• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • sezer hoca18.03.2012 00:17:15

  SEVGİLİ BOLU HALKI; 21 yüzyılda gençlerin çalışabilmesi ve rekabet edebilmesi için bazı becerileri kazanması gerekmektedir.Bu ve benzeri becerileri kazandırmak için Girişimcilik Ruhunun aşılanması,iş fikrinin ortaya konulması , iş planlarının yazımı ve iş planınızın hayata geçmesi için yerel kaynaklara yönlendirme konusunda sizler rehberlik yapmak için yanınızda olduğumu bildirmek istiyorum. iletişim için 0 507 260 37 58
 • ahmet hitit13.03.2012 15:07:34

  Eyüp Bey, sabır ve zaman en iyi çözücüdür.Bir insanda tarih,matematik ve coğrafya bilgisi yeterince varsa ; buna sabır ve kararlığı eklleyebiliyorsa; ön sezisi de sağlamsa o insan toplum ve ülke yararına iyi bir siyasetçi olabilir.Bir devleti insan ömrüne sığdırmayacaksın, bir devlet ömrü içinde birçok kuşağın yaşı olduğunu düşüneceksin: işte o zaman kendini boş üzüntülerden kurtarıp pozitif enerjini ilerde kullanmak şansı her zaman olacaktır.Bugün ülkemizde ve hele hele Bolumuzda muhalefet mi kadı sanki? Biraz Tanju Bey biraz serinlik veriyor.Düzelmek için önce suyun iyice bulanması lazım.Bugüne dek hep böyle olmuştur.Tabiki vatan severler her zaman en ağır bedelleri ödeler.Sabırla yazmana ve çalışmana devam et karşılığını bulur.Yanlış yapanlar yalancı pehlivan misali çabuk sönerler.Şimdilik bu kadar olsun.SAygılarımla...
 • Meral Kalıpcı13.03.2012 12:23:00

  1. Etap TOKİ Konutlarının önündeki yol yol değil, patates tarlası. Belediye yetkilileri lütfen uğrayın ve yolun halini bir görün. Bizi bu mağduriyetten kurtarın.
 • Aydın Ulusu13.03.2012 09:52:04

  Bu belediye insanlara zulüm etmekten başka bir işe yaramıyor. sabahleyi arabamla çukurlara düşe düşe işe geldim. Boludaki araçlar milli servet değil mi? Herkesin arabası sanayiden çıkmaz oldu. SAYIN VALİM SİZ BU DURUMU GÖRMUYORMUSUNUZ? SİZİN EVİNİZİN ÖNÜNDE BİLE KOCA KOCA ÇUKURLAR VAR.
 • sezer bahri13.03.2012 08:40:30

  ben bir yurt disinda yasayan bolulu olarak bu yapmis oldugunuz yorumlari hep okuyorum ve gülüyorum.hepde gülecegim.ilde halkin oylariyla secilmis milletvekilleri var,vali bey var,bunlardan bolu hakkinda hic bir ses yok.bunlar yani hepsi salla basi al maasi yapiyor.öylemi?????peki neden reaksiyon göstermiyorsunuz bolulular olarak belediye önünde toplanin bir kac gün protesto edin????? kilitleyin bir gün trafigi halk olarak yapamazsiniz.niye??????? kanimizda var koyun olarak yasamak.hep belediye baskanina yüklenmeyin o zaman.YÜCE ÖNDER DIYORKI " HALKLAR HAK ETTIKLERI ÖLCÜDE YASARLAR"el etek öpmege devam, ayrica AKP.YE OY VERMEGEDE DEVAM EDIN.UNUTMAYALIM,KI SUCU HEP BASKASINDA ARAMAYALIM.COK ÖNEMLIDIR!!!!!! GÜCLÜ BIR MUHALEFET IKTIDARDAKI PARTININ YARISIDIRR.SIZE BILDIGINIZ YOLDA GITMEGE DEVAM DIYORUM.HER GELENI GIDENI ALKISLAYIN BOL BOL EL ÖPÜN :-))))
 • Vatandaşın Sesi12.03.2012 23:06:41

  Yok mu bu şehrin sahibi? Yollarda araç kullanamıyoruz. Altyapıyı, doğalgazı bahane eden belediye başkanı plansız ve programsız bir şekilde şehrin her tarafını kazdı. Şimdi de kapatmayı beceremiyor. bunun sıkıntısını hep birlikte yaşıyoruz. Kendisinin keyfi yerinde. Nede olsa altında Toyota land Cruiser cip var... Sayın vali bey, sayın milletvekilleri. Sizler bu durumu görmüyor musunuz? Vatandaşın derdine kim derman olacak? Aloo.... Sesimi duyan var mı?..
 • Kasım Karaman12.03.2012 16:17:42

  Valimiz, milletvekillerimiz neden bu konuyla ilgilenmiyorlar? Bizim binecek cipimiz yok. Mevcut araçlarımız ise perişan oldu. Delik deşik yollar artık isyan ettirecek hale getirdi. Vatandaşa bizim paramızla laptop, kömür dağıtacağınıza asıl görevlerinizi yerine getirin. Bir daha AK Partiye oy vermek mi? Tövbe...
 • Sabahat S.11.03.2012 10:17:38

  Bolu halkına düşen görev, mevcut belediye başkanını hizmet sunamamasından ve çözüm üretememesinden dolayı Başbakanlığa ve İçişleri Bakanlığına şikayet etmektir. Üşenmeyelim, hiç bir yöneticinin alt yapı çalışmalarını gerekçe göstererek insanları bu kadar uzun süre mağdur etmeye hakkı yoktur. Ayrıca belediyenin AK Masa birimine de yazalım. İlimizin milletvekilleri ve valisi de bu konuda bir çaba içine girmeliler. Bu şehirde birlikte yaşadığımıza göre sorunlarımıza sahip çıkmayı da bilelim.
 • Murteza10.03.2012 09:40:51

  Bu şehrin yöneticileri nerede? Şehrin her tarafı kazaya davetiye çıkaracak çukurlarla dolu... Ve aylardır bu durum böyle devam ediyor. Vali, belediye başkanı bu durumu görmezler mi? Halkın güvenliği ve normal yaşamını sürdürmesi için neden gerekli tedbirler alınmıyor. Şehri yaşanılır hale getirmek yerine makarna, kömür vb. şeyler dağıtarak halkın gözünü boyamaya çalışanları bu toplum affetmeyecek. Bilginize...
 • Bolu Belediyesi Uyu...08.03.2012 23:30:04

  Eyyy Bolu Belediyesi... Halka çile çektirmek hoşunuza mı gidiyor. Anladık yol yapmayı beceremiyorsunuz. Ama en azından yol kenarı ve kaldırımlardaki karları temizleyebilirsiniz. Yazıklar olsun. Halka hiç mi saygınız yok... Sanırım size oy verenler de pişman olmuşlardır.
 • Divane08.03.2012 12:11:51

  Yol ve kaldırımlar için Bolu halkı aylardır gazete köşelerine yazıyor, çiziyor, telefonla belediyeyi arıyor ama maalesef duyarlılık yok. Bu ilin yöneticileri nerede? Vatandaşın sesine neden kulak verilmiyor. Bir kaç torba kömür ve gıda yardımı yaparak yine vatandaşın gönlünü alırız diye düşünüyorsanız artık yanılıyorsunuz. Bizim vergilerimizle maaş alan ama görevini yerine getirmeyen yöneticilerimize yazıklar olsun. Bolu halkı bu çileyi hak etmiyor.
 • Ali Efe07.03.2012 20:26:46

  Bu ilde Belediye Başkanı var mı? Varsa ne iş yapar? Bu yolların hali nedir? Belediye Başkanının dışında yöneticiler yok mudur? Bu yollarda ambulansla nasıl hasta taşınır? Heyy duyan var mı?
 • ahmet hitit07.03.2012 13:05:28

  MHP li kardeşler lütfen duyarlı olun!! Disiplin kurulunda kimler varsa iyi düşünsün.Mademki Sabri Bey şikayetçi değilmiş. O zaman seyirci kalıyor demektir.Mademki böyle bir olay olmuş, akşamdan sabaha kadar kimselere duyurmadan bu sorun çözülmeliydi.Demekki zaten bugüne dek zaten seyirci kalmış.Şu nu da belirteyim: bu gidişle MHP Bolu da dibe vurur.Şu anda bu işe talip olacaklar kalmamış pastanın nesini paylaşmış olacaklar? Gider ayak MHP ye bu kötülüğü yapmayın!!! Duyarlı vatandaşların(yorumların % 99 u bu yönde) sesine kulak verinnn!!
 • Mahmut Kefeli07.03.2012 09:01:01

  Bolu halkı haklı olarak Bolu Belediyesinin yetersizliğinden şikayetçi. İlimizin valisi ve milletvekilleri neden bu konularda tedbir almıyorlar. Belediye başkanı görevini yerine getirmiyorsa (getirmiyor) hep birlikte Başbakanlık web sitesi üzerinden şikayetlerimizi iletelim. Kimsenin insanların hayatını uzun süre sıkıntıya sokmaya hakkı yok. Bu başkanın tepkileri dikkate alarak istifa etmesi Bolu için hayırlı bir iş olacaktır.
 • Yolların hali...06.03.2012 08:11:05

  Sayın Bolu milletvekillerimiz, valimiz, belediye başkanımız; bu yolların hali nedir? Yolda araç kullanılamıyor, kaldırımda yürünemiyor. Bu şehrin sahibi yok mu? İnsanların yaşam alanını daraltmaya kimsenin hakkı yoktur. Lütfen herkes görevini yapsın. Ben belediye başkanını bu sıkıntılardan dolayı Başbakanlık web sitesinden aldığım adrese şikayet edeceğim. Tavsiye ederim. (bimer@basbakanlik.gov.tr)
 • Sadık Candemir03.03.2012 14:18:15

  İlimizin yöneticileri yol ve kaldırımların kazaya davetiye çıkarması konusunda neden gerekli tedbirleri almıyorlar. Yöneticilerimizin görevi kömür ve laptop dağıtmak mı? Yoksa vatandaşın yolunu, kaldırımını yapıp, şehri bakımlı tutmak mı? Belediye Başkanından bu konuda umudumuzu kestik. kente hizmet sunmayı başaramıyor. Ama Sayın valim sizler bu konuya çözüm üretebilirsiniz. sayın milletvekilleri sizler bu şehirde yaşamıyor musunuz? Yazık, yazık. Vatandaş feryat ediyor; "kaldırımda yürünmüyor, yolda araç kullanılmıyor" diyor. Ama kimse bunu duymuyor. Artk ne denir bilmem ki?
 • Ufuk Ermemiş01.03.2012 12:14:26

  Bolunun yollarının bir an evvel standartlara uygun olarak yapılması için ilgilileri göreve davet ediyorum. Halkın sabrını zorlamayın.
 • bolulu01.03.2012 10:52:40

  sitenizin yeni hali çok güzel olmuş. başarılarınızın devamını diliyorum. yalnız yazarlarınızın sayısını artırmanız gerekiyor.
 • Alparslan Karaman29.02.2012 09:28:38

  Hizmet sunulmayınca "çile" söz konusu oluyor. Bolu Belediyesi sayesinde yollarımız zaten berbat vaziyetteydi. Kar yağınca sıkıntı iyice arttı. Kaldırımlarda yürümek bile mümkün değil. Ana caddeler bile son derece bakımsız kalıyor.Böyle belediye düşman başına.
 • ayce kulualp29.02.2012 08:00:29

  duzce ve bartında okullar tatıl kar boluyu teget gecıyor herhalde
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit