• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • şk düzce18.10.2008 00:00:00

  TÜRK HAVA KURUMU DÜZCE’Yİ LİSTEDEN ÇIKARDI Türk Hava Kurumu (ŞK) Düzce Şubesi kapatıldı. ŞK Genel Başkanlığı kurumun Düzce Şubesini listeden çıkarttı. Kapatılan Türk Hava Kurumu (ŞK) Düzce Şubesine 6 ay içinde yeni yönetimin atanması bekleniyor. Eski şube Başkanı Tuncay Şahin’in kurumu 4.5 bin YTL zarara uğrattığı ve ayrıca ŞKYönetim Kuruluna aday olması yönünde yaptığı çalışmaların Düzce Şubesinin kapatılmasına neden olduğu ileri sürülüyor. ZARAR EDİYOR GEREKÇESİ İddialara göre, ŞK Düzce Şubesi geçen yıl 4.5 bin YTL zarar etti. ŞK mülkiyetindeki bazı dükkanlardan 2 yıl kira alınmadı. Kira gelirlerinin tahsil edilememesi ve şubenin sürekli zarar etmesi kapatılma gerekçesi olarak gösteriliyor. Ayrıca Şube başkanının genel yönetim kurulunda görev almak için çalışmalara başlaması üzerine Ankara yönetimi de aday olmaması için buranın kapatılmasına karar verdiği ileri sürülüyor. Düzce’nin yanı sıra Çilimli ve bazı şubelerin de kapatılacağı bildirilirken 6 ay içinde yeni yönetim atamalarının olacağı kaydediliyor. Öte yandan alınan bu karar sonrasında ŞK internet sitesinde Düzce Şubesini listeden çıkardı. Şube ve Başkan isimlerinin yer aldığı listede Düzce hariç diğer ilçelerin bilgilerine ulaşılabiliyor. Düzce şübesi yaklaşık 8 aY önce düzmece evraklarla kapatıldı.Sebep Tuncay Başkanın Ankaradaki Büyük Kurulda şu andaki başkanı desteklememesi.Şu anda Düzce Gibi büyük bir ilde ŞK şübesi yok.Yani zekat fitre ve deri geliri yok.Sonuç Düzce tutucu genel merkez seçim taktikleri ile Düzce başkanını görevden indiremedi.Anafikir:Bolu da olanlarıda siz yorumlayın.
 • boluluca18.10.2008 00:00:00

  Beypi nin Bolu’ya koku yayarken, Beypazarı na kuracağı üniversite ile ilgili tam bilgiye http://gercekbolu.co.cc adresinden ulaştım. Bakmanızı tavsiye derim.
 • Abti İpekçi17.10.2008 00:00:00

  Türk hava kurumu Bolu şubesi seçimlerinde yaşanan rezilliğin arkasında Emekli Binbaşı Şerafettin Yamaner var. Bu yapılan şaklabanlıklar tamamen rant için. Biz Bolu’lular bunu biliyoruz. Medyayı dikkatle izliyoruz.
 • Ömer Çetinarslan17.10.2008 00:00:00

  Atatürk İlköğretim Okulu’nun arkasındaki patika yolu genişleterek kilitli parke taşı döşeyen Belediye çok geniş bir yol yaptı ama her iş gibi ordayıda yarım bıraktı 2 Bin öğrencinin kullandığı bu yolu kış bastırıpta ortalık çamur deryası olmadan Belediyenin tamamlamasını Gölyüzü Mahallesi sakinleri olarak temenni ediyoruz.
 • Yavuz Kılıçarslan17.10.2008 00:00:00

  16 yaş altı genç Milli Takımı dün yaptığı maçta 4 - 2 yenildi. Çalıştıran hocada bi felaketti. Takımda çok kötüydü. Çocukkan böyle yetiştirilenlerin büyüyünce bu kadar kötü futbol oynaması gayet normal. Ağaç yaşken eğilir, bu çocuklara birzdaha dikkat edin ki, bunlarda biraz futbola yatkın olsun.
 • Hamza Taşkıran17.10.2008 00:00:00

  Boluspor’un acilen hoca değiştirmesi lazım. Halen Serhat Hocanın takımda kalması ve şansızlıktan gol yediğimizi sölemesi resmen taraftarı deliye çevirdi. Neden göndermiyosunuz... Sehat Hoca takımda kaldığı sürece oyuncuların moralleri "Sıfıra" düştü. Ayrıca takımımızda ligin dibinde... Halbuki elimizde önemli silahlarımız var ama iyi değerlendiremiyoruz. Ayrıca Erol Kapuz’un gönderilmesi bence büyük bir kayıp. Sayın Çarıkçı’dan bu Serhat Hocayı göndermesini istiyorum...
 • İsmail USLU17.10.2008 00:00:00

  havacılık söylemleri altında kendilerini eğlendirenler basın açıklaması yapmışlar.Çok komik bir takım ayak oyunları ile seçim kazananlar.Bu konu hakkında diğer yorumlarada bakınca tün gazetelerde ortada bir bozukluk olsuğu gerçek.Üsülsüz üyeler,şifaen emirler,düzmece dilekçeler.Bunları yapan sizlermi havacı yetiştirip bu ülkenin hayrı için çalışacaksınız.Yada sadece ön planda gözüküp bazı işlerinizi halletmek içinmi.Yazık çok yazık....
 • Sema Şimşek17.10.2008 00:00:00

  İmdat Bey Merhaba. Bu günkü yazınız (Lüksü Seven Devletimin Memurları) tek kelimeyle harika olmuş, kutlarım. Bütün Bolu’lulara ve Bolu’da yaşayanlara okumalarını öneririm. Esenkalın.
 • Gerçekler17.10.2008 00:00:00

  "Eski başkanın ön ayak oluşları ile türk hava kurumu pilotları boluda sizlere eğitim vermedilermi." Demiş yorum yazan arkadaş. Diğer yorum yazan kişi de mükemmel yazı diye tastiklemiş. Öncelikle Bolusportif havacılığın ön ayak olması ile Bu bahsedilen eğitimler gerçekleşti. Yoksa ŞK Bolu şubesi oturduğu yerden bunlara ne karar verebilir ne de düşünebilir di. Düşünseydi bunca yıldır yönetimdeyken düşünürdü, Bolusportif kurulduktan sınra değil. Ayrıca Bolu fotoğrafları çekildikten sonra ŞK Bolu Şubesinin haberi oldu. Herşeyi kötü tarafından almaya alışmışız. Eğer iyi taraflarına bakmak isterseniz Bolusportifin faaliyetlerini görmek ve anlamak açısından http://www.bolusportif.net adresine bir kere bakmanız yeterli. Ardından da Bolu ŞK nın yaptıklarını ve faaliyetlerini araştırın. Bakalım TEZAT kimin yazısında ve düşüncelerinde.
 • Fatih YAMANER in dikkatine17.10.2008 00:00:00

  ŞK hakkında bir çok yorumu burda okumuş bulunmaktayım şimdi gazeteniz aracılığı ile bir kaç soru yöneltmek istiyorum.1.dün bir basın açıklaması yapıldı bu açıklamada fatih yamaner ön plandaydı kendileri ne eski nede yeni yönetim kurulunda bulunmuyorlar nasıl oluyorda hep ön plandalar.kurum adına açıklamaları kurum yetkilileri yaparlar.2.ŞK şubesi boluda kurumun kendi yerimidir yoksa kendi dükkanlarımı.3.Seçim öncesinde genel başkanlık tarafından bu seçimi mutlaka kazanın gerekirse üye dilekçeleri verin bu seçimdede olmaz ise bolu şubesi kapatacağım diyerek kişi veya kişiler ile telefon görüşmelerinde bulundunuzmu.4.seçim öncesi yapılan 6 üye hakkında genel merkez ile telefon görüşmeleriniz oldumu.bu dilekçeler geriye dönük tarih ile nasıl verildi.5.Bir rant veya beklentiniz yok ise yukarıda sorduğum sorulara bir açıklama getirmeniz şaibe altında kalmanızı engelleyecektir.Bu arada ben aranızda midesi bu durumlardan bulanmış birisi olabilirim.
 • Tarkan Gürcü17.10.2008 00:00:00

  Bolu’nun, Türkiye nüfusunun büyük kısmını oluşturan İstanbul, Ankara, İzmit, Sakarya, Eskişehir gibi şehirlere yakın olmasının avantajını malesef kullanamıyoruz. halbuki bünyesinde enaz 30 adet göl bulunduran bir şehir. Karacasu kaplıcaları niçin bir asya termal tesisleri, kızılcahamam, gönen kaplıcaları gibi olmasın acaba yatırım yapacak ödenek mi bulunamıyor, Yoksa ilgisizlik mi? Rica ediyorum Bolu’yu kalkındırma, ulusal platformda tanıtma adına azami gayret gösterelim der çalışmalarınızda başarılar dilerim...
 • fatih geçit16.10.2008 00:00:00

  öncelikle merhabalar.sizleri çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum.ve sizlere sitemim var.bazı şeyleri lütfen pas geçmeyin.örnek vereceğim.tugay ziyareti-2 bölümünde yazmış olduğunuz ’’subaylarımızın size yaklaşımı nasıldı? ’’ ve ’’ziyaretimizde tüm gördüğümüz askerlerimiz ve subaylarımız vatana karşı olan borçlarını tam bir sorumluluk duygusu içinde yapmanın guru var.’’ bu iki cümleyle o tugayda görev yapan astsubayları yokmu sayıyorsunuz?cevap olarak genelleme yaptık subay ve astsubaylarıda kastedmiştik demeyin.ikiside aynı kuruma ait farklı iki zümreyi temsil ediyorlar.ben burada subay yada astsubay ayrımı yapmak istemiyorum sadece tüm olayları tek bir zümre üzerinde döndürmeyelim.bu başarı ve gurur en başta orada görev yapan mehmetçiğin ,sonra subay,astsubay ve uzman erbaşların başarısı ve gurur tablosudur.daha dikkatli olursanız bizleride kırmamış olursunuz.iyi çalışmalar.
 • Sayın Fatih Geçit’te 16.10.2008 00:00:00

  5 bölümlik" Sıcak bölgede Tugayı ziyaret" yazı dizimizde; Kahraman subay, astsubay, erbaşlar ve erlerimizin, Ülkenin bölünmez bütünlüğü için canları pahasına verdiği mücadele ayırım yapmadan anlatılmaya çalışıldı.Bilgiler ordumuzun hiyarerşik yapısı içinde doğal olarak subaylardan alındığı için bu kanıya vardığınız kanaatındayız. Sizleri istemeden de üzdü isek tekrar özür diler, terörle mücadele eden tüm birimlerimize başarılar diler,onlara şükranlarımızı sunarız. Şehit olan yiğitlerimize de Allah’tan rahmet dileriz.
 • Bolu Sevdalısı16.10.2008 00:00:00

  Makinist!.. Bu gün de süpersin.
 • Hadi ya,,16.10.2008 00:00:00

  Ziraat Odası Başkanı Gübre koksa ne olur demiş.Bu vatandaşın koku alma duyuları biryerleri ile karışmış olmalı.Acaba cebiylemi.Öyleya susmak için birisi burnunu birşeylerle tıkamış olmalı.Yazık Boluya ve kurumlara.
 • Ercan Eski16.10.2008 00:00:00

  Hükümet Avrupa birligine nasil bir adım atarım çabasındayken ülkenin içindeki en önemli sorun olan terörle mücadelede hiç bir kalici atakda bulunmamasi kabul edilir gibi değil. Hükümet başarılıyız diye diye dilinde tuy bitti. Ama pkk ya bakılırsa adamlar yüz kişilik birliklerle ortalıkda dolanıp karakollara saldırıyor. Bu nasıl başarıdır bilemiyorum.
 • Cemil Çilesiz16.10.2008 00:00:00

  Anlatmaktan bıkmayacağım ve her seferinde tekrarlayacağım yaşadıklarımı.. Nisan ayında otoyolda Düzce’den Bolu’ya gelirken bir trafik kazası yaptım ve havaalanı gibi otoyolda bariyerlere bindirdim. İyi bir şoförüm ve prensiplerim var araç kullanırken. Hangi yol olursa olsun azami hızım 99 Km’dir. İşte kazada bu prensibim benim hayatımı kurtardı. Muhtemelen uyudum ve bariyerlere çarptım, hem de birkaç kez! Araç 11.000 Ytl’lik hasar gördü. Bileğimde küçük bir ezilme, dizimde ise hafif bir ağrı! Yavaş gitmenin faydaları, ne olur yavaş. Allah Aşkına Yavaş!...
 • cihat16.10.2008 00:00:00

  bildiğim kadarı ile yaklaşık 1,5 yıldır fatih yamaner türk hava kurumu havacılık kulubününde başkanlığını yürütmektedir.Bu kadar havacılık sevdalısı olduğunuz aşikar söylenecek söz yok.Fakat kendilerinin vizyonumu daha önemlidir çok merak ediyorum.Türk hava kurumunun kurduğu kendisinin değil havacılık kulübü için ne yapmışlardır.bu kulüp şu an ne durumdadır.
 • @16.10.2008 00:00:00

  Fatih yamaner bügün açıklama yapmış.Türk hava kurumunun seçiminde bizzat vardım.Bütün olan bitenleri bizzat gördüm.35 kişi dilekçe verildiği söylendi olağan üstü seçime gitmek için.Buraya kadar her şey normal ama şu var eski başkan diyorki konuşmasında bu 35 kişi havacılık faaliyetlerinin yetersiz kaldığını belirtip seçime gitmek istiyorlar.Şimdi fatih yamaner bey şunu sormak isterimim.Bildiğim kadarı ile eski başkan sizlerin bu eğitimleri alması için sizlerle beraber ankaraya kadar gitmedilermi.Eski başkanın ön ayak oluşları ile türk hava kurumu pilotları boluda sizlere eğitim vermedilermi.Birde gökyüzünden fotoğraf olayı var eski başkan bu konularda sizlere yardımcı olmadımı.Besyoda bir öğretim görevlisi ile genel merkeze gidip sizler ve havacılık için çabalamadılarmı.Bahse mevzu dilekçelerde havacılık faaliyetlerini daha iyi yapmak ve yetersizliğinden bahsediliyormuş.Şimdi sormak isterim bir hava sevdalısı olarak.Bir başkan havacılık ve Bolu muz için daha ne yapabilir.Verdiğiniz dilekçeler tezat oluşturmuyormu sizlerde.Basın açıklamanıza nasıl itibar edeyim siz kendinizle tezata düşmüşsünüz.
 • ayşe karaman16.10.2008 00:00:00

  aşağıda yorum yapan arkadaşın yorumunun altına beş yıldızlı imza atılır başka söze gerek yok.
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit