• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Sayısal lotocu 19.11.2008 00:00:00

  BELEDİYE BÜFELERİNİN BAZILARI DEĞİŞTİRİLMEDİ. Bu büfeler torpillimide eski haliyle kaldı. Diğer büfeler bir sürü masraf ettiler onlar etmediler. Ayrımcı davranan belediyeyi kınıyorum.
 • Senem Türk19.11.2008 00:00:00

  Dağda üç Beş domuz Sürüsü Tutturmuş Bir Kürdistan Türküsü Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa örtüsü Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De ölüsü Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline Duy Ulan Soysuz Ne Mutlu Türk’üm Diyene!!!
 • Tuna Özsoy18.11.2008 00:00:00

  Dikkat eksikliği işte bu tip kazalara sebebiyet veriyor. Türkiye de araç kullanan tüm insanların bana göre trafik kurallarının sadece % 10?u dikkat ediyor. Trafik Kuralları eğitimi yok gibi. Ondan sonra kazalar yaralanmalar ölüm vs... Sevdiklerimize kavuşmak için lütfen trafik kurallarına dikkat edelim. Umarım bu acılar ülkemizde az seviyeye iner de hepimiz daha mutlu oluruz. Gazetenizdeki haberdeki kazada yaralanan ve yaşamını yitirenlere ise geçmiş olsun diyorum.
 • Mehmet Bulak 18.11.2008 00:00:00

  sayın oda başkanları açıklamalarınızı okudum özellikle murat başkan. boşver canını sıkma insanlar hak ettikleri gibi yönetilirlermiş bunları sen anlatmaya çalıştın kimse anlamadı bugün anlattıkların çıkıyor ama ne fayda seçim günü denetleme kurulundan birisi konuşmasında bunlar 400ytl 500ytl gibi bir paranın yendini söledinde helal olsun yesinler diye tezavrat yapıyorlardı bugün acaba aynı kişiler nasıl tezavrat yapacaklar esas hesap sorulması gereken bence onlarrr seni anlayamadıgımız için senden çok özür dileriz:.
 • Haşmet Gönlübol 18.11.2008 00:00:00

  Sayın Erşen, trafik kazalarına verilen canların şehitlerle bir tutulması ayrı bir olaydır. Trafik kazası faciasının terör belası kadar kamuoyunda vurgulanması gerektiği ayrı bir olaydır. Toplumsal bilincin her ikisi için de uyarılması şarttır. Ancak hava hareketlarını Top Gun tadında veren medyanın, trafik kazalarını önemsemediği de bir gerçektir. O açıdan bakıldığında facianın boyutlarının aynı ölçüde verilmesi herhalde şehitlere haksızlık olmayacaktır. Çünkü oğlu şehit olanın, oğlunu trafik kazasında kaybedenden daha fazla acı çektiğini iddia etmeyeceksiniz herhalde....
 • Servet YAMAN18.11.2008 00:00:00

  yarın rahmetli başhekim Sedat Beyin mahkemesi var. Sevenleri olarak geride kalan yakınlarına manevi anlamda destek olmamız gereken bir gün.
 • Yukarı çarsı esnafı18.11.2008 00:00:00

  Ayıp hakikaten ayıp.krizde esnaflar kıvranırken esnaf koop. başkanı Ahmetin bu suskunluğa hayret.kapandımı ne oldu koperatife .
 • Muharrem Yıldız18.11.2008 00:00:00

  Bence Ahmet Yoltaşa oy verenlere aday olan Murat Abak ve yönetimi gülüyorlardır.Verdikleri oylarla nasıl bir başkan seçtiniz diye)))
 • Ayhan Şimşek18.11.2008 00:00:00

  Arkadaşlar bir petrol istasyonundan aldığım akaryakıt diğerini tutmuyor. Adamlar resmen hava basıyorlar 30 ytl lik benzin alıyorum 110 km gidiyor. Başka bir petrol istasyonundan aynı miktarda alıyorum 75 km gidiyor. Adamlar resmen hava basıyorlar. Pompalar kesinlikle denetlenmeli. Üçkâğıtçı olmuşlar resmen. petrolün adını vermek istemiyorum şu an. Kendileri kaybeder bir daha oradan almıyorum.
 • FTR Çalışanı18.11.2008 00:00:00

  Bolu Gündem Gazetesinden okuduğum habere göre Bolu?muzun yetiştirdiği değerli insan, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Başhekimi iken aramızdan zamansız olarak ayrılan Dr. Sedat TURGAY?ın mahkemesinin üçüncü duruşmasının 19.11.2008 ÇARŞAMBA günü yapılacakmış... Manevi destek için ben de o duruşmada olacağım. Değerli Başhekimim mekanın cennet olsun!..
 • Satılmış SATAR18.11.2008 00:00:00

  Sevgili ahmet abimiz imdatı hüseyine oda başkanlarını boş ver onlar yalan sölüyor yukarı çarşı yalan sölüyo en dogruyu sen sölersin gazeteciler yalan sölüyo demi abi . bukadar YALAKALIKTAN sonra benin BAŞVURDUM KREDİYİ ÇIKARIRSIN DEMİ ABİİİİ. ÇOK LAZIM SIKIŞTIM. TUVALET PARAM YOK ALLAH SENİ İNANDIRSIN....!
 • Selçuk Gökçe 17.11.2008 00:00:00

  Yukarı çamlı köyü girişinde bulunan taş ocağı canımıza tak etti. Vilayet yazdık şikayet ettik dikkate alınmadı. Taş ocağı ile köy arasında 1 kilometre mesafe var. Taş çıkarılırken çıkan ses insanı sabahtan akşama kadar aşırı derecede rahatsız ediyor. Sadece bununla kalsalar iyi dinamit atıyorlar. Dinamit köyde depremden daha fazla etki yapıyor ve çoğu zaman aynı anda 2 dinamit birden patlatıyorlar onun etkisinde siz düşünün. Taş ocağı köye girdikten sonra köyde dağ diye bir şey kalmadı. Köy muhtarımız konuyla çok uğraşmasına rağmen bir çözüm bulunamadı. Taş ocağı işletmecileri ise köylüyü hiç dikkate almıyorlar. Her gün köylü deprem oluyor diye evlerinin dışında oturuyor. Koca köye bunu reva görenlere ne demek lazım.
 • Cengiz Dumankaya17.11.2008 00:00:00

  Sakarya İlköğretim Okulunda 2. sınıf öğrencileri arasında okulistik sınavı yapılmış. Üst sınıflarda yapıldı mı bilmiyorum. Kime ne soracağımı bilemedim. Sınav sonucu fena değil ama bu sınav neyin göstergesi neden yapılır çözemedim. Öğretmenin sınıfta yaptığı testler yeterli, okulistik sonuçlarını okul idaresi ne yapacak? Çocuklarımıza bu kadar yüklenmeyin İDARECİLER. Bu çocuklar hepimizin. Ders yapsınlar oyun oynasınlar, spor yapsınlar... bırakın çocukça yaşlarını yaşasınlar. En sevdiği arkadaşıyla kendinden daha başarılı olduğu için düşman olmasınlar. Sınavı öğretmek tabi ki gerekli ama 8 yaşındaki bir öğrenciye değil. Bu yarışa yarışmak isteyeni katın ama herkesi mecbur bırakmayın... Öğretmenlerin hırslarına çocuklarımızı alet etmeyin.
 • Ali Özbudak17.11.2008 00:00:00

  Gazetenize demeç veren oda başkanları sanki çok iyi işler yapmışlarda başka başkanları eleştiriyorlar. Herkes kensi kapısının önünü süpürmesi lazım. Ne yoltaş nede diğer oda başkanlarının hiç birisinin esnafın hayrına çalıştığı vaki mdeğil. Bu yüzden al birisini vur diğerine. Esnafta başkanlarım var diye kendi kendine dolansın dursun.
 • mehmet yurtsever17.11.2008 00:00:00

  imdat aslan karseşim eline diline sağlık bo esnaf kefalet için yazdığın yazılar için.sende olmasan bu aymazlara kimse ses çıkartmıyacak.
 • S. Cefakar17.11.2008 00:00:00

  Sayın H. Hüseyin Aykan; sizi ve gazetenizi sorumluluk sahibi olmanızdan ve duyarlı yayın anlayışınızdan dolayı kutluyorum. Haksızlıkların üzerine kim olursa olsun cesurca gidiyorsunuz. Işın Erşen, Mehmet Karakaşoğlu, İmdat Aslan gibi değerli yazarları gazeteniz bünyesinde topluyorsunuz. Yanlış yapana yanlışlarını çok iyi anlatıyorsunuz. Bazılarının işine gelmediği için bunu anlayamıyorlar. Bu çerçevede bugünkü yazınız da (17.11.2008)gayet güzel olmuş. Sağolun varolun.
 • Yavuz Çiftçioğlu17.11.2008 00:00:00

  Kendiside esnaf olduğu için İmdat ağabeyim bizleri çok iyi anlıyor. Daha ne yazsın anlayana. Bu yazılanlara cevap verebilecek bir babayiğit çıksaya.İmdat abi eline sağlık.Bizleri ancak siz anlarsınız.Teşekkür ederim abi.
 • Soğukçam sakinleri16.11.2008 00:00:00

  Soğuk Çam köyünden herkese selam ve sevgiler. Yolumuzun kronikleşmiş yol ve su sorunu var. Köyümüzün yolları bozuk olduğu için rahatlıkla ve de sık sık köy dışına çıkamıyoruz. Çevre köylerin tamamında asfalt yol olmasına rağmen bizim köyden önceki köyde sona erip bizden sonraki köyden asfalt devam ediyor. Bir köyde 1 kişi bile yaşasa oraya hizmet gitmeli. Köy hizmetleri yetkililerine sesleniyorum. Lütfen duyarsız kalmayın.. lütfen. Buraya yapılacak yol hem göynük-Nallıhan yolunu kısaltacak hem de köye kolay ulaşımı sağlayacak.. Ayrıca köyümüzde sularımız yok.. Bu zamanda Türkiye?nin ortasında su sorunu olan sanırım tek köyüz. İnsan susuz ağaç susuz gökte uçan kuş susuz.. Şimdiden konumuzla ilgilenenlerden Allah Razı Olsun!.
 • Salih Eren16.11.2008 00:00:00

  Piyasayı bir indirim dalgası sardı.50 kuruşa satılan ekmekler birden 40 kuruşa düştü. Dayanıklı tüketim malları satan işyerleri dolar kurunu sabitledi.1.32 yada 1.39’dan işlem yapmaya başladılar. Benzinde ufak tefek indirimler yapılmasına rağmen yine dünyanın en pahalı benzini bizde. Haydi hayırlısı. Kriz yokta Türkiye?nin en büyük bankası Akbank dün itibariyle niçin 1000 çalışanını işten çıkardı. Esnaf ve işadamları krizi ağlayarak atlatamaz! Alışverişi cazip hale getirin ki cebinde parası olan satın alsın, parası olmayan yüzde 80 indirim yasanızda alamaz zaten. müşteri esnafa her zaman lazım ama çoğu esnaf müşteriyi yolunacak kaz gibi görüyor. Fiyatları çok yüksek tutarsanız kirayı ödeyemeyen esnaf müşteriye yüklenir. Tayyib Beyin ekonomik tahminleri tutmadı. Demek ki! Bu adam iktisat mektebinden mezun değil mi? Kapıyı çalan krizi bile tanıyamadı hayret, mezun olduğu okulda ne okutuyorlar acaba?
 • Faruk Kesemen16.11.2008 00:00:00

  Bu hafta öyle yada böye takım yendiği için şükretmemiz lazım. Hala eleştirerek bir yere varamayız. Eleştirme çabasında olan taraftarlarımızı biraz sağduyulu davranmaya çağırıyorum. Eleştirmek kolaydır. Kolayı seçmemelisiniz. Bu takım iş yapacak bir takım olduğunu ispatladı. Biraz vakit tanımak beklemek ve görmek lazım. Safi konuşmakla olmaz.
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit