• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • vatandaş17.06.2009 00:00:00

  üzümü birileri toptan götürüyor arkadaşlar sormayın kimler diye bakın ve görün
 • Sami Yurtçu17.06.2009 00:00:00

  Atatürkü anlamış olsaydık şimdi ülkemiz böylemi olurdu?
 • Ragıp Ermiş17.06.2009 00:00:00

  Bolusporumuza yapılan bu haksızlıktan dolayı çok yıprandık. Ama futbol federasyonuna yapılan şikayetimizde haklı bulunduk ve klübümüz adına hem manevi hemde maddi açıdan hakkımızı aldığımızı düşünüyorum... Federasyonumuza teşekür ediyorum... Bolusporumuzun 550 bin euro miktarındaki gelirinide bolusporumuz için iyi transferler yapmasını diliyorum...
 • Eren Savar17.06.2009 00:00:00

  Bolusporumuz şüphesiz ki şampiyonluk oynayacak... Ama taraftarların desteği için kombine fiyatlarını fazla buluyorum. Benim gibi bolusporumuza birçok gönül veren taraftar arkadaşlarımız içinde, tribünleri tıkabasa doldurmak içinde kombine fiyatları biraz indirilmeli... Zaten otopark ve büfe gelirlerinden çok büyük bir gelir sağlayan takımımız kombinelerin fiyatlarını düşürebilir... Saygılarımla..
 • PARK REZALETİ17.06.2009 00:00:00

  ŞEBEKE BU PARKÇILAR KARDEŞİM...ARABAMIZLA PARK ALANINA GİRİYORUZ 1 DAKİKA KADAR İŞİMİZ SÜRÜYOR ARABANIN CAMINDA PARKÇILARIN MAKBUZU İLE KARŞILAŞIYORUZ... BİZ BU KADAR ZENGİN DİİLİZ KARDEŞİM.. BİR DAKİKADA 2 YTL VERECEK KADAR ENAYİDE DEĞİLİZ... PARK SORUMLULARININ ZORAKİ BULDUK,ADAMLARIN NE TABELASI VAR NEDE ZİLİ.. ADAMLARIN İDARECİLERİ PARK GÖREVLİLERİNDE PİŞKİN... NEYMİŞ EFENDİM... SÖĞÜT GÖLGESİ DEĞİLMİŞ ORASI...CEVABA BAKARMISINIZ... SANKİ ADAMIN BABASININ ÇİFTLİĞİ.. SEN YAPTIRDIN CADDEYİ...ÖYLEMİ.. BUNLAR RESMEN ŞEBEKE OLMUŞLAR KARDEŞİM, YAKINDA HARAÇ VE DAYAK OLAYLARI BAŞLARSA ÇOKDA ŞAŞIRMAMAK LAZIM... GERÇİ BİZE HERŞEY MÜSTEHAK YA NEYSE... BOLUSPOR’UN TÜM MAÇLARINA GİDEN, ANKARADA BİLMEM KAÇ LİRA HARCAYARAK TAKIMA DESTEK VEREN BİRİ OLARAK, BEN BİR DAKİKALIĞINA 2 TL VERMEM... ALABİLEN VARSA BUYURSUN ALSIN.. HERKES HADDİNİ BİLECEK... BOLUYU BU HALE GETİRENLERİN VİCDANLARI RAHATMI ÇOK MERAK EDİYORUM... YAZIKLAR OLSUN...SALDIRIYOR BU PARKÇILAR İNSANLARA.
 • Halil Gürbüz16.06.2009 00:00:00

  Başka demokratik kitle örgütleri laylaylom yaparken gazeteciler cemiyetinin gösterdiği sosyal sorumluluğu tebrik ediyorum. Teşvik yasası ile ilgili olarak yapılması planlanan toplantınızı çani gönülden destekliyorum. Bir esnaf olarak bu konuya eğilmenizden çok memnunum.
 • Tarık Ulutepe16.06.2009 00:00:00

  Umut Oran gazetelerde demeç vererek teşvik yasasını eleştirmek yerine taşın altına elini koyarak sonucu etkilemeye çalışması daha doğru olacaktır. Kanaatindeyim. Gazetelerde yaşanan demeç savaşını kimse ciddiye almamaktadır.
 • VATANDAŞ16.06.2009 00:00:00

  EE YETER ARTIK BE... ARABAMIZLA PARK ALANINA GİRİYORUZ 1 DAKİKA KADAR İŞİMİZ SÜRÜYOR ARABANIN CAMINDA PARKÇILARIN MAKBUZU İLE KARŞILAŞIYORUZ... BİZ BU KADAR ZENGİN DİİLİZ KARDEŞİM.. BİR DAKİKADA 2 YTL VERECEK KADAR ENAYİDE DEĞİLİZ... PARK SORUMLULARININ ZORAKİ BULDUK,ADAMLARIN NE TABELASI VAR NEDE ZİLİ.. ADAMLARIN İDARECİLERİ PARK GÖREVLİLERİNDE PİŞKİN... NEYMİŞ EFENDİM... SÖĞÜT GÖLGESİ DEĞİLMİŞ ORASI...CEVABA BAKARMISINIZ... SANKİ ADAMIN BABASININ ÇİFTLİĞİ.. SEN YAPTIRDIN CADDEYİ...ÖYLEMİ.. BUNLAR RESMEN ŞEBEKE OLMUŞLAR KARDEŞİM, YAKINDA HARAÇ VE DAYAK OLAYLARI BAŞLARSA ÇOKDA ŞAŞIRMAMAK LAZIM... GERÇİ BİZE HERŞEY MÜSTEHAK YA NEYSE... BOLUSPOR’UN TÜM MAÇLARINA GİDEN, ANKARADA BİLMEM KAÇ LİRA HARCAYARAK TAKIMA DESTEK VEREN BİRİ OLARAK, BEN BİR DAKİKALIĞINA 2 TL VERMEM... ALABİLEN VARSA BUYURSUN ALSIN.. HERKES HADDİNİ BİLECEK... BOLUYU BU HALE GETİRENLERİN VİCDANLARI RAHATMI ÇOK MERAK EDİYORUM... YAZIKLAR OLSUN...
 • arifemre16.06.2009 00:00:00

  sosyal bilincin toplum içersindeki her bireye aşılanması ve katılımın çoğunluğuyla yapılacak platformların kalitesi artacağından yola çıkarak BOLU HALKININ ve BOLU ESNAFININ kesinlikle yarın saat 18’de yapılacak olan BOLU VE TEŞFİK konulu panele katılmaları ve konuşma yapacak bireyleri sordukları sorularla terletmeleri ve teşfik konusunda hepimizin bilgilenmesi kanaatindeyim... BOLU BİZİM UNUTMAMALI, BOLUNUN MEDAR-I İFTAHARI alaattin yılmaza ve yandaşlarına bırakılmamalı... SAYGILAR...
 • Belgin Akın15.06.2009 00:00:00

  Kene belası Mudurnu’da da ortaya çıktığını gazetenizden öğrendim. Bolu’dan kene ısırması sonucu yaşamını yitiren kişinin ailesine başsağlığı diliyorum. Ve vasıtanızla yetkililere sormak istiyorum. Mudurnu ilçemizde kene hastalığı için extra önlemler alındımı. Yoksa yine Allah’a emanet bir tutum mu izlenecek.
 • Halit Kavaslı15.06.2009 00:00:00

  Sosyal Hizmetler Müdürlüğünde İzzet Baysal Vakıf Huzurevi Ve Kız Yetiştirme Yurdu Müdür Vekili olarak görev yapan İbrahim Durak isimli öğretmenimizin başına gelenler AKP hükümeti tarafından bir çok memurun başına getirildi. Bu gidişe dur diyecek kişi yine haksızlığa maruz kalan kişilerdir.
 • Memur Mahmut15.06.2009 00:00:00

  Bu gün ayın 15. günü yani memur maaşlarının alınacağı gün. Ama ben memur olmama ramen sevinemiyorum. Maaşı birazdan alıcam eve akşam varıncaya kadar elimde harçlık dahi kalmayacak. Ve ayın 16’sı itibarıyla tekrar kredi kartı ve esnaftan borç yemeye başlayacam. Bu durum 35 yıllık memuriyetim süresince böyle oldu. maaşım düşecek diye emekli bile olamıyorum.
 • arifemre15.06.2009 00:00:00

  sonunda buda oldu...!!! sağlık mahallesi başak konutlarının altındaki bakkal sonunda ruhsatını aldı... daha doğrusu Bolunun medar-ı iftiharı alaattin yılmaz verdi... nasıl mı..? burası çok ilginç...!!! suyu olmadığı halde, tuvaleti olmadığı halde, elektrik sayacı olmadığı halde (elektriği sanayi panosundan almak suretiyle), binanın mesken ruhsatı olmadığı halde, çalışanlarının sigortası olmadığı halde, Bolu belediye başkanı alaattin yılmaz başaktan doğan borçlarını ödemediği, daire tapularının veremeğİ konutlarda, sorunlu olan başak konutlarının altındaki bakkalında sorununu bu şekilde çözmüş oldu... alanlara hayırlı olsun... verenleride YÜCE YARADANA havale etmekten başkaca çare olmadığı görülmekte... sonunda bir ruhsat daha şaibeli bir şekilde verildi... Elimizden bişey gelmedi,,, herkesten özür dilerim çok uğraştım ama bu akp ve belediyenin başkanıyla başedemedim.. saygılar...
 • esnaf 115.06.2009 00:00:00

  geçen gün Bolu odalar birliği başkanı nihat alpat öztürk’ün yerel gazetelerde çıkan haberini okudumda üzülsemmi, sevinsemmi bilemedim...!!! neymiş efendim nihat alpat öztürk diğer oda başkanlarınıda yanına alarak Bolu Belediye Başkanı alaattin yılmaza bakkalın dolabıyla ve emtiasıyla ilgili ricada bulunacakmış... Bolu’da ekonomik kriz hat safhaya çıkmış, Bolu’daki esnafın % 95’i icralık olmuş, Bolu halkının 3’te 1’i icralık olmuş, Bolu teşfikten nasibini alamamış, Her köşe başına açılan ulusal mağazalar her sektördeki esnafa zarar vermiş, Milletvekilleri malum hepsi uykuda, Esnaf her çeçen gün rafındaki malı eriyerek bitme noktasına getirilmiş, 6 aydır ruhsatsız market işletiliyor, hergün bankalarda yazılan yüzlerce ödenemeyen çek ve senetler, üstüne üstlük Bolu’da belediye başkanı yeniden alaattin yılmaz seçilmiş... ve daha yüzlerce problem...!!! sen git bakkalın dolabı,emtiası için alattin yılmaza ricacı ol... bu kadarınada pes artık.. kardeşim bu esnaf bitirilirken neredeydiniz... bu esnaf için şu ana kadar yaptığınız ne var... ben söyliyim size... yok hemde hiçbirşey yok...!!! sizler oda seçimleri olduğu zaman çıkarsınız meydana, birbirinize hertürlü hakaret,küfür ve çirkefliği yaparsınız, sonrada neymiş efendim alaatttin yılmaza dolap için oda başkanlarınıda alarak ricada bulunacaklarmış... bulunmayın kardeşim biz esnaflar için ricada micada bulunmayın.. az kaldı, bu esnaf zaten gerekeni yapacak... aman siz bizim için bişey yapmayın zira gözümüzde iyice alçalıyosunuz... siz en iyi bildiğiniz şeyi, yapın bol bol yiyin... inşallah birgün fazlasıyla çıkacak yedikleriniz... saygılarla...
 • Fehimdar Çiftçi14.06.2009 00:00:00

  Sayın Gülten Hanım; Gazetede ki köşenizde "Engel(li) Düşünsel Bir Eylemdir" başlıklı yazınızı okudum. Düşünen ve yazan insanların engelli insanlarımızla ilgili yazacakları her olumlu yazı onlar için mutluluk kaynağı olacaktır. Ayrıca toplumsal yapı içinde engellilere bakış açısını da değiştirecektir. Engel, kişisel olabilir, ancak sorunları toplumsaldır. Ayrıca yazınızın içinde "Ayağının yere basmaması ayağı yere basan kişilerden olamayacağın anlamını taşımıyor." cümlesi yerinde kullanılmış ve öğretici bir durumu ifade etmektedir. Bu yönü ile de anlamlıdır. Yazınızın bir başka yerinde;"Önemli olan vücudun herhangi bir yerinde olan eksiklik yâda kusur değil kafa yapısındaki bozukluktur." ifadesi de pozitif düşünceye kuvvet katmaktadır. Bir okuyucu olarak ele aldığınız konuyu içerik bakımından anlamlı ve doyurucu buldum. Köşe doldurmak için yazılan bir yazıdan çok problem olan bir konuya samimi yaklaşımda bulunulmuş. İnsanların kendini ifade etmesi bir ihtiyaçtır. O çocuğa kendini ifade etmesi için olumlu ve pedagojik yaklaşım ifadeleri bütün konuyu özetlemiştir. Güzel bir yazıydı. Teşekkür eder ve saygılar sunarım.
 • CUMHURİYET CADDE SAKİNİ14.06.2009 00:00:00

  sadece ana cadde değil onun arkasındaki evlerdede elektrik kesiliyor hemde habersiz duyru falan yapılmadan çamaşırlarımız makinede kalıyor ve sonrada arızalanıyor telefon ettiğimizdede açan olmuyor.
 • Haluk Köseoğlu14.06.2009 00:00:00

  Teşvik yasa tasarısı konusunda gazetenizin ve özellikle başyazarınız Hüseyin Aykan’ın çalışmalarını yakınen takip ediyor ve konuya hassasiyetinizden dolayı sizi kutluyorum. Bu Yasa tasarısı adeta ilimizin ölüm fermanı gibi bir anlam taşımaktadır. Esnafın uyanması şarttır.
 • Emel14.06.2009 00:00:00

  Belediye başkanı Aladdin Yılmaz’ın 2 yıl sonra Milletvekili adayı olmak üzewre istida edeceğini biliyormusunuz? Başkan!ın yerin, bırakacağı ismi duyunca kulaklarınıza inanamayacaksınız. Bu isim İsmail Yamanatürk olacakmış. Bu kişiyi Başkan yardımcısı yaparken bile şimşekleri üzerine çeken Alaadin Yılmaz her türlü riski almış. Çünkü aday adaylığını açıklarken arkasında asker ettiği kişiden daha iyi emanetçi bulamazdı. Seçim öncesinde arkada durarak bağlılık gösteren bu zat, seçim sırasında da maddi manevi desteklerini esirgememiş ve en kahraman rıdvan olmayı haketmiştir.
 • Emel14.06.2009 00:00:00

  Belediye başkanı aladdin yılmazın bu yıl içinde doğalgaz gelecek olan mahallelerde kömür kullanılmaması yönündeki baskıcı konuşmasını kınıyorum. Doğalgaza geçiş için yasal süre 5 yıldır. Hiçkimse hemen geçmek zorunda değildir. Üstelik doğalgaz çok pahalı bir yakıttır. 3 oda 1 salon daireler 500 binden aşağı ısınamaz. Oysa sibirya kömürü bu aylarda 250 dolara alınabilmektedir. Büyük dairelerin en fazla 3 ton kömür tüketeceği göz önüne alınırsa doğalgaza göre yarı yarıya daha ekonomiktir. Bolu halkı dolduruşa gelmesin. Belediye Başkanının konuşmasıyla da sinmesin. Başkanın beygaza diyet borcu olmalı ki bu şekilde konuşuyor. Bacadan duman çıkmamak şartıyla kömür kullanılabilir demesi bile halkı aşağılamaktır. Yıllardır kullanılan ve piyasada serbestçe satılan sibirya kömürünü herkes kullanabilir. Başkanın bunu yasaklama yetkisi yoktur.
 • esnaf mı vatandaş mı13.06.2009 00:00:00

  esnafa destek. stnadlarınızı açın kaldırıma, vatandaş slalom yapsın eyvah eyvah
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit