• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Ferhunde Temel10.10.2008 00:00:00

  İmdat Aslan kendi üyesi olduğu cemiyetin başkanını bile eltirebilen nadir dürüstlükteki insanlardan. Onun eleştirdiği konuyu bir hafta sonra yeni yayınlanıyormuş gibi yazan haftalık gazetelerede lütfen alıntı yaptığınız kişiyi belirtin diyorum. Makinist konuları çok ince eleştiriyor. Hüseyin Aykan’ın da önemli konularda yaptığı ropörtajlar doyumsuz. Hüseyin Kaya gerçekten köşe yazarı. Biz sizleri zevkle okuyoruz.
 • Gökhan Demirlioğlu10.10.2008 00:00:00

  imdat Aslanı kutluyorum.Gazeteleride gazeteci geçinenleride taktı peşine sürüklüyor.bakalım nefesleri ne kadar yetecek? Adam yazıyor kardeşim tabiki meyve veren ağaç taşlanır.Yolun açık olsun güzel insan.
 • Akif Tandoğan10.10.2008 00:00:00

  Makinist gerçekten müşiş.Birçok yazardan daha önemli konulara değiniyor.En azında geyik yapmıyor.Kısa ve öz.Anlayana tabiki.Sizin yazarlarınızın isimleri diğer internet sayfalarında dolaşıyor.
 • Kudret Yaman10.10.2008 00:00:00

  İnanın şu 2 ay öncesine kadar ekspres gazetesini okumuyordum.Fakat Işın Erşen ve diğer yazarlarınızın yazıları beni gazetenize bağımlı yaptı.Üzüldüğüm ise Boluda gazetelerin seviyesi çok düşük.Adamların resmi var yazıları yok.Sırf adam yerine konulmak için. şehitlerimizi rahmetle anıyorum.
 • Osman Tendürek09.10.2008 00:00:00

  Çocuklarını özel okullara yollayan, göreve gelir gelmez 215 milyarlık makam aracı alan, odasında Recep Tayyip Erdoğan’ın iki tane resminin bulunduğu rivayet edilen Bolu Valisine bir vatandaşı ola rak sormak sanırım hakkım. Siz acaba bugüne kadar keni cebinizden kaç çocuk giydirdiniz.
 • Yakup Gaziğil09.10.2008 00:00:00

  Bayramda sokaklarda yine çocuklar maytap atma yarışına girdi. Güya emniyet müdürlüğü konuya el atmış maytap sattırmama kararı almıştı ama nafile insanlar yine bildiğini okuyup 5-10 yaşındaki çocuklara patlayıcı ve yanıcı madde satmaya devam ediyor. Emniyet Müdürlüğü haricinde konuya belediye zabıtası ve Bakkallar odasıda eğilmeli. Karamanlı Mahallesinde tüm bakkallar hala maytap satıyor. Gereğinin yapılması dileğiyleyetkililer göreve çağırıyorum.
 • Yusuf Çolak09.10.2008 00:00:00

  Siz de diğer gazete patronları hakkında atıp tutuyorsunuz. Peki sizin işletmenizin tüm ruhsatları var mı diye Kamuran Alagözoğlu soruyor cevap vermiyorsunuz. Bir cevap verinde bilelim. (Editörden; Gazetemizin bulunduğu Tabaklar Mah. Ovabaşlı Sk. No:1/A adresindeki işyerimiz ve matbaamıza ait ruhsat başvurusu yapılmış ve belediye başkanlığınca eksik görülen hususlar tarafımıza bildirilmiş gazetemizde tadilat projesi için çalışma başlatmıştır. Yasal süre dolmadan ruhsat işlemleri tamamlanmıştır. Gazetemiz imtiyaz sahibi H. Hüseyin Aykan’a ait ilimiz genelinde başka bir işletmede bulunmamaktadır. Okuyucumuzun bilgisine...)
 • Karakaya09.10.2008 00:00:00

  Ben önceki yıl CHP’den istifa eden 112 kişilik grubun içindeyim. İstifa ettiğimiz dönemde Bolununsesi Gazetesi yazarı Cumhur bey bizim istifalarımızın önemsiz olduğunu yazmış ve bizi kendi kıt demokrasi anlaytışıyla eleştirmişti. Şimdi aynı şeyi hemen hemen aynı kelimelerle gazetenize yapıyor. Asıl ciddiye alınmayannın kendisi olduğunu o zaman gazetesine yolladığımız mektupla belirtmiştik. Gariptir yazılarında hep aynı kelimelerle insanları taciz ediyor. Siz bildiğiniz yollda devam edin. Biz okuyucular kendilerini ciddiye almıyoruz. Lütfen sizde bu insani olmayan anlayışa fırsat vermeyin.
 • Murat Şahin09.10.2008 00:00:00

  Sayın Belediye Başkanı sorumsuz basına çok iyi yapıyor. Sen gazetecimisin otoparkçımı, yoksa bekçi ya da güvenlikçimisin. Oda olmadı kaçak ev yapan müteahhitmisin önce ona karar ver. Milletin gazetesi ruhsatsız diye ortaya çıkmış basbas bağırıyosun fakat senin işletmelerinin biri bile ruhsatlı değil. Oturduğun ev kaçak yapı. 12 Yıldır iskan ruhsatsız kaçak ev yaptın oturuyosun ve hala utanmadan ruhsat konusunu dillendiriyosun. Başkan senin ruhsatsız olan gazeteni kapamadı. Sadece diğer işletmelerini kapadı. Dürüstlüğünden dem vuracağına, Allah aşkına artık biraz ne yaptığının farkına var. Biz bolulular olarak öz bolulu olduğunu iddia eden birinin bir parça düzgün olmasını arzuluyoruz. Çok şey istemiyoruz. Bak bu mesajı seninle birlikte tüm gazetelere atıyorum. Beni dost bil ve biraz doğru işler yapmaya çalış artık.
 • Tekrar Murat Şahin09.10.2008 00:00:00

  Bir çok gazete okuyucu defterine size attığım bir önceki mesajımı attım. Bazı siteler yayınladı Bazı siteler yayınlamadı. Ama sadece Bolununsesi gazetesi internet sitesisinde mesajım değiştirildi. Hiç yazmadığım şeyler yazıldı. Demek o okuyucu defteri bu amaçla kullanılıyormuş. Dürüst gazeteciye helal olsun’....
 • Sedef Sofuoğlu09.10.2008 00:00:00

  Ben Milliyet gazetesindeki haberi görünce sitenize girip sayın Erşen’in yazısını okudum. Yerel bir gazete olmanıza rağmen çok korkusuzca yazan yazarlarınız var. Ben bir şehit anasıyım oğlumu öldüren kahpelere karşı söylenenher sözün ardında ölümüne dururum Allah Yazandanda yayınlayandanda razı olsun. Bu yazıyı yazan sayın Erşen’in ellerinden bir şehit anası olarak öpüyorum.
 • Hamit Türk09.10.2008 00:00:00

  Sağlık sektöründe dönen dolapların ardından birde iyi haber gelmesi güzel. Kadın doğum hastanemiz bebek dostu hastane sertifikasını işallah alır
 • türkmen beyi09.10.2008 00:00:00

  saygı değer ışın abi yazılarınızı zevkle okuyorum ve takip ediyorum.yazılarındaki gerçekler bazılarını ürkütmüş olabilir.son zamanlarda hedef gösteriliyorsun.kulağımızada tehdit edildiğin ve kötü sözlerle meyiller aldığını duyuyoruz.canım abiciğim canın sıkılmasın o hainler senin kılına dokunamazlar eğer erkeklikden ve mertlikten birazcık nasibini almış olsalardı karşına çıkıp yüzüne konuşma cesaretleri olurdu.o hainlerin en büyük özelliği kalleşliktir.maddi manevi her zaman yanınızdayık.bilesinki hiç tahmin etmediğn kadar yakınındayız.birisi öte git desin bakayım.saygılara sunarım sevgili ışın abi.
 • bolusorlu08.10.2008 00:00:00

  necip başkan???? kafana geçen tencere beyin hücrelerine zarar vermış herhalde...daha ne kadar tahamül edeceksın hocaya taraftar olarak anlamış değiliz!!!!!serhat hoca bıkaç kelimede sana;olmuyo işte niye uğrasıyorsun!gecen sezon kör topal plafoffa çıktık. fınal oynattın,ama bu sezon olmuyo,illa kovulmakmı ıstıyorsun, ıstıfa ette vebal altında kalmadan basın dık gıttttttttttttt
 • Lütfü Demir08.10.2008 00:00:00

  Makinist’in "Öyle değildir İnşallah?" başlıklı yazısını, mütevazı Audi araç peşinde koşanlar bir okusunlar bakalım. Ülkenin bir ucunda karakol yapmak için ödenek bulunamazken, bir başka yerinde topluma örnek olması gereken bazıları, lüks ve gösteriş peşinde... Duyarlı yazarlarından dolayı Bolu Express’e teşekkürler.
 • özkan Maraslioglu07.10.2008 00:00:00

  Sayin I.Ersen bu yazdiginiz yaziyi aynen uygulamadikca bu sehitler her seferinde bagrimizi yakmaya devam edecektir.Dahasi bu boyle devam ederse ki edecek gibi{cunku kimse kilini kipirdatmiyor} yolun sonu mu gorunuyor ne?Artik bu isi YUCE TURK MILLETI halledecek gibi.Baska yoluda kalmadi.
 • Cumhur S.07.10.2008 00:00:00

  Kimileri mütevazı olduğunu söyleyip, dalgasını geçerek 215.000 YTL’lik Audi Q7 ciplerle gezer, özel çocuk parkı yaptırır, kimisi 1.000.000 YTL’lik zırhlı koruma aracına biner... Ondan sonra da sınır karakoluna ödenek olmadığı söylenir. İnandırıcılıktan uzak insanları sevmiyorum.
 • Okumanızda Yarar Var...07.10.2008 00:00:00

  Hürriyet Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil’in 07.10.2008 tarihli yazısını lütfen okuyun. İşte son bölümü; Genelkurmay, 68 kere basılan 46 şehit verdiğimiz gecekondudan bozma dandik karakolu, parasızlık nedeniyle 100 metre ileriye taşıyamadığımızı açıklarken; Genelkurmay eski Başkanı?na, korgeneral refakatinde askeri uçakla taşıyarak, 1 trilyon liralık zırhlı Audi almadık mı? Neymiş efendim, terör zirvesi toplanmış, kararlılık mesajı çıkmış... Yerim ben sizin o kararlılık diyen dillerinizi, yerim.
 • MEHMET DOĞRU07.10.2008 00:00:00

  Hoca ile devam kararı alınmış,futbolcularada 4000 Ytl para cezası verilmiş.Bu takımı teknik heyet çalıştırmadı mı,18 i 11 i hoca belirlemedimi,değişiklikleri hoca yapmadı mı.Futbolculara va da hocalara yoh mu.Serhat ÇARIKÇI seni kutluyorum.Yönetici olarak orada duranlar yazık,bu takım Boluspor mu ÇARIKÇISPOR MU.
 • Ramazan YAMAN06.10.2008 00:00:00

  MEMLEKETİM Bağrımızda yanan bir ateş, Oluklarımızda akan hasret, Lezzetine doyulmaz mutfak, Uzakta olsa, bizim memleket. Dağları çam, gürgen ve kayın, Ömre bedel havası oksijen, Rabbimden bizlere armağan, Toprağı verimli, yeşil alan, Doyulmaz hasretliği, bağrımda yanan, İnsanları sevecen, dostluğu yayan, Vatan hasretiyle sılada yaşayan, Aşk ile sıla özlemin, gönlünde yatan, Nerede olursan ol o senin vatan. Gözden ırak olsa da içimde her an, En güzel yayları bağrında yatan, Rabbimin verdiği güzellikleri an, Esentepe korumada türbelerin, Dağlarında taze kekikleri kokan, Elbet bir gün olursun kavuşan. Görmeye gezmeye değer gölleri, Ömre ömür katan kaplıcaları, Yaşamın vaz geçilmez hazları, Neşe ve mutluluk saçar tabiatı, Ülkemin güzel bir doğa harikası, Kalıntılarla anlatılan tarih parçası. Köroğlu eteklerinde peri bacaları, Issız ve sessiz mesire yerleri, Belen, Devevira, Karaköy yaylaları, Ressamın tablosu gibi, güzelim bağları, Itır, papatya, gelincik, mantar tarlaları, Sabah bir başka yansır günün ışıkları, Çavdarı, yulafı doyurur başakları, Işık tutar avcılara güzelim gölleri, Karagöl de avlanır, yaban ördekleri. Meşhurdur yemek ve tatlıları, En güzel verilir, damak tatları, Nerede olursa, koşar festivale aşçıları, Görülmeye değer tarihi, sütun taşları, En önemli mesire yeri göletleri, Nam salan,ormanı içinde köyleri. Mantarlar taze sere serpe, Uzanmış yatıyor her yerde, Dağ bayır çam atları çimlerde, Uzanırsın dinlenirsin gönlünce, Rabbimin verdiği güzelliklerde, Nalbantların ritmik seslerinde, Usanmaz gezersin sokaklarında. Seben panayırı görülmeye değer, Elma festivali birliği, tarımı över, Bolunun İlçeleri birbirinden değer, Evleri kaya içinde, derin vadiler, Nerede olsan gönül memleket der. Yeniçağa gölü tabii güzellikte, Eskiçağa tarihi bir değer içinde, Nasırlı eller kazancının peşinde, İnsanları geçim telaşında, Çam ağaçları göl kıyısında, Ağaçların altı dinlenmede, Gamdan uzak, biter kederde, Ayrılmayalım dostluk ve sevinçte. Ramazan YAMAN (Yalacıklı) 22.01.2007 ANKARA
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit