• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • insan09.07.2008 00:00:00

  bu makinist de nerden çıktı. bravo. sağol sağol sağol. okudukça okuyasım geliyor. dönüyorum okuyorum.tekrar dönüyorum okuyorum. ertesi gün daha ertesi gün ne yazacak bekliyorum. sağol sağol sağol
 • Çevre dostu09.07.2008 00:00:00

  Millet çiçek böcek resmi çekiyor. Siz ise ayıbın Resmini .Kutluyorum Expres gazetesini.Çevreye duyarlılığınız için.
 • Dertli Ozan09.07.2008 00:00:00

  Bolu Belediyesi su ücretlerine fahiş zam yaparak hepimizi üzdü. Şahsen ben belediye hizmetlerinden hiç memnun değilim. Şimdi de Abant’a duble yol yapacaklarmış. Bir orası kalmıştı yeterince bozulmayan... Katledin doğayı, kesin ağaçları... Nasılsa ses çıkaran yok!.. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a en iyi cevabı bugün İmdat Aslan vermiş... Helal olsun.
 • Ne Mutlu Türküm Diyene!..08.07.2008 00:00:00

  İmdat Aslan bu haftaki yazınız harika olmuş. Abant Platformunda yaşananları ne kadar da güzel dile getirmişsiniz... Bolu Ekspresi ve sizin gibi değerli yazarlarını çok seviyoruz. Kamuoyunu bilinçlendirme doğrultusundaki çabalarınıza teşekkür ediyorum. Saygılar.
 • Zekai Gündoğan08.07.2008 00:00:00

  Abanta gelerek Kürt sorunu var diye insanların kafalarını birileri karıştırmak istiyor.Boluda ne Kürt nede Türk sorunu var .Eğer bir sorun varsa bu sorun Türkiyenin sorunudur.Bolu bunu bayrak yürüyüşleri bütün Türkiyeye gösterdi. Kürt Laz Abaza Çerkezve Türk yanyana.
 • erol07.07.2008 00:00:00

  bolusporumuzun bu senede sampiyonluga oynayacağına inanıyorum boluspora başarılar
 • Yukarı çarşı esnafı05.07.2008 00:00:00

  Gazetenizin ziyaretçi defterinde biz esnafın sorunlarıyla ilgili yazıları okuyorum. Gerçekten de siftah yapmadan dükkanımı kapattığım günler oluveriyor.Birçok arkadaşımız dükkan kirasını ödeyemiyor. Bonolar protosto oluyor ve çekler ödenmiyor. Ama oda başkanları esnafdan aldıkları aidatlarla keyyif sürüyorlar. Araştırın bakalım oda başkanları ne kadar maaş alıyorlar. Artık gözümüzü açmanın zamanı geldi....
 • Mustafa Cop04.07.2008 00:00:00

  Mustafa Arif Arık’dan Okumuşduk ; "MAKİNİST bir şevke geldi ki ,görme/YAĞCIBAŞI,sakın yağa el sürme/Behey ÇOBAN,öyle bakınıp durma/Giden tren güzellerin treni" diyor du Şair... Biz de "MAKİNİST" e "MERHABA" diyoruz..."Yine gam yükünün kervanı geldi/ Çekemem bu derdi gardaş bölek seninle"...BOLU EXPRESS Trenine bu yayıncılık yolculuğunda güzel günler diliyoruz..." Ne Mutlu Türküm Diyene"...SAYGILARIMLA...
 • ZÜLFÜ UYSAL03.07.2008 00:00:00

  SAKARYA da ikamet etmeme ragmen Bolu ve Boluspor hayranı olduğum zaten bılınmektedir.Sayın Gürsoy diyor ki biz uğraşıyoruz transfer yapcaz diye ama köstebekler sızdırıyor alacagımız oyuncuları ve olmuyor diyor.Sayın Gürsoy basın bu haberleri bulur ve yazar ama siz lütfen kımseye kabahat bulmadan artık transfer yapın .Bank Asya Liginde atı alan gidiyor bu sene de ŞAMPİYONLUK KAÇARSA suç köstebeklerın Mİ YOKSA sizin Bu beyanlarınız mı olcak ha bu arada şunuda söyleyim artık bu sene Sakarydan boluya her hafta maça gelırken yol parasını sızden alcam
 • ZÜLFÜ UYSAL03.07.2008 00:00:00

  SAYIN GÜRSOY , Bank Asya da mücadele eden takımlara bakarsanız tek transferle kımse kalmadı onlar o kadar futbolcu alırken yada almadan onların yerel basını da yaz dı ama kımse tepkı göstermedı siz nıye bu kadar tepkılısınız.Bakın Adanaspor lige yeni çıktı yaptıkları transfer ler ortada Güngören beledıye oylesıne biz hala tek transferle duruyoruz ADINI DUYURAN tum futbolcularımız zaten gitti GÖRKEM ,MURAT hadi onlar kiralıktı Ömer ATEŞ niye gitti Caner ,Gökhan bu topçular bızı super lige göturecek ınsanlardı ama siz yok kulup borca gırmesın yok şu olmasın hala ses yok ÇIKALIM OZMAN CADDEYE GELEN DEN GİDENDEN ALALIM 10 YTL HERKES VERIR
 • Kerem Pekel03.07.2008 00:00:00

  Express gazetesini izliyorum.İnanın Boluda böyle bir gazete olduğu için kendimi şanslı buluyorum . Çünkü rahmetli Sedat Beyin ölümünden tutunda domuz işine AKP erezyonuna esnaf sorunlarına ve ülkenin bağımsızlı için net tavır koyuyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim.
 • Lütfü Demir03.07.2008 00:00:00

  Son aylarda ordumuz ve yargımız emperyalizmin yerli uşakları tarafından sürekli yıpratılmaya çalışılıyor. Her zaman bizi bölmeye ve sömürmeye çalışan Avrupa Birliği ülkeleri bu işi normal koşullarda başaramayacaklarını anlayınca ordumuzu etkisiz hale getirecek arayışlara girdiler. Yerli işbirlikçilerle beraber hareket ederek amaçlarına ulaşmaya çalışıyorlar. Ülkemiz için son derece tehlikeli olan bu süreçle ilgili olarak Bolu Express Gazetesi yazarı Sayın Mehmet Karakaşoğlu’nun "Bu kadar tesadüf, pes doğrusu" başlıklı yazısını ülkesini seven herkese okumalarını öneriyorum. Yüreğinize sağlık Mehmet Karakaşoğlu. Saygılarımla.
 • Selim Şafak Uğurlu02.07.2008 00:00:00

  Uzun zamandır expres gazetesini internetten okumuyordum. Siteniz çok güzel olmuş.Görselliği ve kullanırlığı harika .Yalnız yazarlarınızın elektronik ileti adresleri yok. onlara istanbuldan ulaşmamızıda sağlarsanız onlarla iletişimiz daha kolay olur diye düşünüyorum.
 • ali demir02.07.2008 00:00:00

  transfer haberleri zarar veriyor iyeceğinize sır tutmasını bilin.Genel kaptan sızdıranları afetmem diyor,başkan yakarım diyor.Siz yazanları değil yazdıranları bulun,Kşmseyi de zan altında bırakmayın.
 • R.B. 02.07.2008 00:00:00

  Gazetenizin köşe yazarı İmdat Arslan?ın?Protokol Başkanları? başlıklı yazısını okudum ve bir esnaf olarak derdimizi gazetenizin okuyucu sütununa aktarmak istedim. İmdat Beyin yazdıkları son derece doğru. Esnaf son birkaç yıldır perişan bir vaziyette. Siftah yapamadığımız günler oluyor. Hal böyleyken oda başkanları esnaftan aldıkları aidatlarla ve şişkin maaşlarıyla gününü gün ediyorlar. Zaman zaman da esnafa uyarı yazısı gönderiyorlar; ?Aidatın şu kadar, ödemezsen avukat vasıtasıyla?? falan filan? Örneğin Terziler Odası Başkanı? Hangi esnafın kapısını çalmış bu güne kadar? Gelip sormuş mu derdiniz nedir? Ne gezer? Varsa yoksa aidat ödemeleri? Her işin, yapılan her hizmetin bir bedeli vardır. Bize hizmet sunarsın, sorunlarımıza çözüm üretirsin, biz de sana aidatımızı öderiz? Hiç hizmet sunmadan aidat toplamak, o aidatlarla da gül gibi geçinip gitmek adil bir yaklaşım mıdır? Bütün esnafı, oda başkanlarının tutum ve davranışlarını protesto etmeye çağırıyorum. Saygılar sunarım.
 • Demirbilek02.07.2008 00:00:00

  Değerli Bolu Esnafı, bu gün yayınlanan İmdat Aslan’ın köşe yazısını mutlaka okuyun ve odalarımızın başındaki PROTOKOL BAŞKANLARINI daha yakından tanıyın.
 • aysel02.07.2008 00:00:00

  ben boluyu cok merak ediyordum geldim ama ilk fırsatta yine gelmeyi düşünüyorum cok güzel bir yer havası güzel
 • Derti Esnaf02.07.2008 00:00:00

  Ağzına, yüreğine, kalemine sağlık İmdat ASLAN... İyi ki Bolu Ekspresde yazmaya başladın. Bu gün yazdığın yazıyla da esnafın sorunlarını dile getirdin. Bizler sürünürken esnafın sırtından saltanat yaşantısı sürenleri tedirgin ettin. Doğrudur, günlerdir siftah edemiyoruz. Piyasa bozuk, para dönmüyor. Ama oda başkanlarının tuzları kuru... Derdimizi halimizi soran yok.... İyi ki sizler gibi duyarlı insanlar var. Selam ve saygılarımla.
 • Selim Taşcı02.07.2008 00:00:00

  Belediye Başkanının açıklamasına göre Abant’a duble yol yapılacakmış. Bu durum doğa için bir katliamdır. Mevcut yolun iyileştirilmesi ve bakımının yapılması ihtiyacı karşılayabilecektir. Zaten ormanlarımız böcek istilasından yok olurken bir de yol yapımı nedeniyle ağaç kesilmesine karşıyım. Lütfen doğaya birazcık saygı...
 • Yukarı çarşı esnafları02.07.2008 00:00:00

  Esnaf anlar esnafın halinden.İmdat bey esnafın sorunlarını gerçekten çok güzel özetlemiş. İsterimki bizim oda başkanları cevap versin .Ama nerde öyle sorumlu başkanlar.Esnaflar olarak inim inim inliyoruz sahiplenenimiz yok.Teşekkür ederiz İmdat Bey.
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit