• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • fulya1430.09.2010 00:00:00

  Sayın Mehmet Demirci başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.guzel bir yazı olmuş.haklısınız.
 • fulya1430.09.2010 00:00:00

  Sayın Nilgun ÖZERDOĞAN Hanımefendi yazınız guzel.Bolu da çoğu insanın yakınen tanıdığı kişilği kaleme almışssınız.yuzdeyuz haklısınız buna katılıyorum.Sayın vali yrd.örnek bir karakterdir.Ancak bu kişilik ve karakterden örnek almak lazım bence.
 • Uğur İşcan29.09.2010 00:00:00

  Bgünkü manşetinizde Eski Bolu şivesinde geçen bir kelimeyi kullanmanız çok hoş bir nüans oluşturmuş. Haberin içeriğindende umarım ilimizi temsil ettiğini söyleyen siyasiler bir sonuç çıkarır.
 • Levent Yıldızcı29.09.2010 00:00:00

  Cemal Yıldızer vali yardımcımın tayin habirni gazetenizden öğrendim. Kendisine Çanakkaledeki yaşamında baarılar diliyorum. Görev yaptığı süre çerisinde ilimize çok katkı sağlamış bir bürokrattır.
 • Vaybe....29.09.2010 00:00:00

  Koca Yılmaz Beçikoğlu bile ikdidarın dayanılmaz cazibesine kapılarak çocuğu yaşındaki Fatih Metin ile şarmaş dolaş oldu. İnşaat işlerinin zora girmesinden mi? Yoksa hükümetten beklediği maden izinlerinden mi? bu ısınma hatta kaynama sağlandı acaba. Ama biz insanları böyle bilmezdik.
 • emekli 1429.09.2010 00:00:00

  insanımızı anlamak evet türk insanını anlamak gerçekten çok güçtür, hiç okumayan eh biraz okuyupta olayları kendi menfeatine göre yorumlayan biraz acitasyonla tam tersi fikre hak veren, her konuda bilgi sahibi olduğunu sanıp tartışan ve sonundada kavga eden,daha dününü unutan balık hafızasına sahip kendine ait tüm değerleri bırakıp sırf mağdur olarak gördüğü olay ve kişilere hak veren onları savunan bir başka millet yoktur.biz okumayıp televizyonlardaki özel tutulmuş yeni yetme sözüm ona aydın-akil adam denen bölücü soytarıları izleyip onların söylemleri doğrultusunda hareket eden milletiz.biz meydanlarda en çok bağıran,hakaret eden en uzun konuşan, bolca yapamayacağı işler için vaat veren sadece kendi menfaatleri doğrulrusunda oy veren ender bir milletiz ve sonunda çıkar sosyal demoktasiden , milliyetcilikten ve halkcılıktan bahsederiz.kusura bakmayın böyle giderse bir arpa boyu yol alamayız, mehter takım ı havasında iki ileri bir geri.......
 • Suleyman Sert29.09.2010 00:00:00

  Adaletin bu mu Milli Egitim Muduru Recep SEZER?,Adaletin bu mu Bolu Valisi Ibrahim OZCIMEN?, Adaletiniz bu mu Ey AKP ?liler? Mudurler rotasyonunda puani az oldugu icin Bolu Merkez Ilkogretim Okullarindan birisine Mudur olamayacagini anlayan Kultur Ilkogretim Okulu Muduru Serap Inceler mudurluk gorevinden istifa eder,Milli Egitim Mudurlugu O?nun istifasini esi AKP Belediye Meclisi uyesi oldugu icin kabul etmez, rotasyondan sonra O?na soyle bir kiyak cozum bulurlar: Once Gerede Ilcesinden bosalan bir okula mudur atarlar,sonra da ayni gun Bolu Merkez okullarindan birisnde yonetici olarak gorevlendirirler. Acaba, adi gecen zati muhteremin esi AKP? li olmasaydi bu yapilir miydi? Bu vesile ile hulle yoluyla adaleti saglayan AKP yandasi il yoneticilerini kutluyor ,Onlari Allah?a havale ediyorum.
 • Hadi Levent28.09.2010 00:00:00

  Bütün gazeteler arasında Express yine farkını ortaya koydu ve TAYAD haberlerini objektif gözle yayınlaya bildi. Bolu böyle bir gazeteye sahip olduğu için ne kadar öğünse azdır.
 • Halime Keleş28.09.2010 00:00:00

  Gazetnizi internetten takip ediyorum. Televizyonlarda Bolu TAYAD haberlerini görünce dehşete kapıldım. Bizim memleketimiz bu değil dedim. Fakat sizin gazetenizden olayın iç yüzünü öğrendim. Objektif yaklaşımınız içi bir okur ve Bolulu olarak size teşkkür ediyorum., Başarılarınızın devamını dilerim.
 • Okur28.09.2010 00:00:00

  Işın bey gibi değerli bir kalemin yazmayı bırakmasını garipsedim. Işınbey gibi yazarların daha fazla yazması gerekir. Gerekirki ordu millet karşıtlarının oynayacak daha az alanı kalsın. Işın Erşen bence birazda sorumluluktn kaçmış gibi görünüyor. Yok eğer gazte kendisini ifade etmesini engelliyorsa onuda yazsın ki haberimiz olsun.
 • 1981’de kuruldu28.09.2010 00:00:00

  Tutuklu ve hükümlü yakınları derneği 1981’de DHKPC ve muadili örğütlerin yandaşları tarafından avrupa birliğine göz kırpmak için kuruldu. Zaman içinde DHKPC ve muadili örğütler işlerliklerini yitirince dernekte boşalan meydanı PKK ve yandaşları doldurdu. Kuruluşundan buyana hep ülkeyi bölmeye çalışan kişileri çatısı altında toplayan bu (bana göre) yasal çalışmayan derneğe halkımız gereken cevabı vermiştir. Gençleri kutluyorum.
 • Semih Yıldırım28.09.2010 00:00:00

  Işın Beyin sözünü ettiği yazar kim ve neden Işın Bey onun adını yazmamış.Ben bunları söyleyen bir yazarın Ekspres gazetesinde yazmasının mümkün olmayacağını düşünüyorum. Işın beyi özleyeceğiz.
 • BÜLENT ATEŞURGUN28.09.2010 00:00:00

  BİRAZ GÜLELİM,BİRAZ DÜŞÜNELİM... Tavuk, çayırda otlayan ineğe gitmiş: ?Merhaba inek hanım!? İnek, tavuğun kendisine, merhaba demesini yadırgamış: ?Hayrola?? ?Size, ortaklık teklif etsem, ne dersiniz?? İnek, ne kadar inek olsa da, bir işi reddedecek kadar inek olmadığından, inekleşmemiş: ?Söyle bakalım, ne iş bu?? ?Sizinle sucuklu yumurta yapalım, insanlar sucuklu yumurtaya bayılır!? İneğin aklı yatmış, tavuk ortaklık şartlarını sıralamış: ?Bana münasip bir yerde folluk gösterin, gidip yumurtalarımı folluğa doldurayım!? Birkaç gün sonra, tavuk, bir küfe yumurtayla çıkagelmiş, inek memnun, yalnız tavuğun yanındaki eli bıçaklı adamı gözü tutmamış: ?Ortak, bu adam kim? ?Kasap, sucuklu yumurta için? Sizi kesecek, sucuk yapacak, benim de yumurtalarım var, ortaklık tamam!? İnek ayılır gibi olmuş: ?Bu ortaklık benim canıma mal olacak galiba!? ?Maalesef inek hazretleri, amacımız, insanlara bol, lezzetli ve şişmanlatmayan sucuklu yumurta yedirmek, değim mi? Hadi, lütfen kendinizi sayın kasaba teslim ediniz!? Şimdi buna, kalkınmış ülkelerle, kalkınmamış ülkeler arasında, ekonomik işbirliği anlaşması diyebilir misiniz? * * * ?Cambaz?ın değişik anlamı vardır, at üstünde, tel üstünde gösteri yapanlara da cambaz denir, özellikle hayvan pazarlarındaki pazarlıkçılara da cambaz, denir. Cambazın biri, eşeği yularından çekip gelmiş, bir cambaz yanaşmış: ?Kaça bu eşek?? ?Bin lira!? ?Aldım gitti, ver elini helalleşelim!? Birkaç kişi alıcının kulağına fısıldamış: ?Yahu görmüyor musun, bu eşek topal; onun için ucuza verdi!? ?O eşek topal değil, tırnağının arasına taş kaçmış, topal sanıp ucuza elden çıkarmağa bakıyor!? Eşeği satana koşmuşlar: ?Yahu bu topal değilmiş, tırnağına taş kaçmış!? Satıcı gülmüş: ?Eşek topal olmasına topal da, öyle sansınlar diye taşı tırnağına ben koydum!? Alıcıya koşmuşlar: ?Yahu bu eşek gerçekten topalmış, taşı o koymuş. Seni de kandırdı, parayı aldı!? Alıcı dövünmeğe başlamış: ?Vay namussuz; eğer verdiğim para sahte olmasaydı, beni kazıklayacaktı!? Bunun adına serbest piyasa da ?alışveriş? diyorlar mı? * * * Aslan, eşek ve tilki ava çıkmışlar; bir geyiği vurup gelmişler. Aslan emretmiş: ?Şunu pay edin!? Eşek avı üç eşit parçaya bölmüş, herkesin payını vermiş; ama aslan beğenmemiş: ?Hani benim aslan payım!? Eşek, eşekliğinden olacak anlamamış: ?Ne demek aslan payı!? Aslan bir pençede eşeği parçalamış, sonra, tilkiye dönmüş: ?Hadi, sen pay et!? ?Efendim sizin olduğunuz yerde pay etmek ne demek? Hepsi sizin, buyurun afiyetle yiyin!? Aslan hayretle sormuş: ?Sen bunu kimden öğrendin?? Tilki cansız yatan eşeği göstermiş: ?Adına da sosyal adalet diyorlar??
 • Hatice Turgay28.09.2010 00:00:00

  Sayın Işın Erşen gibi toplum hassasiyetlerini dile getiren,cesur,güvenilir,saygın bir yazarın gazetenizden ayrılmasından büyük üzüntü duydum.Umarım gazete yönetimi Sayın Erşen’i bu düşüncesinden vazgeçirmek için gereken çabayı gösterir.
 • S.Turgut28.09.2010 00:00:00

  Adam gibi adam Sayın Işın Erşen’e Saygın kişiliği hassasiyeti ,onurlu ve gururlu yaşamı ile bilgi birikimini satırlara döken ve bizleri aydınlatan değerli yazarımızı bizlerden mahrum etmeyeceğinize inanıyor,böyle güçlü bir kalemi kaybetmeyi göze alamayacağınızı düşünüyorum.
 • Ül-kü-cüüü27.09.2010 00:00:00

  Ülkücülük pazara indi. Eskiler, yeniler meydanda. Kullanma klavuzu ve üzerindeki tarihler geçerliliğini kaybettiği için kim eski kim yeni pek belli değil. Ülkücülükle türkücülük karıştırılır olmuş. BENCE ÜLKÜCÜ "VATAN ELDEN GİDİYOR KALKIN" DİYEREK BİRİLERİNİ AYAĞA KALDIRIP SOKAĞA DÖKEREK KENDİSİ OTUDUĞU YERE YAPIŞARAK KALKMAYANDIR.
 • selim ozubek27.09.2010 00:00:00

  Ülkemiz zor bir dönemecten geciyor. Türke ait herşey tehlike altında. Son referandum kampanyasında Tayyip Erdogan Türk Milletiyle dalga gecmiş fırıldallıkta sınır tanımadan milliyetcilik yapmış Kılıçdaroglu’nun katkısıyla hatta ’’PKK bile hayır diyor’’ diyerek Erzurum’lu, Yozgat’lı Milletini bayragını seven insanları kandırmıştır. Referandum sonrası PKK’nın partisi olan BDP ile görüşmüşlerdir. Bu görüşmeye adalet bakanın katılması APO denen bölücü başı için Affın konusuldugunu göstermiştir. EVET diyen milliyetci arkadaslar gördünüzmü neye EVET dediginizi?
 • Kemal Nadir Özçimen27.09.2010 00:00:00

  Gazetenizin çok değerli köşe yazarı Işın ERŞEN’in 27.09.2010 tarihli "Kubilay’ın kafasını kesenler bugünde aramızda" başlıklı yazısını okudum. Bolu Express gazetesinin toplantısında yazarlardan birisinin ordumuza hakaretler yağdırdığını, ve daha da ileri giderek "devletin şekli, ’şeriat devleti, din devleti neden olmasın?’ dediğini" bu yazıdan öğrenmiş bulunuyorum. İsmi verilmeyen bu yazarınızı şiddetle kınıyorum. Bu düşüncedeki insanların Bolu Express gazetesinde yeri olmadığını düşünüyorum. Herşeyden önemlisi, Sayın Işın Erşen’in rejim, cumhuriyet, devlet, laiklik ve ordu düşmanı ?şeriatçı-yobaz? bir kişiyle aynı köşe yazarları listesinde yer almayı ?zül? addettiği için yazılarına son vermiş olmasına çok çok üzüldüm. Sayın Işın ERŞEN bırakın Bolu’yu, Türkiye’nin en değerli köşe yazarları arasındadır. Kendisinden bu kararını geri almasını istiyoruz. Tabii gazetenize düşen görev, onun bu kararı almasına neden olan kişinin gazeteden uzaklaştırılmasıdır. Işın ERŞEN, İmdat Aslan, Hüseyin Aykan Mete Ferah, Nilgün Özerdoğan gibi daha bir çok değerli şahsiyeti bünyesinde barındıran gazetemizin gereğini yapacağına inanıyorum.
 • emekli 1427.09.2010 00:00:00

  TAYAD adlı dernek pervasızca türk insanını tahrik etmeye devam ederken şehitlerimizin kemiklerini sızlatıyor. kuruluş amacı sadece bölücülük olan bu dernek sanki devlet korumasına alınmış onca polis ve jandarma tarafından etraflarında kuş uçurtturulmuyor, yaptıkları iş tahrik buna kızan gençler joplanıyor, sprey sıkılarak kovalanıyor, akıl tutulması yaşanıyor ülkemde.emniyet kimi koruyacağını kimi yaptıklarından dolayı caydıracağını bilemez hale gelmiş, açılım denen safsatanın tohumları yeşermeye başlıyor, kendi ülkemizde misafiri oynuyoruz.allah sonumuzu hayır etsin.yöneticilerimizede akıl fikir ihsan etsin.
 • Hüsnü Kibar27.09.2010 00:00:00

  Değerli yazar Işın Erşen’in yazısını okudum. Işın Erşen gazetemizde kalmalı. Okurları rahatsız edenler gitmeli.
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit