• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • KIZGIN YAREN18.08.2008 00:00:00

  Mehmet Ayaz Boluspora küçük takım dedi Malatyaqya gitmişti.Ne oldua başkan Çarıkcı lafını yedi bir futbolcu için. kombine biletleri yakmazsam nalet olsun bana .Kokoca Bolusporu ne allere düşürdüler.bunları başkanın çıkarttığı o spor gazeteleri yazsa ya
 • Selçuk Türksoylu18.08.2008 00:00:00

  Necip Çarıkcı ne zamanki Bolusporda işleri karıştırırsa hemen soluğu yurt dışına alıyor. Belediye başkanı ile Köroğlu Televizyonunun karşı karşıya gelmesindede onun payı var.Sinsi bir adam.Rüzgar nereden eserse o yana dönen biri. Ayaz ı kim çağırdı bu takıma başka oyuncu kalmadımı
 • veli18.08.2008 00:00:00

  Milli Eğitim müdürü ne yapmaya çalışıyor.Böyle bir zihniyete nasıl çocuklarımızı emanet edelim. Bürokratlar bile bu müdürden umutlarını kesmiş olmalılarki kendi çocuklarını özel okullara vermişler.
 • Torun sevgisi18.08.2008 00:00:00

  Kamuran Esen hanımefendi torun sevgisini ne güzelde anlatmış.Zevkle okudum yazısını.
 • İşte bu18.08.2008 00:00:00

  Günlerdir ortalık toz duman. Ne oluyor diyen yok.Sayın ASLAN ne güzelde tahlil etmiş yaşananları. Herkesin biliyan emme söylemeyan dediği bir zamanda
 • burhan düzgün18.08.2008 00:00:00

  mehmet ayaz konusundaki yazınızı büyük bir dikkatle okudum.görüşlerinize sonuna kadar katılıyorum.mehmet ayazın futbolculuğuna lafım olamaz.ama yaklaşık bir ay önce bolusporun kendisine yaptığı transfer teklifini elinin tersiyle itmiş,malatyasporla anlaşmıştı,ve boluspor hakkında olumsuz sözler sarfetmişti,sayın başkanda mehmet ayazın açıklamalarına karşılık futbolcu hakkında olumsuz açıklamalarda bulunmuştu,aradan bir ay geçtikten sonra tekrar bolusporla anlaşmış olmasını etik bulmuyorum...
 • Ayazda bırakacak18.08.2008 00:00:00

  Daha düne kadar kulüpte köstebek arayanlar dışarıdan gelen davetsiz Mehmet Ayaz için de bir açıklama yaparlarsa öğrenmiş oluruz köstebekleri.Kaç para verdiniz Ayaza kim çağırdı Ayazı. Neden başka sporcu değilde Ayaz?
 • koray evren18.08.2008 00:00:00

  serhat cengiz.. sporun icinden gelen birisi olarak burada bulunmayı istemenden ve köşelerinde sana yer veren bolu express gazetesini tebrik ediyorum.umarım hayırlı olur..
 • Murat YAĞMUR18.08.2008 00:00:00

  Bir ara genel kaptan ve başkan harıl harıl köstebek arıyorlardı.Haftalık olarak çıkan şam "PİYON" gazetesinde yine transfer haberleri var.soruyorum köstebek ya genel kaptan yada başkan bunun başka açıklaması var mı.Bu durum diğer gazetelere dokunmuyor mu?Bunlar bu haberleri kimden alıyorlar.Başkanın Ayaz konusundaki açıklamaları,genel kaptanın sağda solda konuşmaları ne çabuk unutuldu.Bu seyirci Erhan Namlı yı,Erol kapusuzu alkışlamıştı.Şimdi de AYAZ ı alkışlamışlar.Yazık,köklü geçmişi ile övünen bu kulüp ayaklar altına düşürülmüş vah ki vah.
 • erkan18.08.2008 00:00:00

  expres gazetesınde kımsenın yazmadıkları yazılmaya başlandı boluspor başkanından korkanlar başkan hakkında övücü sözlerle başkanı poh pohlamakla mesgulken serhat cengiz ismli yazarınız doğruları bir bir soyle mıs...gıderken ağzına gelenı söyleyeceksın geri donunce ohhh nee ala nerdesın yönetım... serhat bey yazılarınızı takıp edıyorum doğru ve durust habercılık işte bu yaz kardesım bızı bılgılendır...boyle devam..
 • eren17.08.2008 00:00:00

  Sayın Mehmet Bey;organ bağışı hakkındaki yazınızı okudum.Gerçekten güzel konulara değinmişsiniz.Ne yazık ki üniversitelerde hocalar doymak bilmez iştahlarını sürdürüyorlar.Kişiler yakınlarının organlarını hiçbir bedel ve karşılık beklemeden bağışlarken,organ takılan hastalardan yüksek ücretler isteniyor.Devlet buna bir çözüm bulmalı.İlik naklinde böyle bir uygulama yasaktır.Yani ilik nakli olan hastadan hiçbir ücret alamazlar.Diğer nakillerde de bunu devlet bir kanunla yasaklasın. Ayrıca yazınızdaki ilimizde bulunan derneğin faaliyetlerini takip ediyorum.Oradaki arkadaşların nasıl bir özveri ile çalıştıklarını biliyorum.Zaman zaman basında çıkan açıklamalarını okuyorum.Böyle bir derneğin olması ilimizde bulunan diyaliz hastaları için bir şanstır.Hep birlikte hareket ederlerse kendi haklarını daha çok savunurlar.Ama görüyorum ki hastalar ve aileleri pek ilgili değiller.Çünkü bu dernekten beklentileri daha değişik gibi geliyor bana.Ama ilk önce derneğe üye olup bir katkı sağlamaları gerekir.Ondan sonra beklenti içinde olsunlar diye düşünüyorum. Tekrar yazınız için teşekkür eder,bu konunun sürekli gündemde tutulmasını bekliyorum.Ayrıca diyaliz hastalarına geçmiş olsun diyor,Allah’tan şifalar diliyorum.
 • eren17.08.2008 00:00:00

  Sayın İmdat Bey;yazılarınızı sürekli takip ediyorum.Bazılarına katılıyor,bazılarına katılamıyorum.Ama size ve düşüncelerinize saygı duyuyorum.Gerçekten güzel konulara değiniyorsunuz. Burada belirtmek istediğim bir konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum. 2 yıldır gazetelerde sürekli olarak bazı dernekler ile belediyemizin engelli vatandaşlarımız için tekerlekli sandalye dağıttıklarını okuyurum.Yalnız bu dağıtılan sandalyeleri ne hikmetse caddelerimizde göremiyorum.Acaba bunları evlerinde kullanmak için mi dağıtmışlar. Daha sonra bir araştırma yaptım ve neden göremediğimi anladım.Çünkü bu kişiler dışarıya çıkamazlar.Yollarımız,kaldırımlarımız,parklarımız,özel halk otobüslerimiz,devlet dairelerimiz,alışveriş mekanlarımız hiçbir özürlü için uygun değil.Avrupaya bakın bakalım nasıl. Sayın İmdat Bey;bu konudaki görüşlerinizi bekliyorum.Ne olur bu arkadaşların çektiği sıkıntıları dile getiren bir yazı dizisi hazırlayın. Bu arkadaşların aileleri bir araya gelerek neden bir dernek kurmuyorlar.Diğer bütün illerde engelli dernekleri var ve haklarını sonuna kadar arıyorlar.Bizim engelli kişileri bulunan aileler niye ilgi göstermiyorlar.Saygı ve selamlar.
 • KÖROĞLU TV?NİN RUHSAT MESELESİ16.08.2008 00:00:00

  Sayın İmdat Aslan; Belediye başkanı ile Köroğlu Tv sahipleri arasında yaşanan problemleri öyle güzel çıklamışsınız ki... Ne diyeyim? Elinize, yüreğinize sağlık... Bolu halkının bu yazıyı mutlaka okumalarını öneriyorum. Esenkalın.
 • Mahmut Gönül16.08.2008 00:00:00

  Boluya sahip çıkıyoruz diyenlerin birçoğu önemli konularda ortalıktan kayboluveriyorlar. Örneğin Köroğlu Tv nin kapatılmasında örneğin Bağışcılar vakfı gibi yabancıların kurduğu vakıfta olduğu gibi.Hadi kınasanıza paçanız yetiyorsa Alaaddin Yılmazı.
 • Ercan16.08.2008 00:00:00

  Basına baskı var diyorlar hiçbir oda temsilcisi ve STK kınama yayınlayamıyor.Hatta gazete dernekleri. Hepsi yalandan kahraman.
 • Emekli Eğitimci16.08.2008 00:00:00

  Sayın Bolulu hemşerilerim her şeyi bir kenara bırakalım.İzzet babamızın Bolululura bıraktığı vakfımıza sahip çıkalım.Bakın ona alternatif vakıflar ilimizde cirit atmaya başladı.Lütfen İmdat Beyin Bağışcılar vakfı ilgili yazılarını okuyun.Sayın İmdat Bey bizleri bu konuda lütfen aydınlatmaya devam edin.Size ayrıca çok teşekkür ediyorum.Sağolun.
 • Dokunulmaz değiller16.08.2008 00:00:00

  Ruhsatı olmayan her yeri kapatan Belediye neden Televizyonu kapatınca olay oluyor.Kimse dokunulmaz değildir. Herkez haddini bilecek. İşler yolundayken kimseden gık çıkmıyordu.Eline sağlık Alaaddin Başkan. İmtiyaz yok yola devaaam.
 • Sabahattin Yılmaz16.08.2008 00:00:00

  Madem bağışlanan organlar para ile satılıyor. Ohalde neden bağişlayayım ki.Ha ruhunu satmışşın ha organını . Para işin işine girince ikiside aynı.
 • eğitimsenden istifa eden genç 16.08.2008 00:00:00

  Eğitim-Sen Bolu Şube Başkanı Metin Demirel’in çalışmalarını yerinde bulmuyorum. Gerek üyelerin sorunlarına, gerekse toplumsal konulara gösterdiği çabalarsa boş o önce kendi sorunlarını çözsün metin demirel başa geldi ben istifa ettim ve bi çoğuuda istifa ediyor metin demirel etsin o başta olduğu sürece eğitim sende bir tane bile üye bulamıycaklar teşekkürler iyi günler
 • Mustafa Cop16.08.2008 00:00:00

  Üzüntülerinizi,sıkıntılarınızı geride bıraktığınız ve huzurun ışığıyla aydınlandığınız hayırlı bir Berat Kandili dilerim. Saygılarımla
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit