve kafatasçı olarak nitelendirilen Andımız için Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)in 2009da çarpıcı bir savunma yaptığı ortaya çıktı. MEB, Andımıza yönelen benzer suçlamalar için, "Öğrenci andının geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza okutulmasının ayrımcılık, ırkçılık, eşitsizlikle bir ilgisinin olduğu söylenemez" demiş. Yani; Andımızın ırkçılıkla ilgisi yok...
 • Aydın Aydın11.10.2013 11:25:34

  Son yapılan güvenilir bir ankette "ANDIMIZ KALDIRILSIN MI" diye soruluyor... Yüzde 88,7 HAYIR kaldırılmasın diyor, yüzde 11,3 ise EVET kaldırılsın diyor. Şimdi buradan Başbakana soruyorum. Her konuyu referanduma götürelim diyordunuz. Türk halkı için böylesine önemli bir konuyu neden referanduma götürmediniz. Neden korktunuz? Merak etmeyin Türk halkı bu sorunun cevabını siz sandıkta en güzel bir şekilde verecektir. Az kaldı.
 • kamil OĞUZ11.10.2013 00:12:11

  Bir konuda acizane fikrimi belirtmek isterim.Yılardır kızlarımız,kardeşlerimiz,eşlerimiz,inançları gereği başları örtülü olduğu için okullara alınmadılar.Resmi dairelerde işe giremediler.Sürekli hor görüldüler.Benim eşim,oğlumun okuldaki bayram töreninde şiir söylediği sırada ,okul müdür yardımcısı tarafından ,senin gibi başörtülülere okulumda yer yok ,git burdan denilerek kovulmuştu.Bunu 7 yaşındaki çocuğa nasıl açıklardık?Bşörtüsünü serbest bırakıp,bizleri 2. sınıf insan gibi davranışlardan bu AKP kurtardı.Ama buna hiç itiraz etmeyip,anlayışla karşıladıkları için de tüm muhalefet milletvekillerimize saygılarımı sunuyorum.
 • "TÜRKİYE GERÇEKLERİ"09.10.2013 23:31:53

  "Terör örgütü ile görüştüğümüzü ispatlayamayan şerefsizdir." sözünden sonra, Demokrasi Paketi açıklanmadan sadece bir ay önce Erdoğan Özel okullarda Kürtçe Eğitimi ülkeyi bölecek adım olarak tanımladı... 17 Ağustos 2013 tarihinde yani sözde demokrasi paketi açıklanmadan sadece 1 ay önce Türkmenistan dönüşü Tayyip Erdoğan gazetecilerin sorularını yanıtladı.Erdoğan pakette Kürtçe eğitimin önü açılacak mı sorusuna kelimesi kelimesine şu yanıtı verdi: "Hayır yok. Özel okullarda da yok. O konu bizim için şu anda ele alınacak durum değil. Yapılan benzetmeler de doğru benzetmeler değil. Ne, neyi getirir götürür kimse düşünmüyor. Biz, ülkemizi bölecek konular üzerinde Ak Parti olarak adım atamayız. Zamanlama bir çok konuda çok önemli. Zamanlamayı iyi yapmazsanız güzelim ülkemize yazık edersiniz. Biz zaten okullarda anadili öğrenme imkanı sağladık. Ama anadil ile eğitimin önünü açarsanız resmi dili zedelersiniz." Şimdi 30 Eylül de açıkladığı paketle Özel okullarda Kürtçe eğitimin önünü açan Erdoğana onun cümleleriyle soruyoruz: Türkiyeyi bölecek bir konuda göz göre göre adım mı attınız? Anadilde eğitimin önünü açarak bilerek ve isteyerek resmi dili mi zedeliyorsunuz?.. "TÜRKİYE GERÇEKLERİ"
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit