• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Ayhan Yıldırım 28.11.2008 00:00:00

  Toplumsal duyarlılığımızı hatırlatan başta İmdat ve Hüseyin Bey olmak üzere bütün yazarlarınıza ve gazeteniz çalışanlarına yürekten teşekkür ediyorum. Sizler Boluda el üstünde tutulmayı hak eden insanlardansınız. Hepinize saygılarımı sunuyorum.
 • O şimdi asker 28.11.2008 00:00:00

  Elveda şafak saklama günlerini kalbini bıçak gibi ışıyan yeni güne bırak yürü, arkana bakma, ama umursa bazen anılara en çok yakışan elbise birkaç damla gözyaşıdır..unutmaaa geride kalanlarını.
 • serdar27.11.2008 00:00:00

  Belediye başkanı demiş ’’Bugüne kadar girilmemiş sokaklara girdik ve tüm vatandaşlarımızın da desteğini sağlayarak büyük mesafe kat ettik.? valla 2 senedir bizim mahalleye hiç gelmediniz sadece asfalt olan yolumuzu kazıdınız ve çekip gittiniz bu güne kadar ne bir asfalt döktünüz nede yardımcı oldunuz bu mahalle sahipsiz sanırım yine kış geldi yollar çamur dan gerçilmiyor günümüzün bolu su diyorsunuz ama bu mahalle utanç abidesi başka hiç bir şey denilmez utanın koskoca bolu belediyesi 2 senedir bu mahalleye yardımcı olmuyorsa bunda kesin bir kasıt aranır.bu mahalle SAĞLIK MAHALLESİ DODURGA CADDESİ HALI HİSAR SOKAKTIR.
 • Cevat27.11.2008 00:00:00

  Benzin fiyatları düştü ama halk otobüsleri aynı fiyattan yolcu taşıyor.Neden bilet fiyatları düşmüyor.Belediye yetkililerine duyrulur
 • öğrenciniz27.11.2008 00:00:00

  sayın mehmet Karakaşoğlu hocam yazınız bir harika ellerinize sağlık çok güzel dile getirmişsiniz sorunlarımızı ellerinizden öper saygılar sunarım.
 • Zafer Yangı27.11.2008 00:00:00

  sayın milletvekillerinin bolu için ne zaman bi atak yapacakları konusunda değerlendirme yapmalarını bekliyorum yada yapıyorlarda bizimmi haberimiz yok çünkü ben henüz birşey göremedim göreniniz varsa bizde bilelim diğer illerin vekilleri Boluyu savunuyor saygılarımla
 • Savaş27.11.2008 00:00:00

  Bolu Belediyesinin perişan ettiği Atatürk Parkının halini lütfen gidip görün ve bunu en kısa zamanda haber yapın. O güzelim park maalesef tarumar edilmiş.
 • yalçın Türk26.11.2008 00:00:00

  İmdat Baba; hıra dağı kadar müslüman tanrı dağı kadar türküz. kökümüz ergenekonda. ülkümüz turanda. imdat baba büyüksün. kalemin güçlü, yüreğin mangal, imdat baba, sensin anadolu basınının güneşi, sensin ülkü yolunun önderi, sensin ülkücü gençlerin idolü, imdat baba büyüksün.... münafıklara ser battaniyei imdat baba,battaniye kafalılar okusun.
 • KÜRŞAD26.11.2008 00:00:00

  Boluspor Kulübü yönetimi,basın mensuplarının antrenman sahasına girmelerini yasaklamış. Yani antrenman sahasından haber yasak, Tesise girmek yasak, Aleyhte haber yapmak yasak, Tribünden pretesto yasak, Yazarlara,Boluspor eleştirisi yapmak yasak, Hocamız hakkında olumsuz yazı yazmak yasak, Başkan ve önde gidenlere dokundurmak zatti yasak, Futbolcularla konuşmak yasak. Boluspor a yan bakmak yasak. Tesis çevresinde geçerken oraya secde etmeden geçmek yasak Başkan ve bazı yöneticilerin ismi azamları geçtiğinde ayağa kalkıp"İyiki siz varsınız"diyerek şükretmemek yasak Bunlar yasaklar daha eklenecek varsa eklensiin, birileride serbestleri yazsın. Boluspora başarılar.
 • Evkur çalışanları 26.11.2008 00:00:00

  İmdat Aslan Beye en içten teşekkürlerimizi sunmak isteriz. Şahsen tanımıyoruz ama bizim ve çalıştığımız Evkur firması için yazdıklarından ötürü tekrar teşekkür ederiz.
 • G.S.A26.11.2008 00:00:00

  Dün öğretmenler günüydü. Öncelikle kendi öğretmenim Abdullah Aytar’ın, sonrada tüm Sakarya i.ö.o.öğretmenlerinin öğretmenler günü kutlu olsun. Sınıfta güzel bir tören yaptık. Öğretmenime sürpriz yapıp şiir ezberledim. Bütün gün yaramazlıklarımıza katlanıp, sabırla bizi eğittiği, kendi doğrularıyla hayata hazırladığı için teşekkür ediyorum. İyiki varsınız ve benim öğretmenimsiniz. Sizin için ne yapsak az ama biliyorumki bizim başarılı öğrenciler olmamız size en büyük hediye...
 • eğitimci vatandaş26.11.2008 00:00:00

  EĞİTİM KURUMLARI MÜDÜR ATAMALARINA İLİŞKİN İŞ TAKVİMİ SIRA NO YAPILACAK İŞ VE İŞLEMLER SORUMLU BİRİM TARİH/SÜRE 01 Müdürlüğü boş eğitim kurumlarının duyurulması İl Milli Eğitim Müdürlüğü 24/11/2008 12/12/2008 02 Başvuruların kabulü İl Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Kurumları Müdürlüğü 15/12/2008 22/12/2008 03 Başvuru belgelerinin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilmesi Eğitim Kurumu Müdürlükleri 24/12/2008 günü mesai bitimine kadar 04 Ön İnceleme Bürosu?nca inceleme işlemlerinin sonuçlandırılması İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 26/12/2008 günü mesai bitimine kadar 05 Başvuru belgelerinin İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilmesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 31/12/2008 günü mesai bitimine kadar BOLU DİKKAT BUNUN ANLAMI DOSTLAR İŞ YAPAR GÖRSÜN AMA BİZ ASLINDA SAVSAKLAMAK İÇİN ELİMİZDEN NE GELİRSE ONU YAPARIZ. SAYIN VALİM LÜTFEN BOLU MEB’İ UYARIN TAKVİMİ KISALSINLARDA OKULLARIMIZ YILLAR SONRA ASİL MÜDÜRLER GÖRSÜN.ÇOK ŞEY İSTEMİYORUZ
 • Doğalgaz bayramı26.11.2008 00:00:00

  Mehmeet Karakaş kömür bayramı diye yazmış.Sanıyorum bir dahaki seçimide doğalgaz bayramı yaparlar.Evlere beleş doğalgaz verirler.Ozamana kadar Okyanus Feneri diye yardım kuruluşlarıda türemiş olur.
 • Biraz saygı26.11.2008 00:00:00

  belediyeye bağlı özel halk otobüsü hakkında konuşmak istiyorum ve şunları istiyorum değerli firma sahiplerinden bilet parası alan arkadaşların daha modern olmaları iletişimlerinin halkla daha samimi olmalarını ağzında sakız ile ve eşortman ile işe gelmemeleri konusunda uyarılmaları ve şofor diye geçinen kişilerinde en azından bir takım elbise ve gravat takmaları ve şofor mahalinde bulunan radyoyu sonuna kadar açıyorlar inaanın çok saygısızlar müşteriye bire bir tartışmaya girebilecek kadar ve aynı zamanda ben şahit oldu bir tartışmada ben senin verdigin 1.250 ytl benim cebimemi giriyor diye bagırıyordu bu kadar saygısızlık olmaz olamaz
 • Asiye Çalışkan25.11.2008 00:00:00

  Günlerdir EVKUR mağazasının kapanacağı konuşuluyor. Hatta taksiti olan vatandaşlar taksitlerini nereye ödeyeceklerini araştırıyor. Evve’nin yarı fiyatına verdiği malları kaçıranlar Evkur’un kapanmasını merakla bekliyor. Kimse düşünmüyor Evkur da kapanırsa kaç kişi işsiz kalır? Bu haber günlerdir halk arasında konuşuluyor, ama ne kadar doğru bilmiyorduk. Bu gün gazetenizden öğrendim ki; kapanmıyor. Çok da sevindim. Hem çalışanlar adına, hem de Bolu’daki ticaretin belli kişiler üzerinden dönmek zorunda kalmaması adına. Bolu’da Türkiye hatta Dünya çapındaki firmaların ticaret yapıyor olması Bolu’ya büyük ivme kazandırıyor. Bu duruma Bolu’lu esnaf karşı olsada rekabet kaliteyide beraberinde getirir, unutmamak lazım. Evkur’un kapanmıyor olmasına çok sevindim.
 • BOLU’LU ESNAF25.11.2008 00:00:00

  Bolu esnafı işsizlikten oflayıp dursun, Kooperatif başkanı (İmdat Beyin deyimiyle) ballı maaşı almaya devam etsin. Esnafa müstehak bunlar. Seçimler neden yapılır? Başkan neye göre seçilir? Başkanlık için kriterler nedir bilmezsen böyle olur. Nihat Alpat Öztürk maaşından feragat edebiliyor da Ahmet Yoltaş koltuğuna oturamadığı odanın maaşını nasıl alıyor? Esnaf işsizliğe; siftahsız geçirdiği güne üzlmesin, zorla aidatını ödeyip bulamadığı Başkanına hesap sorsun.
 • AYŞE YILMAZ25.11.2008 00:00:00

  Dün öğretmenler günüydü. Günün karlısı öğretmenlerden çok çiçekçiler oldu. 20 liralık buket 50 lira oldu. Dersanelerin okullara gönderdikleri devasa çelenkler ise göz doldurdu. Anlayacağınız dün okullarda hem duygusal hem de görsel şölen vardı. Çiçekçileri fırsatçılıkla suçlamak değil amacım. Bu tür özel günlerde para kazanıyor onlarda. Ayrıca öğretmenlerimize o buketler az bile sevgimizi dile getirmek için. Ben dershanelerin fırsatçılığına kızıyorum. Okulların eğitimi az mı geliyor da liselere, üniversitelere gitmek için dershanelere başvuruyoruz. Dershaneye rağmen çocuklarımız kazanamazsa nereye vuracağız kafamızı? Okuldaki durumuna göre öğrencinin peşine düşüyorlar. Kısacası hangi pencereden bakarsan bak dershaneler her durumu değerlendiriyor.
 • GÜLİZ SERTER 25.11.2008 00:00:00

  Bu gün Hürriyet gazetesini okurken bir haber dikkatimi çekti. Amerika yeni başkanları OBAMA’nın kiliseye neden gitmediklerini merak ediyormuş. Açıklama OBAMA’ya yakın birinden gelmiş. ’’ Kilisede tüm dikkat Tanrıya verilmeli. Başkan gelmiş diye dikkatler dağıtılmamalı. Kilisede siyasi bir sirkin yaşanmasına yol açmak istemem’’. Açıklama çok güzel. İbadet Allah ile kul arasında kalır. Şimdi Türkiye’ye bakalım. Tüm siyaset Camilerde yapılıyor. İbadeşanelerimiz siyaseşane olmuş. Başbakan ibadet için camiye girer, arkasından yardımcıları, bakanları, milletvekilleri, gazeteciler, kameramanlar, vatandaş, hatta oyuncak almak için çocuklar bile camidedir. Belki sadece Başbakanla birlikte namaz kılan insanlar vardır. Hatta cami çıkışında siyasi açıklamalar, polemikler, gövde gösterileri yapılır. Atmosfer yumuşatmak için çocuklara harçlık, oyuncak dağıtılır. Yani camilere koloni halinde girilir ve çıkılır. Şimdi OBAMA ibadet etmiyor sanmayın, yılardır gözden uzak bir lilisede ibadet ediyorlarmış, yine orayı tercih ediyorlarmış. Aramızdaki fark bu kadar açık. Dünya görüşümüz, Din anlayışımız, Ahlaki değerlerimiz. .. Tayyip Erdoğan Obama’ya ’’dik dur’’ diye akıl veriyordu. Obama’dan cevap ’’ibadetini gizli yap’’
 • BİR ESNAF25.11.2008 00:00:00

  ALEMİN KEYFİ YERİNDE HABERİNİZ İÇİN SİZİ KUTLUYORUM. ESNAF KEFALET BİR DENİZ YEMEYEN KERİZ MİSALİ . YAZIKLAR OLSUN
 • bende boluluyum25.11.2008 00:00:00

  sizin gazeteniz ve bolunun sesi gazetesinin mesaj bölümlerini hergün okurum dün b.sesi gazetesinin mesaj bölümüne tanju özcan la ilgili birkaç şey yazmıştım chp de başka adam mı kalmadı eniştesinden yani yüksel ceylan dan da kötü hezimete uğrar neden başka aday yokmu falan filan gibi şeyler fakat gördüm ki yayınlanmıyor ısrarla takip ettimyok yok.şimdi sorarım herkesi eleştirirken yazılıyorda neden tanju özcan yazılmadı diye boşuna tutturmuşlardı o zaman yanlı basın diye. kendilerinin yaptıkları yanlı olmuyor mu
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit