• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • vatandaş 219.02.2009 00:00:00

  Beldiye seçimlerini iyi çalışan akıllı, dürüst, vizyonu olan biri kazansın. İşte o zaman Bolu kazanır. Şaibeden uzak, şeffaf bir anlayışla hizmet bekliyoruz. Ayrıca bu güne kadar düşünülmeyen, düşünülsede uygulanmayan özürlülerinde rahatça sokağa çıkabileceği yol düzenlemelerinin yapılmasını istiyorum. Bizlerin tekerlekli sandalyelerle sokakta rahat bir şekilde dolaşmak en büyük arzusu. Sevgilerle...
 • OKUR-YAZAR19.02.2009 00:00:00

  Gazetecilik emek işidir. Günlük, haftalık, aylık olsun, yinede emek verilmeden olmaz. Günlük yayınlarda günün nasıl bittiğini anlayamazsın. Akşam iş bitip eline yayınını alınca anlarsın yorgunluğunu. Ayrıca ciddi maliyet gerektirir. İmdat Bey, Ertuğrul Özkök doğru söylemiş. Ne gerek var bunca emeğe. Değer veren mi var? Destekleyen mi? Sizin Bolu için yaptığınız çalışmaları takdir eden mi oldu? doğruyu yazınca aferin denmez bu ülkede, gazeteyi evinize sokmayın denir. Sizler doğru bildiğinizi sonuna kadar savunduğunuz için hedefsiniz. Hedefler her zaman tam isabet çabası içinde olanların atışlarına maruz kalır.
 • EV HANIMI19.02.2009 00:00:00

  Arifemre vatandaşı bakkaldan alışveriş yapmaya çağırıyorsun ama bakkalla ulusal marketlerin fiyatları çok farklı. Herkes cebindeki parayı düşünmek zorunda. Bu kadar fiyat farkı varken bakkala gidilmiyor. Ayrıca sizler de ulusal marketlerden alışveriş yapıyorsunuz. Marketlerin kampanyalı indirimli ürünlerini ucuza alıp, bakkalda yüksek fiyata satış yapan kişileri görüyoruz.
 • S.Dağlıca19.02.2009 00:00:00

  imdat Aslana sonuna kadar destek.Yeterki duruşunu bozmasın.Kendisini anlayanlar anlıyor anlamazlıktan gelenlerin zaten amaçları farklı herkes kendi yaptıklarına baksın
 • sanayici yaren19.02.2009 00:00:00

  Ticaret odası seçimleri sanki seçilmiş değil atanmışlar gibi olmuş Blok oy demek cemaat demektir her şey günyüzüne çıktı anlayana tabi
 • Mehmet Duru19.02.2009 00:00:00

  Sayın Mehmet Karakaşoğlu’nun "Özveri ve Sorumluluk alma " başlıklı yazısı siyasetle ilişkili herkese ders verecek nitelikte.Bu dersi veren kişiler de Sayın Tanju Özcan ve özellikle Sayın Nazmi Özcan’dır. Nazmi Özcan’ın sıralamadaki yeri ne olursa olsun partisi ve adayı için özveriyle çalışacağını açık bir şekilde ifade etmesi bana göre her türlü takdirin üzerindedir. Kendisini kutluyor ; bu davranışının bazılarına da örnek olmasını diliyorum.
 • Şule19.02.2009 00:00:00

  Bugüne kadar hiç bir taşın altına elini koymayan.Ellerinden çok ağızları iş yapan ve oturdukları yerden sadece konuşup duran bir çamurcu bir zihniyetin liste başı olan kişilere laf söylemesi beğenmemesi gayet normal.çünkü onların işi bu!evet size diyorum!siz anladınız kim olduğunuzu!sizin yüzünüzden akp şuan iktidarda.Bu işler köşeden yazıp atıp tutmakla olmuyor.ona buna sataşmaktan vazgeçin ve bir de kendinize sorun bakalım bukadar konuşmama rağmen niye dikkate alınmıyorum , ben niye bulunmaz hint kumaşı değilim diye.........!
 • ALP ARSLAN 19.02.2009 00:00:00

  İmdat Bey! yazın hoş olmuş sağol.Hislerimize tercüman olmuşsunuz.İnsanın içi yansa da kendi düşüncesini eleştirmesi zaman zaman gerekiyor.Kurtlar onurludurlar,dik dururlar,açlıktan ölürler ama kuzu gibi güdülmezler.Ha bir başka şey.kapının önüne konan akkurtlar şimdi ne yapacaklar.
 • Kürşat Yılmaz19.02.2009 00:00:00

  Şule hanım Ülkü Ocakları binasını kimin sattığını bir arştırsın.Şule hanım bir projeye kaç takla atıldığını ve nasıl AKKURT olunduğunuda araştırsın Şule hanım kontenjandan neden hint kumaşlarının yazılmak istemediğinide bir araştırsın.Benim Bolu Ülkü ocağım nerede? Kim sattı)))
 • Emekli B.19.02.2009 00:00:00

  Oy getireceği düşünülen insanlar neden hep listelerin ilk sıralarına konuluyor anlamıyorum.Madem oy toplayacaklar daha sonraki sıralara konmalılarki sevenleri onlar seçilsin diye tercihte bulunsun.Bu işte bir yanlışlık var.Yada ben anlayamıyorum
 • Ayrıcalık yok18.02.2009 00:00:00

  Eh artık 1 numaralı Belediye meclis üyesi oldu. Rahat rahat girer stadın otoparkına. Vah Bolum Vah. Mevki makam hayranları başa geliyo ya ona yanarım.
 • arifemce18.02.2009 00:00:00

  bugün kendinize bi iyilik yapın... ulusal mağazalardan alışveriş yapmayın... gidin mahalle bakkalınıza yapın alışverişinizi... zor durumda olan esnafa rahat bi nefes aldırın.. inanın bakkalınızın çok mutlu olduğunu göreceksiniz... onun mutluluğunu paylaştıkça siz daha mutlu olacaksınız.. hadi kendinize ve bakkalınıza bi iyilik yapın bugün.... saygılar..
 • oktay18.02.2009 00:00:00

  partilerin sıralamalarını okuduktan sonra ömrümde ilk defa chp ye oy vermeye niyetlenmişken vermeme kararı aldım. neden diye sorarsanız, aslında ben sağ görüşlüyüm ama sol görüşlü abilerimle çalıştım ve saygı duydum tanıdıkça. ve tanıdıkça öğrenmeye başladım. dada da saygı duydum. ve bu seçimde en azından onların hatırına chp ye oy vermeyi düşünüyordum. ama siyasetin bu deni kirli ve dansözce yapıldığını görünce bu kararımdan vazgeçtim. ve bugün belli başlı günlük gazetelerde (ulusal yayın yapan) chp ile ilgili okuduğum yazılardan sonra o abilerimin chp de olmalarını da yadırgadım. ve sevindim. ben vefa borcumu ödeyecektim en azından bana göre öyleydi ve bir anlamda ülkeme de katkı sağlayacağımı düşünüyordum. bu durumda en azından partilerin farkı kalmamışsa ve ben oy verecekken sevdiğim bir büyüğüm bir listede yoksa adaya oy vereceksem mevcut başkanın icraatlarını değerlendirip oy vereceğim. ve bana görede başarısız değil. enişte yeğen ilişkileriyle bir yerlere gelip siyasette bedel ödeyen insanları kesmekle başkan olunmaz. cumhuriyeti dar salonlara sığdıran elitlerden ibaret sanan viskiden gayrıya dudak sürmeyen sözde köylüden yana siyasetçiler bu seçimlerde nal toplayacaklar. bu halk aptal değil. ders vereceğiz. dinimi öğrenmek için akp ye, milliyetimi öğrenmek için mhp ye, laikliği öğrenmek için chp ye kimsenin ihtiyacı yok. adaya oy vereceksek ben hizmete bakarım....
 • KURTCEBE NOYAN18.02.2009 00:00:00

  MHP nin BELEDİYE ENCÜMEN LİSTESİNİN BİRİNCİ SIRASINA MAHSUR ŞEN i YAZMIŞ.MHP HİÇ AKILLANMIYACAK.25 TEMUZ 2007 TARİHİNDE ALAADDİN YILMAZ la BERABER AKP nin BOLUDAN 3-0 ZAFERİNİ İZZETBAYSAL CADDESİNDE ve BELEDİYE ARKASİNDA SANAT SOKAĞINDA DONDURMALI BAKLAVA YİYEREK KUTLAMIŞTI.O UTANMAZ KİŞİ BU GÜN ÇIKMIŞ MHP nin BELEDİYE ENCÜMEN LİSTESİNİN BİRİNCİ SIRADAN MHP ADAYI.BELEDİYE BAŞKANI ALATTİN YILMAZ a DAHA ÇOK BAĞLILIĞINI BİLDİRMEK İÇİNMİ ADAY OLDU.YETER ARTIK MAHSUR ŞEN MHP nin SIRTINDAN İN.BİR KENE GİBİ YAPIŞTIN MHP YÖNETİMİ NE ZAMAN GERÇEKLERİ GÖREREK HAREKET EDECEK.NE ZAMAN MHP KİŞİLERİN POLİTİKASINI BIRAKIPDA BOLUDA TOPLUMUN POLİTİKASINI YAPACAK.TÜM GERÇEK MHP li ARKADAŞLARA O KUTLAMANIN HESABINI SORMAYA DAVET EDİYORUM.
 • Sami Güleç18.02.2009 00:00:00

  Bolu Milletvekileri mi? Ya biz ANAP a ve DSP ye MHP ye çok haksızlık etmişiz. Bolu tarihinde bu kadar olupda olmayan vekiller görmemiştir
 • vatandaş 118.02.2009 00:00:00

  kamuran hanımın yazılarına bayılıyorum.her gün yazması temennisi ile teşekkürr
 • Yakup Emir Süzgen18.02.2009 00:00:00

  İ.B.Ü. Hastanesi Çocuk Servisinin çok değerli ve saygıdeğer Doktorlarına, Hemşirelerine ve Çalışanlarına Teşekkür ederim. Büyüyünce gelip elinizden öpeceğim. Yakup Emir SÜZGEN.
 • Şenol Kuru18.02.2009 00:00:00

  Milli Egemenlik İlköğretim Okulu müdürü Basri Karadaş duyduğuma göre okulda daha önce benim de yedek üyesi olduğum Okul Aile Birliği tarafından çalıştırılan bir bayana 1150 liralık alacağı için 300 lira veririm 1150 lira aldım diye imzalrsın demiş.Bayanda valiliğe şikayet etmiş.Basri Bey bunuda benden biliyormuş.Şenol Kuru şikayet ettirmiştir diyormuş.Öncelikle şunu söyleyeyim benim bu işle bir ilgim yok.Sonrada şunu diyeyim her şeyi benden bileceğine o yanlış işleri yaparken düşün,o aradaki 850 lirayı ne yapacaktın.İşin gerçeği sen bu iştende yırtarsın.Eşin AKP nin kadın kollarındaymış ya.Ha birde unutmadan Öyle arkamdan atıp tutma.Yiğitlik buraya adıyla soyadıyla yazmaktır.
 • MUSTAFA KALELİ17.02.2009 00:00:00

  Yener Bandakçıoğlunun iki haftadır Bolusporla ilgili yazılarını takip ediyoruz."Kendisine ayrıcalık istiyor" diyor kızıyorduk.Ama görülmüştürki,bu uygulama Yener Bey e karşı yapılmaktadır.Çünkü yener beye yapılan uygulama başkalarına yapılmamaktadır.
 • ALİ KALELİ17.02.2009 00:00:00

  Ne oldu bizim insanımıza ya.Adamlığın en büyük özelliği adamlık değilmidir.Ticaret Odası seçimleri var,oy kullanacak olan her kişi her gelene"senden iyisimi var oyumu sana vereceğim"diyor.Herkese mavi boncuk dağıtıyor."Kusura bakma benim görüşüm var,sandıkta insanlığımın gereğini yapacağım.Ama bu kişi sen değilsin"deme cesaretini göstermiyor.Bunu de de aday ona göre daha çok çalışsın değilmi? Yerel seçimlerde de aynı şeyler olacak.Lütfen duruş gösterelim.Adamlık budur!
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit