• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Murat PEÇENEK 05.04.2010 00:00:00

  11 yıl dile kolay.Başarılarınızın devamlı olması dileğiyle.saygılar sunarım.
 • ismail hakkı gürbüz05.04.2010 00:00:00

  Çevre ve orman müdürünün ataması hakkında boluda ki diğer medyanın görüşü sizin yazdığınıza pek uymuyor. Okuyucu olarak bizim de aklımız karıştı.
 • yüksel özdemir(hakve eşitlik p04.04.2010 00:00:00

  Sayın site yönetimi ve sayın ziyaretciler genel merkezimizin talimatı doğrultusunda(2010/2477) başına buyruk internet ortamında parti ismi ve logosu kullanılması yasaklanmıştır ..yetkili kişiler dışında yorumlarının başına ve sonuna parti ismi ekleyenlerin parti görüşlerini yansıtmadığı ve bu yorumların sadece kendilerini bağladığını siz sayın ziyaretcilere ve tüm kamuoyuna duyururuz.. teşekkür ederiz
 • köroğlu hepar03.04.2010 00:00:00

  son günlerde bir ırkcılıktır gidiyor, bunada kafatascı diyorlar.milliyetciliğide bu sınıfa sokuyorlar. yani sapla samanı birbirne karıştırıyorlar.ırkcılılk kendi kanını taşıyan,aynı soydan gelen,aynı dili konuşanların,başka soydan gelenlere göre üstün olduğu düşünme ve aşağılamasıdır.bizim tarihimizde hiçbir zaman yaşanmadığı gibi türk insanının kafasında böyle bir düşünce olmamıştır olamaz,inancı ve doğası gereği.milliyetcilikse kendi vatanını,milletini sevmektir, başkalarını aşağılamak değil.Dünya üzerindeki tüm milletletler milliyetcidir ve olması gerekir bundan daha doğal ne olabilir.Bizler maalesef asıl kafatascılara tapıyor yalakalanıyor ama türküm diyen lere ırkcı diye söyleyebiliyoruz.Tarihi okumayan cahil tabaka tüm avrupa,amerika,asya ve ıskandinav ülkelerinin gerçek tarihlerine baksınlar ırkcılığı orada göreceklerdir.Türkiye cumhuriyeti devletinde yaşayan ve kendine türküm diyen hiç kimse ırkcı olamaz.kendilerini türk olarak görmeyen ama bu memleket toprağında yaşayan nefes alan ekmek yiyen ve kendilerini şu veya bu sınıfa sokanlar ırkcıdır.Türk insanı hiçbir zaman diğer milletleri aşağılamamıştır,aksine onlara haketmedikleri halde yardım etmişti.şimdi onlar demokrat sosyalist bizler ırkcıyız,gel anlat bizim kaz kafalılara.önce okumayı öğreneceğiz.30 sayfa gazete okumakla bunlar anlaşılmaz.sonrada ahkam kesilmez.
 • Ramazan Kalender03.04.2010 00:00:00

  Ermeni soykırımı iddialarını meclislerinde onaylayan ve kabul eden ülkelere karşı Başbakan R.T. Erdoğan’ın direktifi ile elçilerimiz geri çekilmişti. Amerika’daki oylamada da soykırım lehine karar çıkınca, elçimiz geri çağrılmış ve Başbakan ABD ziyaretini iptal etmişti. Şimdi ne değişti de Başbakan Nisan ayının ikinci haftasında ABD’ye gidiyor? AKP yetkilileri bu konuda kamuoyunu bilgilendirirlerse sevinirim.
 • Nimet Karabacakoğlu03.04.2010 00:00:00

  Nilgün hanım düşünce ve duygularımızı köşe yazınızla çok güzel dile getirmişsiniz. Başka söze gerek yok. Ağzınıza sağlık.
 • Saadet Turan03.04.2010 00:00:00

  Nilgün hanım 8 Martla ilgili yazınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Biz kadınların durumunu çok güzel yazmışsınız. Size bir kadın olarak çok teşekkür ediyorum.
 • Ayşe Karabaş03.04.2010 00:00:00

  Emep Partisinin kadın haklarıyla ilgili basın açıklamasında, kadın hak ve özgürlüklerinin yeni oluşturulacak Anayasada verilmesi gerektiği istenmiş. Bu Anayasa yapılırsa değil daha çok hak ve özgürlük verilmesi, verilenlerinde geri alınacağını biliyoruz. Emep kime hizmet ediyor?
 • metin özyaman02.04.2010 00:00:00

  o şerefsizi adını anmak bile doğru değil ama bu millete bunu anlatacak birileri de olmalı imdat bey teşekkürler aydınlattığınız için sizi kutluyorum.
 • Aydemir Sucu02.04.2010 00:00:00

  Milli Parklar Genel Müdürü Abant Gölü çevresinde düzenleme adı altında yapılan çalışmaların yanlış olduğunu söylemiş. Bu durumda yanlışlığın sorumlusu Bolu İl Özel İdaresi oluyor... Ve doğa severlere bunun hesabını vermesi gerekiyor...
 • Arif Tüten02.04.2010 00:00:00

  Bolu Belediyesini şehir içi yolların bakımsızlığı konusunda eleştirenlere teşekkür ediyor, onların görüşlerine katılıyorum. Kasabaların yolları bile Bolu’nun şehiriçi yollarından daha iyidir. Düzce’yi gidip görsünler... Çevre illere baksınlar... Bolu bu kötü yolları ve eksik belediyecilik hizmetlerini mi hakediyor?
 • KÖROĞLU HEPAR02.04.2010 00:00:00

  HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLAR. Avrupa Konseyi ?Azınlıklar Raporu?nun, ?Azınlıklar, Din Özgürlüğü ve Mülkiyet Hakları? başlıklı 4. bölümünde yer alan 73. maddede ?Komiserin, Türkiye?deki azınlık gruplarının, tedirginlik ve güvensizlik atmosferi ile çevrelendiğini hissetmesinden endişe duyduğu? belirtildikten sonra, şöyle denilip, yetkililerimizden şu talep edildi: ?Özellikle Eylül 2008?de kurulan Hak ve Eşitlik Partisi adındaki yeni partinin, açıktan misyonerleri hedef alması en ciddi endişe kaynağıdır. Türk yetkililere, azınlıklara yönelik ciddi hoşgörüsüzlük manifestolarının ortaya konmasına karşı dikkatli olması ve bunları ortadan kaldıracak gerekli tedbirleri alması çağrısı yapıyoruz?? Denktaş ve Perinçek?in başına neler geldiğini gördük. Bakalım Pamukoğlu ve partisini ne gibi sürprizler bekliyor!..
 • Kamil Usta02.04.2010 00:00:00

  Senai Demirci.... Kimmiş bu adam? Türklüğe saldırıların moda olduğu bu süreçte bu zatı Bolu’ya kimler davet etmiş merak ettim. Milletvekili Fatih Metin böyle bir konuşma yapan adamla fotoğraf çektirmekten rahatsız olmamış mı? Yazık, çok yazık... İnadına ve her zaman "Ne mutlu Türküm diyene..." Sağolasın İmdat Aslan... İyi ki varsın Bolu Express...
 • cabbar02.04.2010 00:00:00

  metin özyaman adli rumuzlu kisiye cevap byler agizdan cikanlara dikkat bahsi gecen kisinin türklüge hangi kelami etmis de avkurup duruyorsun ben senin savundugun fikrin ilklerindenim eger ben müslümanim diyorsam irkci olamam kendini biraz daha fazla yetistirmeye bak sana kötü yazmiyorum senin yazdigin gibi
 • köroğlu hepar01.04.2010 00:00:00

  HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ il başkanının geçenlerde yapmış olduğu bolu belediyesinin 2008 yılında yeme içme ve ağırlama giderleri olarak günde 7000tl.para harcadığı ve bunun kimlere ve ne için harcandığına dair halka bilgi vermesi gerektiğini söylemişti, aradan geçen süre içinde ne siyasilerden ne gazetecilerden nede halktan tık çıkmadı. demekki yetim hakkı yemek artık bu ülkede doğal hale geldi.sessiz bir yığın ve hak aranmayan bir toplum.sonrada kahve köşelerinde atıp tutmalar.artık bu milletin uyanması hak araması gerekmiyormu yok kaz gibi oturup soyulmayımı bekliyeceğiz.
 • köroğlu hepar01.04.2010 00:00:00

  sevgili imdat aslan, bu sınai demirci denilen zati muhterem için yazmış olduğuz yazı çok güzeldi, işte bu zat gibi düşünüp konuşanların ipleri dışarda bunlar sadece bu ülkeyi karıştırmak insanların kafalarına abuk subuk fikirleri sokarak ayrıştırmak istiyorlar, birde bu gibi omurgasızlara çanak tutanlar, işte asıl sorun orada. onlarki halk için söz sahibi olanlar onları ne yapacağız peki, halk biliyor ve gösterecek.
 • Ayten Bilgili01.04.2010 00:00:00

  Bu güne kadar sesleri çıkmayan Senai Demirci gibi şahıslar, ortamı uygun bulunca ağızlarının altındaki baklayı çıkarmaya başladılar. Bu zat "Ne mutlu Türküm Diyene" sözünden rahatsız oluyormuş... Bolu Gündem okurlarından biri Senai Demirci’yi kastederek; "Adamın resmini gazetenizde şu iş adamından fırça yiyen akp milletvekili ve Ankarada yolsuzluk soruşturmasında gözaltına alınan belediye başkan yardımcısıyla beraber yemek yerken gördüm." İşte bu durum her şeyi özetliyor. Değerli Bolu kamuoyu bu durumu tabiki değerlendirecektir. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!...
 • Sadettin Altınsoy01.04.2010 00:00:00

  Bolu için yapılan amblem çok başarısız. Ne bulmuşlarsa doldurmuşlar. Amblem sade olmalı. Bir kaç örnek hazırlanarak, halkın görüşü alınmalı. En iyisi bu konuda bir yarışma açılması. Bence eski amblem daha iyiydi. Güzel şeyler yarışma sonucu ortaya çıkar. Lütfen bu konuda tepkilerinizi iletin...
 • Keremcan Seydan01.04.2010 00:00:00

  Tahsin Akduman, yenilenmiş Abant’ın mimarı.Abant ayağına savak yapıp göl seviyesini 1,5 metre yükseltmiş.Yüzlerce ağaç,su samuru yuvaları,kıyı canlılarının yaşam alanları su altında.Göl çevre yolu 1-1,5 metre çakılla yükseltilmiş.Abant doğurtularak ana beslenme kaynağına gölet yapılarak meralar su altında bırakılmış.Yıllardır doğrudan göle ve göl ayağına bırakılan atık sular dolmaya devam ediyor.Bir dal kesilmesi milli parkların iznine bağlı ormanlık alandan,damgasız izinsiz binlerce ağaç dozerlerle devrilmiş.Abanta uzanan 30 km lik üç şeritli Akduman yolu gündemde.Lüks oteller,golf sahaları sırada.Köylülerinyaylaları elden gitmak üzere.svsvsvsv.T Akduman hala rant ve paradan dem vuruyor.Alo alo burası Türkiye, Bolu....
 • Tuncer Timur01.04.2010 00:00:00

  Hakikaten Bolu gibi yolları çukurlarla, yamalarla dolu başka bir il yok. Ana caddeler bile çok bakımsız. Araçlar heba oluyor. Yazık değil mi bu milli servete. Belediye bu işlere3 ne zaman bakacak? Bizleri yamalı asfaltlardan, çukur ve tümseklerden ne zaman kurtaracak? Şurada seçime ne kaldı Başkan?
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit