• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Ayten Habalı09.04.2010 00:00:00

  Türkleri karalayan ve milliyetçiliği ırkçılık olarak niyelendiren senai demirci isimli adamın yaptığı konuşma hakkında görüş açıklayan MHP il teşkilatına çok teşekkür ederim. Ben MHP’li değilim ama açıklamalarına aynen katılıyorum. Cumhuriyetimize saldırılar AKP döneminde çok arttı. Cumhuriyet düşmanları kinlerini kusmaya başladı... Türk halkı kimin ne yaptığını çok iyi görüyor... Artık seçimi bekliyoruz.
 • Ufuk GÜNDÜZ08.04.2010 00:00:00

  Öğrenci arkadaşlarımız sayesinde büyüttüğümüz grubumuz ile Abant İzzet Baysal Üniversitesinin yolunun bir an önce yapılmasını talep ediyoruz siz büyüklerimizden de yardımlarınızı bekliyoruz. Bolumuzun başka ünversitesi yok!!!
 • Nevzat Dağlı08.04.2010 00:00:00

  Polisi suçlama modası üzerine Bu nasıl mantıktır almıyor usum, Devriye gezerse polis suçlanır. Ehliyetsiz araç kullanan masum, Cezayı yazarsa polis suçlanır. Bir tehdit olursa mala ve cana, Kimleri ararız hep yana yana? Katili, hırsızı, iti yanyana, Getirip dizerse polis suçlanır. Tutup yakalarsa kanı emeni, Görevdir, beklemez ?sağol? demeni. Her türlü mekanda dönen dümeni, Arayıp çözerse polis suçlanır. Çaplısı, çapsızı saldırır hergün, Polis de insandır, gönüller kırgın. Kendine hakaret edene birgün, Bağırıp kızarsa polis suçlanır. Kuyruğu acıyan entel liboşlar, Özgürlük adına polisi taşlar. Yetki nerde biter, hak nerde başlar, Kurguyu bozarsa polis suçlanır. Polise şirinlik değil amacım, Ben de ona herkes kadar muhtacım. Haksızlık var ise artıyor acım, Suçluluk azarsa polis suçlanır. Nevzat?a kızmayın halktan yanadır. Halka zulum varsa hep yanındadır. Suçluyu savunan, sözüm sanadır, Suçsuzu ezerse polis, suçlanır. Halk Ozanı Karamanlı Nevzat
 • Rıza Kabakcı08.04.2010 00:00:00

  Abant’da yapılan doğa katliamını kamuoyu ile paylaşan ve bu konuda savcılığa suç duyurusunda bulunan eski Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Salih Sönmezışık’a çok çok teşekkür ediyorum.
 • SÜREYYA ÖNER08.04.2010 00:00:00

  Sayın Mehmet Demirci, bugünkü yazınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum.Allah size, dolayısıyla kaleminize kuvvet versin.İnşallah diğer aydınlarımız ve bu konularda hassas olan herkes düşüncesini açıkça ifade etmekten kaçınmaz.Ve inşallah sizi örnek alırlar.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.
 • Mehmet Kaşarcı07.04.2010 00:00:00

  Yağan yağmurun etkisi ile Kürkçüler-TOKİ yolu çok çok kötü durumda. İlimizin Sayın yöneticilerini, valimizi, belediye başkanımızı makam araçları ile bu yolu görmeye davet ediyorum. Lütfen gelin görün ve ne çektiğimizi anlayın.
 • doğa sever07.04.2010 00:00:00

  www.abantyokoluyor.com adresindeki imza kampanyasına destek verelim lütfen...
 • Oktay Kaya07.04.2010 00:00:00

  Işın Ersen Bey " Kandilden gelenler" konulu makalenizle herşeyi nekadar güzel anlatmışsınız.Sizi bu konudaki duyarlılığınızdan dolayı tebrik ediyorum. Dilerim bu yazınızı hükümet üyeleri de okurda yazdıklarınızdan ders alarak, bu çapulcuların toplantılarına izin verirken sizin yazınızda bahsettiğiniz bayrak ve flamaları kullanmalarını sağlarlar. "Ne Mutlu Türküm " diyene.
 • Lütfü Demir07.04.2010 00:00:00

  Gazeteniz yazarı Sayın Mete Ferah’ın "Doğanın İntikamı Acı Olur" başlıklı yazısını tüm doğa severler okusun isterim. Sayın Ferah yazısının son bölümünde "Abant gölü gibi Doğa cennetine yapılanlar da ortada! Araç trafiğine kapanması gündemde olan Abant gölü çevresindeki yolun genişliğinin On metreye çıkarılmasının amacı ne olabilir acaba?" diye sormuş. Sahi amaç ne olabilir? Valilik yetkilileri bu çelişkiyi açıklasalar da biz de sade vatandaşlar olarak anlasak...
 • yiğit07.04.2010 00:00:00

  bazı insanlar otudukları makamların hakkını veremiyorlar... Defalarca bolu yerel basınında tartışılan abant sorunu var. Göl seviyesinin yükseltilmesi ile birlikte su samuru ve canlı popülasyonu geri dönüşümü olmayacak şekilde zarara uğratılmıştır... Türkiyenin sayılı güzelliklerinden bolunun incisine böyle yanlış kararlarla zarar vermek... Yüksek makamlarda oturan büyüklerimize soruyorum ; Çocuklarımıza torunlarımıza ve yarınlarımıza güzel bir bolu güzel bir abant bırakmak asli görevlerinizden değilmidir? hadi diyelim yerel medyanın defalarca tekrarlanan uyarılarını dikkate almadınız ya da üniversitedeki akedemisyenlerimizin tavsiyelerini dinlemediniz buna da tamam. İlla ki ulusal kamuoyunun dikkatimi çekilmesi lazımdı? Sorumluluk bilinci bu mudur? Geçici olan ve geçici de olduğunu birkaç gün önce hatırladığınız o makamınızı bırakmanız bu şekilde mi olmalıydı? Umarız ve dileriz ki bundan sonraki süreçte yetkililer daha dikkatli olur ve işinin ehli olan bilim adamlarının görüşlerine daha çok değer verilir.
 • Tuncer Timur06.04.2010 00:00:00

  Saadet Partisi İl Başkanının açıklamalarını okudum. Ülkemize AKP iktidarı çok zarar vermektedir. Başbakan yargımıza hiç hoş olmayan bir üslupla saldırmakta; "İyot gibi açığa çıktınız." gibi bir başbakana yakışmayacak tabirler kullanmaktdır. Son bir yılda ordumuza ve yargımıza fütursuzca saldırılar yapılmaktadır. Bu nedenle AKP dışındaki partilerimizin birlikte hareket etmeleri ve AKP iktidarına son vermeleri gerekir. Bu nedenle SP, CHP’ye sataşmaktan vazgeçmeli. İktidarın yanlışlıklarını kamuoyu ile paylaşmalı.
 • köroğlu hepar 06.04.2010 00:00:00

  BOLU EXPRES GAZETESİN 11 YILINDA BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM. TARAFSIZLIĞININ DEVAMI DİLEĞİMLE.
 • Ayten Bilgili05.04.2010 00:00:00

  Haberinizi okudum. Haberde; "Valilik tarafından Abant?ta yapılan çalışmalara göz yuman İl Çevre ve Orman Müdürü Sezgin Akay?ı Abant görevinden etti." deniliyor. Peki şimdi soralım; Abant?ta yapılan çalışmalara göz yuman İl Çevre ve Orman Müdürü Sezgin Akay bu görevden alındı... Bu çalışmaları bilimsel esaslardan uzak olarak sürdüren ve sivil toplum kuruluşlarının haklı tepkisine neden olan "valiliğin" durumu ne olacak? Hepsinden öte, Abant’ımızın durumu ne olacak?
 • Rasim Öz05.04.2010 00:00:00

  Sayın Belediye Başkanım; bir an evvel Bolu’muzun yollarını belli bir standarta yükseltmenizi bekliyoruz. Bu sizin göreviniz değil mi? Araçlarımız hurdaya döndü. Saygılar...
 • Altan Önal05.04.2010 00:00:00

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, hafta sonu yaptığı bir konuşmada, yargının siyasallaşmadığını, siyasete soyunduğunu belirterek, "Bu işi bu kadar seviyorsan cübbeni çıkar gel, siyaset meydanına çık. Nasıl olsa bu Anayasa değişikliğine karşı çıkan partiler var, onlardan birine katılırsın, onlarla birlikte bu mücadeleyi meydanda sürdürürsün. Şu anda zaten iyot gibi de açığa çıktınız, kendinizi gizleyecek bir yeriniz de kalmadı" demişti. Bir başbakana bu tür sözler yakışıyor mu? Yargı mensupları konuşma hakkını kullanıyorlar. Onlara bu haklarını kullanırken "Şu anda zaten iyot gibi de açığa çıktınız, kendinizi gizleyecek bir yeriniz de kalmadı" denilmesi tam bir skandaldır. bu konuda Bolu Barosunun da düşüncesini öğrenmek isterim. AKP bu konuşmasıyla yargıyı hedef aldığını göstermiştir. Ben Türk yargısına güveniyor, yargımıza saldıranları kınıyorum.
 • Murat PEÇENEK05.04.2010 00:00:00

  11 yıl dile kolay.Başarılarınızın devamlı olması dileğiyle.saygılar sunarım.
 • Serkan Eski05.04.2010 00:00:00

  Boluspor’umuz 9 kişi kalan rakibe de gol atamayınca işlerin kızışmasına, başımızdaki teknik adamın da istifasına neden oldu.. Bu sezon boyunca birçok kulübün bir sezonda değiştirmediği kadar teknik adam değiştireceğiz.. Gelen görevi terk ediyor, istifasını veriyor.. Her teknik adam yeni jenerasyona geçtiğini açıklıyor.. Gene bir iş yok ortada.. Şimdi yeni gelecek olan hocada inşallah ligin son haftasına kadar takımın başında bulup kendince jenerasyon planını uygular.. Bu takım hangi şartlarda düzelir hangi hoca faydalı olur bilemem orasını.. Tek bildiğim tüm camia bir arada kol kola, sırt sırta vererek sezonu alnımızın akıyla geçirmektir.. İyisiyle kötüsüyle kalmak.. Sonraki 90 dakika için daha fazla hazırlanmak.. İnanmak başarmanın yarısıdır.. Ve biz takımımıza taraftarlar olarak inanıyorsak.. Siz futbolcu arkadaşlarımız neden inanmayasınız? Saygılarımla. Serkan
 • Nurten Özbay05.04.2010 00:00:00

  Nilgün hanımın yazısına bir Türk kadını olarak teşekkür etmek istiyorum. Mehmet Beyin bu konuda yazmış olduğu her üç yazıyıda yakışıksız buldum. Bolu’da sekiz toplum kuruluşunda çalışarak üretken olmaya çalışan bunun için uğraşan hanımları taktir etmesi gerekirken ısrarla yakışıksız eleştirilerine devam etmekte. Kendisi Rize dağlarında bilmem ne ailesine mensup müslüman olarak doğmuş, Bolu’lu olan ya da Bolu’da yaşayan ve yolda yürüyen hanımları çirkince eleştirmeye hala devam edebiliyor. Çok yazık kendisi kaybediyor. Ama reklam yapmanın iyisi kötüsü olmaz tabii..... Yeterince tanındı zaten.
 • Ayşe Özbaş05.04.2010 00:00:00

  Nilgün hanımı tebrik ediyorum. Her sözüne de katılıyorum. Elinize ağzınıza sağlık. Yasal olarak hakkıyla yapılan her meslek kutsaldır. Önce 8 martta emekçi kadınların sorunlarını senede 1 gün dile getirmek isteyen kadınları yolda yürüdüler diye seviyesizce yazılar yazan sonra da siz yazısını eleştirdiniz diye bu sefer mesleğinize yönelik haksız eleştiriler yapan bu efendiyi kınıyorum.
 • Bedia Çınar05.04.2010 00:00:00

  Nilgün hanım ağzınıza sağlık. Hitap ettiğiniz beyin yüksek edebi yazılarını biz içinde öğretmenlerin ve diğer mesleklerinde olduğu bayanlar algılayamamışız. O nedenle de bir kaç basamak basitçe son bir yazı daha yazmış. Herkesin genel olarak algıladığı kelimeleri onun algı çerçevesinde gene algılayamadık. Ne kadar da fesadız. Van Gogh’un tablolarını bilmeyen kadın erkek herkes cahil. Sakın karşısına çıkmasınlar. Hemen koşup Sanat Sokağı Dergisine Eğitim almaya gitsinler. Ondan sonra o beyin karşısına çıksınlar. Kimse param yok diye üzülmesin ya da cahilim diye utanmasın. Bu cahil ya da parasız insanlara Sanat Sokağı Merkezi hizmet veriyormuş. Bütün köşe yazarları da o beyin karşısına onun seviyesinde sadece edebiyatcı olarak çıksınlar. Sakın başka meslek sahibiyseler yazmasınlar. Hadlerini bilsinler.
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit