• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • ekselans17.08.2009 00:00:00

  çağdaş imam denen kişi sen kadınlara baktığımı nereden biliyosun, yoksa bakarken sen benimm yanımdamıydın... Bak güzelim, imammısın çağdaşmısın nesin, biz islamın emrettiği persfektikten olaylara bakıyoruz... Allah namaz kılmayı emretmişmi evet emretmiş.. zekat vericeksin demişmi evet demiş... Bunlara inanmamak,karşı gelmek insanın Allah muhafaza dininder eder... islam derki kadının sesi erkeğe harmadır... Böyle ucuz kahramanlık bilgiçlik taslamak hoş diil.. Akıllı ol zira, Allahın sopası yok bilesin...
 • polat bozacı 17.08.2009 00:00:00

  evet tuz kurudu elbiyese yapıştı lekesi belli lazım mı? seninki daha nemli mi ? halay çekmekten terin kurumasın devam...!
 • hasan kale17.08.2009 00:00:00

  Sayın Valim;Bu yazıyı torunuma yazdırıyorum. Bizim mahalle de (AKPINAR-SEMERKANT) kendi imkanlarımızla yapmış olduğumuz bir camimiz var.(AKMAN CAMİSİ)Ancak camimizin ne imamı var ne de müzeezini.Bu konu ilgililere taşınmasına rağmen kişisel çekişmelerden dolayı mahallelinin bu nisteği göz ardı edilmektedir.Akpınar mahallesi yetiştirdiği kişiler ve camilerinin cemaati ile önemli yer tutan mahallelerimizden biridir.Bu sorunumuzun bizzat ilgilileri çağırılarak özeceğinize inanıyoruz. Saygılarımızla.
 • yüksel özdemir 17.08.2009 00:00:00

  kemal atalay bey bizim zaten şapka daima önümüzdeydi memleketi düşündüğümüz için nema dağıtan değil mücadele isteyen bir oluşuma katıldık 4 eylülden beri göğüslediğimiz güçlükleri bizi tanıyanlar ve yanımızda olanlar biliyor..davetimize kibarca biz gelemiyoruz denebilirdi ...davetsiz yerede simitciyle çekirdekci gider....
 • vatandaş17.08.2009 00:00:00

  sayın yaşar hocam size çok saygı duyuyorum kırılmamanız için kendi adımı yazmıyorum ama artık mhp deyince çin gezisinde dtp lilerle karşılıklı göbek atan vekilleri geliyor aklıma(haber yeniçağ gazetesi)selamlarımı sunar ellerinizden öperim
 • yüksel özdemir 16.08.2009 00:00:00

  bravo size ve gazetecilik çalışmanıza sizinle beraber yerel basının diger üyelerini HEPAR ın kürt açılımı basın toplantısına çağırdı fakat teşrif etmediniz helal olsun diyorum memleket meselelerine çok duyarlısınız bu işler sıcak bölgede tugayı ziyaretle olmuyor sayın OSMAN PAMUKOĞLU ve il yönetimi sesini hiç olmazsa yerel basınla mduyurmaya çalışıyor ama kulaklarınızı tıkıyorsunuz bakalım nereye kadar???????
 • polat bozacı16.08.2009 00:00:00

  AKP Bolu İl Binasının önünde halay çekenler şimdi de banklarda yada dükkanlarında tesbih çekiyor iş ve kazanç düşüklüğünden oy verirken düşünecektiniz
 • Cumali Kundakçı16.08.2009 00:00:00

  AKP Bolu milletvekillerine sesleniyorum. Partinizin merkez yöneticilerine duyurun; bu açılım ülemizi çok zora sokacak. Sizler hiç tarih okumuyor musunuz? Yugoslavya’nın halini görmediniz mi? Yabancıların her isteğini yerine getirmekten artık vazgeçin. Sabrımızı taşırmayın!
 • Akif Güleryüz15.08.2009 00:00:00

  Kıbrıscık ve kıbrıscıklılar için yazdığı yazıdan dolayı sayın Hüseyin Aykan’a teşekkür eiyorum. Bu yazıyı inşalla rektör Atilla Kılıç ve diğer yetkililerde okumuştur.
 • makiniste15.08.2009 00:00:00

  makinist bolu belediye başkanının, kiler marketlerle ilişkisini geçen hafta açıklayacağını kamuoyuna duyurmuştu. soruyoruz.. 1- vatti hala gelmedimi? 2- unuttumu? 3- başkan tarafından sindirildimi? merak içersindeyiz!!!
 • Sercan Çelik15.08.2009 00:00:00

  ya Allah aşkına AKP ne yapmaya çalışıyor.Bunca şehit veren bir ülkenin hükümetinin yaptığına bakın.Bu AKP kimlerin hükümeti
 • Metin Karabekir15.08.2009 00:00:00

  Bolu AKP yöneticilerine soruyorum: AKP ne yapıyor? Hükümet bebek katilini ve yandaşlarını neden muhatap kabul ediyor? Hani DTP’liler PKK’ya terörist demedikleri takdirde hani Başbakan onlarla görüşmeyecekti? Ne oldu da fikir değiştirdi. Ülkemizi bir bataklığa sokuyorsunuz. Bunun hesabını gün gelir verirsiniz.
 • Mehmet Çağ14.08.2009 00:00:00

  Terörist başının siyasi temsilcileriyle masaya oturan ve "açılımlar" yapan AKP’yi bir vatandaş olarak kınıyorum. Türk, Kürt, Laz, Çerkez... Biz hepimiz kardeşiz. Birlikte emperyalizme karşı Kurtuluş Savaşı yaptık. Hal böyleyken bu açılım da ne oluyor. Atatürk Türkiyesini bölme tehlikesi taşıyan oyunlara ortak olanlardan tarih er veya geç hesap soracaktır.
 • Depremzede14.08.2009 00:00:00

  Türkiye Jeofizik Kurumu Derneği Onursal Başkanı Prof. Dr. Ahmet Ercan’ın Bolu veya çevresinde deprem olabileceği yönündeki açıklamalarını okuyunca dehşete kapıldım. Ercan hoca, Kuzey Anadolu Fayında Bolu?dan İzmit?e kadar olan 150 kilometrelik hat boyunca 2013 yılından sonra Richter ölçeğine göre 6’dan büyük bir deprem olabileceğini söylemesi depremi yaşayanlar açısından dehşet verici bir açıklamadır. deprem olma olasılığı nedir. Bu konunun açıklık kazanması gerekir. Açıkcası biz depremi yaşayanlar çok korkuyoruz.
 • MHP’li14.08.2009 00:00:00

  Şatıroğlu hoca koltuğu teslim aldı iye birinci sayfadan yazmışsınız. Fakat hoca tam 7 yıldır koltuktan hiç kalkmadıki. Hocanın İki dönem MHP Merkez İlçe Başkanlığı görevinde bulunduğunu unutmayınız. Daha önce ne yaptı sorusunun cevabı gelecek günlerde hiç birşey yapmadığı zaman ortaya daha net çıkacak. AKP’nin ekmeğine yağ sürecek bir olaydaha gerçekleşti.
 • sadece bolulu desem yeter13.08.2009 00:00:00

  önceki gün Mudurnu’da tarla günü kutlaması yapılmış. Buradan bütün Mudurnu yetkililerine sesleniyorum: "Siz Mudurnu’yu geliştirdiğinizi mi zannediyorsunuz? Ne oldu yani? Tarla günü kutlayınca Mudurnu’dan göç mü durdu?, işsiz arkadaşlarımız iş mi buldu? Okullarınızdan öğretmenler kaçmak için fırsat kolluyor, fabrika yok, doğru dürüst hastane yok, adam gibi bir öğretmenevi yok, kültür merkezi yok, doğru dürüst park yok, çok programlıdan başka lise yok, meslek lisesi bile yok, o yok, bu yok, şu yok... Festival diye yaptığınız şeylere sizden başka giden olmadı. Bu da yetmezmiş gibi bir de güzelim yemyeşil ilçeyi taşlarla örüp f tipi kapalı cezaevine çevirmişsiniz. Kendinize gelin ey Mudurnu’lu yöneticiler... Hep kendi kazancınızı düşünmekle geçirdiğiniz günleri Mudurnu için çalışarak geçirseydiniz şimdiye kadar Mudurnu İhya olurdu.
 • HÜLYA YAŞAROĞLU13.08.2009 00:00:00

  Sayın Yaşar Aksan bir gün netten Bolu gazelerine bakarken sizin yazılarınızı gördüm baktım dedim bu benim öğretmenimdi.O zamanlarda aynı düşünceler içindeydiniz ama ben bunları çok dikkate almazdım .Şimdi sizi daha iyi anlıyorum.O zamanda şimdide aynı düşüncelerle vatanseversiniz gerçekten. Okul yıllarında bu kadar vatan millet meselesini düşünmemiştim ama sizden öğrendiklerim bana sonradan bu değerleri öğretti ister istemez.Biz kendi vatanımızda bir şeyleri düzeltemezken diğer kardeşlerimize sahip çıkamıyoruz.Bu beni çok rahatsız ediyor.Bilmiyorum ne olacak bu işlerin sonu .ama bu millet hep bir darlığa düştüğü zaman kurtuluşa çıkmıştır,inşaallah o zaman yakındır saygılarımla öğretmenim.
 • kerimoğlu13.08.2009 00:00:00

  Türkiyede bir ilk daha... Bolu müftülügü tarafından gercekleştirildi... Bu manada müftüye ne kadar tesekkür edeceğimizi bilemiyoruz!!!!!!!!! Boluda Bayan hafızlık yarısması yapıldı... Bayan hafızlarımızın sesini ne yazıkki sadece müftülük ve erkek personeli dinledi... Bolunun diger erkekleri faydalanamadı... Aceba müftü ve personeline bayan sesi helalde,biz diğer erkeklere harammı..???? Yoksa bayan hafızlarımız sahipsizlermi..???? Aileleri bayan sesinin erkeklere haram oldugunu bilmiyorlarmı..??? Yoksa helal diye KURANI KERİMDE yeni AYETMİ bulundu..??? Bayan hafızlarımız KURANI KERİMİ ezber etmisler.... insallah KURANA gorede amelde ederler...Hafızların ailelerinede güttüklerinizden sorumlusunuz ayetini tebliğ ediyoruz... Müftülüğün yeni buldugu bu fetvayı en kısa sürede bizimle paylasacağını ümıt ediyoruz... saygılarımızla...
 • Faruk Temizöz12.08.2009 00:00:00

  Mahallemiz sular altıda kaldı. Mahallenin heryeri sular altında kaldı. Salıbeyler Mahallesi sular altında kalırken vatandaş iduruma isyan etti. Su borusunun patladığı yerde 5 metre genişliğinde, 2 metre derinliğinde çukur açıldı. çöken sokak asfaltı mezar gibi hala açıkta neden kimse salıbeyler ile ilgilenmiyor.
 • beyza nur12.08.2009 00:00:00

  içme su arıtma tesisi ile ilgili haberinizi ibretle okudum!Her su verildiğinde patlayan ,bir kaç dakikada etrafı sele boğan muhteşem tesis ve hattını!Gököyden basılan ve temizlenip bizlere içirilecek olan su bir türlü tesise ulaşamıyor!her denemede daha hizmet vermeden patlayan borular!bu kaçıncı!Başkan meclis üyelerine yapılan çalışmaları gezdirmiş!Onlarda eminim gurur duymuşlardır. Bakın aradan geçen 5 yılda bir arpa boyu yol gidilememiştir.Daha pis su arıtma tesisi devreye girdiğinde rezalet tütecek!Sebebi?Dünyanın hiçbir yerinde kimyasal atıklar biyolojik arıtmada arıtılmaz!Müşiş başkan bir ilke imza atacak!Kollektör hattı yapılmadan önce büyüksuya atıklarını veren tesisler ,başkanın kollektör hattına destek vermekten hiç çekinmediler!Şu an atıklar kollektör ahttına veriliyor.Peki tamamen kimyasal atıkla dolu bu atık sular,biyolojik arıtma tesisine girdiği anda ne olacak biliyor musunuz?Bir saat içinde arıtma havuzlarındaki koli basillerini öldürecek ve sistem felce uğrayacak!sisteme giren pis sular aynen pis olarak arıtma tesisinden deşarz olacak!Benzer bir tesis şu anda kocaeli büyük şehirde var!Sistem maalesef çalışmıyor!Sanayi tesis atıkları ayrı bir işlemle arıtılır!evsel atıklar ayrı işlemle!Boluya yapılan tesis illler bankasının tip projesidir!Bir çok ilde mevcut benzer tesisler vardır!Ancak hiçbirinde sanayi atıkları bu tesise girmez!Girerse ne olacağını Bolu pis su arıtma tesisi devreye girdiği anda sanayi atıklarının olduğu kollektör hattı bu tesisse suları vermeye başladıktan tam bir saat sonra göreceğiz!Peki sonra ne olacak!Bu kollektör hattının atıkları aynen tekrar büyüksuya en yakın noktadan geriye verilecek!Böylece büyüksu kirlenmeye devam edecek!Alaattin yılmaz’ın bir muhteşem projesi daha fiyasko ile sonuçlanacak!Yapılan terminal ise ,ilgili birlik ile anlaşma sağlanamadığı için boş bir terminal olarak kalacak!Çünkü firmalara ait otobüsler bu terminale uğramayacaklar!Tüm bunları çok kısa bir süreçte hep birlikte yaşayacağız!Göreceksiniz!Unutmayın!İşbilmez kasap!Ne masat bırakır, ne de et!
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit