• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Kamil Usta01.02.2010 00:00:00

  Bolu Express gazetesi yazarı Sayın Hüseyin Kaya’nın "Taraf Gastesi" başlıklı yazısını lütfen okuyunuz. İnternetten sevdiklerinizle paylaşınız. Yazıda taraf gazetesi denilen paçavranın kimlerle işbirliği içerisinde ordumuza nasıl saldırdığını görebileceksiniz. Sayın Hüseyin Kaya’ya bu güzel yazısından dolayı teşekkürler.
 • tuzcu31.01.2010 00:00:00

  Bir şeyin kokmaması için tuzlanır.Ama tuz kokarsa ne yapacağız kurban etleri koktu derileri koktu rektör seçimide kokmaya başladı iftira iftira iftira her halde akademisyenlerin huyu bu ne dersiniz?
 • köroğlu hepar31.01.2010 00:00:00

  > Bugün aslı astarı olmadığı halde hala gündemde kalabilmek için kendisine > yapılacağı suikast masalını sürdürmeye uğraşan, gerçekten bir durum varmış > gibi yalanlar sıralayan akp li yardımcının söylediklerini duydunuz > mu? > > Pkk’nın saldırılarını dahi TSK’nın üzerine yıkmaya kalkışan bu > iftiraları, yalanları hayal gücümüzün dahi ötesine taşmış halde... > > *Ve aklıma takılan korkunç şüphe:* > > Demokrasiyi hedeflerine varmak için binilecek tranvay gibi gören tüccarlar > seçimler yaklaşırken kendi kendilerine yazdıkları Balyoz düzmecesini hayata > geçirmek için *cami de bombalar, cemaatlerinin üzerine ateş de açtırtır... > Hatta bu iş için taşeron örgüt pkk’yı veya elkaide gibi islami terör > örgütünü dahi kullanabilirler... Ve sonra "bakın işte Balyoz" derler...* > > Kimse bu şüpheme boşuna "yok artık" demesin, çünkü bunlar için > öldürecekleri insanların hiç bir önemi yok nasılsa sığındıkları > yalanlar çukurunda bol malzemeleri var... Hiç birşey bulamasalar > bile bombaladıkları camide ölenler vs için hedeflerine giden yolda > "verdiğimiz şehitlerimiz" diyeceklerdir !!!! buda onlara göre ..olurmu acaba..
 • Aras Güner31.01.2010 00:00:00

  İzzet Baysal’ın vakfına sahip çıkmak yerine gereksiz polemiklerle Sayın Ahmet Baysal’ın üzülmesine neden olanlar utansın. Söylemediği bir sözü söylemiş gibi yazan gazetecilere de ne kadar güvenebiliriz düşünmek lazım!...
 • Güler Aycan31.01.2010 00:00:00

  Sayın Ahmet Baysal hangi gazeteye daha yakın, hangi gazeteciyi daha çok seviyor? Tartışması nereye götürüldü. En sonunda Ahmet Amca ’pes’ dedi ve basına açıklayıcı mektup gönderdi. Anladık ki Ahmet Amca herkesi aynı derece de seviyor. Kimse havalara girmesin yani. Kaldı ki yakınlık konusunda Ahmet Baysal’ın itinalı davrandığını, eşitliği koruduğunu herkes bilir de bilmeyenler de öğrendi, Ahmet Amca’ya ne kadar yakın olduklarını...
 • Hasan Demre31.01.2010 00:00:00

  Hüseyin hoca, kendine gel ?Ulan Taraf Gastesi! Yedirmeyiz bu ülkeyi sizin gibilere? diyeceğine,, yıllardır faili mechullerle, aba altından silah göstermeyle, kullanmayla, sahtekarlıkla, düzenbazlıkla, devrimin kendi cocuklarını uğur mumcu gibi harcaması ile ülkeyi yönetenlere, saadet düzenlerinin bozulmaması için gizli aşikar kan dökenlere, milleti kandırıp yalan söleyenlere niye bi laf yok. O laf bunlara söylenir ancak...muhabbetle?
 • Kemal Hoca30.01.2010 00:00:00

  İmdat Aslanın İBV ile ilgili görüşleri ve tespitleri çok yerinde. Vakfın ne yapmaya çalıştığını Bolulular olarak anlayabilmiş değiliz.
 • Hakan30.01.2010 00:00:00

  Yazarınız İmdat bey gerçekleri dile getirmiş.Kutluyorum kendisini))))
 • S.Özdemir30.01.2010 00:00:00

  Ahmet Baysalın mektubu çok manidar neden daha önce rektörlük seçimi ile ilgili Bolululara bilgi verip görüşünü açıklamadı bakınız iş ne hale geldi ne demek randevu veremiyoruz demek .AKP liler isteseler randevuyu anında alırlardı.
 • Erkan Acar29.01.2010 00:00:00

  Okuyucu ya; Haberi dikkatli okuduysanız hatta dikkatli kısmını çıkaralım haberi okuduysanız Haberde Sürücü dikkatsizliğinden bahsetmiyor. Aksine buzlanmanın etkisi ile kazanın gerçekleştiğinden bahsediliyor. Bunların hepsi bir yana Algıda seçicilik kavramı denen bişey var. Sizin doğrularınız benimkilerle örtüşmeyebilir.
 • Esra Tosun29.01.2010 00:00:00

  Makinist ’’bizim evin halleri’’ni çok güzel anlatmış. Kalemine sağlık..
 • Okuyucu29.01.2010 00:00:00

  Erkan Acar’a; gazetenin manşetindeki ’’beyaz ölüm’’ başlığı kar yağışının neden olduğu felaketi değil, karda araba kullanan şöforların dikkatsizliğinin sonuçları haber değeri taşıyor. Bakış açınızı biraz daha olumlu tutsanız algılama daha net olacak...
 • Serap İnce 29.01.2010 00:00:00

  Türkiye’de toplam 1661 kayıp çocuk varmış. Bu haberleri izledikçe çocuklarımıza karşı daha temkinli yaklaşım gösteriyoruz. Kapının önünde oynarken, markete giderken kayboluyor çocuklarımız ve akıbetleri belli değil. çocuğu dünyaya getirmek değil, çocuğun sorumluluğunu maddi ve manevi açıdan üstlenmek önemli. Anneler babalar biraz daha dikkat; çocuklarımız için.
 • kurtcebe noyan29.01.2010 00:00:00

  sayın imdat arslan,aladdin yılmaz ile salep muhabbetiniz bol olsun.
 • Demet Koca29.01.2010 00:00:00

  Bir Demet Sanat adlı slogan ile 01-14 Şubat tarihleri arasıında Tezhip-Hat-Minyatür-Ebru üzerine resim sergim var. Açılış: 01 Şubat Saat:14:00 de Yer: Bolu Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezinde. Tüm halkımız davetlidir. Sevgilerimle..
 • köroğlu hepar29.01.2010 00:00:00

  Sn.yaşar hocam Türk milliyetciliği hiçbir zaman kafatascı olmamıştır.ırk dil din ayırımı yapmaz bu milliyetciliğimizin özüne sığmaz.TÜRK milliyetciliğini emperyalizm, Türk ve İslâm dünyasını yutmak için en az iki asırdan beri korkunç bir tertibin içindedir. Bir taraftan kültür emperyalizmi ile vatan çocuklarını din ve milliyetine yabancılaştırarak kendi emellerine hizmet edecek kadrolar hazırlamakta, diğer taraftan din ve milliyet duygularını, her şeye rağmen terk etmeyen çocuklarımızı da bir birine düşürmeyi planlamaktadır." ve bundada başarıya ulaşmıştır. kendilerine aydın, akil adam sıfatını yakıştıran milliyetsiz adamlar hergün televizyonlara çıkarak emperyalizmin uşaklığına soyunarak türk milliyetciliğinin ne kadar kötü olduğunu hala utanmadan anlatmaktadır.Bu alçak adamlara birtek sözümüz olabilir,yaşasın vatan yaşasın TÜRK MİLLETİ. onlar havlamaya devam etsinler. biz ne olduğumuzu iyi biliriz.
 • tahir asa29.01.2010 00:00:00

  Sayın Nizamettin bey , ben seni merak ettim hangi taraftansın? darbeci mi, demokrat mı? sen önce kendi muhasebeni yap. Biz yanlış anlamaktan kurtulalım...
 • aysegul28.01.2010 00:00:00

  Bolu belediysi kaçak etlere el koymuş bu konuda halkın sağlığı ile oynayan kasap, herkimse onlarla mücadele ettikleri için teşekkürler. Yalnız yapılan israf dikkatimi çekti toprağa gömülerek imha ettiklerini söylüyorlar. Bolu barınağında 500, 600 köpek var oraya verebilirdiniz, bugün okudum abantta kulağı küpeli doğal hayata bırakılmış açlıktan bir deri bir kemik kalmış terkedilmiş o buz gibi vahşi doğada yaşam savaşı veriyolar şu kış gününde o canlı varlıkları doyurmak varken nasıl olur toprağa gömüp israf yapılıyor. Birde nasıl köpekleri ölüme terk ediyorlar bu vicdanı bu insanlar yetkililer hangi marketten satın aldılar acaba? Allahım herkese vicdan merhamet versin inşallah.
 • Erkan Acar28.01.2010 00:00:00

  İki gün kar yağar Beyaz Ölüm dersiniz, İki gün yağmur yağar Yağmur Felaketi dersiniz, iki gün güneş açar Cehennem Sıcakları dersiniz. Hiç mi tatmin olmayız anlamıyorum. Beyaz Ölüm diye manşet mi olur? Ölümün Beyazı siyahı mı olur? Vadesi gelen ölür. Suçlu neden kar olsun..
 • köroğlu hepar28.01.2010 00:00:00

  UYAN ARTIK TÜRKİYEM, BAŞKA TÜRKİYE YOK???????. , sapı bizden olan baltalar ile bizim ormanımız kesilmek üzere, baltalar bileniyor, saplar takıldı... - Uyan artık ormanın sahibi büyük Türk milleti uyan... - Uyan, eğer ay yıldızlı bayrağına sahip çıkmak istiyorsan uyan! Uyan yoksa on iki yıldızlı bayraklarını başımıza asıp bayrak yapacaklar uyan! - Uyan pop ve topla uyutulmaktasın, hattâ uyuşturulmaktasın uyan! - Uyan toprakların, fabrikaların, bankaların, madenlerin satılmakta uyan! - Uyan anadilini, Türkçe’ni kaybediyorsun, inanmazsan ana okullarındaki ingilizce eğitime bak da uyan! - Uyan Anayasadan egemenliğinin alınıp, Avrupa Birliği’ne devrini istiyorlar uyan!.. - Uyan kendin için değilse çocuğun için uyan! Uyan şehitlerin, şanlı tarihin ve tüm insanlık için uyan! Uyan Türk milleti, tarihinde ilk defa savaşmadan egemenliğini kaybetmektesin, masa başında güle oynaya, Avrupa Birliği’ne devretmektesin uyan! Uyan! Uyan! HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ uyuyan TÜRK MİLLETİ?ne sesleniyor..Artık uyanma silkinme zamanı ANADOLU KARTALININ KANATLARI ALTINDA TOPLANMA ZAMANI. ONURLU DEVLET BAŞI DİK MİLLET OLMA ZAMAN
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit