• resmi ilanlar

Mesaj Defteri

Mesaj yaz
 • duyarlı vatandaş02.06.2010 00:00:00

  BU NASIL DEVLETİ TEMSİL ETMEK,ayıp be.bizler haftada ayda bir bolu ya gelip sıkıntılarımızı anlatıp hizmet isteyecez.Ama devletimizin kapısına gidince dinlenmeyecez.nerde o eski müdürler.bolu devlet su işleri müdürü havayla olmaz bu hizmet.boluda devlet büyüklerimiz siyasilerimiz var.biz sahipsiz değiliz.o koltuk sana baki değil.bizlere hizmet etmekiçin varsınız siz.bizi kovasınız hakaret edesiniz diye değil.sayın gazete yetkilisi yakından sizler daha iyi bilirsiniz.siyasilerede yazdım.ye kürküm ye.bu nasıl iş be.devlet su işlerine gidecem tabi.arayacazda.baraj su gölette isteyecez.biz hizmet bekleyoz.koltukta oturmakla giyim kuşamla olmazzzzz
 • nurettin ayvaz 02.06.2010 00:00:00

  bolu ilinden küçük bazı iller src belgesi sınavları düzenleyebiliyorken neden boluda budüzenleme yapılamıyor,yetki belgesine haiz olabilen bir kuruluş boluda yokmu.
 • Kudret Fişek02.06.2010 00:00:00

  Sayın İmdat Aslan’ın PROTESTO İÇİN ÖNCE MADALYAYI İADE ETMELİ ?" başlıklı mükemmel yazısını herkesin okumasını ve israil olayındakigerçekleri görmelerini isterim. Sağolasın İmdat Aslan.
 • fulya02.06.2010 00:00:00

  olmaz sayın makinist.zübük ıslah olmaz.bu kadar yanında destekçisi varken.
 • vatandaş osman02.06.2010 00:00:00

  nilgün hanıma...ya siz çok şey biliyorsunuz yada bende bir anormallik var..bakınız bankalar güçlü olacakki ekonomi ayakta dursun diyorsunuz..kaç tane bankamız var sayarmısınız???..atinada ziraat bankası açmamıza izin vermeyen yunanistana 2 adet banka hediye edildi...ve bunlar türk insanını zaafından faydalanarak sömürü düzenine geçtiler ..bu bankaların avukatlarında kaç icra dosyası var onuda yazın... vergi listesine giren zübük avukat bey (ismi herkesce malüm)bunların sayesinde vergi rekortmenleri listesine girdi ...bunlardan bahsetseniz birde ..ilk zamanlar krediye sarılan vatandaş piyasadaki sıcak para trafiği yavaşlayıp sadece bankalarda hareket olunca borcunu ödeyemez hale geldi ve herkesin kartları kredileri patladı....yani ekonominiz yabancı bankalara teslim edildi....hepinize iyi uyumalar........
 • murat gezer01.06.2010 00:00:00

  yardım konvoyuna saldıran israil askerlerini rabbim kahretsin.şu anda gerede de biyolojik çalışmalar yapıp müslümanları sömüren israil genetikçilerini , konyada bulunan 10 israil uçağının 30 çalışan askerini ülkemden yararlanmalarına izin veren ilgili zevatı lanetle kınıyorum.
 • gönül acar çolakvermiş01.06.2010 00:00:00

  cemal abiye allah rahmet eylesin bolu spor da yıllarca annemle beraber çalıştılar bolu spor un tarihinden bahsederken bolu spor un annesinden hiç bahsedilmiyor ben alınıyorum tabiki cemal abinin emeği çok cemal abi ye ve annem fatma acar aallah rahmet eylesin bolu spor a yeni sezonda başarılar dilerim teşekkürler
 • Safter Ilıca31.05.2010 00:00:00

  AKP’nin İl Başkanı "Büyük Türk milleti İsrail’e gerekli dersi verecektir." demiş... Lafa bakın... Ne yapacak mışız?.. İsrail’le kol kola yürüyen, BOP’da (Büyük Ortadoğu Projesi) israil’le birlikte eşbaşkanlığı yürütenin AKP iktidarı olduğunu ne çabuk unuttunuz? Şimdi milletin tepkisinden korktuğunuz için kendinizin dahi inanmadığı mesajlar veriyorsunuz. Bu millet İsrail mallarını boykot etmeden önce, onlarla işbirliği içinde olanları boykot edecektir.
 • yüksel özdemir(hak ve eşitlik 31.05.2010 00:00:00

  BM lerin 80 tane kararına uymayan ve dünyaya kafa tutan israil in yaptığını görüyorsunuz ...daha önceki yorumumdada belirttiğim gibi devlet devlet olmalı tüm dünyaya gücünü hissettirmeliki bu coğrafya huzur bulsun ...yapılan zulmü kınıyor ölenlere ve son pkk saldırısında şehit olan kardeşlerime Allahtan rahmet diliyorum ülkemizin başısağolsun ............
 • fulya31.05.2010 00:00:00

  sayın makinist; yazılanlar ne kadarda doğru.sizi bu gözlemlerinizden ve kaleme aldığınızdan dolayı tebrik ediyoru.başarılar
 • Yüksel Özdemir31.05.2010 00:00:00

  sayın yaşar aksan hocamın yazısı herzamanki gibi mükemmel olmuş..türklüğe hakaretin prim kazanmasının sebebi yönetim boşluğu ve bozukluğundan ileri gelmektedir.. emperyalistlerin dünyaya yaydığı demokrasi,özgürlük furyası (nasıl örgürlükse)memlekette herşey söylenebilir, her değere küfür edilebilir mantığı taşımaktadır ..bugüne kadar ülkeyi yöneten hükümetler başında milli yazan hiçbir kurumu, değeri millileştirememişlerdir...ve bu çapsız insanlar ülkenin her değerine küfür eder hale gelmiştir ...bunlar küfür ederken demokrasi ,biz bunlara müdahale edince faşist veya kafatascı oluyoruz...devlet devlet olacak ki hakimiyet kurabilsin vatandaşı üzerinde ...birde yorumlara bakıyorum bu konuda yorum yok ...beyler biz hakkımızı korumazsak dışardan kimse gelip korumaz ..(korursada afganistan gibi filistin gibi korur)o yüzden kanunlar çerçevesinde bu tip insanlara tepkimizi göstermeliyiz ...gerçi şu sıralar insanımız internet milliyetçiliği yapmaktadır ama ...hayat daima eylemdir ve öyle olmak zorundadır ..bu ülke dişimizle tırnağımızla kuruldu ve öylede korunmaya mecburdur ..öyle sıcak yumuşak söylemlerle,düşmanlığı belli kişilere gülücük dağıtmakla ,papazları kucaklamakla olmaz ..bulunduğumuz coğrafya kritiktir ,belalıdır ...kararlı ve keskin siyaset yapmayı gerektirmektedir..zaten içimizde soyu sopu belirsiz binlerce hain bulunmaktadır...NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE....
 • Ramazan Atılgan06.05.2010 00:00:00

  Bizler Bolu’nun sorunlarıyla uğraşırken birileri de memleketi soymaya devam ediyor. Günlerdir Vatan Gazetesinde Çevre ve Orman Eski Bakanı Osman Pepe’nin kurduğu tezgahlarla nasıl bir zenginleşme içerisinde olduğu anlatılıyor. Yandaş basın bunu duymazdan geliyor. Lütfen alın ve okuyun. Veya internetten inceleyin. ortada çok büyük bir skandal var ve AKP yetkililerinden henüz tık yok...
 • Hayrettin Tunç06.05.2010 00:00:00

  Abant Ulusal parktır ve bu tür yerlerde doğanın korunması gerekir. Yapılacak müdahalelerin bilimsel esaslara uygun olması bir zorunluluktur. Hal böyleyken Abant’da bilime aykırı işler yapıp mevcut yolu 18 metreye kadar genişletenlerin, yaban hayatının dengesini bozanların, özetle doğaya telafisi imkansız zarar verenlerin, çıkıp ta televizyonlarda bunu savunmaları inandırıcılıktan uzaktır. Yapılanlar duyarlı kuruluşlar tarafından yargıya taşınmıştır ve ilgililer yargı önünde bunun hesabını vereceklerdir.
 • ADALETLİ O L A L I M 05.05.2010 00:00:00

  AK PARTİLİLER SIZLERE SESLENİYORUM SİZLER DİNİ BÜTÜN GİBİ GÖRÜNÜRSÜNÜZ AMA UYGULAMALARINIZ ORTADA BU RUHSATI VEREN DE AK PARTİLİ İL BAŞKANLIĞI ÇATISI ALTINDA VE NE ACIKİ CAMİİNİN HEMEN YANINDA BİREHANE MEYHANE BU NE KADAR DEVAM EDECEK BEKLİYORUM.
 • Meclis Üyesi05.05.2010 00:00:00

  Sayın Aslan, yazısında Karaçayırdaki lunaparkla ilgili olarak, ?meclis üyelerinin lunaparkın taşınma işinden elbetteki haberleri vardır? diye yazmış. Buradan açıklamakta fayda var. Belediyenin yapacağı, 3 yıla kadar olan kiralamalar belediye encümeninin yetkisindedir. 4 yıl ve üzeri kiralamalar meclis gündemine gelmektedir. Belediye encümeni de aldığı kararlardan, bu güne kadar meclise bilgi vermediği gibi, o belgelere meclis üyelerinin ulaşmasına engel olunmaktadır. Sayın belediye başkanının yaptırdığı keyfi uygulamalardan, meclis üyelerinin haberi bile olmamaktadır. Muhalefete mensup üyeler, kendilerine bilgi verilmediği gibi, pek çok konuyu gazetelerden öğrenmek durumunda kalmaktadırlar. Saygılarımla.
 • Yüksel Özdemir 05.05.2010 00:00:00

  sayın gezgin ailesi siyaset bir tarafa temiz esnaflardır ve iyi kişilerdir öncelikle bu hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür edmek isterim ..sayın yaşar hocamın tespitlerinide boşa atmamak lazım..turizm şehri olacağız diye organize san bölgesi gözden çıkarıldı ...fakat hocamın da dediği gibi izzet babamız olmasa kasaba görüntüsünden kurtulamazdık..acaba bolu turizmden ne kazanıyor ve bundan sonrası için ne düşünülüyor???
 • Fatih Kozlu04.05.2010 00:00:00

  Hüseyin aykan’ın Verin talkını götürün salkımı isimli köşe yazısı mühteşem olmuş. Eline sağlık. Bizim idarecilerimiz hizmet yerine kavga etmeye devam ettikçe durum bundan farklı olmaz.
 • Sinan Bingöl04.05.2010 00:00:00

  İzzet Baysal’ın kemiklerini sızlatan bir sınav tablosuyla karşı karşıyayız. Allah bu ili bu duruma düşürenlerden mutlaka hesap soracaktır. Eğitim konusundada dibe vurmuş olmamızdan dolayı kimsenin hicap duymamsıda acayip bir yaklaşımdır.
 • kemal sezer04.05.2010 00:00:00

  artık abant’a jinekolog lazım!
 • Refik Durmaz04.05.2010 00:00:00

  Boluspor başkanlığı konusuna takılan kamuoyu ilimizin kronikleşmiş sorunlarından tamamen uzaklştı. Haftalrdır ilimizin tek meselesi görüldüğü gibi futbol. Her işimizi halletmiş bir il olarak takımımızın selameti dışında problemimiz olmaması çok hoş. Boluspor başkanlığı olayınıda çözünce elham dilüllah Bolu’da hiç bir problemimiz kalmayacak. İnşallah oda yakında çözümlenir.
Mesaj yazın !
Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit