• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • Ebru Kesen25.11.2010 00:00:00

  Merhaba ben Ebru Kesen.Ben Başkentin ATATÜRK okulunda öğretmenim.Geçen gün talebelerimle oyun oynadık.Ve Işıl diye bir kız öğrencimiz yendi.O akşam film izliyordum.Bir kadın ile bir erkek arasında geçen bir film.Sürekli kız yeniyor.Önüne kim gelirse yıkıp deviriyor.Film bittikten sonra ’’HEP KIZLAR GALİP OLUR ERKEKLERE ŞANS TANIMAYIN’’ diyordu.Gerçekten Atamızın yeniliği aklıma geldi.Eskiden erkeklere şans bol kızlara şans yoktu.Ama şimdi kızların şansı bol erkeklerin şansı yok.Kız erkek eşitliği nerde dedim ama sonra aklıma bu bir film dedim bu.Bu olay 33 yaşında oldu şimdi 2 torun 5 yavrum var.53 yaşındayım aradan 53-33=20 sene geçmiş meğer
 • Altan Kural24.11.2010 00:00:00

  Bekir Coşkun’un bu gazetede yazmasından çok mutlu oldum. Ancak rahatsız olduğum bir konu var. Çizgisini beğendiğimiz bu gazeteye yakışmayan bir kişi var. O kişi Sayın Işın Erşen’in yazısına konu olan şahısdır. Siz gazete yönetimi olarak Cumhuriyet rejimine ve ordumuza hakaret eden bir şahsı yazar sıfatı altında bu gazetede bulundurabiliyorsunuz anlamış değilim. Bu durum Bolu Ekspres gazetesine hiç yakışmıyor. Dilerim o şahıs hakkında Basın Savcıları gerekli işlemi başlatırlar. (Umarım yazımı yayınlama nezaketini gösterirsiniz.)
 • Hakkı Şirin24.11.2010 00:00:00

  Bugünkü manşet haberiniz çok güzel olmuş elinize sağlık. Yanlız İl Özel İdare Genel Sekreterini Müdür olarak yazmışsınız bu hususu düzeltmeniz dileğiyle iyi yayınlar.
 • Fatit Beyaslan24.11.2010 00:00:00

  Gazetenizin medeni cesaretini kutluyorum. Her görüşten yazara ve her sesin sahibi kaleme sahipsiniz. Bu kadar geniş yelpaza sahibi olmanız dolayısıyla kutluyorum. Gazeteniz farklılığını bir kez daha ortaya koydu. İnşallah cizginizi bozmazsınız. Bu gazeteyi yazarlarını ve sahiplerinin alnından öpüyorum. Sağlıcakla kalın.
 • UYGAR KOÇ23.11.2010 00:00:00

  bekir coşkun; halka hakare3t eden b idon kaşfalı deyen adam. .. bu adamdan yazar falan olmaz.. bu adam kendi gibi düşünmeyen insanlara hakaret eden, saygısız, sorumsuz, satasinst birisi.. sizde çıkmış marifetmiş gibi anlatıyorsunuz... bu adama saygı falan duyulmaz.. bu adam insanlığın yüzkarası, yazarların en ahlaksızıdır...
 • AYIP ETMİŞSİNİZ23.11.2010 00:00:00

  SAYIN GAZETE YÖNETİMİ, YILLARIN GAZETECİ VE KÖŞEYAZARI SAYIN BEKİR COŞKUN USTAYI KÖŞE YAZARLARININ EN ALT KISMINA ALMAKLA AYIP ETMİŞSİNİZ. KENDİSİNİN YAZILARINI ÜST SIRALARDA GÖRMEK İSTERİZ. SAYGILARIMLA
 • Yakup Tenekeci23.11.2010 00:00:00

  Bekir Coşkun çıkışınızı kutluyorum. Gazeteniz her geçen gün daha iyiye gidiyor. Gazete yönetimini bu kadar geniş yazar yelpazesini barındırdığı için kutluyorum. İyiki varsınız.
 • Mert Tangün23.11.2010 00:00:00

  Yollarımız, caddelerimiz ve kaldırımlarımız... Hepsi perişan halde... Belediye eşiyor, Bey-Gaz eşiyor, Telekom eşiyor... Ama kapatan ve standardına göre asfaltlayan yok. Derdimizi belediyeye aktarıyoruz, dinleyen ve çözüm üreten yok... İşte halimiz... Görevlerini yerine getirmeyenleri kınıyorum.
 • Ruhi Kepenek23.11.2010 00:00:00

  Sayın Bekir Coşkun; gazetemize hoş geldiniz, şeref verdiniz...
 • vatandaş osman23.11.2010 00:00:00

  UYGAR KOÇ a..tabiki kimse halkına bu şekil konuşmak istemez ama sayın koç bir düşünün bakalım şu yakındaki radar ve füze sistemi?? polonya ve çekoslavaklar istemeyiz diye ayaklanırken..bizim halkımızdan çıt yok ..çok çok yanımızda olan bir olay kardelen meydanının kapatılıp trafik işkencesini bu bolu halkına çektirmek ?? yine çıt yok adam deseki boluya araç girişi yasak herkes E 80 de aracını bırakacak dodurga.sağlı mh ,borazanlara yürüyerek gidecek ..eğer kimse çıt derse ben kendim bidon kafalı olmayı hak ediyorum demektir bu millet bidon kafalı olmasa hakkını arar birlik olur ve tepkisini gösterir ,kimse alınmasın bu sözden bunların içine kendimide dahil ediyorum.............
 • ADT22.11.2010 00:00:00

  10 Kasım günü birçok gazete Ata’nın ölümüyle ilgili herhangi bir yazı yazmamıştı, hem yerel hem ulusal gazetelerdi bunlar. Şu yaşadığımız hassas dönemlerde ne yazık ki iyimser düşünemiyoruz. Her şeye kötü açıdan bakmak durumunda bırakıldığımız bu zamanda yanlış anlaşılmalar olabiliyor tabiki. Sayın Hüseyin Aykan’dan özür diliyorum. Adım Zeynep, soyadım ÖZ. Ata’yı savunmak için illa belli bir kimliğe sahip olmaya gerek yok, ama özür dilemek için kendi kimliğinde olman gerekli. Kusura bakmayın Hüseyin bey. İyi yayınlar...
 • Hicabi Öz22.11.2010 00:00:00

  Sayın Belediye Başkanına sesleniyorum; Ben bir vatandaşım. Siz, bizlerin oyları sayesinde o makamlarda oturuyorsunuz. Olumlu işlerinizi takdir ediyor, olumsuzları ise eleştiriyoruz. Son bir aydır okuyucu köşelerine yazılan mesajları lütfen okuyunuz. İnsanlar bozuk yollardan, standartlara uygun olmayan kaldırımlardan şikayetçiler... Siz bu sorunlara çözüm üretmek yerine, başka sorunlara neden oluyorsunuz. Meydanı kapatıp, trafiği arap saçına döndürüyorsunuz. Halkın bu konudaki değerlendirmelerini dinlemiyorsunuz. Kendi bildiğinizi okumaya devam ediyorsunuz. Sizden artık Bolu için proje üretmemenizi istiyoruz. Sizleri oraya oturtan Bolu halkı oradan indirmesini de bilir...
 • semih yılmazdemir20.11.2010 00:00:00

  Bolu üzerine Bekir Çoşkun Ankaradan kafa yorarken Boludaki seçilmişler yan gelip yatıyor lütfen Bolunun haline bir bakarmısınız meydan ortada hava kirliliği ortada içme suyunun hali belli yaylaların haline insan acıyor kimsenin umurunda değil
 • HAYVAN HAKLARI SAVUNUCULARI16.11.2010 00:00:00

  2 AYLIK MİNİCİK BİR CANA İŞKENCE EDEN YARATIK VE BOLHAYKO BAŞKANI GÜLAY ALBAYRAK’A İŞAF OLUNAN BİR YAZIDIR: BOLHAYKO derneği yöneticisi Gülay ALBAYRAK ile bizzat yaptığım görüşmede , Davalının eşinin suç duyurusunu geri çektiği övünülerek söylenmişti, bir yuvayı koruduk denmişti. Daha sonra eşi , hayır suçlamamı geri çekmedim demişti. Sanki biz bir yuvanın yıkılması için mücadele ediyoruz. Evet bu müsfette cezasını çekmeli çekmeli ki insanlar neyin ne olduğunu anlamalı (insan dediğim bildiğiniz insandır, vicdanla değil anca cezalarla adam olandır.) Konuurken yaşını almış bu kadın için üzüldüm, ama kanunlar var, neyin ne olduğuna karar verecek. Belki bu müsfette kendi komplekslerini savunmasız bulduğu her canlıdan çıkartıyordu. Ama bugün kediyi kaybettik, insanlara ( insan bildiğiniz insan vicdansız , alaycı ve kendini tüm canlılardan yukarda gören) bu komik geldi, vefat mı etmişti, Kelimeleri bile yakıştıramadılar 2 aylık bir bedene. İnsanların bulduğu kelimelerin bir önemi yoktu, vafat hayatını kaybetmek, ölmüştü güvendiği yuvada gördüğü işkence ile. Bir gün önce mırıldanarak uyduğu koltuğun ardındaki duvarlara vurulmuştu. Bir canlı müsvettesinin kişisel yetersizliğini iktidarsızlığını acizliklerinin suçunu çekmişti. Bugün bu kediyi can verdi, büyümüş olsa kurtulabilirdi dedi hekimi, ama 2 aylık bedeni kaldırmadı ilaçları , karaciğeri dayanamadı vücud ısısını koruyamadı ve hayatını kaybetti. Canı nı verdi, canım diyenlerin elinde gördüğü işkence ile. O kurtuldu belkide, malesef bu ülkede can bir hediye değil, bir an önce vedalaşılması gereken bir yük. Konuyu daha fazla uzatmadan şunu da söyleyeyim, kediniz bugün vefat etti dediğim kişi. inanamıyorum, eşimde inanamıyor kedinin cansız bedenini istiyor ,kendi gömecekmiş diye mesah atmış bana. Şakamı bu artık, şansını çok da zorlamasın dedim ama madem yasalar yok madem canımızın kıymeti yok o zaman biz canımızı canlarımızı değerli kılmayıda biliriz.Gördüğüm en yüzsüz , hayasız karektersiz bu müsfetteye ve ona kol kanat gerenlere cezasını verecek bir parti çıkana kadar ben bu ülkenin vatandaşı değilim. ya sizler?
 • GAZETECİ16.11.2010 00:00:00

  BOLHAYKO BAŞKANI GÜLAY ALBAYRAK VE 2 AYLIK BİR KEDİYE İŞKENCE ETMİŞ OLAN ŞAHIS!!!!! BİZ UNUTMADIK!!! UNUTTURMAYACAĞIZ!!! BAYRAMDAN TATİLİNDEN SONRA PROTESTOLARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ!!! HABERİNİZ OLA!!!!!!!!!
 • KEDİSEVER16.11.2010 00:00:00

  BOLHAYKO DERNEĞİ BAŞKANINA... Senin derneğinin binasının önünde birkaç kez oradaki kedileri sopa ile kovaladığına şahit oldum. Senin işkence edilmiş kedilerin işkencecilerini neden koruduğun belli. Sen neden oturuyorsun ki o dernek başkanlığı koltuğunda??? Kapıcı Ahmet ağa başkanlık yapsa o dernekte daha başarılı olurdu.
 • Yaşam16.11.2010 00:00:00

  Yazıklar olsun!lanet olsun sizin gibilere!çocuğunu döven,o minik cana kıyan yarın karısınıda keser!BOLHAYKO yazıklar olsun sizlere!!!
 • Cenk Reneci16.11.2010 00:00:00

  BOLHAYKO Hayvanları koruma!!!!!!! Derneği BAŞKANI!!!! Tam Eyyam Yapmış.. Acaba Bugün Ölen maktul Akraba veya Ailesinden biri olsaydı aynı Tevazüyü Katile karşı bugünda gösterebilirmiydi..? Ona ’’Yavrum biz jukukçu değiliz,madem özür diledin bizede Affetmek düşer’’deyip Yumuşak bir geçiş yapabilirmiydi..? Asla..!!!
 • yasemin öztopçu16.11.2010 00:00:00

  Hayvanları keyif için öldürenlere özür dileten böyle bir Hayvan koruma derneğini asla kabul etmiyorum böyle koruma derneği olursa vay haline hayvan doslarımızın . BU DERNEĞİ ve Gülay ALBAYRAK’ı ŞİDDETLE KINIYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Yaşar Büyük16.11.2010 00:00:00

  Bu kediciğin ölüm haberini aldığım gece hiç uyumadımm sinirlerim tavan yaptı..o masumamı üzülüm yoksa o dernegin başındaki kadınamı öfkemi dindirimm bilemedimm....=( kurumlara mail attım, yine dinmedi öfkem. Bu teyze yani BOLHAYKO başkanı olacak kadın da paşa paşa jübilesini yapsa da derneği iş yapan birilerine devretse.En kısa zamanda gerekenin yapılması için resmi kurumları göreve davet ediyorum. Konu unutulmayacaktır. Bilginize.
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit