• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • belediye başkanı19.12.2008 00:00:00

  Belediye başkanının projelerinin sözleşme tarihleri hep bitmiş. Fakat projeler bitmemiş. Katlı otopark, Atatürk Orman Parkı, Terminal... Birde çıkıp gece denetlemeleri yapıyor. http://gercekbolu.co.cc ye bakın görün ve eleştirin. Yoksa böyle gelip böyle gidecek bu düzen
 • Öğretmen19.12.2008 00:00:00

  Hüseyin KAYA yazısında"nedir bu soygun Necip Bey"diye sormuş.Sayın Kaya ,siz otoparka çekmiş olduğunuz aracınızın zaman olarak karşılığınını ödüyorsunuz.Ya biz ne yapalaım.Boluspor piyango biletleri okul müdürleri tarafından bizlere satılmak isteniyor,buna ne dersin.Diğer kurumlarda da aynı durum var.
 • Seyfullah Katrancı19.12.2008 00:00:00

  Deve dişi gibi bir sürü adam bir partinin adayının ardına geçmiş resim vermişler. Onları oraya çağıranda, oraya gelip fotoğraf karesinde duranlarda da zerre kadar akıl fikir yok. İnsanlar bu durumu acayip sekilde yadırgadı. Allah böyle davranan sözde toplum liderlerine akıl versin ne diyeyim.
 • Mehmet Ali Ürpek19.12.2008 00:00:00

  Ülkemde akaryakıt fiyatları, Deli Dumrul uygulamasından başka birşey değil. Sorma ver! Gayet basit bir matematik hesabıyla, oransal olarak, şu sıralar 95 kuruş civarında benzin almamız gerekirdi! Ancak, bulmuşken sessiz bir sürüyü (!) sonuna kadar sağmalılar elbet!Yoksa borçlar nasıl ödenecek? Petrol fiyatları azıcık kıpırdandığında 2 katına çıkardılar fiyatları; petrol %70 düşüş yaşadı ama bizim pompadan hala eski fiyatlı pahalı petrol geliyor???
 • Bekir çoşkun yazmış19.12.2008 00:00:00

  Başbakan’ın önceki gün TBMM’de, küresel krizin Türk ekonomisine teğet geçtiğini söylediği şey... Ya teğet değilse?.. Anlamak için yine sol elin işaret ve başparmağından bir delik oluşturuluyor. Bu delik daire göz hizasına kadar kaldırılır. Tek göz açık tutularak iyice bakılır; içi boş... Sağ elin işaret parmağı otuz santim uzaktan alınarak özenle deliğin içine sokulur... Öbür taraftan ucu çıktı mı?.. Emin olmak için kafayı biraz uzatarak öbür taraftan bakıp, deliğin öbür tarafına geçmiş işaret parmağının ucu oynatılır... Bu ise: Karşı "Ne teğeti, deldi geçti" durumu.
 • Serkan Yılmaz19.12.2008 00:00:00

  Dün akşam star tv de Uğur Dündar’la anahaberi izledim. Bu gün nereye gitsem o tartışma konuşuluyordu. İ.Melih Gökçek’in tavırları komik ötesi idi. Son çırpınışlar, son saldırılar, son tahammülsüzlük..... Savunma YOK. Neden? Savunacak konu YOK. Gırtlağına kadar çamura batmış birinin savunacak sözü olur mu? En iyi savunma saldırıdır. Karşı saldırılarla üzerindeki suçlamaları geçiştirmeye çalıştı. Kemal Kılıçdaroğlu ise Peygamber sabrı gösterdi. Türkiye dün akşam bu yüzleşmeyle AK’ı KARA’yı gördü. Görmek isteyen için güzel fırsattı. Fakat ne yazık ki bizim halkımız alışmış soyulmaya; her söze boyun eğmeye, bu duruma dur demez. Olan Ankara’lılara oldu sanmayın. AKP’li tüm belediyeler Melih Gökçek gibi sistemli çalışıyor. Vatandaştan alıp kendi cebini dolduruyor. Yolsuzlukları konuşulurken de karşı saldırıya geçiyorlar, pişkinlikleri karşısında insanın nutku tutuluyor.
 • Zeynep Kara19.12.2008 00:00:00

  Seçim öncesi aday adayları açıklandı. Bu zatı-muhteremler halkın arasına karıştı, destek almak için. Destek istemek güzel, sevdiğimiz, görev için yüreğini ortaya koymuş kişilere tabii ki destek olma zamanı. Bir de adayların peşinde çeşitli istekler için dolaşan insanlar var. O an için ne yapılabilirse diye bir hamlede adayın önüne atlayıp, durumunu izaha çalışanlar var. Anlasalar ki seçim öncesi ayaküstü verilen sözleri değil, seçim sonrası seçilenin makamında bile verdiği sözlerin tutulmadığını hiç dolaşırlar mı muhteremlerin peşinde....
 • Öğretmen19.12.2008 00:00:00

  Şu Boluspor Bolunun başını yiyecek birgün
 • AliDEMİR18.12.2008 00:00:00

  Sayın İmdat ASLAN,yazın müşiş olmuş.Bolusporu sevdiğini söyleyen insanlar mutlaka bu yazını okumalilar.Teşekkürler.
 • erdo vatan türkeli18.12.2008 00:00:00

  imdat baba büyüksün! işte boluspor,işte tahlil,okuyun imdat babanın son yazısını. necip ÇARIKÇI’da okusun. hemde sonuna kadar. büyüksün imdat baba.
 • Bolulu18.12.2008 00:00:00

  Bolu’daki trafik sıkıntısına sayın emniyet müdürümüzün acilen el atmasını istiyoruz. Kaldırımlar bile sürücülerin işgali altında. Ara sokaklarda uygunsuz araç parketmekten dolayı büyük sıkıntı yaşanıyor.
 • SELMA DOĞUŞ 17.12.2008 00:00:00

  Belediye otobüslerinde para toplayan görevlileri bağlı bulundukları firma yetkilileri uyarsın. Ne kibarlık var, ne saygı, ne de güler yüz... Şoförler daha saygılı ve kibar. Bozuk para için söylenir, para üstü için söylenir, güzargahla ilgili soru sorarsın söylenir...En kabası da tıklım tıklım dolu otobüste ’’beyler arkaya doğru ilerleyin’’ sözleri. Gidecek yer olsa vatandaş zaten gidecek ama adım atmak mümkün değil ki. Tartışmak da fayda etmiyor. Bunları birileri uyarsın yada kaba saba insanları oturtmasınlar oraya.
 • Yaşar Kutlu17.12.2008 00:00:00

  İmdat Aslan beyi 17-12-2008 tarihli yazısı için kutluyorum.Hakikatten başkanların hali ne öyle.Kendi üyeleri arasında karşıt fikirli olanlara ne diyecekler.siyaset her şEyin önüne geçmiş.hele muhtarlar derneği başkanı.daha düne kadar atıp tutuyordu.
 • Taraftar17.12.2008 00:00:00

  Başkan!Yaşamış olduğun tencere olayından sonra,"Boluspor partiler üstüdür"dediler,geldiler sivil toplum örgütleri olarak olayı kınadılar!Ama o fotoğrafın içinde olmanı yakıştıramadık.Alaaddin Başkanın Boluspora destekleri inkar edilmez,ama her ne olursa olsun, o karede yer alman büyük yanlış oldu.Yönetiminde karşı görüşlerden insanlar bulunacağını, Boluspor camiasının bölünebileceğini düşünmedin mi?
 • Ali Karaca 17.12.2008 00:00:00

  Bugün TOKİ’nin kura çekilişi vardı. 17 Temmuz Spor Salonu’nda yapılan çekilişe iğne atsan yere düşmez durumu hakimdi. Yüzlerce insan bir umut diye ellerini açmış dua ederken okunan isimleri pür dikkat dinledi. İsmi okunanlar sevindi, okunmayanlarda üzüldü. Umutlar başka bahara kaldı. Ev sahibi olanlara da hayırlı olsun.
 • İnsana saygı17.12.2008 00:00:00

  Bolu’da trafikte uzun zamandır çok ciddi sorunlar yaşanıyor. Sürücüler bilinçsiz bir şekilde uygunsuz park yaparak, trafik akışını olumsuz yönde etkiliyorlar. Özellikle de ana caddenin dışındaki yerlerde bu sorunlar yaşanıyor. Düşüncesiz insanlar kaldırımların üzerini bile araçlarıyla işgal etmekten çekinmiyorlar. Emniyet Müdürlüğünden bu konunun üzerinde önemle durmalarını rica ediyoruz. Şimdiden teşekkürler. Saygılar...
 • rukiye17.12.2008 00:00:00

  ya birileri bolusporun kötü gidisinedur desin böyle devam etmez
 • Cemal Gündoğan17.12.2008 00:00:00

  Toplu Konut İdaresi tarafından Karaköyde yapılacak konutların çekilişi yapıldı bugün. Daha önce yapılanlar yaz aylarında konutlarına taşınacaklar. Bolu’da birden artan emlak ve kira fiyatlarıda biraz krizin etkisi birazda yeni yapılan konutlar sayesinde düştü. Önümüzdeki yaz biraz daha düşer. Kiracılar nefes alır. Ev almak isteyenler kara kara düşünmezler. Dönem ev sahibinin kiracıyı değil, kiracının ev sahibini şeçtiği dönem olacak.
 • OKUR-YAZAR16.12.2008 00:00:00

  Gazeteler günlük yayınlanan yazılı haber kaynaklarıdır. Her yayının bir okuyucu kitlesi vardır. Bu ulusal basında da böyledir, yerel basında da. Çoğunu gideriz mahallenin gazete bayiinden alırız. Ama bazıları varki abone olursun kapına bırakılır okuman için. Yerel gazeteler iş yerlerine bırakılır genellikle, ihale takibi amacıyla, ulusal gazeteler ne amaçla evin kapısına kadar bırakılır anlayamadım. Üstelik hiç okunmadan kalır kapıda, alacak birini bekler garibim günlerce... Yağmurda ıslanır, kışın üşür, rüzgarda dağılır ama sahibi tarafından eve alınmaz. Nedeni ise o gazete belli kesimlere mecburi sunuluyor. Yayın amacı o kişilere hizmet, görüşlere çanak tutmak. Kapıda sürünen gazeteleri görür dağıtıcı ,kimse tarafından okunmadığını da bilir ama ısrarla bırakır, Parası peşin ödenmiştir çünkü... Oysa gazeteler güne başlarken en samimi arkadaşımızdır, biz atmazsak bizden ayrılmaz. Günlüktür ama günü geçince bile işimize yarar. Hazırlayanlar tarafından can verilir o sayfalara bir günlük bile olsa. O gazeteler amacı ne olursa olsun kapına bırakılmasını istemişsen sahip çıkacaksın yada bırakılmaması için rica edeceksin. Apartman kapılarında her gün dağılan sayfalara baktıkça verlen emeğe ve kağıtlara üzülüyorum, o kağıtlar için kesilen ağaçlara üzülüyorum.
 • VATANDAŞ16.12.2008 00:00:00

  Ülke krizin acısını hissetmeye başlarken bayramla biraz nefes aldı, ruhu değişti. Önümüzde yılbaşı var, biraz daha serilir. Arkasından seçim geliyor, onunla oyalanır derken yine memleket kaos ortamının içine girecek vatandaş farkında değil. Kömürdü, alışveriş çekiydi, yardım paketiydi derken işin kaymağını seçimden önce olduğu gibi seçimden sonra da aynı kişiler yiyecek. Biz fakir fukara, garip gureba el açmaya devam edicez. O yardımları alanlar, yardımı dağıtanların eline eteğine sarılıp teşekkür edeceğine, ben iş istiyorum dese, ben balık istemiyorum balık tutmayı öğret dese yardıma muhtaç hale gelmeyiz. Akıllı olun millet! Türkiye’nin de Bolu’nun da bir beş seneyi daha kaybetmeye tahammülü yok. İyi idareci olsalardı Ülke krizi yaşamazdı. Sefil olan vatandaş, onların Aklı Kazancı Parası yerinde...
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit