• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Yeter artık!..11.02.2015 21:03:47

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, iç güvenlik paketi ve başkanlık sistemine dair de önemli açıklamalar yaptı. Erdoğan, iç güvenlik paketinin yasalaşmaması durumunda seçimlerin Doğu ve Güneydoğuda silahların gölgesinde geçeceğini belirtti. Seçimlerde de başkanlığın oylanacağını söyledi. "İç güvenlik paketi çıkmazsa seçim silahların gölgesinde olur" Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğanın bir türlü Meclis Genel Kuruluna gönderilemeyen iç güvenlik paketiyle ilgili yorumu bu oldu. Erdoğan, görüşmeleri 2 kez ertelenen paketin yasalaşmaması durumunda seçimlere silahların dahil olacağını söyledi. Şimdi sormazlar mı? 13 yıldır memleketi yönetiyorsunuz. Güneydoğuyu neden PKK
 • kamil11.02.2015 13:01:22

  Bolu halkının % 66 oyla başkanlığına destek verdiği Sn. ERDOĞAN, Kolombiya da, ülkemiz adına konferanslar verip, büyük devlet nasıl olunur, dost düşmana örnek oluyor, Sevmeyenleri de hırslarından çatlıyor.
 • Vayyy... Vayyy. Vaaaayy...10.02.2015 21:39:04

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Latin Amerika ülkelerini yapacağı ziyaretinin ilk durağı Kolombiyanın başkenti Bogotaya geldi. Erdoğan
 • Big Boss10.02.2015 21:36:02

  Duayen gazeteci Uğur Dündar, Halk TVde yayınlanan "Uğur Dündarla Halk Arenası" adlı programında, cesur gazeteci Mustafa Hoşun "Big Boss" adlı kitabı seyircilere tanıttı. Dündar, kitap hakkında "Bu kitabı okumak yurttaşlık görevidir" dedi. Programında gazeteci Mustafa Hoşun kariyerine değinen ve artık böyle usta bir gazetecinin kendisine medyada yer bulamamasından yakınan Uğur Dündar, günümüzde pek çok gazetecinin muhalif ve eleştirel tavrından dolayı işsiz kaldığını belirtti. Programda, "Kitabı size tavsiye edeceğim,çünkü çok önemli bir kitap ve çok dürüst bir gazeteci. Birlikte çalıştığım çok yiğit bir gazeteci ve şu anda da kalemi kırılan bir meslektaşımız. Çok başarılı işlere imza atmış, geçmişte pırıltılı habercilik örnekleri sergilemiş ama şu anda hiçbir yerde çalıştırılmıyor" dedi. Programda "Big Boss" kitabının arka kapak metnini okuyan Uğur Dündar "Okuyanlar Big Bossun her sayfasında başka bir Recep Tayyip Erdoğan bulacaklar" dedi ve ekledi "Bu kitabı okumak bir yurttaşlık görevidir." Hoşun kitabının arkasında ise kitaba dair şu cümleler yer alıyor: "NeoTürkiyede gerçek kor bir ateş gibidir. Gerçeğe dokunmaya hazır mısınız? Her sayfa çevrildiğinde karşınıza bir başka Tayyip Erdoğan çıkacak.
 • *Konuştukça*09.02.2015 10:19:52

  ERDOĞAN KONUŞTUKÇA DOLAR FIRLADI Açıklamalarından bir gün önce yani 15 Ocak
 • kamil08.02.2015 01:43:23

  Türk halkı oynanan oyunları görecek diye bir garip umuda düşen sayın yorumcuya sormak gerek,bu halkın yerel ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde verdiği karar daha neyi gösterecek ?7 Haziran farklı mı olacak, anketlere göre gene AKP tek başına iktidar.
 • Ufuk Ufuk03.02.2015 21:48:37

  Sayın yorumcular artık şunu söyleyebiliriz; RT Erdoğan anayasa çiğneme turuna erken çıktı. Kırşehirde yine bağırarak başlangıç yaptı. Yeminine rağmen tarafsız olmadığını herkes görmüş oldu. İnanıyorum ki Türk halkı oynanan oyunları da artık görecek ve AKP saltanatı bu seçimde son bulacak.
 • Çiçek03.02.2015 00:32:50

  Recep T.Erdoğan artık tarafsızlığını yitirmiştir. Ama tarafsız olacağına dair yemin etti. Yemin en kutsal şeydir. Takdir kamu oyunundur.
 • Nurten30.01.2015 23:40:51

  "kamil" rumuzlu yorumcuya; sen Boludaki her şeyi beğen... Sakın ha eleştirme... Bolu Belediyesinin iş yapma adı altındaki beceriksizliklerini görme... Memlekette rüşvetçilerin, yolsuzluk yapanların aklanmalarını alkışla... Kamil bey biz senin gibi değiliz. Kamu kaynağını heba edenlerden hesap sorarız. Bu yaptıklarımızı yaşadığımız ile ve bu ülkeye sahip çıktığımız için yaparız. Halka hizmet diyerek gelip, yanlış işler yapanlara göz yummayız... Aramızda bu kadar da fark olsun... Sen alkış tutmaya devam et.
 • kamil29.01.2015 12:47:36

  Sayın NURTEN hanım gibi yorumcuları okuyunca , insan düşünmeden edemiyor, ya bu ne biçim bir bolulu.Bolunun hep eksiklerini görüp, eleştirenlere sormak lazım, neden Boludan bu kadar şikayetçisiniz diye.
 • Karababa27.01.2015 19:24:03

  Milletin arasına nifak sokan AKPnin yeni genel başkanı şimdi de Kürt vatandaşlarımızın oylarına heveslenmiş olacak ki gitmiş Diyarbakırda Kürtçe konuşmaya gayret ediyor. Ama tabi ki beceremiyor ve komik duruma düşüyor. HDPli milletvekilleri de kendisine Kürtçe hikaye kitapları hediye etmişler... Komiksin Davidoğlu...
 • Nurten26.01.2015 09:15:13

  Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve ekibi son derece başarısızlar. Vali Bey Boluyu turizm şehri ilan etmek istiyor. Şaka gibi... Sayın valim şehrimiz dökülüyor. Daha geçen yıl yapılan yol ve kaldırımların halini siz de görüyorsunuz. Her şey bozuluyor. Neden mi? Çünkü Belediye Başkanı bilime ve fenne aykırı işler yapıyor. İşte İzzet Baysal Caddesinin hali... Çok uzağa gitmeyelim Hükümet Konağı ve Valilik Konutunun bulunduğu cadde. Bu adam (A.Yılmaz) kamu kaynağını boşa harcıyor. Yok mu hesap soracak bir yetkili?
 • Enderun18.01.2015 20:08:33

  Yeni Başbakan Davutoğlu Hz. Peygambere hakarete izin vermeyiz diyor
 • T. Merkez18.01.2015 14:45:57

  Mudurnu Belediyesine 3 adet araç alındığını yerel gazetelerde okudum. Bunlardan bir tanesi Audi A4 otomobil. Ben şimdi Belediye Başkanına sormak isterim; Siz halkçı bir belediye değil misiniz? Bu otomobili alırken halka sordunuz mu? Önce bu otomobilin fiyatını bir açıklayın. Alman Audi almak yerine aynı fiyata 3 adet yerli lüks otomobil alınamaz mıydı. Alman Audileriyle mi büyüdünüz? Mudurnu halkının parasını bir kalemde lüks araçlara harcama hakkını nereden alıyorsunuz? Ben sosyal demokrat bir insanım ve bu yaptığınızı doğru bulmuyorum. Bu anlayışta ısrarcı olursanız AKPli belediyelerden ne farkınız kalacak. Kamu kaynağını harcarken 40 kez düşünmelisiniz. Ama siz işin kolayını bulmuşsunuz. Nasılsa hesap soran da yok. Bu tutumunuzu kınıyorum. Gerçek bir CHPli belediye bunu yapmamalıydı. Büyük şehirde bu olabilir. Orada bile doğru değildir. Ama Mudurnu da bunu yapıyorsanız bu abesle iştigal etmektir.
 • METİN DALGIÇ MERSİN15.01.2015 10:50:41

  KUDRET KOÇAK KARDEŞİMİN VEFATINI İNTERNETTEN ÖĞRENDİN KENDİSİNE ALLAH,TAN RAHMET AİLESİ VE YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM.MEKANI CENNET OLSUN.
 • Cemil K.15.01.2015 00:50:49

  Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz araştırma yapmadan her işe dalıyor. Toplu ulaşımdaki araç seçimi de çok yanlış olmuştur. Tıpkı yanlış yapılan kalitesiz yol ve kaldırımlar gibi... Tıpkı başarısız İzzet Baysal Caddesi yol ve meydan çalışması gibi... Tıpkı otobüs kartları gibi... Çünkü bu adam bilime ve akla aykırı işler yapıyor. Son derece kalitesiz işçilikler söz konusu. Su boruları patlıyor, yollar çöküyor... Kar temizliği yapılamıyor... Hadi Bolulular AKPye oy vermeye devam edin....
 • H. Reşit14.01.2015 19:32:03

  Her söylediğin yalan... Bir dediğin öbürünü tutmuyor. Neyse konumuz bu değil. Hani "Fatih Projesi" ile Türkiye çağ atlayacaktı? Tablet bilgisayarları bir çok okul almadı. Alanlar ise kullanamaz oldu. Çünkü bir sürü kısıtlamalar getirilmiş. Şimdi yapılanlara bakarsak; tabletiniz ve akıllı tahtalarınız bir biri ile uyumlu değil. Her işiniz gibi bu da çöpe gitti. Firmaları zengin ettiniz. Kamu kaynağını çöpe attınız. Bunların hesabını birileri mutlaka soracaktır.
 • kamil09.01.2015 16:13:29

  Bazı kişiler , alıntı yaparak i islamı alay konusu yapmaya çalışabilir.Allaha şükür ki bu yüce millet , hem içerden hem de dışardan gelen tüm yıkıcı, bölücü saldırılara rağmen, islama 4 elle sarılmıştır.Kimse heveslenmesin, bu milleti islamdan SOĞUTAMAZSINIZ.
 • Yorumsuz09.01.2015 09:43:56

  Siz bakmayın birkaç kendini bilmezin islamiyet adına dergi basıp karikatürist katletmesine. Yada kendini müslüman olarak lanse edip akıl almaz yolsuzluklara karışan, devletin milletin boğazından çalan, bir de utanmadan makara kakara diye alay eden yöneticilere ve hala onları orada tutan değerli islam kardeşlerimize de bakmayın. Çocuk yaştaki kızları yatağına dörder dörder atanlara, din adına kafa kesip kesilen kafalarla futbol oynayanlara bakmayın. Hatta koca dünya üzerinde, onca islam ülkesi varken, bir tekinin bile, en sıradan avrupa ülkesi ayarının yanından geçememesinine de aldanmayın. Bunların hepsi islamiyetin yanlış anlaşılması yüzünden. Yoksa islamiyet hoşgörü dinidir, kadını baştacı yapar, komşu açken uyumayı yasaklar... Dimi ama? (Alıntıdır)
 • Burhanettin C.07.01.2015 11:52:12

  Değerli yorumcular; işçiye, memura ve emekliye layık görülen % 3 zamma tepkimizi iktidar partisinin vekillerine telefonla, e-maille, facebook üzerinden ve gazete yorum köşelerinden iletelim. Seçim dönemi kapımızı aşındıran 2 Bolu milletvekiline bu konuları soralım. Cevap versinler. Haydi durmayın. Üşenmeyin. Demokrasi zaten bu demek değil mi?
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit